shogun
  • shogun
  • Advanced Member Topic Starter
2012-01-23T12:18:34Z
Američki stafford terrier leglo danas oštenjeno, tri mužjaka i šest cura,s rodovnikom,crvene i crne boje štenci. Pula

http://vasianum-amstaff.com/ 

kontakt: 098 849 707

Mauricio
Sponsor
afroman
2012-01-23T17:44:58Z
shogun wrote:

Američki stafford terrier leglo danas oštenjeno, tri mužjaka i šest cura,s rodovnikom,crvene i crne boje štenci. Pula

Mauricio

Kad se moze doci pogledat leglo ,je bas pula ili okolica pule ? (Imam kuću u Puli i Banjolama pa pitam )
shogun
  • shogun
2012-01-23T21:12:43Z
afroman wrote:

shogun wrote:

Mauricio

Kad se moze doci pogledat leglo ,je bas pula ili okolica pule ? (Imam kuću u Puli i Banjolama pa pitam )

ovako,to ti je u fažani,5km od pule. leglo mozes doc vidjet kad god zelis, samo se javi
Kimura
2012-01-23T23:22:10Z
Jel grizu? 🙂
Black Arrow
2012-01-23T23:36:28Z
Kimura wrote:

Jel grizu? :-)

Ovamo kod nas je ta rasa zabranjena da se uvozi u Drzavu pa ti vidi jel grizu...:)20
karl anal
2012-01-23T23:49:49Z
Black Arrow wrote:

Kimura wrote:

Ovamo kod nas je ta rasa zabranjena da se uvozi u Drzavu pa ti vidi jel grizu...:)20

najveća glupost ikad napravljena
studija je dokazala da psi koji najčešće grizu su

1. njemački ovčar 11%
2. dobermann 9%
3. rotweiler 8%
4.pudlica 8%
.
.
.
.
11. američki stafordski terrijer( skupa sa svim svojim rođacima) 2%
When you walk around pretending to be crazy, eventually you are going to walk into someone who is pretending to be sane.
maro-du
2012-01-23T23:54:28Z
ne smije se zaboravit da je vlasnik taj koji odgaja psa...
karl anal
2012-01-23T23:56:38Z
maro-du wrote:

ne smije se zaboravit da je vlasnik taj koji odgaja psa...

da se razumijemo, staforde netreba odgajat da budu prijateljski nastrojeni prema ljudima jer oni takvi po prirodi jesu
isto kao što i njemačkog ovčara netreba odgajat da bude dobar pas čuvar
When you walk around pretending to be crazy, eventually you are going to walk into someone who is pretending to be sane.
Black Arrow
2012-01-23T23:57:28Z
karl anal wrote:

Black Arrow wrote:

Kimura wrote:

najveća glupost ikad napravljena
studija je dokazala da psi koji najčešće grizu su

1. njemački ovčar 11%
2. dobermann 9%
3. rotweiler 8%
4.pudlica 8%
.
.
.
.
11. američki stafordski terrijer( skupa sa svim svojim rođacima) 2%

Moguce ali tako sam malopre procitao za americkog terijera.A zezas se ovo za pudlicu??:)20 Neka grize samo ne za K...:)20
karl anal
2012-01-23T23:58:55Z
ne zajebajem se, tu između pudlice i amstafa je još boxer i jazavčar, hehehe
shogun
  • shogun
2012-01-24T00:16:31Z
ovako,stvar je u odgoju naravno,npr moj 4-godisinji staff se ponasa ko beba od 2 mj,nema trunke agresivnosti prema dr psu jedino ako neki muzjak zeli bit dominantan i zajahat na njega,onda mu vrati.masu iskustva sam imao sa malim psima,to su najagresivniji i frustriraniji psi ali kad naprave sranje za to se ne cuje,jer nema vecih posljedica,ali kad neki staff,rotvajler ili koj god veci pas nesto napravi onda je on ubojica i agresivac a cesto posljedica bude to sta ga je napao neki mali frustrirani pas,al to se ne spominje u medijima nego se dere i dere negativnim stavom prema doticnoj pasmini.

preporucio bi pasminu svakom koj je dosljedan odgoju i koj nece tretirat psa kao svoju neku frustraciju
karl anal
2012-01-24T00:20:53Z
dobro ja sam govorio o agresivnosti prema ljudima, prema psima je to već potpuno druga priča i tu je postrebno jako puno socijalizacije i rada sa psom
ali tko jednom osjeti šta ova rasa pruža nikad neće ni pomislit na neku drugu
shogun
  • shogun
2012-01-24T00:28:45Z
karl anal wrote:

dobro ja sam govorio o agresivnosti prema ljudima, prema psima je to već potpuno druga priča i tu je postrebno jako puno socijalizacije i rada sa psom
ali tko jednom osjeti šta ova rasa pruža nikad neće ni pomislit na neku drugu

upravo to, ljudi mene cesto pitaju isto to tipicno pitanje 'dal grize' i moj najiskreniji i istinit odgovor je da cu ih prije ja ugrist nego pas. prema ljudima su predivni,pogotovo djecom. a kako se lako uklope u obitelj to je nevjerovatno, moj pas uopce ne gnjavi za neku ranojutarnju setnju, naucen je na mene i ako ja spavam do podne i on ce isto i strpljivo ceka dok se ne probudim i odvedem ga van. a da i ne govorim o tome kako ti se uvuce pod kozu,moji su bili protiv psa oduvjek,pogotovo za u kucu, a danas dodes kod mene i vidis psa kako spava pored tate na kaucu dok on gleda tv.
Losh
  • Losh
  • Advanced Member
2012-01-24T09:20:40Z
Kod nas je uvedena taksa na godišnjem nivou od 300 eura za vlasnike "opasnih" pasa (bul terijer, staford terijer, američki staford terijer i mini bul terijer ili mešanac tih rasa).

Veću glupost nisam čuo.Navodno je to uvedeno zbog učestalih napada tih rasa na ljude.I kako će sad ovih 300 eura to da spreči?
bbbmarc
2012-01-24T09:51:43Z
ne postoje opasni psi - postoje samo glupi, iskompleksirani i nesposobni vlasnici

pas je velika odgovornost i obaveza, i velika ljubav

osobno sam za udomljavanje pAsa (don't shop - adopt), ali podržavam da svakom malom biću treba naći dom, pa i ovom leglu
Bumpy_Knuckles
2012-01-24T09:55:48Z
Losh wrote:

Kod nas je uvedena taksa na godišnjem nivou od 300 eura za vlasnike "opasnih" pasa (bul terijer, staford terijer, američki staford terijer i mini bul terijer ili mešanac tih rasa).

Veću glupost nisam čuo.Navodno je to uvedeno zbog učestalih napada tih rasa na ljude.I kako će sad ovih 300 eura to da spreči?

Na "fini" nacin pokusavaju ljude da odvrate od drzanja . A meni se bas terijeri i molosi najvise svidjaju, i sigurno cu jednoga nabaviti u buducnosti.

SVIRAM KLAVIR I DRZIM RONDIN POSTER NA ZIDU.
dr. jupidu vs Mickey Rourke ... Dana make it happen!
karl anal
2012-01-24T10:32:37Z
Losh wrote:

ta taxa je samo u beogradu, znači nije u ciloj srbiji, još
Cain
  • Cain
  • Advanced Member
2012-01-24T11:21:28Z
bbbmarc wrote:

ne postoje opasni psi - postoje samo glupi, iskompleksirani i nesposobni vlasnici

pas je velika odgovornost i obaveza, i velika ljubav

osobno sam za udomljavanje pAsa (don't shop - adopt), ali podržavam da svakom malom biću treba naći dom, pa i ovom leglu

shogun wrote:

ovako,stvar je u odgoju naravno,npr moj 4-godisinji staff se ponasa ko beba od 2 mj,nema trunke agresivnosti prema dr psu jedino ako neki muzjak zeli bit dominantan i zajahat na njega,onda mu vrati.masu iskustva sam imao sa malim psima,to su najagresivniji i frustriraniji psi ali kad naprave sranje za to se ne cuje,jer nema vecih posljedica,ali kad neki staff,rotvajler ili koj god veci pas nesto napravi onda je on ubojica i agresivac a cesto posljedica bude to sta ga je napao neki mali frustrirani pas,al to se ne spominje u medijima nego se dere i dere negativnim stavom prema doticnoj pasmini.

preporucio bi pasminu svakom koj je dosljedan odgoju i koj nece tretirat psa kao svoju neku frustraciju

slažem se sa oboje
My PFS Bets:
9 Wins, 0 Losses, 0 Draws, and 1 no contests.
http://i232.photobucket....ms/ee199/mazon21/UFC.png 
Marc88
2012-01-24T16:03:39Z
ja sam imao staforda i rota, iako sam ih ucio da budu malo agresivnij nikad nisu bili razlika od nekog ovcara, mislim da je najveci problem kod nas to sto se ljudi boje ovakvih rasa, poznaju samo ovcare i lovacke pse a cesto cuju za napade pitova pa odtud toliki strah, stafordi mogu biti opasni ako ih tako uce(kao i svaki pas) ali puno su agresivinj pudlice,pekinezeri i sl....ja sam malom rodjaku darovao boksera od 4 mje., vec navecer me njegova majka zove i govori: "sta si ovo doneo oce li nas sve podavit kad naraste, dolazi odmah po njega" :)20
shogun
  • shogun