Losh
  • Losh
  • Advanced Member
2015-04-01T07:49:55Z
Originally Posted by: The Last Emperor 

Forum je bio mrtav dok nisam potaknuo otvaranje ove teme, a evo vec smo na trecoj strani u pola dana. Ovo ce sigurno biti mozda i najprodavaniji PPV u povjesti UFC-a! Jes da je freak show, ali na kraju se samo lova broji...

P.S. nisam uspio vidit kad mu je ovaj oteo pojas, skinuli su video.

http://www.mmamania.com/...time-beat-face-irish-mma 
bero
  • bero
  • Advanced Member
2015-04-01T08:22:45Z

Forum je bio mrtav dok nisam potaknuo otvaranje ove teme, a evo vec smo na trecoj strani u pola dana. Ovo ce sigurno biti mozda i najprodavaniji PPV u povjesti UFC-a! Jes da je freak show, ali na kraju se samo lova broji...

Bitno da nikog ne zanima ovakav tip cirkusa i showa :)20 :)20
S jednakom pozornošću bi pratili presice i čekali meč i da McGregor šuti kao zaliven :)18 :)18 :)18

pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
Borisstandup
2015-04-01T08:29:39Z

:)2
Ipak sam ja otvorio temu pa meni pohvale:)0
Puncher
2015-04-01T08:41:40Z
Ovo nije nikakav šou ovo je obično glupiranje jednog majmuna. A čelavi Dana nemože proč boks pa kad se pravi takav đekson nek odreši kesu od 400 milja pa nek onda pravi gluposti koje sad radi . Ovo je obično jeftino seljačko kafansko sranje:)20
bero
  • bero
  • Advanced Member
2015-04-01T08:45:01Z
Originally Posted by: karl anal 

ufc pomalo postaje wwf ili koji već

jadno je preko kojih boraca je conor opće doša do titleshota a žalosno da se jedna organizacija na ovaj način ophodi sa jednim od svojih šampiona

Kako se ophodi?
Što UFC radi Aldu?

- dr jupidu
Borisstandup
2015-04-01T09:06:12Z
Originally Posted by: bero 

jadno je preko kojih boraca je conor opće doša do titleshota a žalosno da se jedna organizacija na ovaj način ophodi sa jednim od svojih šampiona

Kako se ophodi?
Što UFC radi Aldu?

Kao prvo , uopce mu nisu ponudili sendvic a nema ni tople vode iza 23h u sobi koju su mu uzeli.U avionu nitko od osoblja ne prica Portugalski i jos mu daju Colu light :)20
Svakako nije ni ne za zamjeriti sto mu ne daju neki cash za poker automate, trosi svoju lovu.:)24

Mislim da je vecina primjetila da je White sutio na sve uvrede koje su "fanovi" sipali na njegov racun, mozda je tu nesto trebao reci.

Inace kolko sam citao Aldo je zadovoljan odnosom Ufca prema njemu.
The Last Emperor
2015-04-01T09:25:19Z
Originally Posted by: Borisstandup 

Naravno kad je Bero lijenčina :)20

bero
  • bero
  • Advanced Member
2015-04-01T09:32:14Z

Naravno kad je Bero lijenčina :)20

a ti otvoritemufobičar :)20

- dr jupidu
karl anal
2015-04-01T09:33:45Z

Kako se ophodi?
Što UFC radi Aldu?

Kao prvo , uopce mu nisu ponudili sendvic a nema ni tople vode iza 23h u sobi koju su mu uzeli.U avionu nitko od osoblja ne prica Portugalski i jos mu daju Colu light :)20
Svakako nije ni ne za zamjeriti sto mu ne daju neki cash za poker automate, trosi svoju lovu.:)24

Mislim da je vecina primjetila da je White sutio na sve uvrede koje su "fanovi" sipali na njegov racun, mozda je tu nesto trebao reci.

Inace kolko sam citao Aldo je zadovoljan odnosom Ufca prema njemu.

ma ne samo da je šutia nego je još uživa u svemu tome i to čak nije ni pokušava prikrit

bero molia bi te da ka se obožavatelj WWE-a ubuduće suzdržš komentiranja jer nisi u stanju realno sagledat sve ovo
When you walk around pretending to be crazy, eventually you are going to walk into someone who is pretending to be sane.
bero
  • bero
  • Advanced Member
2015-04-01T09:41:57Z
Otkad sam ja obožavatelj WWE-a? :)18
A što bi po tebi bilo realno sagledavanje? Jel Dana kriv za dobacivanja iz publike, što je trebao interventnu pozvat radi glasne publike? :)18 Pa vrijeđali su i Brazilci nedavno McGergora na presici, big deal. Uostalom Aldo se ne žali, samo vi dušebrižnici :)2
Ne pričamo o bečkim dječacima nego o odraslim borcima i javnim osobama.
- dr jupidu
Cain
  • Cain
  • Advanced Member
2015-04-01T09:43:32Z
UserPostedImage

meni je isto ponašanje Connora katastrofa
ali nije on kriv, on se zahebava.

ali i boli me kifla
sami sebi kroje sudbinu
možda je to baš pravi put.
Za amere zasigurno

Dana i UFC toleriraju ovakva sr*nja
radi ulaska u New York, Iraca, bijelaca
tj radi para

NIKADA im neću dati niti lipu za PPV

My PFS Bets:
9 Wins, 0 Losses, 0 Draws, and 1 no contests.
http://i232.photobucket....ms/ee199/mazon21/UFC.png 
bero
  • bero
  • Advanced Member
2015-04-01T09:54:09Z
Originally Posted by: Cain 

Pa ni ne možeš ako ne živiš u Americi :)20

- dr jupidu
karl anal
2015-04-01T10:02:30Z

A što bi po tebi bilo realno sagledavanje? Jel Dana kriv za dobacivanja iz publike, što je trebao interventnu pozvat radi glasne publike? :)18 Pa vrijeđali su i Brazilci nedavno McGergora na presici, big deal. Uostalom Aldo se ne žali, samo vi dušebrižnici :)2

ajde pokaži ljudima sliku svoje sobe, iz pouzdanih izvora znam da ti je cila soba oblipljena posterima undertakera, shamusa i kharme
When you walk around pretending to be crazy, eventually you are going to walk into someone who is pretending to be sane.
Cain
  • Cain
  • Advanced Member
2015-04-01T10:04:10Z

Pa ni ne možeš ako ne živiš u Americi :)20

pare nemaju naciju a i
ne razgovaram sa ljubiteljima WWE-a:)20

My PFS Bets:
bero
  • bero
  • Advanced Member
2015-04-01T10:05:50Z

ajde pokaži ljudima sliku svoje sobe, iz pouzdanih izvora znam da ti je cila soba oblipljena posterima undertakera, shamusa i kharme

Imao sam kao klinac Undertakera na zidu.

Danas samo ovog:

UserPostedImage

- dr jupidu
karl anal
2015-04-01T10:09:02Z
ajde ajde, sad te fore okretanja na sprdačinu, kaži ljudima istinu, reci ljudima da im WWE lover kroji sudbinu na forumu
Borisstandup
2015-04-01T10:21:10Z

:)36 Da i postoji ta mogucnost ne bi platio ppv.
Jednostavno mi se gadi taj stil.

Inace da se opet:)19 pohvalim, ja im dajem lovu jer kupujem dvd svaki brojcani event pa sam mirne duse kada ih kritiziram oko ppv produkcije.

Mi smo ovdje imali preko dsf cijele evente free za gledati dok nisu demokrscani iz Njemacke i boksacki lobi sve zasrali da to nije primjereno za gledanje na tv-u.
Krepili :)20
Cain
  • Cain
  • Advanced Member
2015-04-01T10:35:38Z

Inace da se opet:)19 pohvalim, ja im dajem lovu jer kupujem dvd svaki brojcani event pa sam mirne duse kada ih kritiziram oko ppv produkcije.

Mi smo ovdje imali preko dsf cijele evente free za gledati dok nisu demokrscani iz Njemacke i boksacki lobi sve zasrali da to nije primjereno za gledanje na tv-u.

use the force(internet)

svaka čast imaš svaki event na dvd-u ,
pa sta nema neki blue ray, nešto sa hd kvalitetom
meni je više nezamislivo gledati SD kval.
posebno ako imaš veći ekran
My PFS Bets:
Borisstandup
2015-04-01T10:43:01Z

use the force(internet)

svaka čast imaš svaki event na dvd-u ,
pa sta nema neki blue ray, nešto sa hd kvalitetom
meni je više nezamislivo gledati SD kval.
posebno ako imaš veći ekran

Tako ima za kupiti kod ove firme koje ja kupujem i kostaju po dve eventa zajedno 11 dolara, jako isplativo a vecinom to gledam na kompu jer mi je on u teretani:)20 ..
Inace nisam ja bas toliki freak i znalac kao ti oko tih stvari niti me to nesto interesira:)17 a i kosta:)22
The Last Emperor
2015-04-01T11:25:21Z
UFC je uspio u svojoj namjeri, gotovo se samo priča o ovom meču i propagandi istog. Neki su ogorčeni istom, a nekima je ona vrhunska. Jedni navijaju da Aldo ubije boga u Conoru zbog ovog cirkusa, drugi baš zbog toga svega favoriziraju Conora. Rezultat svega je da nitko nije ostao ravnodušan i svi sa nestrpljenjem iščekuju ovaj meč! Sada je valjda jasno zašto Dana nikako ne može maknuti onaj smješak sa lica :)1
Users browsing this topic