Logicus
2012-05-16T08:23:33Z
AceOfSpades wrote:

Logicus wrote:

Counter Strike 1.6 - ESL, kupove, međunarodnu ligu, admin i head admin na 2 servera :)

Moj čovjek! Doduše, kauntera nisam takao na steamu ima...dvije godine mislim, otkad sam ozbiljnije krenuo u sportske vode...malo nabacio jedino neki portable sa frendovima neku večer, još uvijek ih rasturao :)42 jaooo, kad se sjetim starih Dust2 24/7 maratona,srce mi plače! :)6 :)6

Zato nedavno sam igrao Skyrim, pa se odlučih instalirati svoj (original 🙂 ) Morrowind da se prisjetim vremena kad je bilo više od 3 opcije za dijalog sa likovima, pa sad Torchlight igram malo... ali Diablo 3 ne diram, previše sam vremena spizdio igrajući ga i čekajući trojku! :)

Imaš steam?? Daj vamo!! xD

Ja sam se navuka ima negdi 7-8 miseci žestoko, s tin da san CS igra otkad je iziša, tamo negdi 2000.-te.

Ostale pucaljke su prejednostavne, COD i te pizdarije, samo je bit sto bit šta brži. Nema razlike puca metak po metak ili rafal, CS je kompliciran zato ga i volim <3
akvic
2012-06-10T19:13:26Z
akvic wrote:

Chairman wrote:

akvic wrote:

Chairman wrote:

akvic wrote:

Chairman wrote:

akvic wrote:

Chairman wrote:

akvic wrote:

fakat fali takvih igara, inače ako uopće nema bitaka onda ni nema smisla igrati :)24
Stronghold seriju sam igrao ali mi se nekako ne sviđa, malo mi je iritantna
Total War je napravljen spektakularno da bi sama igrivost i upravljanje gradovima bilo vrlo razočaravajuće, od tolike pompoznosti vrlo brzo dobiješ jednoličnu igru.....a štekanje da ne spmominjem
Praetorianse sam igrao, sad sam skinuo Armies of Exigo (LOTR serija) ali još nisam počeo igrati

na kraju bum popizdil i skinul Dune 2 :)18

Rise of Nations ti nije loš, to sam davno igrao

fali ih :)14

ima fajta ali jako pojednostavljeno, tipa knights of honor jedino

rise of nations također igrao, i to najviše kao klinac sa frendovima u lanu :)20

koh ima solidne fajtove ako ne misliš na automatski izračun ishoda

ja koh uvijek odrađivao borbe automatski, u ck2 je to default opcija i jedina opcije :)

jebeš to :)20
ja bi city building kao u settlersima, šoru ko u AOE3 i mapu ko u KOH :)27

diplomaciju kao u civilization i politiku kao u CK2

i onda po meni perfektna igra :)20

civilization nikad nisam igrao, jel bi mi to preporučio i koji dio?

kak ti je to promaklo, s obzirom koje si igre igro mislim da bi ti ovo bilo po ukusu(osim ako nevoliš turn based)
Igro sam svaki Civ i svaki je bolji od prethodnog,tak da najbolje odma na peticu

nešto mi se nije sviđalo kod jedinice pa nikad nisam gledao novitete, pogledati ću na youtube kako izgleda

skinul sam si opet rize of nations, skinul sam i civilizaciju ali nisam još instalirao, na youtube mi ne izgleda baš nešto

akvic
2012-06-10T19:45:26Z
zaboravio sam pitati, koja je po vama najbolja WW2 real time strategija (uvijet je naravno da se može igrati kao njemačka :)20 )?
hamush
2012-06-10T20:04:26Z
company of heroes.
Freak
2012-06-10T22:43:25Z
Nekada HL,Q3, Unreal Turnament, F.E.A.R., COD. Sad rekreativno Ogame :)20
PFS bets 2 - 0 - 1
Problem? I haven't got a problem. I've got fucking problems. Plural.
Goginhosa
2012-06-12T11:45:40Z
hamush wrote:

company of heroes.

Slazem se ,igra je predobra sve skupa sa ekspanzijama,sigurno najbolja strategija na temu WWII ikada,bas se pitam da li ce napraviti nesto slicno nekada ili barem neku ekspanziju. Da li je iko igrao neku strategiju tipa ovih ratova samo u modernijem dobu?
Borisstandup
2012-06-12T12:06:54Z
ufc undisputed 3
fight night champion
company of heroes
akvic
2012-06-12T12:12:08Z
Borisstandup wrote:

ufc undisputed 3
fight night champion
company of heroes

da li netko zna ako postoji ikakva MMA šora za PC?
Borisstandup
2012-06-12T12:32:41Z
akvic wrote:

Borisstandup wrote:

ufc undisputed 3
fight night champion
company of heroes

da li netko zna ako postoji ikakva MMA šora za PC?

koliko ja znam ne
Freak
2012-06-12T14:54:17Z
Moram si kupiti nekog gamerskog misa i opet zavrtiti na laptopu neku FPS.

zadnji je bio ovaj...ima neki best buy sada u điru?

UserPostedImage
PFS bets 2 - 0 - 1
Problem? I haven't got a problem. I've got fucking problems. Plural.
hamush
2012-06-12T14:56:47Z
Goginhosa wrote:

hamush wrote:

company of heroes.

Slazem se ,igra je predobra sve skupa sa ekspanzijama,sigurno najbolja strategija na temu WWII ikada,bas se pitam da li ce napraviti nesto slicno nekada ili barem neku ekspanziju. Da li je iko igrao neku strategiju tipa ovih ratova samo u modernijem dobu?

kuva se novi nastavak...

http://www.companyofheroes.com/ 
Users browsing this topic