bero
  • bero
  • Advanced Member Topic Starter
2012-02-14T20:20:09Z
http://profightstore.com...acka-demencija/9086.aspx 
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
Sponsor
karl anal
2012-02-14T20:24:10Z
e ovakih stvari mi je iskreno žao
When you walk around pretending to be crazy, eventually you are going to walk into someone who is pretending to be sane.
ksian
2012-02-14T20:32:43Z
Krvav je to sport, niti punih deset godina nakon njihova dva čuvena dvoboja, Bernardo je mrtav, a Goodridge teško bolestan.
mark
  • mark
  • Advanced Member
2012-02-14T20:33:39Z
ovo je stvarno tužno za čuti..sad da li je od K1 ili MMA..dobivao je on dosta i u MMA,sve je to slično opasno
-HMD-
2012-02-14T20:42:53Z
Strava, sada se Sappov pristup čini razumnim... :)21
hamush
2012-02-14T20:45:53Z
male su to rukavice...
SILEĐŽIJA
2012-02-14T20:51:19Z
Mirko je i sam rekao da su K1 i boks opasniji od MMA .
mark
  • mark
  • Advanced Member
2012-02-14T20:54:55Z
SILEĐŽIJA wrote:

u njegovom slučaju bilo je obratno
bero
  • bero
2012-02-14T21:01:30Z
SILEĐŽIJA wrote:

Naravno, u MMA nema ni približno toliko udaraca u glavu.
Liddell je jednom spomenuo neki noviji boksački meč i rekao da on u cijeloj karijeri nije primio ni upola toliko udaraca.
- dr jupidu
GYM
  • GYM
  • Advanced Member
2012-02-14T21:12:04Z
Jbg možda bolje da je išo u kečere ili..
Boksačka tehnika mu je katastrofa, nema gard, statičan je, udarci su mu koma neznaš jer je uputio direkt ili kroše...
Gary ga je dosta popio u karijeri, al trebo se držat MMA.
mark
  • mark
  • Advanced Member
2012-02-14T21:12:25Z
bero wrote:

SILEĐŽIJA wrote:

Logično, u MMA nema ni približno toliko udaraca u glavu.
Liddell je jednom spomenuo neki noviji boksački meč i rekao da on u cijeloj karijeri nije primio ni upola toliko udaraca.

da. iako ima i MMA mečeva koji imaju i više nego neki boksački ali je to rijetko. Cain je Konga u 3 runde pogodio 251 put
GYM
  • GYM
  • Advanced Member
2012-02-14T21:26:43Z
mark wrote:

bero wrote:

SILEĐŽIJA wrote:

da. iako ima i MMA mečeva koji imaju i više nego neki boksački ali je to rijetko. Cain je Konga u 3 runde pogodio 251 put

Da i Gary je bio u Prideu di je bilo soccer kikova i stompova pa je lako ovima u UFCu davat sudove
blazer44
2012-02-14T21:28:18Z
Otvorio sam thread prije par dana, zaljepit ću ovde isto :)0

The Receiving End: Tim Hague | Top MMA News at topmmanews.com 

Quote:

“I don’t really remember anything until I got to a big bathroom and shower area backstage, and called Kyle, my coach. I said, ‘Kyle, I don’t know what’s going on, I don’t know where we are, I don’t know if I fought yet’,” Hague described, illustrating the immense disorientation experienced immediately after a knockout.
“He [Kyle] said, ‘Oh it’s okay buddy, you got knocked out, you’ll come around soon enough.’ And that’s my first memory, besides coming out across the cage towards Todd.”

Zanimljiv tekst, Tim Hague opisuje kako je biti nokautiran od Todd Duffea.
Da dodam na temu, na zadnjem UFC-u Alex Caceres, nakon highkicka od Figueroe u prvoj rundi, nije mogao vjerovati da je gotova borba. Dok je čekao odluku ponavljao je da to nije moglo bit tri runde, da
ne vjeruje i sl., a nije ni bio nokautiran, nego je odradio još dvi odlične runde.
Kad se Pat Barry probudio nakon nokauta od Konga rekao je svojim trenerima rekao "I killed him", mislio je da je pobjedio i da stoji na nogama.
Sosz je nakon Pokijevog tretmana govorio u svlačionici kako će u mirovinu, čestitao je Pokiju, ima na Daninom video blogu. Poslje je izjavio da se ne sjeća ni svoje izjave o mirovini ni ničega drugog.
Onaj igrač američkog nogometa što je pao iz kamiona i poginuo, mislim 27 godina, na obdukciji su otkrili da ima mozak od čovjeka od 80 godina, sve od pretrpljenih udaraca.
DON'T BE SCARED HOMIE
bero
  • bero
2012-02-14T21:28:39Z
pa samo mu je Mighty Mo u jednoj rundi skoro glavu otkinuo...

- dr jupidu
TheTribe
2012-02-14T21:31:22Z
Bolest se manifestira kao demencija (smanjenje mentalnih sposobnosti), problemi s pamćenjem i parkinsonizam (tremori i gubitak koordinacije). Može uzrokovati i probleme s govorom i nestabilno držanje. Pacijenti također mogu biti neprikladnog i eksplozivnog ponašanja, ili mogu prikazivati patološku ljubomoru ili paranoju.

Pa ovo manje vise ima svaki penzionisan fighter.
GYM
  • GYM
  • Advanced Member
2012-02-14T21:34:09Z
blazer44 wrote:

Otvorio sam thread prije par dana, zaljepit ću ovde isto :)0

The Receiving End: Tim Hague | Top MMA News at topmmanews.com 

Quote:

“I don’t really remember anything until I got to a big bathroom and shower area backstage, and called Kyle, my coach. I said, ‘Kyle, I don’t know what’s going on, I don’t know where we are, I don’t know if I fought yet’,” Hague described, illustrating the immense disorientation experienced immediately after a knockout.
“He [Kyle] said, ‘Oh it’s okay buddy, you got knocked out, you’ll come around soon enough.’ And that’s my first memory, besides coming out across the cage towards Todd.”

Zanimljiv tekst, Tim Hague opisuje kako je biti nokautiran od Todd Duffea.
Da dodam na temu, na zadnjem UFC-u Alex Caceres, nakon highkicka od Figueroe u prvoj rundi, nije mogao vjerovati da je gotova borba. Dok je čekao odluku ponavljao je da to nije moglo bit tri runde, da
ne vjeruje i sl., a nije ni bio nokautiran, nego je odradio još dvi odlične runde.
Kad se Pat Barry probudio nakon nokauta od Konga rekao je svojim trenerima rekao "I killed him", mislio je da je pobjedio i da stoji na nogama.
Sosz je nakon Pokijevog tretmana govorio u svlačionici kako će u mirovinu, čestitao je Pokiju, ima na Daninom video blogu. Poslje je izjavio da se ne sjeća ni svoje izjave o mirovini ni ničega drugog.
Onaj igrač američkog nogometa što je pao iz kamiona i poginuo, mislim 27 godina, na obdukciji su otkrili da ima mozak od čovjeka od 80 godina, sve od pretrpljenih udaraca.

Je istina ima dobrih fora..
Ja se sječam kak je frend kad je bio nokautiran na treningu s poda ekipi čestital Božić a bil je peti mjesec negdi...
bero
  • bero
2012-02-14T22:02:13Z
To i ovima slijedi...ufff

- dr jupidu
Marc88
2012-02-14T22:10:27Z
iako ga opisuju kao prebrutalan sport MMA je ipak puno sigurnij od boksa i K-1, ovdje cesto borac izgubi borbu a da ne primi ni samar dok je u ovo dvoje to prakticki nemoguce, velika se steta nanosi kad borac u boksu padne u nokdaun pa se opet dize dok ne dobje nokaut,tako se mozak ostecuje vrlo, dok u MMA poslije nokdauna obicno ide nokaut! Poanta je da je cak i nokaut gori u boksu i K-1 nego u MMA, bar u 70% slucajeva!
SILEĐŽIJA
2012-02-14T23:20:24Z
mark wrote:

bero wrote:

SILEĐŽIJA wrote:

Od toga ogroman je broj udaraca pao zadnju minutu dok je Kongo bio pod njim.
Logicus
2012-02-14T23:52:09Z
Jbg kad je vrića za napucavanje,
Users browsing this topic