Đolo
  • Đolo
  • Advanced Member Topic Starter
2012-03-07T01:22:12Z
http://www.facebook.com/UFC 
UFC: Ultimate Fighting Championship
One great fight deserves a rematch - Dana White just announced that newly-crowned champion Ben Henderson will fight Frankie "The Answer" Edgar again this summer for the lightweight title.

ajmo frankie :)36
Sponsor
mrcinna
2012-03-07T10:11:44Z
ajmo dat još jenu šansu najneuvjerljivijem šampionu,jebo vas jersey shore.
KaKaRoT
2012-03-07T10:44:56Z
bas bi mi bilo drago ako dodje odmah do revansa,i on je svima odma morao da daje rervanse pa neka i njemu,zasluzio je
Kiki
  • Kiki
  • Advanced Member
2012-03-07T11:15:52Z
Završiti će isto kao i prvi meč. Benson all the way
ksian
2012-03-07T12:08:41Z
Meni je Edgar jedan od najdražih boraca u UFC-u. Srčan i uporan momak, svaki put dobro pripremljen, a povrh svega, redovito je i manji od svojih protivnika. Nema jake udarce, kratak je, a svejedno radi svih 25 minuta, i voli borbu na nogama.

Sve njegove borbe su mi bile zanimljive. Istina, on ne završava protivnike spektakularno kao Anderson, nije dominantan kao St. Pierre i Jones, ali, treba reći da on prije svega nije takav talenat kao oni. Oni imaju startne, prirodne predispozicije, puno bolje od njega. Anderson je nevjerovatno gibak, okretan, a i brz, St. Pierre je čudo od snage i kondicije, a Jones sa svojim dugim rukama i nogama može držati i većinu teškaša na distanci. Frankie nema takvih prirodnih atributa.

Meni je za njega bitna riječ "usprkos", Malen je, nema neki punch power, a nije ni neko grapplersko čudo. Ali, momak radi. Bori se i hrabro i pametno, bori se svih 25 minuta, i ne odustaje.

Ja ga cijenim baš zbog tog "usprkos". Njemu nema lakih borbi, nema u njegovoj kategoriji u UFC-u protivnika koje će pregaziti tek tako, kao plitak potok. Taj dečko svaki put da sve od sebe, svaki put iz kaveza izađe natečenog lica, i definitivno ga cijenim kao borca.

Koštao me taj njegov poraz sa Hendersonom prvog pada na kladionici, to mi je bio prvi put da sam stavio novce na nekoga, onako od srca. Jednostavno sam njegov navijač, kao što sam navijač svih boraca koji imaju veliko srce. A on ga definitivno ima.

Diablo
2012-03-07T12:18:19Z
KaKaRoT
2012-03-07T12:20:08Z
ksian wrote:

Meni je Edgar jedan od najdražih boraca u UFC-u. Srčan i uporan momak, svaki put dobro pripremljen, a povrh svega, redovito je i manji od svojih protivnika. Nema jake udarce, kratak je, a svejedno radi svih 25 minuta, i voli borbu na nogama.

Sve njegove borbe su mi bile zanimljive. Istina, on ne završava protivnike spektakularno kao Anderson, nije dominantan kao St. Pierre i Jones, ali, treba reći da on prije svega nije takav talenat kao oni. Oni imaju startne, prirodne predispozicije, puno bolje od njega. Anderson je nevjerovatno gibak, okretan, a i brz, St. Pierre je čudo od snage i kondicije, a Jones sa svojim dugim rukama i nogama može držati i većinu teškaša na distanci. Frankie nema takvih prirodnih atributa.

Meni je za njega bitna riječ "usprkos", Malen je, nema neki punch power, a nije ni neko grapplersko čudo. Ali, momak radi. Bori se i hrabro i pametno, bori se svih 25 minuta, i ne odustaje.

Ja ga cijenim baš zbog tog "usprkos". Njemu nema lakih borbi, nema u njegovoj kategoriji u UFC-u protivnika koje će pregaziti tek tako, kao plitak potok. Taj dečko svaki put da sve od sebe, svaki put iz kaveza izađe natečenog lica, i definitivno ga cijenim kao borca.

Koštao me taj njegov poraz sa Hendersonom prvog pada na kladionici, to mi je bio prvi put da sam stavio novce na nekoga, onako od srca. Jednostavno sam njegov navijač, kao što sam navijač svih boraca koji imaju veliko srce. A on ga definitivno ima.

+1000 :)36
Velja
2012-03-07T12:42:01Z
ksian wrote:

Svaka čast
Aleksa
2012-03-07T13:45:34Z
ksian wrote:

sve boldano stoji, ali osobno ne gledam više ni jednu njegovu borbu, osobno mi je dosadan borac za popizdit i skoro sve borbe su mu li-la...
Aleksa
2012-03-07T13:46:43Z
mrcinna wrote:

ajmo dat još jenu šansu najneuvjerljivijem šampionu,jebo vas jersey shore.

:)20 +1
travarica
2012-03-07T13:47:25Z
Frankie "The Rematch" Edgar
Đolo
  • Đolo
  • Advanced Member Topic Starter
2012-03-07T13:54:00Z
travarica wrote:

Frankie "The Rematch" Edgar

:)20
SILEĐŽIJA
2012-03-07T14:42:06Z
Ipak ima pravde.Edgar je po meni pokazao više u zadnjoj borbi i nadam se da sljedeći put neće dopustiti sudcima da odlučuju o ishodu borbe.
karl anal
2012-03-07T14:53:05Z
SILEĐŽIJA wrote:

Ipak ima pravde.Edgar je po meni pokazao više u zadnjoj borbi i nadam se da sljedeći put neće dopustiti sudcima da odlučuju o ishodu borbe.

bolje se brani glavom to stoji
When you walk around pretending to be crazy, eventually you are going to walk into someone who is pretending to be sane.
Bumpy_Knuckles
2012-03-07T14:56:35Z
Frenki je simbol cvrstine i srcanosti, ali mu je taktika u prvom mecu bila losa. Prije svega hvatanje noge ne vodi nicemu nego jos primi i par udaraca. Ben je prevelik za njega, prosto se odbije od njega:)1 Ishod ce biti isti vjerovatno.
SVIRAM KLAVIR I DRZIM RONDIN POSTER NA ZIDU.
dr. jupidu vs Mickey Rourke ... Dana make it happen!
Marc88
2012-03-07T15:05:42Z
Bumpy_Knuckles wrote:

Frenki je simbol cvrstine i srcanosti, ali mu je taktika u prvom mecu bila losa. Prije svega hvatanje noge ne vodi nicemu nego jos primi i par udaraca. Ben je prevelik za njega, prosto se odbije od njega:)1 Ishod ce biti isti vjerovatno.

:)20

istina koliko ono ima 195cm? Cak mislim da je u borbu usao s nekih 98kg. Najvise mi se svidjelo kad ga je jednom rukom bacao u zrak, stvarno je nevjerovatno koliko je velicina presudila u tom mecu!
rampage308
2012-03-07T15:13:50Z
Edgard se protiv svakog bori x2 , ovaj rematch je normalan slijed dogadaja :)20
shogun33
2012-03-07T15:31:37Z
SILEĐŽIJA wrote:

a sta je uradio Edgar osim sto ga je rusio par puta i drzao dole? lica jednog i drugog na kraju borbe su pokazivali ko je pobijedio
shogun33
2012-03-07T15:32:48Z
Aleksa wrote:

sve boldano stoji, ali osobno ne gledam više ni jednu njegovu borbu, osobno mi je dosadan borac za popizdit i skoro sve borbe su mu li-la...

dvije borbe protiv Maynarda su bile predosadne :)18

Roky
  • Roky
  • Advanced Member
2012-03-07T15:40:08Z
Po meni ce Henderson opet dobiti jel je fizički prejak za Frankia,a i Frankie mmu ne moze bas puno stete napravit na nogama zbog kratkog reacha.Bit ce sto posto odlicna borba,ali se bojim da ce Edgar za par godina biti biljka koliko prima udaraca po meču

:)24