TheGoldenboy
2012-01-11T05:42:49Z
borba je na 28 ovaj mjesec,pa tu mozemo pricati ...
posljedna borba za Badr u k-1 rules(bar za sad)i sa druge strane Saki ...ovo vec vidim kako jedna od najveci borbi ikad !!
Sponsor
DoKoske
2012-01-11T10:01:14Z
ovo bi trebalo biti epic
wash your feminine side clean off
Cain
  • Cain
  • Advanced Member
2012-01-11T10:28:01Z
skrpan
2012-01-11T13:31:56Z

prednost dajem hariju zbog toga jer je veći i ima jači udarac, saki je brži...mislim da nema bolji matchup u k1 danas...jedva čekam
a hari u boksu ne vidim da će dobro proći, dečko ide di je lova, ali on nema tu disciplinu i njegov stil ne odgovara vrhunskom boksu.

jeste vidili obranu od badr-a na kraju videa hahahahhahah:)1
Everybody has a plan... until they get hit.
SILEĐŽIJA
2012-01-11T13:37:53Z
Reem je dobio jednog i drugog.Nisam sakia gledao ,ali ovaj hari mi djeluje stvarno brz.Nije mi jasno kako je izgubio od Reema prvu borbu a brži je i pokretljiviji od njega tri puta.
bero
  • bero
  • Advanced Member
2012-01-11T13:43:28Z
SILEĐŽIJA wrote:

Reem je dobio jednog i drugog.Nisam sakia gledao ,ali ovaj hari mi djeluje stvarno brz.Nije mi jasno kako je izgubio od Reema prvu borbu a brži je i pokretljiviji od njega tri puta.

Kad mu je u glavi većinu vremena raspad sistema, tako da uzalud mu što je možda najbolji teškaš svih vremena.
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
DoKoske
2012-01-11T13:47:21Z
SILEĐŽIJA wrote:

saki se tukao sa jednom rukom jer mu je drugu slomio ghita i borbi prije. čak je i sa jednom rukom i puno slabijim fizikalijama bio konkretniji od reema dok ga ovaj nije pogodio po strganoj ruci pa je morao odustati
wash your feminine side clean off
MiroISin
2012-01-11T14:06:02Z
napokon prava akcija dvojce pravih znalaca!
nema americkog nabrijavanja niti debilne publike
definitivno sudar Titana
shogo
2012-01-11T14:11:25Z
Saki je pravi fajter, dva puta je rušio Reema s spinning kickom u RUKAVICU...

No vidjet ćemo...to će biti okršaj!
Joeseph Jones
2012-01-11T14:30:05Z
skrpan wrote:

http://youtu.be/5sxodz-Jgbo

prednost dajem hariju zbog toga jer je veći i ima jači udarac, saki je brži...mislim da nema bolji matchup u k1 danas...jedva čekam
a hari u boksu ne vidim da će dobro proći, dečko ide di je lova, ali on nema tu disciplinu i njegov stil ne odgovara vrhunskom boksu.

Zasto kada kliknem na tvoj link od youtube izbaci pjesmu od Viki Maljkvić?:)27
Đolo
2012-01-11T14:32:15Z
Joeseph Jones wrote:

skrpan wrote:

http://youtu.be/5sxodz-Jgbo

Zasto kada kliknem na tvoj link od youtube izbaci pjesmu od Viki Maljkvić?:)27

:)18 +1
skrpan
2012-01-11T15:52:22Z
gle stvarno :)39 hahahahhahaha što je najbolje nikad čuo za tu pjesmu :)20
inače htio sam ovo stavit :)2

Everybody has a plan... until they get hit.
Joeseph Jones
2012-01-11T16:45:27Z
skrpan wrote:

gle stvarno :)39 hahahahhahaha što je najbolje nikad čuo za tu pjesmu :)20
inače htio sam ovo stavit :)2

Već bolje:)1
TheGoldenboy
2012-01-11T17:27:51Z
Znamo svi da dvojca si vrh u stand up,ali opet Badr ima visinsku prednost,i ima sve sta ima Saki mozda i vise...brzinu,jacinu,agresivnost !!
e.peace
2012-01-11T19:04:15Z
TheGoldenboy wrote:

Znamo svi da dvojca si vrh u stand up,ali opet Badr ima visinsku prednost,i ima sve sta ima Saki mozda i vise...brzinu,jacinu,agresivnost !!

A plus još ako Saki padne prvi,mora pazit da ne popije koju šaku ili nogu na podu.
Badr (Staloženi) Hari :)20
Becks
2012-01-11T21:04:41Z
SILEĐŽIJA wrote:

je dobio ih je, ali mu je badr hari ubrzo vratio u rematchu pošteno ga nalupavši, a saki je u borbi prije slomio ruku i imao divlji okršaj i udaranje s ghitom dok se reem praktički prošetao do borbe s njim i ušao svjež i odmoran...

e.peace - pogledaj ovaj video koji je netko stavio, vidis da se saki sprema za soccer kickove itd 😃
pozdrav velikom švedskom somelieru i keyboard ratniku Senadu koji nas sada prati kao gost (denis hanofer)
TheGoldenboy
2012-01-15T01:30:42Z

danas Badr odrzao public workout...u strasna forma je koliko se vidi !!
Kamatar87
2012-01-15T01:36:47Z
Jedva cekam ovaj mec.....
dobar je badr :)1
ksian
2012-01-15T02:27:33Z
bero wrote:

SILEĐŽIJA wrote:

Kad mu je u glavi većinu vremena raspad sistema, tako da uzalud mu što je možda najbolji teškaš svih vremena.

Badr Hari je čudak žešći. Kako su mi pričali ovi štu su ga sretali, čovjek se načupa bijeloga, ali je svejedno izuzetno šutljiv i u svom filmu, uvijek gleda u prazno i dijeluje nezainteresirano. Ali je neustrašiv i inteligentan borac, sjajno se kreće, nije predvidljiv, ima i brzinu i snagu udarca. Izuzetan talent.

Saki nije možda toliki talenat kao Marokanac, samo, mislim da je posvećeniji sportu, i da ozbiljnije trenira.

Trebao bi biti strašan meč, u svakom slučaju.

19_Pitbull_86
2012-01-15T12:10:15Z
Becks wrote:

SILEĐŽIJA wrote:

je dobio ih je, ali mu je badr hari ubrzo vratio u rematchu pošteno ga nalupavši, a saki je u borbi prije slomio ruku i imao divlji okršaj i udaranje s ghitom dok se reem praktički prošetao do borbe s njim i ušao svjež i odmoran...

e.peace - pogledaj ovaj video koji je netko stavio, vidis da se saki sprema za soccer kickove itd :D

ne lazi samog sebe...nije ga Hari posteno nalupao naprotiv moze se reci da je borba bila prerano prekinuta.