Black Arrow
2021-01-24T22:20:54Z
Samo da vam kazem da sam uzivao u ovoj sedmodnevnoj suspenziji koja je sprovedena zloupotrebom administratorskim-moderatorskim ovlastima. Ono sto je za vas uvreda za mene ne vazi.

Ja se slazem sa tobom Stipe da je prijetnja preko Interneta dosta djetinjasto i nezrelo ponasanje.Nisam ni sanjao da cu doci u takvu situaciju. Ali velikim djelom mogu se tebi i tvojim modovima zahvaliti jer niste radili svoj posao. A ja se onda branim sa onim sta mi preostaje.

Vidi se isto tako jednom vise po suzpenziji doktora kako se izricu suspenziji bez ikakvog opravdanog razloga nego cisto jer ti se moze.
Doktor nista nije konkretno ili eksplicitno rekao sta bi nekog licno oznacilo i uvrijedilo.

Doktore bio si ovdje skoro vise od 10 godina super zvijezda, kralj, legenda i podigao si rejting ovom forumu maksimalno.

Doktore

Vrijeme je.. budi bar ti doslijedan... i nevracaj se vise ni zbog virtualne stolice...
dr jupidu
2021-01-25T07:34:40Z
Originally Posted by: Black Arrow 

Samo da vam kazem da sam uzivao u ovoj sedmodnevnoj suspenziji koja je sprovedena zloupotrebom administratorskim-moderatorskim ovlastima. Ono sto je za vas uvreda za mene ne vazi.

Ja se slazem sa tobom Stipe da je prijetnja preko Interneta dosta djetinjasto i nezrelo ponasanje.Nisam ni sanjao da cu doci u takvu situaciju. Ali velikim djelom mogu se tebi i tvojim modovima zahvaliti jer niste radili svoj posao. A ja se onda branim sa onim sta mi preostaje.

Vidi se isto tako jednom vise po suzpenziji doktora kako se izricu suspenziji bez ikakvog opravdanog razloga nego cisto jer ti se moze.
Doktor nista nije konkretno ili eksplicitno rekao sta bi nekog licno oznacilo i uvrijedilo.

Doktore bio si ovdje skoro vise od 10 godina super zvijezda, kralj, legenda i podigao si rejting ovom forumu maksimalno.

Doktore

Vrijeme je.. budi bar ti doslijedan... i nevracaj se vise ni zbog virtualne stolice...

neprimam kućne posjete.
dr jupidu
2021-01-25T07:41:36Z
ni ja nekužim zašto sam baniran na 3 dana

moderator sam kaže da ima problema

ja se nadovežem na to ne spominjući vrstu problema niti je znam..samo ga citram.....i odma ban

za sada smo ovdje u svrhu mma no ako ovako ostane nisam siguran da ću ostati........ možda napravimo neko novi forum gdje tko ne želi uazit na odredjenu temu koja je kao kw zabavnog karaktera nemora.......
trenutno zbog poslovnih obaveza nemam se vremena pozabaviti no ako stvari ostanu kakve su sada mislim da ćemo si napraviti novi forum koji je vezan i za biznis

a i obećao sam majci da ću se uskoro povući s foruma
neprimam kućne posjete.
Stipe
2021-01-25T08:38:03Z
Originally Posted by: Black Arrow 

...

Ja nemam veze sa suspenzijom Jupiduu, i ne moderiram više.

-Stipe
dr jupidu
2021-01-28T03:57:38Z
poslao sam report za temu ksw....prijavio sam osobu REAKTIVAC koja na mma temi me vrijeđa i nadam se da sad kao novi moderatori će te u startu djelovat i kazniti ga par dana zbog osobnog vrijedjanja...eto vam prilike da u startu krenete s kriterijima jednakima za sve.

hvala
neprimam kućne posjete.
Zatoichi
2021-01-28T05:29:42Z
Originally Posted by: dr jupidu 

poslao sam report za temu ksw....prijavio sam osobu REAKTIVAC koja na mma temi me vrijeđa i nadam se da sad kao novi moderatori će te u startu djelovat i kazniti ga par dana zbog osobnog vrijedjanja...eto vam prilike da u startu krenete s kriterijima jednakima za sve.

hvala

Dogovorite se ti i reaktivac koliku kaznu da dobijete,on sto te uvrijedio a ti za fighter bashing ......zdravi normalni argumenti i debate su dozvoljeni,Fighter bashing je zabranjeno,bilo kakve svadje ,prozivanje forumasha pogrdnim imenima kao recimo stakor ili svinja je zabranjeno a kazne idu od opomene do bana,takodje uvlacenje obitelji u bilo kojem nenormalnom smislu..navlacenje na svadju ,izigravanje zrtve pa slanje policije ljudima je strogo zabranjeno,od mene najmanje 1 godina bana.....tvoja zajebancija na osnovu mladih fajtera je prosla bez opomene ,vjerovatno zato sto smo se svi navikli na takav nekakv tempo no tome eventualno je trebao doci kraj i taj kraj je sad.........ovo je moja krivica posto sam prepoznao fighter bashing no pustio sam bez razmisljanja da ksw tema opet krene ka nekom negativnom putu kao stotine drugih tema prije toga.......Eto neka generalna pravila su navedena gore,ak neki mod ili admin hoce dodati nesto nek izvoli,sto se tice neke kazne za bilo koga ,nevidim razloga,nismo u vrticu.
Edit: i prestanite vise kritike koristiti za vase neke lude igre,3 dana,3 pisljiva dana mir i eto opet meksikanske sapunice....
It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
dr jupidu
2021-01-28T07:02:16Z
ok može li pojašnjenje izmedju procjene kvalitete boraca i tog fighter bashinga?

znači nesmije se napisati za nekog borca procjenu da nema ništa od njega i da je bolje za njega da se ostavi mma da ne ugrožava zdravlje?

ja dotičnog REAKTIVCA niti ne spominjem niti mu se obraćam niti replayam a on mene da..pa molim da ga upozorite da mi se ne obraća

hvala

i molim pojašnjenje fighter bashinga detaljnije tako da znamo za ubuduće
neprimam kućne posjete.
Reaktivac
2021-01-28T09:01:18Z
Originally Posted by: Zatoichi 

Dogovorite se ti i reaktivac koliku kaznu da dobijete,on sto te uvrijedio a ti za fighter bashing ......zdravi normalni argumenti i debate su dozvoljeni,Fighter bashing je zabranjeno,bilo kakve svadje ,prozivanje forumasha pogrdnim imenima kao recimo stakor ili svinja je zabranjeno a kazne idu od opomene do bana,takodje uvlacenje obitelji u bilo kojem nenormalnom smislu..navlacenje na svadju ,izigravanje zrtve pa slanje policije ljudima je strogo zabranjeno,od mene najmanje 1 godina bana.....tvoja zajebancija na osnovu mladih fajtera je prosla bez opomene ,vjerovatno zato sto smo se svi navikli na takav nekakv tempo no tome eventualno je trebao doci kraj i taj kraj je sad.........ovo je moja krivica posto sam prepoznao fighter bashing no pustio sam bez razmisljanja da ksw tema opet krene ka nekom negativnom putu kao stotine drugih tema prije toga.......Eto neka generalna pravila su navedena gore,ak neki mod ili admin hoce dodati nesto nek izvoli,sto se tice neke kazne za bilo koga ,nevidim razloga,nismo u vrticu.
Edit: i prestanite vise kritike koristiti za vase neke lude igre,3 dana,3 pisljiva dana mir i eto opet meksikanske sapunice....

Ako ćemo tehnički, nikoga nisam imenovao, oslovio po nadimku, a niti eksplicitno, naglašavam - eksplicitno uvrijedio.
To što se dotični, ocvali šarlantan prepoznao u tekstu - sasvim je druga stvar.
Trebalo bi ga opomenuti radi ishođenja pokušaja baniranja.

Mora da je jako zabavno rugati se našim dečkima, kojima je možebitno KSW premijera najveći uspjeh karijere ? Izigravati stručnjaka za sport, a piti lijekove protiv osteoporoze.

Što se tiče novih, pooštrenih pa i radikaliziranih mjera strogoće, forum bi trebao biti tolerantno mjesto, a ne poligon za provođenje strogoće. Tim više, jer ako ćemo iskreno, PFS odavno je marginaliziran, pošto isti u širokom luku, izbjegavaju poznati treneri, gotovo svi borci uz par iznimaka te općenito ljudi koji imaju javni publicitet u sportskom segmentu.
Toliko o stručnjacima iz bivše garniture, a čini se da se nastavlja u tom smjeru.

Samo nastavite sa pojačanom diktaturom te najavljenom strogoćom, dok se prepiske ne počnu odvijati između moderatora, jer neće biti posjetitelja.
No, eto... srećom ima puno fleksibilnijih mjesta po internetu pa ćemo manje da pišemo, a to je cijena "mira", odnosno prestrogih restrikcija.
pecho
2021-01-28T10:51:18Z
Originally Posted by: Reaktivac 

Ako ćemo tehnički, nikoga nisam imenovao, oslovio po nadimku, a niti eksplicitno, naglašavam - eksplicitno uvrijedio.
To što se dotični, ocvali šarlantan prepoznao u tekstu - sasvim je druga stvar.
Trebalo bi ga opomenuti radi ishođenja pokušaja baniranja.

Mora da je jako zabavno rugati se našim dečkima, kojima je možebitno KSW premijera najveći uspjeh karijere ? Izigravati stručnjaka za sport, a piti lijekove protiv osteoporoze.

Što se tiče novih, pooštrenih pa i radikaliziranih mjera strogoće, forum bi trebao biti tolerantno mjesto, a ne poligon za provođenje strogoće. Tim više, jer ako ćemo iskreno, PFS odavno je marginaliziran, pošto isti u širokom luku, izbjegavaju poznati treneri, gotovo svi borci uz par iznimaka te općenito ljudi koji imaju javni publicitet u sportskom segmentu.
Toliko o stručnjacima iz bivše garniture, a čini se da se nastavlja u tom smjeru.

Samo nastavite sa pojačanom diktaturom te najavljenom strogoćom, dok se prepiske ne počnu odvijati između moderatora, jer neće biti posjetitelja.
No, eto... srećom ima puno fleksibilnijih mjesta po internetu pa ćemo manje da pišemo, a to je cijena "mira", odnosno prestrogih restrikcija.

Bivša vlast je bila kriva šta je uopće dopustila bilo kakva vrijeđanja između tebe, njega i nofrxa. Kakvu bi ti toleranciju tu oko toga? KW je trebalo davnih dana ugasiti te napomenuti da nema vrijeđanja tipa kako je Zatoichi rekao, njegovo slanje policije na vrata određenim ljudima se trebalo sankcionirati, tvoje spominjanje hamusheve kćeri također (koliko ja znam, ispravi me ako griješim). Shvati me, ovo ne pišem radi rasprave sa tobom, samo naglašavam nekakve stvari koje su se desile. Bilo pa prošlo.
Nije se ništa od toga napravilo, valjda zbog toga jer se mislilo da će se time održati forum što je najveća besmislica koju su mogli napraviti. Nadodaj tome da se jako malo sadržaja stavljalo i forumaši su se prorijedili, dobiješ ovakvo stanje kao što je danas +socijalne mreže itd itd itd.

Uglavnom, ne bude bilo više kako je bilo prije jer očito to nije doneslo nikakve rezultate, naprotiv bilo je KATASTROFA. Nadam se ali stvarno se toplo nadam da bi se forum moglo barem malo pokrenuti prema naprijed.

Naravno da će se pooštriti mjere za fighter bashing, u tome se slažemo.
There isnt a hard time invented that i cannot handle.
Reaktivac
2021-01-28T12:18:35Z
Originally Posted by: pecho 

Bivša vlast je bila kriva šta je uopće dopustila bilo kakva vrijeđanja između tebe, njega i nofrxa. Kakvu bi ti toleranciju tu oko toga? KW je trebalo davnih dana ugasiti te napomenuti da nema vrijeđanja tipa kako je Zatoichi rekao, njegovo slanje policije na vrata određenim ljudima se trebalo sankcionirati, tvoje spominjanje hamusheve kćeri također.
Nije se ništa od toga napravilo, valjda zbog toga jer se mislilo da će se time održati forum što je najveća besmislica koju su mogli napraviti. Nadodaj tome da se jako malo sadržaja stavljalo i forumaši su se prorijedili, dobiješ ovakvo stanje kao što je danas +socijalne mreže itd itd itd.

Bivša vlast je čini se, bila fleksibilnija od vas par koji provodite strogoću i selektivno kažnjavanje, misleći da je to dobro.
KW tema svojevrstan je raritet i zaštitni znak PFS foruma.
Dok ne potjerate i tih par preostalih zanesenjaka koji dolaze više iz navike, nego radi sadržaja.
Zaboravio si napomenuti, vjerovatno omaškom zastrašujuću prijetnju "kopanja očiju", na koju se ustoličeni i novi admin nikada javno nije ispričao ! Iako je bio zamoljen od strane forumaša, koji su smirivali tenzije. Što je jedan od najsramotnijih ispada ikada na PFS.

Vlasnik očito nema viziju, niti je svjestan potencijala foruma, niti ga to zanima. Što mu po meni stvara sliku, dojmu o brendu te sportskoj opremi koju prodaje.

Nije samo smjena generacija u pitanju.
Sjašio Kurta - uzjašio Murta.

Deja vu.
pecho
2021-01-28T13:03:15Z
Originally Posted by: Reaktivac 

Bivša vlast je bila kriva šta je uopće dopustila bilo kakva vrijeđanja između tebe, njega i nofrxa. Kakvu bi ti toleranciju tu oko toga? KW je trebalo davnih dana ugasiti te napomenuti da nema vrijeđanja tipa kako je Zatoichi rekao, njegovo slanje policije na vrata određenim ljudima se trebalo sankcionirati, tvoje spominjanje hamusheve kćeri također.

Bivša vlast je čini se, bila fleksibilnija od vas par koji provodite strogoću i selektivno kažnjavanje, misleći da je to dobro.
KW tema svojevrstan je raritet i zaštitni znak PFS foruma.
Dok ne potjerate i tih par preostalih zanesenjaka koji dolaze više iz navike, nego radi sadržaja.
Zaboravio si napomenuti, vjerovatno omaškom zastrašujuću prijetnju "kopanja očiju", na koju se ustoličeni i novi admin nikada javno nije ispričao ! Iako je bio zamoljen od strane forumaša, koji su smirivali tenzije. Što je jedan od najsramotnijih ispada ikada na PFS.

Vlasnik očito nema viziju, niti je svjestan potencijala foruma, niti ga to zanima. Što mu po meni stvara sliku, dojmu o brendu te sportskoj opremi koju prodaje.

Nije samo smjena generacija u pitanju.
Sjašio Kurta - uzjašio Murta.

Deja vu.

Ti valjda shvaćaš da si za svaku vlast govorio da su nedosljedni, nepravedni itd itd? KW nikad nije bio zaštitni znak PFSa, možda tebi i jupidu, velikoj većini forumaša je bilo drago da se ta kaljužetina zatvorila jer nije koristila za ništa drugo nego za međusobno ekstremno vrijeđanje vas dvojice-trojice.

I ako ne vidiš zašto je problem da na vrhu BORILAČKE stranice stoji "KW thread"( koji veze nema sa bilo kakvom borbom) gdje kada uđeš moraš imati itekako dobar želudac, onda je bilo koji razgovor o ovoj temi s tobom suvišan.
dr jupidu
2021-01-28T14:25:38Z

fighter bashing = lovac lomljenje

google translate

ovaj izraz je zatoichi izmislio... neznam otkud uopće izraz

meni uopće nije namjera blatiti ikog borca...dapače navijam za croatu npr u meču............................i šta je tu loše ako kažem ono šta napišem o mojoj procjeni borca???

neznam općenito šta se dešava s dosta vas forumaša..izgleda da je korona dovela dosta vas na rub živaca

al to nije razlog da se to odražava na forum

neznam.......forum polako tone kao titanic........

nekako mi se ovaj brod za spašavanje sviđa............bumo vidjeli........ no ništa nije vječno....................................za sada mi je konačni odlazak s foruma iskreno 50: 50 %

al nema zle krvi....

no ja se sigurno više neću vratiti kad kažem da odem
neprimam kućne posjete.
balkanbomber
2021-01-28T14:39:43Z

KW nikad nije bio zaštitni znak PFSa, možda tebi i jupidu, velikoj većini forumaša je bilo drago da se ta kaljužetina zatvorila jer nije koristila za ništa drugo nego za međusobno ekstremno vrijeđanje vas dvojice-trojice.

KW Tema je u par trenutaka imala svoj car, np kad su se Jupi i Reakto dogovarali prvi put za mec, pa kad su ga i odradili, pa kad je onda islo za revans i ono Galeb Fight Night i zezanje, i onda pred kraj kad je Raktivac posljedni put poceo da trenira pa smo poceli vjerovat da ce konacno biti opet borbe... ali sve izmedu i pogotovo poslje nije samo da je smijurina nego i postalo malo mentalno bolesno i zato i treba ostaviti temu zakljucanu.

On je čovjek jako dobar momak!
dr jupidu
2021-01-28T15:20:50Z
Originally Posted by: balkanbomber 

KW nikad nije bio zaštitni znak PFSa, možda tebi i jupidu, velikoj većini forumaša je bilo drago da se ta kaljužetina zatvorila jer nije koristila za ništa drugo nego za međusobno ekstremno vrijeđanje vas dvojice-trojice.

KW Tema je u par trenutaka imala svoj car, np kad su se Jupi i Reakto dogovarali prvi put za mec, pa kad su ga i odradili, pa kad je onda islo za revans i ono Galeb Fight Night i zezanje, i onda pred kraj kad je Raktivac posljedni put poceo da trenira pa smo poceli vjerovat da ce konacno biti opet borbe... ali sve izmedu i pogotovo poslje nije samo da je smijurina nego i postalo malo mentalno bolesno i zato i treba ostaviti temu zakljucanu.

pa nisi neki kompetentni stručnjak za ocjenu šta je mentalno bolesno a šta je humor .........kw je humor samo to ti nikad nećeš shvatiti.....

no..vraćamo se na temu...tj dosta o ovome

neprimam kućne posjete.
pecho
2021-01-28T16:39:23Z
Originally Posted by: dr jupidu 

Originally Posted by: balkanbomber 

pa nisi neki kompetentni stručnjak za ocjenu šta je mentalno bolesno a šta je humor .........kw je humor samo to ti nikad nećeš shvatiti.....

no..vraćamo se na temu...tj dosta o ovome

Jedino ti shvaćaš taj "humor". KW je zaključan zauvijek upravo zbog tih salvi uvreda i odvratnog ponašanja te iznošenja prljavog veša. Nema niti jednog foruma igdje gdje je takva komunikacija dobrodošla, možete slobodno probati pronaći a ako je nekome to "zaštitni znak" PFSa onda je promašio ceo fudbal.

karl anal
2021-01-28T17:10:10Z

Dogovorite se ti i reaktivac koliku kaznu da dobijete,on sto te uvrijedio a ti za fighter bashing ......zdravi normalni argumenti i debate su dozvoljeni,Fighter bashing je zabranjeno,bilo kakve svadje ,prozivanje forumasha pogrdnim imenima kao recimo stakor ili svinja je zabranjeno a kazne idu od opomene do batina

bogami pametna, na balkanu samo batine pomažu
a šta se kw teme tiče
ne znam zašto vam smeta toliko
ko je jebe, neka bude tampon zona i nema modova, u neku ruku crna jama ovoga foruma
a onaj ko uđe u crnu jamu mora računat na to da će izać posran a ovd ostale teme njemački strogo
a vidim i reaktivac se opet vratio i opet spominje nekakve isprike ajajajaj

a ovi novi modovi i adminu. ako smim mali savjet
strogo je sasvim ok, ali dijete se nakon batina mora i pogladit tako da
OSTAVITE IM TU JEBENU KW TEMU

what happens in KW, stays in kw - jedino pravilo u toj temi
pa neka se bodu virtualnim šarafcigerima tamo slobodno

When you walk around pretending to be crazy, eventually you are going to walk into someone who is pretending to be sane.
pecho
2021-01-28T17:38:04Z
Originally Posted by: karl anal 

Dogovorite se ti i reaktivac koliku kaznu da dobijete,on sto te uvrijedio a ti za fighter bashing ......zdravi normalni argumenti i debate su dozvoljeni,Fighter bashing je zabranjeno,bilo kakve svadje ,prozivanje forumasha pogrdnim imenima kao recimo stakor ili svinja je zabranjeno a kazne idu od opomene do batina

a šta se kw teme tiče
ko je jebe, neka bude tampon zona i nema modova, u neku ruku crna jama ovoga foruma
a onaj ko uđe u crnu jamu mora računat na to da će izać posran a ovd ostale teme njemački strogo

Admin neće, modovi neće i ne bude se otvarao thread gdje se 2-3 čovjeka vrijeđaju.

dr jupidu
2021-01-28T20:03:43Z
Originally Posted by: karl anal 

a šta se kw teme tiče

tem je dala svoje

ključaj kw

ja tako ostajem neporažen i vječni prvak........................................

kao modovi mrze kw i admin al svi nemogu izdržat ne ćirit i drkat na temu pa kad su se počeli osjećat kao bolesnici idu ključat

al neka.....kw je dala svoje...............ja sam prvak...........ja sam mit...ja sam teler kit

neprimam kućne posjete.
Reaktivac
2021-01-28T20:14:49Z

Ti valjda shvaćaš da si za svaku vlast govorio da su nedosljedni, nepravedni itd itd? KW nikad nije bio zaštitni znak PFSa, možda tebi i jupidu, velikoj većini forumaša je bilo drago da se ta kaljužetina zatvorila jer nije koristila za ništa drugo nego za međusobno ekstremno vrijeđanje vas dvojice-trojice.

I ako ne vidiš zašto je problem da na vrhu BORILAČKE stranice stoji "KW thread"( koji veze nema sa bilo kakvom borbom) gdje kada uđeš moraš imati itekako dobar želudac, onda je bilo koji razgovor o ovoj temi s tobom suvišan.

KW je showtime i EPP.
Pa ako PFS ima respektabilan renome, kako to da nema sadržaja uz deficit aktivnih forumaša ?
Ne znam što je po tebi posebnost ili istaknuti momenat PFS svih ovih godina ?
Suhoparne rasprave oko UFC-a, CroCop-a i sl. ?

Toga imamo po svim portalima, počevši od FightSite-a pa preko društvenih mreža.

S obzirom kako ovaj potpuno zapušten i konfuzan forum, zapravo nikada nije imao strategiju u kojoj bi bio relevantno mjesto koje bi privuklo istaknute ljude iz sporta. Niti se valoriziralo i uvažavalo prijedloge.
Sjetih se primjerice, Mare Peraka koji je prije par godina otvorio temu pa najavio ekskluzive, druženje, pitanja i odgovore te ponudio suradnju s PFS ?
Prethodna garnitura uglavnom su bili neaktivni, niti su imali volje, niti entuzijazma da forum bude zaista respektabilno mjesto, koje bi imalo značaj te utjevaj u mma, kockboksu, boksu i sl.
I što se zapravo promijenilo ?
Otišla je jedna garnitura moderatora, došla je druga koja suštinski nastavlja po istoj matrici, u kojoj jedino što vidimo, upozoravajuće su najave o rigoroznoj represiji i netoleranciji prema naznakama prepucavanja i pokoje uvrede ?
Umjesto da pokažete da ste demokratični, da poslušate Vox populi i dozvolite jedan topic, koji bi bio slobodniji u odnosu na ostatak foruma.
Što je najgore, umišljate da je vaš stav ispravan i da vas u principu ne zanima što ljudi žele ?
Više je jupidu napravio za popularizaciju foruma svojim sprdnjama zajedno sa mnom uz par sporednih aktera, nego svi vi koji mislite kako ćete čudom privući ljude, a jedino što ste polučili su odlasci veterana, odnosno aktivnih forumaša.
Nastavite tako dok nas sve ne potjerate.
Umjesto da pokažete malo fleksibilnosti i date narodu ono što su u starom vijeku odavno shvatili stari Rimljani; kruha i igara.
Pustite profesionalcima dr. jupidu i moja malenkost, da vam dovedemo sportaše pa i možebitno pokojeg političara na forum, vi se razmećete strogoćom, bez da osluškujete želje i potrebe napaćenog naroda ?
Bravo !
brzi
  • brzi
  • Advanced Member
2021-01-28T22:01:14Z
ljubazno molim da se ovaj "ući" pod hitno ispravi, vrijeđa mi oko
https://www.profightstor...amo-jednim-udarcem/43965 
Quod non audit Vuco, penis non elevare.