dr jupidu
2019-10-20T20:48:53Z
Originally Posted by: dr jupidu 

Reaktivac #28 Posted : Sunday, July 17, 2011 6:16:05 AMRetweet Thank
Reaktivac

Rank: Advanced Member

Was thanked: 1068 time(s) in 802 post(s)
dr jupidu wrote:
Dakle za 5 min .ja glumio zensku na facebooku ovih dana.reaktivac zagrizao mamac i sad ide na spoj u 22 h maxi pub maksimirski stadion.naravno"ona" se nece pojaviti he he he.dragi reakt zamislite napisao na blogu i kritizirao dr jupidu zbog clanka o mari peraku. Zato je dobio pay back:) nothing personal ha ha.ah sad nauljeni reakt ceka da se zgodna(stavio sam taman sexy curu na profil)pojavi al jbga.tra la la la la la.p.s jucer je isto jedan drugi forumas cekao isto u 22.pay back time. S dr jupidu nema sale jebote:) forumasi napisite izraze tuge il veselja.partyyy:)

Nice try. Emocija1

Ovako... jupi je složio dobru priču, ali ipak nije prošla do kraja. Evo me iz grada djelomično pripit pa nisam mogao ranije da demantiram takvu mučku podvalu. Emocija20

Istina je da sam Lei Horvat, ponudio da pomaže na blogu (nije prva curka glede ponude oko pomaganja na blogu), jer stari lisac i mlada koka je formula uspjeha, a i htio bi blog malo reformirati i kadrovski pojačati, ali samo s komadima. Pod uvjetom da je zanima MMA i BS, jasno...

No, jučer nazovem jupija na mobitel i pitam ga za Leu Horvat, sumnjajući na neku psinu i podvalu i usput vidjevši na facebooku da je kao frend s njom (toliko o planiranju detalja i previdima), a on onako poslovično i kao u žurbi veli da je njega pitala putem PM poruka i raspitivala se za treniranje tipa UF i K1, ali pošto je jupi iz ST, a ona iz ZgB, da pita dalje nekoga iz Zagreba... tako da sam zbrojio 2+2. Emocija37

Jupi, priznajem da je bio dobar pokušaj, ali nisi me uhvatio u polugu. Emocija1

Edited by user Sunday, July 17, 2011 7:34:01 AM | Reason: Not specified

NISI TI ZBROJIO 2 I 2 VEĆ SI POPUŠIO SPOJ....

A PRIJA MI JE NA FB I ZATO I JESI POPUŠIO JER SI VIDIO DA IMA JOŠ BORILAČKIH FRENDOVA HA HA

JA SA JE UPUTIO DA SE JAVI NEKOM I TEBI SE JAVILA NAIVCU....

TI SI ZA PRITVOR..TI SI POTENCIJALNI POLUSILOVATELJ...ISKORISTIO SI NAIVNOST MLADE LEE HORVAT I PONUDIO SURADNJU
neprimam kućne posjete.
dr jupidu
2019-10-20T20:55:31Z
Originally Posted by: DjomlaKS 

Raport
Poštovani posjetitelji bloga, htio bi vam se ispričati radi blogerske neaktivnosti.

Naime, sve manje imam volje za pisanje, a i nemam baš o čemu da pišem s obzirom na mali broj dogadjaja i priredaba na našoj, HR MMA sceni.

Trenutno sam fokusiran na revitalizaciju i skidanje kg i zasada mi dobro ide. Nakon katastrofalnih 119,9 kg, sada trenutno imam oko 105 kg. Već sam o tome pisao na PFS forumu pa da ne gnjavim više o tome. Plan je doći ispod 100 kg do ljeta što ću sigurno uspjeti, a dugoročno spustiti kilažu izmedju 93 i 96 kg.

Tri mjeseca sam se muvao oko neke cure, ali nije mi pošlo za rukom da bude nešto više. No, nimalo mi nije žao, jer probao sam na finjaka i zaista sam dao sve od sebe da joj ugodim, da ne radim nikakav pritisak, da budem korektan, kavalir, strpljiv, tolerantan i sl... Na kraju je ispalo da je nezahvalna, proračunata i licemjerna, da me navlači, da kalkulira i folira se.

Mogla mi je to odmah reći, a ne se tri mjeseca natezati i gubiti vrijeme. Kao, sve u stilu ona će razmišljati i vagati, a ja bi se trebao dokazivati ? Da sam navaljivao i bilo što forsirao - razumio bih, ali cimala me, zvala i sl., iz puke dokolice i dosade. Tako da sam je otkantao, nakon što je propustila i drugu šansu. Barem sam s njom pješačio i penjao se po Sljemenu pa eto... barem neke koristi.

Jebiga, probaš korektno i normalno, jer nismo više djeca da se foliramo i glumimo, ali očito treba biti točno onakav kako suprotan spol zasluži. Po zaslugama ih treba tretirati i tako se ponašati i odnositi prema njima. No, nema veze... Ionako je sjebana i ne zna što bi sa sobom, a takvu folericu, glumicu i navlakušu u životu nisam sreo, a iskustva mi ne manjka ! Misli da je frajerica, a u biti je jadna glupača. Već je vidim; opet će se javiti za par dana ili tjedan-dva pa kao da me malo cimne pa da opet nasjednem... I što ima od toga ? Osim da si hrani ego i liječi vlastite frustracije.

Možda je i bolje tako, jer koji će mi q... nestabilna i hirovita ženska sklona prevrtljivosti, ma koliko zgodna i privlačna bila.

Tako da se okrećem drugim komadima i od sada ću puno direktnije i izravnije da prilazim i napadam. Nema više kalkulacija i natezanja. Stvari treba da funkcioniraju na početku. Ili Ide - Ili Ne Ide.

Ovo Reakto pisao ili sta? :)10

A NEGO TKO..2011-TE

3 MJESECA GA RIBA ZAVLAČILA A ON POTROŠIO 1000 EU NA NIŠTA:)1

neprimam kućne posjete.
dr jupidu
2019-10-20T20:57:59Z
USPIO SI VEEPRE SKINUT U 7 GODINA +2 KG:)1 :)1 :)1 :)1 :)1 :)1

DA 93...94

DA MOŽEŠ DOĆ NA 94 NAŠAO BI CURU:)1
neprimam kućne posjete.
Reaktivac
2019-10-20T21:19:57Z
s kilama vječna borba
umjesto čevapa - čorba
torba bez sendviča
to je sada priča

trenutno 108-109
zdrav san i udoban krevet
vaga je rekla svoje
ne trebam za premazivanje boje

kako je nam kaži
živjeti u šahtu laži
uskoro staračka mrena
dobro dok plaća žena

šaljem mail u ufc
mozak kao javni wc
da su došli u split
bio bi kralj i mit

ne bi dao ni pfeninga
debeli me sredio bez sekunde treninga
takvu sramotu nije oprao ni vim
boli živjeti s tim
dr jupidu
2019-10-21T05:40:30Z
čekao sam ispred maxi paba-ona nije došla
kao i 100 dosad prilika kraj mene je prošla

ostao sam uvijek sam DRAGI FORUMAŠI WHAT CAN I DO''''?
i uvijek me uz to nasamari onaj kreten doktor jupidu

spustit ću ja do 100 kg i nasuprot kretena na press konferenciji našeg pravog meča sjesti

al pobogu neogu doć do toga
jer ja sam svinja-ja MORAM JESTI:)14 :)14 :)14 :)14 :)14 :)14
neprimam kućne posjete.
Reaktivac
2019-10-21T05:54:35Z
dr jupidu
2019-10-21T06:57:17Z
by the way kretenu bio si u autu i čekao poziv mlade naive lee horvat..tvoje zamisli buduće mlade sexy suradnice....

ako neki forumaš želi imali smo i osobu ZADUŽENU ZA PROVJERU

osoba je forumaš pa nemožemo u javnost jer je vepar osvetoljubiv i šalje ljudima emailove na posao i ambasade..tj ne o nego on ili ufk vinkovci

duo pobjednika imaginarnih u svojim glavama a natamburani izašli iz mečeva

kme kme kme
neprimam kućne posjete.
dr jupidu
2019-10-21T06:58:50Z

#29 Posted : Sunday, July 17, 2011 6:30:50 AMRetweet Thank
Reaktivac

Rank: Advanced Member

Was thanked: 1068 time(s) in 802 post(s)
Evo i zapisnika s facebooka... da se jupi ne muči. Emocija18

Lea Horvat

Imas zanimljiv blog.pratila sam mma na netu i vidjela.samo nastavi
..

Zanimljiv blog = Zanimljiv author Tko si ti, ako smijem pitati ? Ja sam Mario, kao što već znaš. I kako si došla do mene, kao authora bloga ? Ako nije tajna ? Hvala na komplimentu.
..

Lea Horvat

Pratim mma pa nabasala na forum,pa na tebe:) dobar blog.zabavno. Simpa si i kad pises o kg.i ja nikako skinuti 5 kg.

Lea Horvat

trebat će mi tvoje iskustvo....ipak si skinuo 15 kg brzo
..

Nema problema. Ako te sto zanima - samo pitaj. 15 kg u 7 i pol mjeseci... Do 40-te maneken i mma amaterski borac. Emocija37 Mogla bi da mi pomognes u vodjenju bloga ? Treba mi jedna zgodna cura da blog dignem na komercijalnu razinu. No, prvo te moram upoznati pa polako... Ima prostora za afirmaciju...
..

Lea Horvat

Oki.zoves me na cugu?ak si blizu sutra maksimira ja mogu na cugu oko 22 do 23 h a onda idem s frendicama van.
..

Das mi mob ?
..

Lea Horvat

Hm.nedajem mob dok nekog ne upoznam.ostavis ti meni svoj pa te nazovem sutra cisto iz reda?ak budes ok na cugi budem.ok?

Moze maxi pub 22 h?maksimirski stadion
..
Vazi... xxx xxxx (broj mobitela)... Biti cu OK i ugodno drustvo... Imas moju rijec.
..

Lea Horvat

Oki.22 h.maxi pub.budi ispred.na 091 cu te nazvati,no prepoznat cu te vidjela sam ti fotke.bas si simpa.pusa.ak budes ok mozes s nama kasnije na jarun.bok,idem sleep.see you
..

Vazi... Deal. Laku noc.
..
Da baš ne čekam pred ulazom u Maxi Pub kao neko siroče, biti ću u autu pa ti nazovi u 22h, a ja ću da budem u autu, negdje parkiran u blizini. Može tako ?
..

Lea Horvat

Moze.no ja ne kasnim.ak dodjes ispred u 21 58 budi siguran da sam ja tamo pred ulazom.takva sam.ja uvijek dodjem par minuta ranije.pusa
..

OK. Nazovi kad budes tam pred ulazom ili unutra. Ja stizem za minutu.
..

Lea Horvat

Oke..
..

Ne kasnim ni ja, bez brige.
..
Edited by user Sunday, July 17, 2011 6:44:34 AM | Reason: Not specified

http://www.loreia.com/jo...t/72-jupidu-vs-reaktivac 

http://www.fightsite.hr/...tskih-mma-forumasa-video 

http://www.profightstore...-ne-posustaje/10858.aspx 

http://ultimatefight.bloger.hr/ 

Back to top
PM EmailReport

KAKAV FRAJER..KAKAV BIZNIS BLOGER-PROPALI BLOGER:))

neprimam kućne posjete.
dr jupidu
2019-10-21T07:18:59Z
svinjo pozdravio te moj ubačeni krtica frend a tvoj fb prijatelj

hahahahahaa

sjebo sam te totalno

na oku si

mi smo ko cia----imamo na oku teroriste.--pogotovo potencijalne sex manijake poput tebe
neprimam kućne posjete.
dr jupidu
2019-10-21T07:21:02Z

reakto..... razbio bi te ovaj dečko iz spota pomeo bi pod tvojom krvlju....

ako se desi meč izmedju vas dvojice pobjedniku dajem šansu

usro si se od ovog jako dečka iz spota......pičkice

neprimam kućne posjete.
dr jupidu
2019-10-21T07:23:50Z
sjećam se kad ste se ti i ufk nešto malko porječkali ko pičkica si govorio JAČI SI JAČI SI JAČI SI

jado jadni:)1 :)1 :)1 :)1
neprimam kućne posjete.
Reaktivac
2019-10-21T07:29:19Z
Čekamo sliku propalog luzera dok na rivi polupijan, odrpan i smrdljiv ispraća pogledom isplovljavanje kruzera 🙂!

U očaju izvlači stare fore, jer mu ovakvi upisi nabijaju bore i stvaraju noćne more. :)24

Hoćemo vidjeti trbušinu i pileće noge... :)15

dr jupidu
2019-10-21T07:30:13Z
moje veliko poštovanje ufl-u vinkovci

iao smo na suprotnim stranama

utjerao je strah vepru u kosti i ovaj je ko pudlica kad ufk vinkovci se oglasi

vau vau

baci mu kost ufk svom poslušnom psiću vepriću
neprimam kućne posjete.
dr jupidu
2019-10-21T07:44:40Z

Lea Horvat

Moze.no ja ne kasnim.ak dodjes ispred u 21 58 budi siguran da sam ja tamo pred ulazom.takva sam.ja uvijek dodjem par minuta ranije.pusa
..

PUSA:)15 :)15 :)15 :)15 :)15 :)15 :)15 :)15 :)15 :)15 :)15 :)15
neprimam kućne posjete.
dr jupidu
2019-10-21T14:12:49Z
ja kad e hamush nadmudrio sam mu skinuo kapu i svaka čast

a tebe sam više puta nadpametovao i sjebao s leom horvat i teško ti čestitat pametnijem i ljepšem

jer ja sa zamisli ljepši od tebe

oćeš reć da nisam ljepši''''''''''''''''''''''''''??????????????????????????
neprimam kućne posjete.
dr jupidu
2019-10-21T21:02:04Z

amo vepreeeeee

vežbaj
neprimam kućne posjete.
dr jupidu
2019-10-22T05:42:55Z
1.debeli vepre rakas nije tebi nikakav prijatelj

prestani se uvlačit

eni je momak simpa i odlian dečko al će ga pregazit u ksw-u

tvoje prognoze ako imaš muda':)?
neprimam kućne posjete.
dr jupidu
2019-10-22T07:30:14Z
dokle ćeš vepre više borce poput rakasa ili ostalih nazivat svojim prijateljima:)))?

jesi lud?

#-o 🤦 🤦 🤦 🤦 :)1 :)1 :)1 :)1 :)1 :)1 :)1 :)1 :)1 :)1 :)1

u nedostatku prijatelja počeo si pisati gluposti

pa tko je lud tebi bit prijatelj
neprimam kućne posjete.
Similar Topics
Users browsing this topic