zoran
  • zoran
  • Advanced Member Topic Starter
2012-04-30T23:42:31Z
NAJPRESTIŽNIJA SVJETSKA ORGANIZACIJA
U
SUBMISSION FIGHTINGu
ADCC
SUBMISSION FIGHTING WORLD FEDERATION


U ORGANIZACIJI

ADCC SAVEZA HRVATSKE I HRVAČKOG KLUBA PIRANA


POZIVAJU VAS NA
2. OTVORENO PRVENSTVO HRVATSKE U SUBMISSION FIGHTING-u
ZA DJECU I MLADEŽ, Sesvete, 05.05.2012.godine

LOKACIJA: DVORANA HK PIRANA, Sesvete, Industrijska 19 ( sajam u Sesvetama)
POČETAK U 10,00 sati
PRAVILA: ADCC modificirana za djecu bez slemova, Heel hookova, Knee Bar-ova
KOTIZACIJA: 100,00 kuna ili 15 Eura
BORILIŠTA: 2x 7x7 m
REGISTRATION DEADLINE 02.05.2012.( 24,00h )

TRAJANJE BORBI
Competitors born 2001., 2000. and 1999. – 4 min
-33, -37, -41, -45, -50, -55, -60, +60 kg

Competitors born 1998., 1997. and 1996. – 4 min
-46, -51, -56, -62, -68, -74, +74 kg

Competitors born 1995., 1994. and 1993. (under 18 years) – 5 min
FEMININO: -54, -59, -64, -69, +69 kg, ABSOLUTO
JUVENIL:-54, -59, -64, -69, -74, -79, -84, - 89, +89 kg, ABSOLUTO

UKOLIKO U NEKOJ KATEGORIJI BUDE MANJE OD TRI NATJECATELJA SPAJAT ĆE SE U VIŠU KATEGORIJU.
SUSTAV NATJECANJA - TURNIRSKI (NA ISPADANJE-SAMO POBJEDNIK IDE DALJE)

VAGANJE PRILIKOM ULASKA U BORILIŠTE PRIJE PRVE BORBE
TOLERANCIJE NEMA

REFEREES: OSIGURAVA ORGANIZATOR


AWARDS (medals) – after end of each Age class.
- First four places will receive medals.


SCHEDULE
09,00 - 09,30 Check in and fee payment for competitors
09,45 – 09,55 Reeferee breefing
10,00 – Championship opening (starts with the youngest age class)

REGISTRATIONS
On this e-mail address: hk.pirana@gmail.com

NAPOMENA:
BUDUĆI DA JE PRAZNIK RADA 01.05.2012.GODINE PRODULJILI SMO ROK ZA PRIJAVU DO 03.05.2012.godine do 12,00sati. Svi oni koji ne pošalju prijave do toga roka neće imati pravo nastupa.
Sponsor
zoran
  • zoran
  • Advanced Member Topic Starter
2012-05-05T20:26:58Z


Poštovani/e,

zadovoljstvo nam je obavijestiti Vas da je na 2. PH u submission fighting-u u organizaciji ADCC Saveza Hrvatske i HK PIRANA sudjelovalo 70-ak natjecatelja iz osam ( 8 ) klubova u rasponu od 2000. godišta pa sve do 1993. godišta. Rezultati su bili slijedeći:

2001.g.

37 kg

1. Vito rodić-----------------------------------------Ban Team
2. Luka Miklečić-----------------------------------Ban Team
3. Antonio filić--------------------------------------Team X Bjelovar

2000. , 1999., 1998.g

41 kg

1. Andrija Filić--------------------------------------Team X, Bjelovar
2. Vlaho Rodić--------------------------------------Ban Team
3. Jozo Filić------------------------------------------Team X, Bjelovar
3. Klaudio Jendrek---------------------------------Team X, Bjelovar

Kadeti
1996., 1997., 1998.g.

1. Dino Šprajcer------------------------------------Alliiance, Zaprešić
2. Josip Matijević-----------------------------------Alliiance, Zaprešić
3. Michael Glad-------------------------------------HK PIRANA
3. Petar Josipović----------------------------------Trešnjevka

74 kg

1. Filip Novak----------------------------------------Trešnjevka
2. Fran Kojundžić----------------------------------HK PIRANA
3. Šime Moroni-------------------------------------Trešnjevka
3. Pavao Horvat-------------------------------------MMA Maximus, Prelog

+74 kg

1. Luka Lovreković----------------------------------HK PIRANA
2. Fran Kunčić---------------------------------------Novi Zagreb
3. Ivan Zlomislić-------------------------------------Alliance, Zaprešić
3. Domagoj Konjević------------------------------Team X, Bjelovar

Juniori
1995., 1994., 1993. g.

59 kg

1. Michael Glad--------------------------------------HK PIRANA
2. Petar Konjević------------------------------------Team X, Bjelovar
3. Dominik Ačkar------------------------------------HK PIRANA

64 kg

1. Luka Konjević-------------------------------------Team X, Bjelovar
2. Antonio Šalić--------------------------------------Ban Team
3. Jasmin Ilijaš---------------------------------------MMA Maximus, Prelog

69 kg

1. Zlatko Javni----------------------------------------Novi Zagreb
2. Marin Sabljić--------------------------------------Team X, Bjelovar
3. Goran Samec-------------------------------------Trešnjevka
3. Luka Lukačić--------------------------------------MMA Maximus, Prelog

74 kg

1. Luka Lukačić-------------------------------------MMA Maximus, Prelog
2. Domagoj Prepunić------------------------------HK PIRANA
3. Daniel Težki---------------------------------------Trešnjevka
3. Nikola Dujić---------------------------------------Ban Team

79 kg

1. Saša Drobac--------------------------------------CROMMA
2. Domagoj Kralj------------------------------------Trešnjevka
3. Donat Matek--------------------------------------Ban Team
3. Luka Vukas---------------------------------------HK PIRANA

84 kg

1. Vedran Kreuh-------------------------------------Trešnjevka
2. Dino Dudić-----------------------------------------Ban Team
3. Petar Bitanga-------------------------------------Ban Team

+89 kg

1. Ilija Biškić------------------------------------------Trešnjevka
2. Georg Kelava-------------------------------------Trešnjevka
3. Swen Logožar------------------------------------MMA Maximus, Prelog
3. Marko Samardžija------------------------------Trešnjevka

ABSOLUTE

1. Ilija Biškić------------------------------------------Trešnjevka
2. Domagoj Kralj------------------------------------Trešnjevka
3. Saša Drobac--------------------------------------CROMMA

Najboljim borcem prvenstva proglašen je Ilija Biškić, Trešnjevka.

Ekipni poredak je slijedeći:

1. Trešnjevka
2. Team X, Bjelovar
3. HK PIRANA
3. Ban Team

Uz sportski pozdrav,