Stipe
  • Stipe
  • Advanced Member Topic Starter
2015-10-07T19:01:25Z
Najavljeno je Prvenstvo za 2015., i to za juniore i seniore.

Informacije su na
https://www.facebook.com/events/1008911939140976/ 

Na verziji plakata koji je postavljen na ovoj stranici vidim da piše "otvoreno", no, ono to nije; ovo je ono "pravo", službeno.

-Stipe
Sponsor
rikimartin
2015-10-08T16:59:46Z
Jel idu ovi iz American top teama ?
I gdje su kilaže ?
Stipe
  • Stipe
2015-10-08T19:35:52Z
Za ove iz American top teama će najbolje oni znati.
Još je i rano, ima 6 i pol tjedana do prvenstva.

http://www.profightstore...pling-pravila/18996.aspx 

-Stipe
Stipe
  • Stipe
2015-11-25T11:12:08Z
Osječani su od prvotne najave koju sam od njih dobio odabrali uraditi i dvije izmjene.

Jedna je da prvenstvo neće biti službeno, nego otvorenog tipa.

Druga je da pravila, izgledno (ali nije posve sigurno), neće biti ona službena (usprkostome što na facebook stranici turnira piše da hoće), nego neka starija verzija.

Prijave su otvorene još dva dana.

-Stipe
Seded
2015-11-28T14:16:09Z
Bio ja, ali jako kratko vrijeme, došao samo pogledati kolegu i otišao. Uvjeti dosta loši, zraka nula bodova, smrdi sve, premala dvorana jer je u većoj valjda neki košarkaški turnir.

P.S. - mislim da sam vidio Stipu negdje u masi, tražio sam te kasnije i nisam te mogao naći, a morao sam ići. Šteta.
"It's not checkmate. The king has one more move."
Stipe
  • Stipe
2015-11-28T23:00:10Z
Nisam ja u masi, sad sam na 94-95 kg.
Svake godine veliš da si me vidio. :)20 Javi se, stalkeru, bit će mi drago!

Ovo su moje viđenje i moji dojmovi, a razgovarao sam i sa svima u publici (tj. većinom grupa natjecatelja) pa ću prenijeti i što se još veli.

Na turniru ima puno toga za pohvaliti.
Osječani su si dali truda i ispromovirali su ga kvalitetno, i turnir im je bio jako dobro posjećen. Preko 80 natjecatelja i natjecateljica je zaista odlična brojka! I nije slučajnost, nego je rezultat njihovog kvalitetnog angažmana.
Druga polovica te priče je organizacija koju su ti natjecatelji na licu mjesta zatekli, a koja je također bila vrlo dobra. Bez nekih zastoja, suđenje na razini, lokacija adekvatna, s mjestom i za publiku.

S ta dva dijela priče svatko tko je bio tamo može biti zadovoljan onime što je dobio s njihove strane.

Za miomirise koje spominješ ne mogu puno komentirati, ja sam došao ranije i znam da netko tko je bio od početka ne može to osjetiti kao netko tko tek dođe sa strane kasnije, kad se u dvorani zakuha. S 80-ero natjecatelja koji se bore, ili zagrijavaju, ili ih je odavno probio znoj i čekaju sljedeće mečeve, ne sumnjam da to ima svoje. :)20
Ali dvorana je bila punija, nego što je to inače, jer je bilo i publike više nego što je inače po turnirima dođe.

Atmosfera odlična, sportska i navijačka, u Osijeku je to uvijek dobra strana.

Suce sam već spomenuo, ali još da dodam - iako sam čuo za neke previde, mislim da bi ih se ispravilo da je skrenuta pažnja, a generalno je dvojac koji je to obavljao bio na visokoj razini. Imaju dobro poznavanje i borbe, i tehnika, i principa na kojima su pravila zasnovana. I po prve dvije trećine turnira (dio na kojem sam ja bio) također vrijedi reći da su odradili dobar posao.

Jedna bi stvar bila dobra za koju sam čuo spomenutu, a to je da se ima isprintane liste borbi, da se isprinta ždrijeb kad ga se napravi, raspored natjecanja i slično. I nisam siguran je li liječnik bio tamo cijelo vrijeme (neka slobodno nadoda netko tko zna).

Sve u svemu, turnir ove razine i vrste svakako vrijedi posjetiti, pozdraviti i podržati!

-Stipe
Seded
2015-11-28T23:05:11Z
Ja sam došao tek oko 14:30 ako se ne varam i bio nekih pola sata max jer sam danas stvarno bio u obavezama do grla.

Po meni je jedino šteta što nije napravljeno u odbojkaškoj dvorani gdje se inače organiziralo (prijašnjih godina) gdje su i tribine. Inače sve pet.
Stipe
  • Stipe
2015-11-28T23:06:23Z
Originally Posted by: Seded 

Ja sam došao tek oko pola 14:00 ako se ne varam i bio nekih pola sata max jer sam danas stvarno bio u obavezama do grla.

Po meni je jedino šteta što nije napravljeno u odbojkaškoj dvorani gdje se inače organiziralo (prijašnjih godina) gdje su i tribine. Inače sve pet.

Da... Nisu je mogli dobiti, i slažem se da bi tamo još bolje bilo.

Cijeli Gradski vrt bio je pun raznoraznih događanja!
Vidio sam neki nogomet, mislim da je gore bila i odbojka, i još uz to sve grappling. Parking vam je bio prepun.

-Stipe
Seded
2015-11-30T18:01:36Z
Evo HL za one koje zanima da vide kako je bilo :)37.

Stalker
2015-12-01T23:46:41Z
Originally Posted by: Seded 

Evo HL za one koje zanima da vide kako je bilo :)37.

Pozdrav i od kamermana 😃