fist
  • fist
  • Advanced Member
2015-11-06T14:29:53Z
Originally Posted by: travarica 

e da bi netko napravio video sa Hitlerom kad sazna da Mirko više neće nosit kockice na gaćicama :)20

bila bi fora

Quote:

UFC u zadnje vrijeme ima problema i s famoznim ugovorom s Reebokom. Vidjeli smo da ste isprobali hlačice, no vidjeli smo i da nema legendarne šahovnice na njima. Jeste li razočarani?

"Hlačice su ukupno gledano u redu. Razumijem posao i biznis te mi je jasno da će se sada svatko morati boriti u tim Reebok hlačicama sa svojim imenom. Trudio sam se u izgled uniformi ukomponirati neke meni bitne elemente poput kvadratića koje oduvijek nosim. Bio sam u konstantnom kontaktu s ljudima iz UFC-a, no na kraju se to nije realiziralo. Bili su vrlo korektni i strpljivi, ali mi na kraju nisu uspjeli objasniti zašto ne smijem imati šahovnicu na svojim hlačicma. Ne razumijem kome bi to smetalo? Njihov stav je da bi onda svi borci mogli tražiti nešto specifično. Morat ću ovo prihvatiti jer nastupam za ovu promociju. Nije mi drago, šahovnica je od prve borbe moj zaštitni znak na hlačicama. Obećali su da će mi na trenirku staviti veliki hrvatski grb i da ću nakon meča moći imati zastavu u kavezu. Nemate tu previše izbora: ili prihvati ili se ne možeš boriti."

Mogao bi Hamush, već ima iskustva s tim Hitler predloškom 🙂

Users browsing this topic