Borisstandup
2012-12-24T01:27:55Z
Nije Vitalij jos u mirovini, i ako su godine tu.
bero
  • bero
  • Advanced Member
2012-12-24T01:32:12Z
Haye se osramotio protiv Vladimira i pompozno otišao u penziju. Nedavno se kao vratio, Vitalij mu je ponudio meč ali ovaj opet želi iste uvjete. I to
nakon onakve izvedbe protiv Vladimira, a više ni nije prvak.
I sad bi šampion Vitalij trebao skakati jer ga takvi prozivaju. :)23
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
karl anal
2012-12-24T01:34:14Z
ivanko, oprosti al svarno si 8u krivu, sve ti činjenice ukazuju na to ali ti glumiš marka
When you walk around pretending to be crazy, eventually you are going to walk into someone who is pretending to be sane.
karl anal
2012-12-24T01:36:31Z
evo mi jugošvabe , voli cne strele

nešto si pokušaa maloprije, mr bralo, pas ovo ono

šta je to bilo
When you walk around pretending to be crazy, eventually you are going to walk into someone who is pretending to be sane.
ivankomajstor
2012-12-24T01:41:40Z
Vitalij je trenutno u dosta lošijoj formi nego Vlad i zato i on izbjegava Hayea koji bi ga vrlo lako mogao ugroziti! Ne mora mu dati meč, ali je činjenica da bi meč s Hayeom bio najbolje i marketinški i novčano isplativ tako da se postavlja ozbiljno pitanje zašto ne želi meč s Hayeom ako misli da je bolji i rađe bira anonimuse poput Charra.

Za Hayea bi bilo super da prvo naleti na Vitalija i njega riješi i onda da se ozbiljno pripremi za revanš s bratom...
Borisstandup
2012-12-24T01:44:42Z
Opet vrtimo isto i neutemeljeno optuzbe.

Vitalij je dao ponudu, no Haye trazi kao i u prvom mecu sa Wladom, a nije vise prvak i jos je propisno dobio batina u tom mecu.
Malo logike oko ovih stvari, pa ne moze izazivac diktirati stvari.

Drag mi je Haye, odlican je boksac, ali nije vise prvak!!!!!

Znaci ne izbjegava ga, ne treba uvijek u istom traziti jedinog krivca.....
A to sto bi Haye pobijedio:) o tom potom...
karl anal
2012-12-24T01:52:17Z
ivankomajstor wrote:

Za Hayea bi bilo super da prvo naleti na Vitalija i njega riješi i onda da se ozbiljno pripremi za revanš s bratom...

ne kužim pa na koga bi treba naletit, ili si mislio da mu dajubrćapar miliončeka za tune up fight proiv zduneka :)20 :)20

ajde da ti vratim loptu, ako misli da može dobit vitalija zašto ne prihvati pošenu ponudu, razbije ga i ecola, ajde da sad pričamo o novcima

a i izjavaonda se ozbiljno pripremi za wlada, šta je u prvi fajt doša pijan, nespreman, neozbiljno se pripremi to jre ono šta mene živcira kako tako pizdarijama implicirate di god možete malo očešat braćin sjsj
Black Arrow
2012-12-24T01:53:08Z
Borisstandup wrote:

Black Arrow wrote:

Borisstandup wrote:

Tocna je informacija da je sa Hoffmanom borba , bila 8 mjeseci kasnije , a Chris je vec imao dogovoren mec sa Wladimirom, koji ga je tada i pobijedio.
Uzvrat nije nikada bio ni aktualan.

Pa da kao sto sam vec rekao,prepustio ga je mladjem bratu posto je bio u banani... izbjegao je neugodnog protivnika.:)18

Chris je rekao da je on imao dogovoren mec sa Wladimirom, odmah nakon pobjede.
Nema tu izbjegavanja,

Chris Byrd je uletio kao zamjena za Donovana Ruddocka 10 dana prije posto je ovaj odpao.
Kao prvo,daj mi izvor,link ili nekakav dokaz da je taj mec sa Wladimirom bio jos prije borbe sa Vitalijem dogovoren.
Drugo,jel tebi to toliko logicno da Vitali ne ide na rematch protiv Byrda, da bi vratio pojas nego ide na borbu bez ikakvog prestiza protiv Hoffmana??

Ali jedno moras priznati, da je Chris Byrd tada morao biti jeben igrac kad je dobio bracu u jednom paketu a??:)22

karl anal wrote:

black arrow
gleda sam ja borbu par puta i ajmo reć ovako
da bi byrd dobia borbu mora je nokautirat vitalija
eto ti mi reci, dali misliš da bi to byrd uspia

Jebo te Jugosvabo,:)20
Rasprava je pocela kad se postavilo pitanje da li su braca birali ponekad svoje protivnike.U sustini nebitno je da li bi Chris Byrd dobio Vitalija da je mec isao do kraja
i da li bi dobio Vitali u rematchu. Ali definitivno je izbjegao rematch jer mu je bio jako neugodan protivnik.
Cinjenica je da su braca tu i tamo jedan drugome dodavali protivnike tako kako im je u trenutku odgovaralo.
Wladimir popusi nokaut od Rossa Purittiya i Corrie Sandersa i onda ih predje starijem bratu. Vitali takodje izgubi pjas protiv Byrda,i umjesto da ide na rematch on ga predaje Wladimiru...??
Borisstandup
2012-12-24T01:59:39Z
Black Arrow wrote:

Borisstandup wrote:

Black Arrow wrote:

Borisstandup wrote:

Tocna je informacija da je sa Hoffmanom borba , bila 8 mjeseci kasnije , a Chris je vec imao dogovoren mec sa Wladimirom, koji ga je tada i pobijedio.
Uzvrat nije nikada bio ni aktualan.

Pa da kao sto sam vec rekao,prepustio ga je mladjem bratu posto je bio u banani... izbjegao je neugodnog protivnika.:)18

Chris je rekao da je on imao dogovoren mec sa Wladimirom, odmah nakon pobjede.
Nema tu izbjegavanja,

Chris Byrd je uletio kao zamjena za Donovana Ruddocka 10 dana prije posto je ovaj odpao.
Kao prvo,daj mi izvor,link ili nekakav dokaz da je taj mec sa Wladimirom bio jos prije borbe sa Vitalijem dogovoren.
Drugo,jel tebi to toliko logicno da Vitali ne ide na rematch protiv Byrda, da bi vratio pojas nego ide na borbu bez ikakvog prestiza protiv Hoffmana??

Ali jedno moras priznati, da je Chris Byrd tada morao biti jeben igrac kad je dobio bracu u jednom paketu a??:)22

Meni je Chris odlican boksac bio. S njim sam u kontaktu niz godina, pregovori sa Wladom su trajali, i da nije bilo odustajanja, dogodilo bi se poslije.
U tom je trenutku bio svakako najaktualniji protivnik a i branio je titulu, tako da je to bilo u igri a ne 10 dana., cak mislim 7... Zasto nije doslo do revansa sa Vitalijem? Ja zaista ne znam, kao sto ni ti ne znas, ali ni ne nagadjam.

Ti samo nagadjas da se Vitalij njega boji, to cak ni Chris ne misli:)20
Realno jer ne volis Klicka, pa odmah pises o strahu i izbjegavanju, sto nema veze s realnoscu.. Ako se sjecas, Vitalij je tek krenuo sa treninzima u 7 mjesecu, ozljeda je bila stvarna.

karl anal
2012-12-24T02:02:05Z
ako ćemo za borca koji gubi u dva suca 5 a u enog 6 bodova reć da je neugodan ok
Borisstandup
2012-12-24T02:06:17Z
Dobro, pobijedio je Vitalia, Evandera i Tua, definitvno je dobar boksac.

Samo ne vjerujem u te price, da ga se Vitalij boji, to je smijesno.
Black Arrow
2012-12-24T02:25:47Z
Da se razumjemo, ja braci Klitschko nista ne umanjujem niti su mi antipaticni.
U vrhunskom sportu ja taj izraz da se neko nekog boji nikad nisam koristio to ti dodajes.
Jedina moja primjedba je da su ponekad isli laksim putem da bi stigli tamo gdje su danas.

bbbmarc
  • bbbmarc
  • Advanced Member Topic Starter
2012-12-24T03:04:09Z
bero wrote:

Haye se osramotio protiv Vladimira i pompozno otišao u penziju. Nedavno se kao vratio, Vitalij mu je ponudio meč ali ovaj opet želi iste uvjete. I to
nakon onakve izvedbe protiv Vladimira, a više ni nije prvak.
I sad bi šampion Vitalij trebao skakati jer ga takvi prozivaju. :)23

UserPostedImage

UserPostedImage
Cain
  • Cain
  • Advanced Member
2012-12-24T10:12:27Z
hahahaha
My PFS Bets:
9 Wins, 0 Losses, 0 Draws, and 1 no contests.
http://i232.photobucket....ms/ee199/mazon21/UFC.png 
bronson
2012-12-24T12:08:03Z
Prozivao sam i ja Vitalija, e kako bi ga sjebao glava mu letila na treći red tribine, još sam tražio siću, samo 50 miliona i šta pička Vitalij napravi ode u penziju...pička najobičnija nema se muda ni protiv običnog anonimusa potuć
bero
  • bero
  • Advanced Member
2012-12-24T12:12:29Z
http://www.profightstore...ljam-o-hayeu-/11738.aspx 
- dr jupidu
bronson
2012-12-24T12:20:25Z
Haye me podsjeća na onu igricu dječju di trebaš s plastičnim čekićem udarit merkata kad iskoči iz rupe...ili krticu? Uglavnom nešto iskače iz rupe i onda se majku mu tako brzo uvuče natrag u rupu da jadno dijete niti ne stigne klepit ga po glavi...e tako je Haye boksao protiv Klička, ko mali merkat u strahu da ne dobije čekićem po glavi
karl anal
2012-12-25T11:37:30Z
bonecrusher wrote:

Kako da zaradi priliku? Pa Sauerland mu je nakon krađe titule WBA obećao revanš, ali Valujev se povukao u međuvremenu, a isti taj čovjek je i menadžer Kličkovih, možda je čak i on tu kočničar, jer se boji da titule ne odu opet u Ameriku, čovjek neće nikad zaboravit ono preznojavanje i nervozu kad mu je Holy ispred očiju tukao Valujeva, poludio je, skoro ga je infarkt, tako da je morao zakulisnim igrama sa sucima spasit titulu koju je te noći Evander pošteno osvojio. Boji se da se to ne ponovi i sa nekim od braće, jer bi ga stvarno mogo hercenšlag strefit. Zna čovjek da se onda zajebo, pa to ne želi ponovit. Volio nih da se zajebe, pa da Željku da priliku - jer svaki prvak ima pravo u roku 6 mj. i na jednu "dobrovoljnu" obranu - pa bi bilo super da uzme Željka misleći da će ovaj poslužit kao dobra "živa vreća", a Željko iskoči iz vreće i "ekološki" ga zatuče al ovaj put pun svinjetine,"telećih medaljona sa šampinjonima", kulena, ćevapa sa lukom, pa kad se podrigne, ode Kličko u p.m.

ma vidiš da on pojma nema ili je možda nekad znao pa zaboravio

hercenšlag strefit---izgleda dq mu jupi prevodi

nema smisla raspravčjt sa tobom, tj neda mi se
box je jedino šta znam i u šta se kužim i neda mi se učit retaje

bruce lee
2012-12-25T13:17:02Z
Sauerland menadžer braći Kličko?
znači braća su istovremeno sama sebi promotori i još im je Sauerland promotor

problem je što vi želite pobjedit, to je ta igra između vas i publike
bero
  • bero
  • Advanced Member
2012-12-25T13:25:29Z
Sauerland nema veze s Kličkovima
- dr jupidu