bero
  • bero
  • Advanced Member Topic Starter
2017-04-03T08:40:19Z
Originally Posted by: rikimartin 

Smijao sam se kad sam procitao da je Vučić pobijedio . Ne mogu vjerovati da su ga Srbi izabrali . A onda sam se sjetio koga mi imamo na vlasti u Hrvatskoj i bilo mi je još gore ...

ti si iz nekog paralelnog svemira kad se čudiš takvim stvarima? :)1

pa jeftini populisti su oduvijek hit među stokom sitnog zuba, ne samo na Balkanu.

pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
DjomlaKS
2017-04-03T09:18:15Z
Pa znalo se da ce pobjedit. Ovdje mi kolege s kursa(iz Srbije i Bosne) jos prije govorili da prakticki nema konkurenciju, samo ce eto reda radi doci do drugog kruga da ne bude preocito, al eto ipak nije doslo.

Pojava je Vucko i ne pamtim ni kod nas da je nekad netko bio ovoliki zicer na izborima. Bit ce zanimljivo vidjet u kojem smjeru ce vodit drzavu
Losh
  • Losh
  • Advanced Member
2017-04-03T10:01:48Z
Bem li ga... Ja ne znam nijednog ali nijednog coveka od 18 do 40 god koji je glasao Vucica a covek pobedio.
Beli treci pa ti vidi kakva je atmosfera medju glasacima.
bero
  • bero
2017-04-03T10:16:28Z
ali Šešelj samo 4 %, brukeee :)18
- dr jupidu
brzi
  • brzi
  • Advanced Member
2017-04-03T10:39:05Z
Originally Posted by: Losh 

Bem li ga... Ja ne znam nijednog ali nijednog coveka od 18 do 40 god koji je glasao Vucica a covek pobedio.

prije referenduma za eu 90% ljudi koje poznajem su pričali da su protiv, rijetko koga sam čuo da je u to vrijeme bio za eu. uživo, na fejsu i tu na forumu. kad ono - ćuna.
isti scenarij je bio i na zadnjim izborima sa hdz-om
Quod non audit Vuco, penis non elevare.
DjomlaKS
2017-04-03T10:49:35Z

Zna se tko najvise glasa. Kod nas kad su izbori ne znas jel u pitanju glasacki red il ljudi idu po penzije, sve preko +50.
DjomlaKS
2017-04-03T10:55:08Z
Originally Posted by: bero 

ali Šešelj samo 4 %, brukeee :)18

:)18

Pa on vecu popularnost uziva kod nas.

Eno neki dan na nekom njegovom skupu on lupa svoju klasiku a pristase oko njega pjevaju cetnicke pjesme. I odmah na nasim "domoljubnim" stranicama tipa "Priznajem Hr. sam" krene upozoravanje na novu velikosrpsku agresiju :)18 🤦
Sto je je vrlo lako Vojo zavrsi u nasim medijima
rikimartin
2017-04-03T11:17:27Z
Ljudi su glupe ovce
bero
  • bero
2017-04-03T12:42:09Z
http://www.index.hr/vije...je-10-mrtvih/961102.aspx 

kozojebi krenuli slat zahvalnice Putinu
- dr jupidu
ksian
2017-04-03T13:54:08Z

Rimski kardinali nemaju pravo glasanja na konklavi ako su stariji od 80 godina.... a vi Srbi uvijek protiv Vatikana... :)18
bero
  • bero
2017-04-03T19:03:41Z
http://www.huffingtonpos...8e12a65e4b0b3918c843db6? 

Ramzan style
- dr jupidu
FeEm
  • FeEm
  • Advanced Member
2017-04-03T20:15:38Z

E ja na zalost znam.Ali po tome koga podrzavaju vidis o kakvim se personama radi.To su ljudi kojima stalno stoji PINK upaljen.mozak im je skroz sprzen.
Oni kazu nikad niko vishe nije uradio za srbiju od Vucica.A oni ne zive u srbiju da bi to znali nego gledaju pink,slusaju vucica citav nacionalni dnevnik kako sam sebe hvali.Oni kazu jeste videli kolika vucic ima mu.a da kaze sve i svasta zapadnjacima :))))) a takvi likovi nisu culi za vikiliks i njihove informacije kako se politicari izvinjavaju posle pljuvanja.
Kako meni dizu pritisak tako zatucani kreteni :))))) Oni sto glasaju iz koristi su gospoda za ove koji glasaju iz zatucanog ubedjenja.

ps
Jeste vi komsije videli neke Vuciceve scene do sad?Kako mu momak iz publike "pada u nesvest" pa on skace da mu pomogne.Tu skupi nekoliko procenata zatucanih glasova.A taj iz publike njegov sendvicar.Pa SVE novine u cetvrtak izadju sa istom,bukvalno istom naslovnom stranom u znak podrske vucicu.
Vi takvo nesto sigruno nemate i budite srecni!!!
e.peace
2017-04-03T20:51:30Z
Originally Posted by: FeEm 

E ja na zalost znam.Ali po tome koga podrzavaju vidis o kakvim se personama radi.To su ljudi kojima stalno stoji PINK upaljen.mozak im je skroz sprzen.
Oni kazu nikad niko vishe nije uradio za srbiju od Vucica.A oni ne zive u srbiju da bi to znali nego gledaju pink,slusaju vucica citav nacionalni dnevnik kako sam sebe hvali.Oni kazu jeste videli kolika vucic ima mu.a da kaze sve i svasta zapadnjacima :))))) a takvi likovi nisu culi za vikiliks i njihove informacije kako se politicari izvinjavaju posle pljuvanja.
Kako meni dizu pritisak tako zatucani kreteni :))))) Oni sto glasaju iz koristi su gospoda za ove koji glasaju iz zatucanog ubedjenja.

ps
Jeste vi komsije videli neke Vuciceve scene do sad?Kako mu momak iz publike "pada u nesvest" pa on skace da mu pomogne.Tu skupi nekoliko procenata zatucanih glasova.A taj iz publike njegov sendvicar.Pa SVE novine u cetvrtak izadju sa istom,bukvalno istom naslovnom stranom u znak podrske vucicu.

Ma jok,kod njih u Cro i kod nas u BiH su ono krajnje iskreni:-)
DjomlaKS
2017-04-03T20:56:44Z

ps

Ovo je vrh
fanatic
2017-04-03T21:36:02Z
Originally Posted by: bero 

http://www.huffingtonpost.com/entry/chechen-gays-arrested-killed-reports-say_us_58e12a65e4b0b3918c843db6?

Ramzan style

A Chechen spokesman denied the report, saying, “You cannot arrest or repress people who just don’t exist.” :)18 :)18 :)18 :)18
"I was in Las Vegas when the Nogueira brothers first touched down in America. There was a bus, this is a true story. There was a bus that pulled up to a red light, and Little Nog tried to feed it a carrot, while Big Nog was petting it. He thought it was a horse"
bero
  • bero
2017-04-03T21:52:26Z
Najjaci dio, haha
- dr jupidu
ksian
2017-04-03T22:13:14Z
Apropo Vucica.... vidim, ekipa izlazi na ulicu....ali, ljudi, nije Vucic ove izbore dobio u dlaku, covjek je pomeo konkurenciju. Na drzavnoj razini je dobija preko 4 puta vise glasova od prvog sljedeceg. U Beogradu, gdje se prosvjeduje, je dobija skoro dva puta vise od istog kandidata. A taj protukandidat je bija na mjestu, covik bez mrlja, dosta ga je poznatih glava Srbije podrzalo, recimo, vidio sam slavnog kosarkaskog trenera Dudu Ivkovica na nekoj njegovoj tribini. Istina da je Vucic postao predsjednik Srbije u prvom krugu sa manje od dva milijuna glasova, nije izaslo ni pola upisanih biraca, ali, niko nije puskom natjerao ove druge da ostanu kuci.

Sigurno da nije pomogla ni inflacija broja kandidata, pored znanih Vuka Jeremica, Seselja, Canka gurala se jos i hrpa anonimusa, a vise glasova od svih tih znanih i neznanih junaka je skupio mladi frajer koji se zajebava, i on je definitivno najveci pobjednik ovih izbora.

To je demokracija. U Americi je izabran Donald Trump, u Poljskoj je na vlasti ekipa prema kojoj Vucic djeluje kao jedno krajnje pristojno, dobrocudno i tolerantno dijete. Dalje, nemamo se ni mi neko pravo rugati susjedima, tesko da je novoizabrani predsjednik Srbije skloniji gafovima i budalastinama od nase legalno i legitimno izabrane predsjednice. Vucic je i dalje glava u Srbiji jer jos uvijek nekako uspijeva plesati na zici izmedju Zapada i Rusije. Kad mu jedna od tih strana odveze konopac, past ce, i to je jasno svakom ko zna zbrojiti dva i dva. Jer, ako mu je odveze Zapad, vrlo brzo ce presusit kasa, a onda ce mu na ulicu izac i ovi sto su sad glasali za njega, odvezu li mu je Rusi, ostaje mu samo Zapad, koji ce ga brzo zamjeniti nekim pogodnijim igracem.

Sve su ovo male kolonije ciji narodi imaju neku malo smjesnu, malo zalosnu, potrebu da glume velicinu. I tu sad radit dramu oko toga je li Plenki ili Bero ili Grmoja, odnosno Vucic ili neko drugi, slabo ima smisla. Kad se baci oko na sjednice hrvatske Vlade, jasno je da dobar dio odluka cini puko izvrsavanje direktiva Europske Komisije, uskladjivanje ovo, uskladjivanje ono, ne pita tu niko nikoga je li to dobro za ovu drzavu ili ne.
Losh
  • Losh
  • Advanced Member
2017-04-03T22:31:59Z
kod mene na poslu danas haos, mladji protiv matorih 🙂 Ovi matorci srecni ko da su oni pobedili a sve muka i beda. Zanimljivo je i da prosecan glasac Sase Jankovica zivi duplo bolje od prosecnog Vucicevog glasaca.
Rekao sam skoro da smo glupi i da smo blizi kozojebima nego zapadu. Njemu da nadju prisluskivan razgovor gde kaze kako jebem ovaj narod oni bi opet glasali za njega.
Penzioneri ga glasaju on im skinuo penzije, pametnom dosta 🙂
Ja sam glasao Jankovica, covek skroz na mestu, oko njega sasvim normalni ljudi. Nikola Djuricko, Nikola Kojo , Duda Ivkovic... Ali Vucica boli kurac za intelektualce kad se isto racuna glas doktora nauka i krezubog lika koji ni osnovnu skolu nije zavrsio i ide za sendvic da ga prati busom po Srbiji.
Ne silazi sa ekrana. Karica je pomilovao covek je milione ubrizgao u kampanju. Jbt pa on je dan pred tisinu zakupio sve naslovne strane dnevnih novina, to ni kod Slobe nije bilo.

UserPostedImage
Pregledati galeriju ...

https://milospavkov.net/...dra-vucica-u-novom-sadu/ 

I mozete pricati sta hocete ali mislim da ce proci gore od Slobe. Kad se digne gradjanska srbija onda ovi krezubi malo ucute...
ksian
2017-04-03T23:56:59Z

kod mene na poslu danas haos, mladji protiv matorih 🙂 Ovi matorci srecni ko da su oni pobedili a sve muka i beda. Zanimljivo je i da prosecan glasac Sase Jankovica zivi duplo bolje od prosecnog Vucicevog glasaca.
Rekao sam skoro da smo glupi i da smo blizi kozojebima nego zapadu. Njemu da nadju prisluskivan razgovor gde kaze kako jebem ovaj narod oni bi opet glasali za njega.
Penzioneri ga glasaju on im skinuo penzije, pametnom dosta 🙂
Ja sam glasao Jankovica, covek skroz na mestu, oko njega sasvim normalni ljudi. Nikola Djuricko, Nikola Kojo , Duda Ivkovic... Ali Vucica boli kurac za intelektualce kad se isto racuna glas doktora nauka i krezubog lika koji ni osnovnu skolu nije zavrsio i ide za sendvic da ga prati busom po Srbiji.
Ne silazi sa ekrana. Karica je pomilovao covek je milione ubrizgao u kampanju. Jbt pa on je dan pred tisinu zakupio sve naslovne strane dnevnih novina, to ni kod Slobe nije bilo.

UserPostedImage
Pregledati galeriju ...

https://milospavkov.net/...dra-vucica-u-novom-sadu/ 

I mozete pricati sta hocete ali mislim da ce proci gore od Slobe. Kad se digne gradjanska srbija onda ovi krezubi malo ucute...

Gradjanska Srbija gotovo nikad nije imala sanse protiv ove druge. I famozni 5. oktobra tesko da je bio pobjeda gradjanske Srbije, dosta je samo prisjetiti se Velje Ilica i ostale ekipe iz prvih redova te ekspresne revolucije. Kakva gradjanska Srbija kad je sastav krovne intelektualne organizacije SANU, kao i njihovi stavovi o ulozi i polozaju Srbije na Balkanu i u svijetu ostao potpuno isti prije nego je Milosevic dosao na vlast, za vrijeme njegove vladavine i danas. Naravno, postoje Srbi koji su uspjesni, koji idu po svijetu neiskompleksirani i otovrenih stavova, ali, u samoj Srbiji je ta neka gradjanska, zapadna ideja, uvijek bila u sjeni ove neke klasicne balkanske, poluorijentalne patrijarhalne sheme.

Srbi uvijek traze nekakvog vozda, tatu, da ih vodi. Slabo Srbija pamti pristojne, pametne i tolerantne lidere. Trazi se uvijek taj neki gazda cvrste ruke. Ni jedan narod Jugoslavije nije bio toliko zaljubljen u Tita koliko Srbi, makar je bio Hrvat. Svidjelo im se njegovo gazdovanje. Kako je Leka Rankovic umro par godina iza Broza, deseci tisuca su i njemu dosli na sprovod, iz postovanja prema njegovoj cvrstoj ruci, premda ga je Broz sutnuo nakon sto mu vise nije trebao. moguce da je dosta Srba plakalo i za jednim i za drugim. Inace, malo je ko toliko zla nanio gradjanskoj ideji Srbije koliko Tito. Ne toliko sto je doveo u beogradske gospodske stanove svoje oficire Crnogorce, Krajisnike i Licane istjeravsi njihove vlasnike, jer je i ta prijeratna elita bila uglavnom sumnjive kakvoce. Kako ja vidim stvari, Titov glavni krimen spram Srbije je bio sjeca liberala 1972. godine, kad je smjenjeno tadasnje partijsko rukovodstvo Srbije (Nikezic, Perovic, Tepavac i drugi ). To je partijsko rukovodstvo u tom trenutku bilo daleko najprogresivnije u Jugoslaviji, a premda formalno komunistickog opredjeljenja, u tom trenutku su bili i medju progresivnijim ljudima na visokim pozicijama u cijelom svijetu. Tito je smjenio te ljude bez ikakvog logicnog i razumnog objasnjenja, i zamjenio ih sa raznim "titicima" , odnosno, svojim uvlakacima, koji su se kasnije redom iz velikih komunista prometnuli u velike nacionaliste.

Naravno, male su razlike izmedju Srba i Hrvata, i ovdje se uzgajaju slicni kompleksi, jedino sto daje neku sitnu kvalitativnu prevagu na ovu stranu je dosta bolja povezanost sa zapadom, nesto kroz povijest, nesto kroz polozaj, a svakako kroz to more i turizam.

Mogao bi dosta o ovoj temi. Ti si frustiran stanjem u Srbiji, ja sam, kao i vjerovatno svi forumasi iz Hrvatske, frustiran stanjem u Hrvatskoj. Ali je prilicno pogresno fiksirati Aleksandra Vucica, odnosno nekog politicara u Hrvatskoj kao nekoga cijom bi se promjenom stvari mogle bitno promijeniti. Ne mogu se stvari bitno promjeniti odlaskom nekog iritantnog politicara. Nama je otisao onaj nosonja Karamarko i onaj umisljeni Milanovic, a stvari se nisu promjenile ni za dz. Sto je pjesnik rekao "Politicari nemaju moc. Oni samo sluze da se prikriju ljudi koji stvarno imaju moc".

hamush
2017-04-04T03:22:20Z
Originally Posted by: DjomlaKS 

ps

Ovo je vrh

cek ovo stvarno? pa to je stari trik. obami su padale zenske u afan svaki drugi dan, pa bi onda on pomogao im... to je vec otrcana fora... nemogu vjerovat da to jos prolazi 😛
Similar Topics
Users browsing this topic