Poll Question : Pobjeđuje...

Total: 6

bero
  • bero
  • Advanced Member Topic Starter
2013-02-11T19:20:21Z
http://www.profightstore...7-tuf-sezone-/12297.aspx 
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
Sponsor
Slash
2013-02-11T21:13:59Z
Browne uzima odlukom.
Marc88
2013-02-12T16:06:52Z
ovo ce biti dobra godina za teskase. Pobjednik ovog meca ide u top 10 kao i pobjednik Nelson-Kongo a pobjednik Hunt-Struve ide blizu top 5 tako da cemo vidjet neka nova lica u top okrsajima jer u posljednje vrijeme nema ih mnogo. Kongo, Nelson i Gonzaga su nakratko dosli medju top borce ali su padali od jacih boraca tako da se vecinom u top 10 vrte isti borci no mislim da bi sad mogli gledat nova(stara) imena u lovu na pojas, mozda Hunt i Browna!

Ova borba je zanimljiva ali s obzirom da Gonzaga rijetko dodje pripremljen tj. spreman je za 5 min. vjerujem da ce Brown pobijedit!
FaceDesigner
2013-02-12T17:06:28Z
Moga bi ga Browne skucat u pod.
PFS Bets : 2 wins.3 losses.1 NC
1000 posts 13.5.2012.

pušim kurčinu svojom odlukom a ti je pušiš jer ti je netko rekao kako to treba pušit da bi vidio nebo
-karl anal
thelovacluka
2013-02-12T17:44:41Z
Originally Posted by: Marc88 

ovo ce biti dobra godina za teskase. Pobjednik ovog meca ide u top 10 kao i pobjednik Nelson-Kongo a pobjednik Hunt-Struve ide blizu top 5 tako da cemo vidjet neka nova lica u top okrsajima jer u posljednje vrijeme nema ih mnogo. Kongo, Nelson i Gonzaga su nakratko dosli medju top borce ali su padali od jacih boraca tako da se vecinom u top 10 vrte isti borci no mislim da bi sad mogli gledat nova(stara) imena u lovu na pojas, mozda Hunt i Browna!

Ova borba je zanimljiva ali s obzirom da Gonzaga rijetko dodje pripremljen tj. spreman je za 5 min. vjerujem da ce Brown pobijedit!

velkom

gonzaga se i meni čini ko da nije psihički uvijek na mjestu i utreniran.

Za popust na IHERB.COM upišite code: WZK091