Cain
  • Cain
  • Advanced Member
2012-02-23T15:04:32Z
shogun wrote:

http://vasianum-amstaff.com/home/puppies.html

evo slike štenaca

lijepi full
My PFS Bets:
9 Wins, 0 Losses, 0 Draws, and 1 no contests.
http://i232.photobucket....ms/ee199/mazon21/UFC.png 
G86
  • G86
  • Advanced Member
2012-02-23T15:40:58Z
lijepo leglo i pasmina :)37

ja sam imao njem ovčara pa bernardinca... :)4

(#/d)
Seded
2012-02-23T15:41:18Z
shogun wrote:

http://vasianum-amstaff.com/home/puppies.html

evo slike štenaca

Ovaj muški crno-bijeli je prelijep, da kupujem psa bez razmišljanja bih otišao iste sekunde po njega.

Inače, otac, djed, stric i općenito obitelj su oduvijek imala pse. Stric zadnjih 20 g. drži isključivo Rottweilere, a djed cijelu seriju lovačkih pasa tipa Njemački ptičar uz pokojeg Rota (našlo se tu i mješanaca Belgijskog ovčara i Rota - zvijer od psa).

Dugo godina sam imao Fox Terriera, užasno inteligentan, ali također i svojeglav/tvrdoglav pas. Oduvijek sam želio Stafforda imati i kad jednom budem imao svoj dom, definitivno ću nabaviti jednoga. :)36
"It's not checkmate. The king has one more move."
Aleksa
2012-02-23T18:50:11Z
Hebeni su Amstafi, ovako zlati su mi prekrasni. To da nisu agresivni nije istina, tu su negdje sa Dobremanom, Rotiem, Pitom (osobno iskustvo) ...

ps.: Osobno čekam na neki dobar rod Argentinske doge (Dogo Argentino).
karl anal
2012-02-23T18:57:21Z
oprosti aleksa ali pričaš pizdarije, nisu niti blizu agresivnosti kao dobermani ili rotweileri, prema ljudima
uzmi ti sebi fino dogo argentino pa ćeš vidit šta ćeš dobit
a evo mi raduckamo pomalo

When you walk around pretending to be crazy, eventually you are going to walk into someone who is pretending to be sane.
djoli8
2012-02-23T19:02:45Z
Koliko uopće košta takvo štene, ako se smije javno znati cijena?
Predivni su, i da nisam u stanu i cijele dane po terenu, definitivno bi imao psa.
karl anal
2012-02-23T19:20:22Z
pa cijene su obično od 400 eura pa nadalje
When you walk around pretending to be crazy, eventually you are going to walk into someone who is pretending to be sane.
FaceDesigner
2012-02-23T20:30:22Z
Bez papira se dijele po Šibeniku.
PFS Bets : 2 wins.3 losses.1 NC
1000 posts 13.5.2012.

pušim kurčinu svojom odlukom a ti je pušiš jer ti je netko rekao kako to treba pušit da bi vidio nebo
-karl anal
Montana
2012-02-23T23:24:31Z
[quote=karl anal

Mogao bi i bolje , ništa posebno !! Bez uvrede !!
.'
- *
_ , , .
,
_ '
karl anal
2012-02-23T23:46:54Z
kakva uvreda, pomalo, psu je 7 mjeseci

znam da tvoj vjerojatno skače na 4 i 80 :)18
shogun
  • shogun
  • Advanced Member Topic Starter
2012-02-24T00:21:50Z
karl anal wrote:

oprosti aleksa ali pričaš pizdarije, nisu niti blizu agresivnosti kao dobermani ili rotweileri, prema ljudima
uzmi ti sebi fino dogo argentino pa ćeš vidit šta ćeš dobit

super skace!
Seded
2012-02-24T00:35:47Z
karl anal wrote:

:)18 :)18

pa šta bi trebao, napravit dvostruki salto i piruetu? :)20
"It's not checkmate. The king has one more move."
Montana
2012-02-24T01:34:38Z
Seded wrote:

karl anal wrote:

:)18 :)18

pa šta bi trebao, napravit dvostruki salto i piruetu? :)20

Ne, ali bi trebao iz onakog zaleta uspet se na onaj zid bez pomoći ! Ali pošto ima 7 mjeseci, može mu se progledati kroz "prste" !:)20
.'
- *
_ , , .
,
_ '
ksian
2012-02-24T11:45:22Z
Vodio sam prije 20-ak godina brigu o dva stafforda, vlasnik je imao problema, a ja volim životinje. Pas je takva životinja da traži gospodara, traži pažnju i brigu. Što se tiče stafforda, nikad ne bi rekao da su po svojoj naravi oni nešto agresivni prema ljudima, a kad već govorimo o pojedinim vrstama psa i njihovoj agresivnosti prema ljudima, mislim da su dobermani i pogotovo njemački ovčari zapravo psi koji će najprije napasti čovjeka.

Ali, puno važnije od njihove vrste je da je vlasnik normalan, da zna sa psom, da ga ne maltretira i ne uči da bude agresivan prema ljudima. Zna se desiti da mlađi pas, u nekoj zaigranosti ugrize čovjeka, ali, ne znam da sam ikad vidio zrelog psa sa normalnim vlasnikom da je napao čovjeka.

Staffordi su sjajni psi, nevjerovatno jaki i izdržljivi, i zahtjevni su u tom pogledu, traže šetnju i rad. Jako su odani i brzo uče. Naravno, svaki pas ima svoju osobnost, i vlasnici se često znaju zaprepastiti koliko se dva psa iz istog legla mogu razlikovati po karakteru i ponašanju. Neki staffordi su mazni kućni ljubimci, znam za slučaj kad je retriverica ugrizla staffordicu, ova se jadna povukla, a, kao, retriveri bi trebali biti psi sa najblažom naravi. Staffordi zapravo često imaju blagu narav, postoje izuzeci, ali, tako je i sa ljudima.

Moji imaju 12 godina starog mješanca posavskog goniča, njemačkog ovčara, i ko zna čega sve još. Našao sam ga na ulici kad je imao nekih 9 mjesci, i nema baš blagu narav. Nikada nije napao čovjeka, ali je svadljivac. Sad, kad je već omatorio, je dosta lakše sa njim. Ono što vam iz njegovog primjera mogu reći da nikako nije dobra situacija kad pas ima više gospodara, što je svačije, nije ničije. Mom se mješancu i danas zna zalomiti da ga moji puste da šeta kraj obale, sve super, a onda ovaj mučki iznenada opali crtu, i poslije potjera za njim, doduše, riječ je o psu koji je djetinjstvo proveo na ulici, pa valjda ostane taj refleks. Mislim da je lakše biti vlasnik kujice nego mužjaka.

Meni osobno više odgovaraju mačke od pasa. Dođu kad hoće, odu kad hoće, jako su zabavne kao kućni ljubimci, i jedini mi je zajeb što ih ja i žena razmazimo pa nas bude po noći da im otvaramo vrata. Mačke su masu čistije od pasa, vidjet ćete kad vam prvi pas dođe u kuću koliko će se povećati obim čišćenja. Ali, dođe li mi opet koji štenac sa ulice, neću ga odbit, nisam to u stanju.