dr jupidu
2014-08-16T20:54:07Z

ovo je kao noćas pa da otvorim temu....

ovaj bader je za mene čudo kako uspije stat toliko dugo u ufc-u........

nadam se da ce ga osp prizemljit i stavit gdje mu je mjesto izvan top 10 jer se nešto bader raspričao....
neprimam kućne posjete.
Sponsor
Seded
2014-08-17T01:18:09Z
Ajmo smradovi, jel gleda tko osim mene?
"It's not checkmate. The king has one more move."
The Last Emperor
2014-08-17T01:48:38Z
Originally Posted by: Seded 

Ljeto je...
Seded
2014-08-17T01:56:55Z
Originally Posted by: The Last Emperor 

Originally Posted by: Seded 

Ljeto je...

ccc... makar i ne propuštaju ništa specijalno za sada, valjda će main card biti atraktivniji, a i trebao bi.

Borisstandup
2014-08-17T03:40:57Z
Tim Boetsch opet pobijedio niotkuda.Jos jednom boljeg od sebe je uspio dobiti i nevjerojatan je.
Jos jedan tezak poraz Maynarda i Bader detronizirao OSP-a koji realno nema sto traziti u top 10.
Bader valjda imao 10 rusenja.
dr jupidu
2014-08-17T10:02:57Z
tim boets je zafrkan... prošli put je izgubio polugom al ako se razmaše gadan je....

opet ovaj bader dobio ..poludit cu:)))) stvarno mi ide na živce
neprimam kućne posjete.
DjomlaKS
2014-08-17T10:11:34Z
OSP me se nikad nije dojmio i samo je bilo pitanje vremena kad ce na nekog boljeg od sebe. Znao sak da s Baderom nema sta trazit.
Malo mi postaje zao Maynarda ali u borbi s Diazom se vidjelo da je njegovo vrijeme proslo. Boetsch iznenadjujuce opet al opet nece dugo.
Monstrum
2014-08-17T14:28:18Z
Stvarno ne znam što je s Maynardom ali nije za prepoznati. Bio je valjda najbolji borac u kategoriji u jednom trenutku a sada nakon prve bolje šljuce koju primi je nokautiran. Stvarno mi ga je žao ovakvog vidjeti ali očito mora razmisliti o mirovini ili dugom odmoru.Pearson je barem pobijedio prekidom jer nakon što je par puta pokraden ovako je najbolje.Sa Sanchezom i Barbozom su ga fino pokrali.

Bader je koliko god nema osječaj za stojku toliko je dominantan u hrvanju a vidim da ima i najviše rušenja od svih aktivnih boraca u poluteškoj a ionako taj OSP je po meni neka srednja liga i nisam ni mislio da može dobiti tako jakog hrvača.

Tim Boetsch je stvarno mrcina i opet je ostvario pobjedu kada je izgledalo da ne znašto uraditi a mislim da je Bradu ovo prvi poraz nokautom.
Sara McMann dobila nekakvom odlukom ali mislio sam da će biti i uvjerljivija.
Seded
2014-08-17T17:14:50Z
Bader predobro hrva za OSP-a. Nisam htio bacati neke prognoze, ali da sam morao, upravo ovo bih prognozirao.
Ne znam što je s Maynardom. Toliko je bio dominantan, ali nakon što ga je Frenkie izuo u trećoj borbi, totalno se slomio.

Boetscha nisam još pogledao, ali po komentarima vidim da je shades of Okami fight.

Thiago Tavares mi je bio izvrstan. Mislim da će bit odličan u ovoj kategoriji, njegov sam fan još od prve UFC borbe i diskutabilnog poraza od Griffina.

Od preliminarnih sam pogledao Saru McMann i može se poljubit u dupe što je vrhunska hrvačica, ali bez obzira na to nema šanse s TOP konkurencijom.
desno
2014-08-17T18:12:55Z
Bader da se uvijek ovako bori i da se oslanja na hrvanje ne bi izgubio neke borbe koje je izgubio.
fanatic
2014-08-18T18:55:56Z
pogledao sam sve glavne borbe i mogu reć da je stvarno bio odličan i atraktivan turnir. Pearson is the man
"I was in Las Vegas when the Nogueira brothers first touched down in America. There was a bus, this is a true story. There was a bus that pulled up to a red light, and Little Nog tried to feed it a carrot, while Big Nog was petting it. He thought it was a horse"