Borisstandup
2015-03-31T19:52:08Z
Sramota je vrijedati borca koji gostuje a pogotovo ovako velikog borca kao Aldo.Za mene ovo nisu fanovi nego cisto seljoberi koji niti razumiju borilacki sport niti zasluzuju ovakve evente.
ive
  • ive
  • Advanced Member
2015-03-31T19:59:52Z
Svaka čast Aldu, trebalo je izdržat 12 dana sa ovom irskom budalom a da ga ne zadavi nasred konferencije. Ovo je degutantno koliko Dana liže šupak Mcgregoru, osim što ovaj klaun zna dignuti tenziju prije meča ne vidim zbog čega bi ovaj meč uopće ušao u konkurenciju za greatest fight godine, a kamoli svih vremena kao što non stop ponavljaju.
WARcain
2015-03-31T20:00:02Z
Originally Posted by: Borisstandup 

Sramota je vrijedati borca koji gostuje a pogotovo ovako velikog borca kao Aldo.Za mene ovo nisu fanovi nego cisto seljoberi koji niti razumiju borilacki sport niti zasluzuju ovakve evente.

zbog takvih seljobera se i radi takav cirkus kako bi i oni kupili ovaj event jer istinski fanovi i ljubitelji ovog sporta ce ga vrlo vjerovatno kupiti i bez ovog cirkusa.

bero
  • bero
  • Advanced Member
2015-03-31T20:23:06Z

Ti seljoberi su sira publika, a od takvih se zivi, jbg.
A sto se vrijedjanja Alda tice, treba imat na umu ako McGregorov cirkus privuce velik broj ppv prodaja, lova ce jednako i Aldu sjest na racun ;)

pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
Puncher
2015-03-31T20:38:50Z
Koji bre kretenizam praviti od boksa MMA fake šou Kako taj dana pati od boks sindroma jebo te. Kolikoli mu smeta meč stoleča, da je svoja dva petliča ubacio u vrtlog gluposti. koja razlika između boksa i MMA u svemu brate mili od para do ponašanja. Budala.Neče MMA nikada biti boks nivo.:)20
Borisstandup
2015-03-31T20:56:01Z
Originally Posted by: WARcain 

zbog takvih seljobera se i radi takav cirkus kako bi i oni kupili ovaj event jer istinski fanovi i ljubitelji ovog sporta ce ga vrlo vjerovatno kupiti i bez ovog cirkusa.

Originally Posted by: bero 

Ti seljoberi su sira publika, a od takvih se zivi, jbg.
A sto se vrijedjanja Alda tice, treba imat na umu ako McGregorov cirkus privuce velik broj ppv prodaja, lova ce jednako i Aldu sjest na racun ;)

Nisam nigdje napisao da se ne zivi od njih, cak stovise jedan sam od rijetkih koji to godinama govori. Dok mma i Ufc sira masa ne pocne pratiti nece ni biti velik sport.
Druga je stvar sto sam izrazi svoje misljenje o takvim likovima i koliko mi je gadljivo kopiranje WWE i slicnih stvari.
thelovacluka
2015-03-31T21:03:05Z
danica je jedna od najljigavijih osoba koju sam vidio na TVu 😃 uz bok pedophile priests i hipija 😃
Za popust na IHERB.COM upišite code: WZK091
Montana Joe
2015-03-31T21:08:43Z
Originally Posted by: fanatic 

koliko god se Irci ponašali kao seljačine a Conor bio kreten, onaj tren kad je ukrao pojas a rulja pala u trans je nešto najbolje što je UFC vidio zadnjih par godina

To je bilo dobro i jedino dobro na ovoj presici.
gosuasus
2015-03-31T21:10:51Z
Ovo je dno dna.

Aldo, molim te, začepi usta tim bahatim seljačinama.

Usput, nevjerojatno koliko je momak mentalno jak. Sjedio je tamo i hladnokrvno saslušao što imaju za reći, još im je noge na stol stavio. Buahahah!
vai_cavalo
2015-03-31T21:12:09Z
jebo vas aldo hahahah ovo sto radi mcgregor je nesto nenadjebivo :)20

najjaci lik u povjestu ufc-a uzeo mu pojas hahahahahahahahhaha i smije mu se u facu a aldo sav se izgubio hahahha :)20

ubice ga conor!!!
Montana Joe
2015-03-31T21:21:31Z
Sumnjam da je Alda ovaj izbacio iz ravnoteže, tko ga je gledao zna kakav je hladan u glavi kad je borba.
rikimartin
2015-03-31T21:37:58Z
Zaboli Alda lijevi testis za to što Connor melje u medijima . Pa kao da njih dvojica poslije pressice mrze jedan drugoga , vjerojatno sjede i umiru od smijeha kad vide koliko ljudi se hvata za to i kako im se smiješi bolji PPV nego što bi ga inače ikada dobili zbog svoje kvalitete ( koja je kod obojice ogromna ) . 99% tih priča je napuhano za tzv. široke narodne mase . JDS je izjavio da Velasquez udara kao curica , dajte molim vas , sigurno on to misli ozbiljno ... Connor je uz kvalitete boračke odličan glumac i showman . Posjetite UFC službenu stranicu na facebooku , 90% objava je o Connoru u zadnje vrijeme .
Thranduil
2015-03-31T22:10:56Z
Sve je super: hype,trashtalk.... treba malo razdrmati publiku jel ali ovo je prešlo sve mjere. Conor je dobar borac, odličan ali je i fejker teški i "seljačina", jako loša kopija Chael Sonnena koji je gospodin i dr.sc trahatalka i zajebancije za ovoga.

Prava je pizda jer krade pojas kao neko djete mjesto da ga kao faca osvoji, uz sve to ovi "navijači" su gori i od ovih naših balkanaca. Najgori od svega je UFC, odnosno Dana White koji je dopustio
da se prvak vrijeđa na takav način od nekih idiota. Koji je to šljam od čovjeka i koji UFC šljam od organizacije to je nešto nevjerovatno. Mamu svoju bi prodao za koji PPV.

Što se tiče same borbe, Alda vidim kao favorita i to velikog. Conor je odličan borac ali se još nije susreo sa najboljim borcima u kategoriji. Imao bi ogromnih problema i sa Mendesom, Faberom i sa Edgarom. Kao što sam rekao Conor je dobar borac, odličan ali Aldo je NAJBOLJI 🙂!
Uz sve to baš bi volio da ga Aldo rastavi na proste faktore i udalji van borilišta na određeno vrijeme pa da vidimo kako se Dana puši od muke:)5
karl anal
2015-03-31T22:17:43Z
ufc pomalo postaje wwf ili koji već

jadno je preko kojih boraca je conor opće doša do titleshota a žalosno da se jedna organizacija na ovaj način ophodi sa jednim od svojih šampiona
When you walk around pretending to be crazy, eventually you are going to walk into someone who is pretending to be sane.
Borisstandup
2015-03-31T22:21:38Z
Ne mogu opisati rijecima koliko mrzim taj ppv:)20 .
Zbog toga su spremni gutat i primat kolko god treba,bas nikako ne volim taj ppv nacin prodaje borbe.
Ne mislim sada iskljucivo nego opcenito ne volim taj ppv promo.
gosuasus
2015-03-31T22:35:26Z
Slažem se @Thranduil, Chael je za ovoga momka majstor zanata i to iz dva razloga.

Prvo, Conor je neinteligentan lik (nisam siguran je li uopće školu završio, možda prilagođeni program?) koji doslovce cijeloj diviziji govori da su midgeti (veliki uspjeh) i vrijeđa (čitaj: psuje) borce kao na traci, a nos mu je zalutao negdje u oblacima, dok je Sonnen diplomirani sociolog i zna kako ljude izluditi i ući im u podsvijest i zbog toga je njegov trash talk bio urnebesan.

Drugo, mali je presirov da isfura ovaj "gangster from Dublin" stil što se vidi iz njegovog držanja i govora tijela (iako je lažnjak i sastrane priča da je humble), nosi uska odijela, satovi, zalizana kosa, naočale, a do prije nekoliko godina je bio na socijalnoj pomoći JER NIJE SEBI ZNAO ZARADITI ZA JEBENI KRUH!
Montana Joe
2015-03-31T22:38:48Z
Zarađivao je al nedovoljno pa je dobivao 120 funti na mjesec i to pola godine.
Sada bome zna zaraditi.
shogo
2015-04-01T06:18:40Z
Ovo su dječije fore, pa to ima samo u wwe-u, ajmo Aldo, pokaži šta znači stand up i low kickovi:)22
kanye
2015-04-01T07:14:14Z
.
The Last Emperor
2015-04-01T07:41:31Z
Forum je bio mrtav dok nisam potaknuo otvaranje ove teme, a evo vec smo na trecoj strani u pola dana. Ovo ce sigurno biti mozda i najprodavaniji PPV u povjesti UFC-a! Jes da je freak show, ali na kraju se samo lova broji...

P.S. nisam uspio vidit kad mu je ovaj oteo pojas, skinuli su video.
Users browsing this topic