Poll Question : Pobjeđuje:

Total: 15

bero
  • bero
  • Advanced Member Topic Starter
2013-11-21T06:43:07Z
http://www.profightstore...iela-gonzage-/15133.aspx 
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
Sponsor
loreia
2013-11-21T06:55:17Z
Like
dr. Jupidu wrote: diskusting
dr jupidu
2013-11-21T07:47:57Z
cool

pobjednik ovog meča je up
neprimam kućne posjete.
Losh
  • Losh
  • Advanced Member
2013-11-21T07:52:07Z
Originally Posted by: dr jupidu 

cool

pojasni ovo. :)20

Po meni doobar protivnik za Miočića.Dokazao je da zna pametno raditi, na distanci.Eto, nekako izbeći rušenja i biće sve cool.

Svensson
2013-11-21T08:59:45Z
Originally Posted by: Losh 

Originally Posted by: dr jupidu 

cool

pojasni ovo. :)20

Po meni doobar protivnik za Miočića.Dokazao je da zna pametno raditi, na distanci.Eto, nekako izbeći rušenja i biće sve cool.

Pravi test za Stipu.

Sumnjam da ga Gonzaga moze rusiti, Stipe je ipak solidna klasa u hrvanju i njegov recept za ovu borbu bi trebala biti kontrola s distance, pritisak uz zicu i boks iz klinca te barem jedno rusenje po rundi zbog bodova.

Znam da zvucim dosadan i ziheras ali Gonzagina KO snaga se ne smije podcjenjivati, mislim, znamo kako to vec prodje, male rukavice jel :)20
S druge strane, Stipe se mora naviknuti da ne bjezi iz partera ko protiv Struvea jer gnp je mocno, mocno oruzje. Oruzje koje ga je izvuklo protiv Del Rosaria.

Jos jedna stvar na koju Stipe mora posebno paziti je da se ne zalijece bezglavo uz razmjene jer su Jordan i Herman platili glavom iz kontri.
fist
  • fist
  • Advanced Member
2013-11-21T09:19:44Z
Predvidio sam ovaj meč nakon Gonzove zadnje pobjede. Odličan mathcup i pobjednik će visoko skočiti na HW ljestvici, svega 1-2 borbe do contender pozicije.

Gonzo je jak ko bik, KO power i u rukama i nogama (Mirko), a uz to odličan parteraš. Vjerovatno će od samog starta vršiti pritisak na Stipu jer je na taj način Stipe doživio jedini poraz (nakon dominacije u 1. rundi, Struwe ga je pritiskom u drugoj izmorio i KO).

Ako Stipe cardio dovede na potrebnu razinu i ako uspije namentnuti svoj stil, odnosno diktirati tempo meča, trebao bi ovo dobiti.
dr jupidu
2013-11-21T09:24:11Z
Originally Posted by: fist 

Predvidio sam ovaj meč nakon Gonzove zadnje pobjede. Odličan mathcup i pobjednik će visoko skočiti na HW ljestvici, svega 1-2 borbe do contender pozicije.

Gonzo je jak ko bik, KO power i u rukama i nogama (Mirko), a uz to odličan parteraš. Vjerovatno će od samog starta vršiti pritisak na Stipu jer je na taj način Stipe doživio jedini poraz (nakon dominacije u 1. rundi, Struwe ga je pritiskom u drugoj izmorio i KO).

Ako Stipe cardio dovede na potrebnu razinu i ako uspije namentnuti svoj stil, odnosno diktirati tempo meča, trebao bi ovo dobiti.

da

pobjednika pobjeda diže na visoko.....

gonzaga je uvijek odličan test jer je na razmeđi između a i b

neprimam kućne posjete.
Slash
2013-11-21T11:02:27Z
Originally Posted by: fist 

Nije baš da je Gonzaga poznat po kondiciji...
Knez
  • Knez
  • Advanced Member
2013-11-21T11:47:44Z
Stipe nek osveti Cro copa
Drago Knez
Hum Stubički 100b 49 245 Gornja Stubica
bero
  • bero
  • Advanced Member Topic Starter
2013-11-21T12:08:14Z
Originally Posted by: Knez 

Kak ne, pa da onda Mirko na njega popizdi, kao da "što ima on pobjeđivat one od kojih je on gubio"?
:)20

pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
dr jupidu
2013-11-21T12:13:02Z

drag mi je i gonzaga i stipe....

gonzaga će teško uspit doć do naslova zbog manjkave stojke koja nudi k.o al i prima k.o.....

al da je opasan uvik to da..i sad amo reć opet dolazi...u nalet

kao i stipe

joe silva je mućko đubre:)20

neprimam kućne posjete.
Knez
  • Knez
  • Advanced Member
2013-11-21T14:18:06Z
Originally Posted by: bero 

Kak ne, pa da onda Mirko na njega popizdi, kao da "što ima on pobjeđivat one od kojih je on gubio"?

Dobro i veliš:)24
Drago Knez
Kekec
2013-11-21T14:41:57Z
Dosta zanimljiv protivnik i baš po mjeri!
Monstrum
2013-11-21T16:21:06Z
U svakom slučaju Gonzaga nije za podcijeniti. On je i u porazima sa Werdumom i Carwinom pokazao dosta. Werudma je kickovima u prvoj uništavao a Carwinu je slomio vilicu čini mi se!
RandlemanTheMonster
2013-11-21T16:31:21Z
Ma kakav Gonzaga, pa nije Stipe u rangu sa nekim Jordanom, Herman i sličnima. Stipe lagano via late TKO/UD!
DugoVecCitam
2013-11-21T18:28:04Z
Zamisli ako izgubi Stipe!:)10 Mirko ce reci da se nije udostojio pokazati respect i pobjediti njegovog "krvnika".:)2
DRAGI PRIJATELJI...
Knez
  • Knez
  • Advanced Member
2013-11-21T18:38:57Z
Originally Posted by: RandlemanTheMonster 

Ma kakav Gonzaga, pa nije Stipe u rangu sa nekim Jordanom, Herman i sličnima. Stipe lagano via late TKO/UD!

:)36 Nadajmo se ali nije ovaj tak loš
Drago Knez
GSP
  • GSP
  • Advanced Member
2013-11-21T18:42:56Z
Originally Posted by: bero 

Već je Nelson pao pa će stvarno Mirko bit nadr... i neće mu ići u glavu sa postoji bolji Hrvat u teškoj :)20
Satrap
2013-11-21T20:45:11Z
Nije ova borba tako jednostavna za prognozu kao što izgleda. Suzdržat ću se neke detaljne analize za sada al imam osjećaj da nećemo vidit puno borbe u parteru.
zarajan
2013-11-21T20:57:17Z
Sumnjo sam i u jednog i drugog ,a sad pobjednik moze kotirat dosta visoko,stvarno nemam pojma ko bi ovo mogao dobit(nadam se Stipe).
Similar Topics
Users browsing this topic