Zatoichi
2020-11-21T14:09:33Z
Originally Posted by: hamush 

Jupi ne trolaj temu sa KW tematikom please.

Samo da dodam,kak je kw zatvoren,forum procvjjetao 👍
It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
DjomlaKS
2020-11-24T10:43:45Z
Jedna mali prijedlog; sta mislite da ipak otvorite Mati Teorije zavjere!? Tamo je ok kad roka video za videom, al kad nam vec upada u avete s Prkačinom i onim Franciskovićem, onda vise nije ok.
Becks
2020-11-25T14:49:00Z
daj se nauči koristiti forumom. nakon što napišeš post imaš opciju edita ako zelis nesto dodati, a ne napisati 14 postova uzastopce kao nekakva tinejdzerka
pozdrav velikom švedskom somelieru i keyboard ratniku Senadu koji nas sada prati kao gost (denis hanofer)
balkanbomber
2020-11-26T13:15:25Z
alo, vidim da ste nam Matana poslali da ohladi, ali nisam nasao post/opomenu/ban zasto se to desilo ba rekoh dajte nam malo konteksta, thanks
On je čovjek jako dobar momak!
Stipe
2020-11-26T13:31:10Z
Razlog je kombinacija pretjerivanja s teorijama zavjera, i pisanja po koronavirus temi koje je počelo neukusno i prilično ružno i promašeno, a nastavilo se čak i uvredljivo.

Na toj temi je prvo upozoren da teorije zavjere ondje nisu dobrodošle. Krajnje je neprimjereno osobama kojima su bližnji pretrpjeli teže oblike bolesti tvrditi da je "koronavirus izmišljen" ili da "je to gripa"; a nema potrebe trošiti riječi o promašenosti samih takvih teza.

Kako ne samo da nije to uvažio, nego je nastavio i još dodatno zaoštrio, pa na kraju čak i začinio sve unezvjerenijim pričama o nekim covid retardima, dobio je 72 sata odmora.

-Stipe
Svensson
2020-12-13T18:41:06Z
zahtjevam "Mračnu stranu Bere" kao kolumnu idući tjedan

:)20
bero
  • bero
  • Advanced Member
2020-12-13T19:09:53Z
Originally Posted by: Svensson 

Kuca, poso, forum... eto ti cijeli moj zivot zadnjih godina 😃
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
Mark1988
2020-12-20T16:29:45Z
Zasto nije otvorena tema za sinocnji Ksw i jutrosnji Ufc 😞
bero
  • bero
  • Advanced Member
2020-12-20T17:12:48Z
Originally Posted by: Mark1988 

Zasto nije otvorena tema za sinocnji Ksw i jutrosnji Ufc :-(

Netko ti je branio da ih otvoris?

- dr jupidu
dr jupidu
2020-12-20T18:19:55Z
Originally Posted by: bero 

:)1 :)1 :)1 :)1 :)1 :)1 :)1

vrhunski odgovor

neprimam kućne posjete.
Mark1988
2020-12-21T11:03:48Z

Ne pada mi na pamet.
Odlican Ufc i Ksw prosli bez otvaranja tema.
Glavno da Aveti i ostale gluposti rade ko lude.
Cestitke na tome!!

bero
  • bero
  • Advanced Member
2020-12-21T11:49:48Z

Ne pada mi na pamet.
Odlican Ufc i Ksw prosli bez otvaranja tema.
Glavno da Aveti i ostale gluposti rade ko lude.
Cestitke na tome!!

Ajmo ponovno, vidim da nisi baš shvatio:
topice mogu otvarati SVI članovi foruma, to nije nadležnost samo modova.

To je kao da se žališ što ti u stanu nema pive, a svaki dan si u dućanu :)18

ako si preveliki gospodin da otvaraš topice, onda isprike, your lordship 🙂
- dr jupidu
DjomlaKS
2020-12-29T22:49:51Z
Originally Posted by: Black Arrow 

Evo danas u Hrvatskoj stigla opomena od Gospodara po drugi put i to jos jaca... Samo vi i dalje nastavite da govorite ruzno o Bozijem Poslaniku...!!

Ne bih ga vrijeđao, al zasto se ovaj lik tolerira vise?? Ne znam tocno koje su granice za ban, al pretpostavljam da je šprdanje s nesrećom gdje je jedna curica izgubila život, van svih granica. Zar Mate ne guli robiju jer se svako malo šprda s koronom(jos jednom nesrećom)? A ovaj lik sa svojim primitivnim kozojebskim razmišljanjem i dalje vam prolazi ispod radara!?
Zatoichi
2020-12-29T23:03:20Z
Originally Posted by: DjomlaKS 

Originally Posted by: Black Arrow 

Evo danas u Hrvatskoj stigla opomena od Gospodara po drugi put i to jos jaca... Samo vi i dalje nastavite da govorite ruzno o Bozijem Poslaniku...!!

Ne bih ga vrijeđao, al zasto se ovaj lik tolerira vise?? Ne znam tocno koje su granice za ban, al pretpostavljam da je šprdanje s nesrećom gdje je jedna curica izgubila život, van svih granica. Zar Mate ne guli robiju jer se svako malo šprda s koronom(jos jednom nesrećom)? A ovaj lik sa svojim primitivnim kozojebskim razmišljanjem i dalje vam prolazi ispod radara!?

Djomla,jel te puno pogodilo to sto je on napisao,jeli znas da se sprdao ili je mozda bio sarkazam,mozda poruka da se ljudi malo probude....nista protiv tebe al ajde malo ,nemislim na tebe samo nego generalno,prestanite se ponasati kao pickice i “bacati prvi kamen”(bible)......napravilimste od kritike jebenu ekstenziju kw teme
It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
bero
  • bero
  • Advanced Member
2020-12-30T00:15:04Z
Djomla, rijeseno.
- dr jupidu
Zatoichi
2020-12-30T00:37:07Z

Djomla, rijeseno.

Bravo(sarkazam)
karl anal
2020-12-30T01:15:16Z

Originally Posted by: Svensson 

Kuca, poso, forum... eto ti cijeli moj zivot zadnjih godina :D

ležeš kurvo

kuća, žena, pa kreneš na posao pa se ne brzinu vratiš još jednom na ženu, pa zakasniš na posao, pa malo forum i još jednom,

jer ne valja da je parno, jednom na ženu

Prekrasno mi je vidit đomlu i matu kako si glade jaja jedan drugome, a moga si i bolje nać djomla

šta se tiče prijedloga za otvaranje teme za matu ja sam za ali uz dodatnu stavku

samo može postat u svojoj temi, ostale closed doors za komentiranje

pa mu eto ispušni ventil

i majmuni u laboratoriju su u kavezu, neće im sigurno dat da seru po cilom labosu

a ovde je došlo stanje da u koju god temu da navrneš ugaziš na matino govno

ne da mi se više na svakoj temi njegove baljezgarije čitat, kad je jupi razumniji od njega onda ti je sve jasno

za dobrobit foruma a i svih nas, osim đomle naravno :)1

When you walk around pretending to be crazy, eventually you are going to walk into someone who is pretending to be sane.
Čergar
2020-12-30T09:52:33Z
Bosančiću(domlaks) jesi ti toliko ograničen da ideš pozivati na nečiji ban ili su nakon dizanja benča pijenja kreatina i brijanja prsa zakržljala muda porasla pa se pametuješ tu po forumu i malo malo savjetuješ kog treba banirati.

Znači ti koji si napisao onakav post o Romima s kojim bi na bilo kojem forumu zaslužio doživotni ban i prijavu za govor mržnje, pa si prošao s jednim danom baniranja kao da si pisao o usmrčenju pasa, a ne ljudi ti si se našao relevantnim za reć tko zaslužuje ban??

Stvarno je forum u kurcu nije ni čudo da neki nekada aktivni i stabilni forumaši od kojih su imao šta pročitati, saznati pa i našaliti se niti ne posjećuju više ga, a kamoli pišu na istom.

DjomlaKS
2020-12-30T09:59:42Z

Djomla, rijeseno.

Bravo Bero :)36
pasbrata
2020-12-30T12:23:47Z
Originally Posted by: karl anal 

samo može postat u svojoj temi, ostale closed doors za komentiranje

pa imao je on to... "zove se teorija zavjere" ali mu ne daju ni to...
evo da nema mate ja bih još dan danas mislio da je zemlja okrugla... sada više nisam siguran da nije oblika banane... ali kakva god da je nije me briga...
al red bi bio mati otvoriti teoriju zavjere i nek bude tamo... što mate nije denis hannover i ostali ...
i definitivno se kod mate da pročitat zanimljivih stvari...

edit... isključio sam da je naš strijela makedonac, slovenac, hrvat, albanac pa i srbin/crnogorac... tek sad po ovom nadimku mi pade na pamet da je cd-rom iz bosne...
baš sam trigger