doog_kool
2021-05-17T20:42:42Z
Da,slažem se. HDZ je bio u sličnoj situaciji. Moram tu donekle stati u obranu Bere i ostalih SDP teletabisa,puno je teže razjebati HDZ nego što je SDP jer taj HDZ će još bar 20-ak godina imati sigurnu armiju glasača(naravno svake godine sve manje,ta populacija odumire,ali ima ih još i neka ih ima Bogu hvala,neka ljudi žive,imam ih u svojoj obitelji preko nekoliko) bez obzira kakve afere bile iza njih,jer kao što je moja baba rekla "sinko ja vjeru i stranku ne mijenjam nikada".

Kad je Jandroković u pitanju meni osobno su najdraži okršaji Njonjo vs Bulj 🤣
Bronson0
2021-05-18T10:46:18Z
Najjaci su mi ovi po komentarima sto pisu da su doslovni svi sorosevi. Pa za koga onda glasati kad soros sve drzi
Becks
2021-05-18T11:32:46Z
Zasto je soros los lik?
pozdrav velikom švedskom somelieru i keyboard ratniku Senadu koji nas sada prati kao gost (denis hanofer)
Zatoichi
2021-05-18T12:59:25Z
https://www.vecernji.hr/...a-senfom-i-lukom-1493340 

It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
Bronson0
2021-05-18T15:18:09Z
Originally Posted by: Becks 

Zasto je soros los lik?

Ljudi projiciraju svoj karakter i zelje na druge. Npr. ti brines za svoju mater, a susjed kaze e sigurno se brine zbog nasljedstva zato sto je to jedino sto bi njega moglo potaknuti da se brine za svoju.
DjomlaKS
2021-05-18T18:03:54Z
Originally Posted by: Zatoichi 

https://www.vecernji.hr/vijesti/za-vodu-kavackog-klana-pravili-su-cevape-od-ljudskog-mesa-jeo-ih-je-sa-senfom-i-lukom-1493340

Davno smo rekli, kad ludilo dođe do određene razine onda prelazi u genijalnost, i to treba cijeniti. Srbija je sa svojim ludilom odavno prešla sve granice, i ja im se vec dugo vremene samo divim.
Ovaj Velja Nevolja nije nitko bitan, običan siledžija i pas koji grize samo one koje gazda kaže, a gazda mu je između ostalog bio i Vučić!
Meni je ovdje nešto fascinantno, a to je brzina kojom su isplivali svi ti njegovi "zločini" i masakri svega par minuta nakon uhićenja. Odjednom svaki dan nova priča, kako kolje, sakati, pravi ćevape itd. milijun nekih slika i videa... Kako to?? Ako su sve te slike posjedovali, zasto ga davno nisu uhapsili? Nije to neki međunarodni zločinac, nego obična mrcina od dva metra koji maltretira ljude po lokalnim kafanama, i kojem se može stati u kraj svake sekunde.

Meni su te srpske drame toliko glupe i neuvjerljive da je teško u bilo sto povjerovati. Čak sad i sumnjam da je Zemunski klan bio toliko opasan koliko su ga opisali.
JDS
  • JDS
  • Advanced Member
2021-05-18T19:38:22Z
Vec mjesecima glavna tema u Srbiji je taj klan, puni naslovne stranice, televizijske emisije, cijelo vrijeme pisu o nekom sakacenju, kako su htjeli ubiti Vucica, eto sad su i kanibali, za koji dan ce 100% pisati da imaju dokaz da su htjeli pojesti Vucica, da mi je znat ko im smislja sve te morbidnosti sto pisu, uzas. Nebi se cuo da su i tu pricu o zemunskom klanu naduvali.
DjomlaKS
2021-05-18T20:03:04Z
Originally Posted by: JDS 

Vec mjesecima glavna tema u Srbiji je taj klan, puni naslovne stranice, televizijske emisije, cijelo vrijeme pisu o nekom sakacenju, kako su htjeli ubiti Vucica, eto sad su i kanibali, za koji dan ce 100% pisati da imaju dokaz da su htjeli pojesti Vucica, da mi je znat ko im smislja sve te morbidnosti sto pisu, uzas. Nebi se cuo da su i tu pricu o zemunskom klanu naduvali.

Ma teški luđaci. Jedan dan lik je običan huligan, predvečer ga uhvate, a sutra ujutro silne snimke i slike.
Jbt ako su ga prije snimali i imali te slike, pa zašto ga pola godine ranije nisu uhvatili?? A ne, uhvate ga zbog sumnje na jedan zločin, pa zar par minuta ispadne najveći kriminalac u regiji s jos 100 zločina...i to jedan običan siledžija.
doog_kool
2021-05-18T20:11:50Z
Originally Posted by: DjomlaKS 

Originally Posted by: JDS 

Ma teški luđaci. Jedan dan lik je običan huligan, predvečer ga uhvate, a sutra ujutro silne snimke i slike.
Jbt ako su ga prije snimali i imali te slike, pa zašto ga pola godine ranije nisu uhvatili?? A ne, uhvate ga zbog sumnje na jedan zločin, pa zar par minuta ispadne najveći kriminalac u regiji s jos 100 zločina...i to jedan običan siledžija.

Srbija je reality show nacija. Ovi naši portali koji prenose objave Blica,informera i kurira su isto smeće poput ovih nabrojanih,samo eto kod nas još nije prevladalo u tolikoj mjeri to silikon-starleta-krimi ludilo pa ne padaju te objave na toliko plodno tlo.
Bronson0
2021-05-18T20:49:21Z
Kad gledas ove strane dokumentarce o mafiji uvijek nose neke maske, zamucuju im glasove itd. Samo u srbiji mafijasi daju intervjuje i ulaze u realitije
doog_kool
2021-05-18T20:55:19Z
Originally Posted by: Bronson0 

Kad gledas ove strane dokumentarce o mafiji uvijek nose neke maske, zamucuju im glasove itd. Samo u srbiji mafijasi daju intervjuje i ulaze u realitije

Pa ne samo to. Ne znam gledas li emisiju Balkan info na YouTubeu? Ja sam to prije znao pogledati,npr. počeo sam sa Miroljubom Petrovićem. U početku nisam shvaćao o čemu se radi,činila mi se emisija kao vrhunski stand up comedy samo što šaljivdžija sjedi. Uglavnom,ima jedna emisija Balkan onda u kojoj gostuje izvjesni Gradimir (prezime sam zaboravio) lik je obični kvartovski diler,koji tamo prepričava,kako je radio sa heroinom,kako ga je lupao,prodavao i sve šta ide uz to. Kad gledaš tu emisiju imaš osjećaj da gledaš online nastavu iz predmeta "kako postati sitni diler i klošar"
DjomlaKS
2021-05-18T21:18:05Z
Originally Posted by: doog_kool 

Srbija je reality show nacija. Ovi naši portali koji prenose objave Blica,informera i kurira su isto smeće poput ovih nabrojanih,samo eto kod nas još nije prevladalo u tolikoj mjeri to silikon-starleta-krimi ludilo pa ne padaju te objave na toliko plodno tlo.

Nije jos, al bgmi se mediji itekako trude. Samo pogledaj koliko forsiraju onu nakazu Kristinu Mandarinu, i jasno ti je u kojem pravcu žele ići. Plus sto sve vise hrvata ide u onu ludost od Zadruge, i mediji to itekako poprate.
Samo mi neke stvari nisu jasne:
1. Tko normalan moze guziti onu Mandarinu??
2. Kako itko normalan nju moze pratiti?
3. Koji k je ludim medijima kad nešto tako nastrano promoviraju?
doog_kool
2021-05-18T21:26:09Z

Originally Posted by: doog_kool 

Nije jos, al bgmi se mediji itekako trude. Samo pogledaj koliko forsiraju onu nakazu Kristinu Mandarinu, i jasno ti je u kojem pravcu žele ići. Plus sto sve vise hrvata ide u onu ludost od Zadruge, i mediji to itekako poprate.
Samo mi neke stvari nisu jasne:
1. Tko normalan moze guziti onu Mandarinu??
2. Kako itko normalan nju moze pratiti?
3. Koji k je ludim medijima kad nešto tako nastrano promoviraju?

A očito da teže senzacionalizmu i lakim/jeftinim Instagram pričama. Ja nemam problem s tim što tu i tamo izbaciš neki članak o nekoj sisatoj kurabi. Al picka mu materina jel onda to mora bit raspala mandarina ili ofucana Maja Šuput ili ona derutna Snježana Mehun? Pa ima žena na ovom svijetu koliko hoćeš,ako nam već guraš nešto glupo i primitivno pa daj bar da dobro izgleda.
DjomlaKS
2021-05-18T22:03:25Z
https://fb.watch/5zYudrvqva/ 

Pokvarenost medija nema granica. Ova loša gluma zaslužuje -2 ocjenu, pogotovo jer su fulali naglasak s ovim "Hercegovcem iz Širokog", koji je eto radi ručka došao do Makarske glasati za HDZ.
Ovakve stvari se trebaju kažnjavati na internetu, bar faktograf da ih oprži malo.
Zatoichi
2021-05-19T02:07:26Z
Originally Posted by: Becks 

Zasto je soros los lik?

Soros koristi svoje milijarde da bi financirao politicke opozicije u zemljama evrope,azije i amerike,kao oktopus,ima prste svugdje,real puppet master....ovdje kod nas je financirao vise progresivnih politicara koji su sad u house i senatu,znaci u stanju je (minimalno,no ipak,u stanju je) da upravlja ili da se mjesa u americku politiku ....sad zamisli sta moze da radi u zemljama koje su siromasne,vjerovatno bi mogao i da mjenja vladu recimo bolivije sa financiranjem opozicije......star je pa se nadam da ce i on ubrzo,kraj svog ovog kaosa u svjetu on mi je kao neki arsonist sa kantom benzina sto doliva na vatru.......👎

It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
DjomlaKS
2021-05-19T03:49:36Z
Financira i gura leftarde diljem svijeta, te se time miješa doslovce u svačiju politiku. Normalno da je smeće od čovjeka
hamush
2021-05-19T04:12:19Z

Financira i gura leftarde diljem svijeta, te se time miješa doslovce u svačiju politiku. Normalno da je smeće od čovjeka

Dobro a koja je razlika izmedju njega i koch brothers i svih onih desnih donatora i financijera? interesnih skupina i PAC-ova ima na svim stranama... Govana kolko oces...
Zatoichi
2021-05-19T05:56:49Z
Originally Posted by: hamush 

Dobro a koja je razlika izmedju njega i koch brothers i svih onih desnih donatora i financijera? interesnih skupina i PAC-ova ima na svim stranama... Govana kolko oces...

Kochovi se uglavnom drze amerike i mozda mjesaju prste (nemam informacije o tome),to jest financiraju prijatelje u zemljama povezanim sa njihovim biznisom......soros,bato,je nesto sasvim drugo,imalo veze sa biznisom ili ne,on se mjesa i muti vodu gdje god moze,narocito zadnjig godina kak smrt polako dolazi....
doog_kool
2021-05-19T06:02:49Z
https://m.vecernji.hr/sh...a-nastupa-deseta-1493566 
Nadam se da ste svi ok i da ćete smoći snage za nastavak života!! Držite se ljudi.
Bronson0
2021-05-19T12:01:36Z

https://fb.watch/5zYudrvqva/

Pokvarenost medija nema granica. Ova loša gluma zaslužuje -2 ocjenu, pogotovo jer su fulali naglasak s ovim "Hercegovcem iz Širokog", koji je eto radi ručka došao do Makarske glasati za HDZ.
Ovakve stvari se trebaju kažnjavati na internetu, bar faktograf da ih oprži malo.

Ne kazem da ovo nije provokacija radi snimanja ali vidis po nacinu na koji ovaj odgovara da mu to nije prvi poziv danas. Uglavnom jadno je to sto HDZ vec godinama radi i po meni novinari nedovoljno pisu o tome. A to sto ti zivis u njemackoj pa ne vidis ne znaci da se takve stvari ne dogadaju
Similar Topics
Users browsing this topic