karl anal
2013-01-27T20:47:25Z
Originally Posted by: Satrap 

Originally Posted by: Freak 

Originally Posted by: D@vid1 

mislim da nema koisti od ove ignore opcije, stavio sam nekoliko tipova na ignore ali opet im mogu citat postove kad se odlogriam!

No shit! makar si me nasmijao!

:)20 :)20 :)20

UserPostedImage 

When you walk around pretending to be crazy, eventually you are going to walk into someone who is pretending to be sane.
Rekreativac Dino
2013-01-27T20:57:22Z
Originally Posted by: Freak 

mislim da nema koisti od ove ignore opcije, stavio sam nekoliko tipova na ignore ali opet im mogu citat postove kad se odlogriam!

No shit! makar si me nasmijao!

Samo da se rijesi ovo da se nemoram svaki put logirati ponovo i sve 5!

UserPostedImage

D@vid1
2013-01-27T21:14:37Z
nije bas toliko smijesno ali ocito vam je dosadno pa navalite...zelim reci da ne vidim bas smisao ove opcije jer ionako uvijek procitam postove prije nego se logiram, npr. Slash mi je vec dugo pod ignore ali opet sam mu danas odgovrio jer sam procitao post prije logiranja pa sam ga vratio a onda nakon toga onda opet pod ignore, glupa ideja ukratko!
Diablo
2013-01-27T21:27:03Z
ne znam zasto se cudite da ignore opcija radi samo kad ste logirani. Vi ste kao registrirani user blokirali nekog ciji vam se postovi ne svidaju. Kad niste logirani forum vas registrira kao gosta i imate pristup svim postovima.

Satrap
2013-01-27T22:08:04Z

nije bas toliko smijesno ali ocito vam je dosadno pa navalite...zelim reci da ne vidim bas smisao ove opcije jer ionako uvijek procitam postove prije nego se logiram, npr. Slash mi je vec dugo pod ignore ali opet sam mu danas odgovrio jer sam procitao post prije logiranja pa sam ga vratio a onda nakon toga onda opet pod ignore, glupa ideja ukratko!

Je! :)20 :)20 :)20

karl anal
2013-01-27T23:18:56Z
Originally Posted by: Satrap 

Je! :)20 :)20 :)20

ja se smijem svaki put kad vidim post od davida a neznam šta piše

UserPostedImage
When you walk around pretending to be crazy, eventually you are going to walk into someone who is pretending to be sane.
hamush
2013-01-28T02:23:02Z
ovo je za anale foruma.
kada mislis da nemoze netko izvalit vecu glupost od dr jupidua, onda procitas ovo :D

predobro.
:)20 :)20 :)20 :)20 :)20 :)20 :)20 :)20
hamush
2013-01-28T02:24:18Z

kako dugo pod ignore jedva si dosao na ovaj forum, mjesec dana aman proslo 😃

osim naravno ako nisi neciji...
Borisstandup
2013-01-28T08:06:31Z
Originally Posted by: hamush 

marc citaj forum samo kad si logiran, to me i sluzi opcija ignore.:)10

Jer je ovo zaista za humoresku, opcija ima svrhu ali moras biti logiran.
Satrap
2013-01-28T10:39:50Z

ovo je za anale foruma.
kada mislis da nemoze netko izvalit vecu glupost od dr jupidua, onda procitas ovo :D

predobro.
:)20 :)20 :)20 :)20 :)20 :)20 :)20 :)20

Definitivno :)20

Neodgovorni
2013-01-28T11:33:42Z
Nisam siguran da vidim svrhu sakrivanja postova korisnika. Jel to u smislu kad vidim njegov post ne mogu si pomoći nego se iznerviram, odgovorim mu i dam se uvući u raspravu? :)20 :)10

Tu smo radi komunikacije. Da se svi slažemo oko svega, forum ne bi imao svrhu. Tuđa mišljenja koja se razlikuju od naših nam pomažu da preispitamo svoja i naučimo ih bolje formulirati.
Becks
2013-01-28T11:37:52Z
da, ali neki korsnici kao npr mark nikako ne mogu da preispitaju svoja mišljenja ili ih bolje formuliraju, zbog takvih tvrdoglavih glava je uvedena ova opcija
pozdrav velikom švedskom somelieru i keyboard ratniku Senadu koji nas sada prati kao gost (denis hanofer)
zarajan
2013-01-28T15:05:16Z
Sa markom diskutirat je koda igras tenis sa zidom,samo je pitanje vremena kad ces popizdit.
D@vid1
2013-01-28T16:25:03Z
Originally Posted by: Borisstandup 

marc citaj forum samo kad si logiran, to me i sluzi opcija ignore.:)10

Jer je ovo zaista za humoresku, opcija ima svrhu ali moras biti logiran.

onda objasni tako, mislio sam da je ignore opcija povezana s IP adresom a ne s logiranjem, moja greska.

Na sto je spao ovaj forum kad se morate silom smijati na ovakve gluposti od nekadasnje silne zajebancije :)14

p.s.
http://www.profightstore...-18-only.aspx#post197155 
karl anal
2013-01-28T22:59:45Z
štaaaa
Similar Topics
Users browsing this topic