Mate 2
2021-05-14T05:59:20Z
Originally Posted by: Bronson0 

Originally Posted by: hamush 

Originally Posted by: Bronson0 

Ima li vatikan tu svoje prste

Vatikan i talMUDISTI... nikad nesmijes izostavit talMUDISTE...

Talmudare talmudare vi ocete samo pare, svi ste vi talmudisti pravljeni na kalup isti

Ne novac, nego zlato, zemlju i svjetsku dominaciju, ovaj papirnati "novac" uopće nije pravi novac, nego debt notes, tj zadužnice. To je problem kamate koja guta sve vrijednosti i koja je vampirski sustav.

balkanbomber
2021-05-14T16:33:20Z
Originally Posted by: Mate 2 

https://en.wikipedia.org/wiki/Greater_Israel#:~:text=Greater%20Israel%20(Hebrew%3A%20%D7%90%D7%A8%D7%A5%20%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C,or%20desired%20borders%20of%20Israel.

ne vidim nista lose u tome, dapace, Izrael bi sigurno puno bolje iskoristio tu zemlju nego sto to danas rade oni koji tamo hodaju i vladaju.

da palestinci, zapravo su oni zapadni jordanci, sutra dobiju svoju drzavu i pobijede Izrael i sve oni bi u roku par godina naveliko poceli napustat drzavu i isli ka evropi, slicno kao i Kosovci koji su se toliko borili sa svoj Kosovo pa je 2016te valjda preko 40% njih krenula prema Deutschlandu, smijurija zesca. Izraelci su jedina manjina na bliskom istoku koja raste, koja se moze braniti i koja se ne da otjerat, kao sto se to radi sa krscanima (primjer Libanon), jezidima, kurdima i tako dalje i to je arapima i u daljnem vidu svim konzervativnim sunitima trn u oku pa se zato dize tolika hajka oko tog konflikta.
On je čovjek jako dobar momak!
Mate 2
2021-05-15T12:54:59Z
Originally Posted by: balkanbomber 

https://en.wikipedia.org/wiki/Greater_Israel#:~:text=Greater%20Israel%20(Hebrew%3A%20%D7%90%D7%A8%D7%A5%20%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C,or%20desired%20borders%20of%20Israel.

ne vidim nista lose u tome, dapace, Izrael bi sigurno puno bolje iskoristio tu zemlju nego sto to danas rade oni koji tamo hodaju i vladaju.

da palestinci, zapravo su oni zapadni jordanci, sutra dobiju svoju drzavu i pobijede Izrael i sve oni bi u roku par godina naveliko poceli napustat drzavu i isli ka evropi, slicno kao i Kosovci koji su se toliko borili sa svoj Kosovo pa je 2016te valjda preko 40% njih krenula prema Deutschlandu, smijurija zesca. Izraelci su jedina manjina na bliskom istoku koja raste, koja se moze braniti i koja se ne da otjerat, kao sto se to radi sa krscanima (primjer Libanon), jezidima, kurdima i tako dalje i to je arapima i u daljnem vidu svim konzervativnim sunitima trn u oku pa se zato dize tolika hajka oko tog konflikta.

To se slažem da bi Izraelci pretvorili tu zemlju u visoko tehnološku utvrdu, ali će se nad Palestincima provesti ili porobljavanje ili genocid, a takva sudbina slijedi i ostatku svijeta. Pročitaj Talmud, pa i Stari Zavjet, pa da vidiš obrazac postupanja prema njihovim neprijateljima i svakome tko nije dio njihovog plemena.

Mate 2
2021-05-15T12:56:11Z
Originally Posted by: balkanbomber 

To se slažem da bi Izraelci pretvorili tu zemlju u visoko tehnološku utvrdu, ali će se nad Palestincima provesti ili porobljavanje ili genocid, a takva sudbina slijedi i ostatku svijeta. Pročitaj Talmud, pa i Stari Zavjet, pa da vidiš obrazac postupanja prema njihovim neprijateljima i svakome tko nije dio njihovog plemena. A ne vladaju Arapi svijetom, niti drže sve banke, medije, politiku, vojsku, policiju, tajne službe, obrazovanje, sudstvo, korporacije itd, nego Židovi. U procesu je izgradnja Trećeg Hrama i stvaranje Eretz Israel.
DjomlaKS
2021-05-15T16:03:37Z
https://www.index.hr/mob...y=vijesti&id=2276213 

https://www.google.com/a...etskog-rata/2276221.aspx 

Bravo Hrvatska, bravo predsjedniče! "Dani pobjede" i raznorazne obljetnice šepavog bravara i njegove vojske prolaze neopaženo, dok Bleiburške žrtve nikad 👏🏼✌🏼
Mate 2
2021-05-15T17:00:22Z
Originally Posted by: DjomlaKS 

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2276213

https://www.google.com/a...etskog-rata/2276221.aspx 

Bravo Hrvatska, bravo predsjedniče! "Dani pobjede" i raznorazne obljetnice šepavog bravara i njegove vojske prolaze neopaženo, dok Bleiburške žrtve nikad 👏🏼✌🏼

DjomilaKS, nemojte biti oduševljeni sa Milanovićem, ovo je čista gluma, pa zar se ne sjećate da je naoružanje naših branitelja 2013. godine završilo u rukama ISIS-a, da su hrvatski dragovoljci završili u ludnici za vrijeme njegovog mandata, sad napada Puhovskog i Pupovca sa neke svoje pozicije moći, a usput otkriva toplu vodu, a Pupovcu je kad je bio premijer davao šakom i kapom, evo i za pozdrav za dom spremni protestira, a veliki domoljub, lako mu se iživljavati sa svoje pozicije moći nad Pupovcem, Puhovskim, BABA-ma itd, a kad je takav frajer, zašto se ne usprotivi gazdama iz EU, NATO-a, Vatikanu ili Netanjahu-u, ali njima neće, jer je kukavica i siledžija.

Him
  • Him
  • Advanced Member
2021-05-16T07:31:45Z
Vatikan će se raspasti. Krščanstvo je vrlo krhka vjera. Za mene vjera koja te uči da opraštaš drugima neovisno o tome koliko je ta osoba otrovna. Sada ih prati pedofilski skandal i nalaze se u fokusu. Židovi su se od svih najbolje snašli, vjera ih održava na okupu kopirali su od Europljana tehnologiju, kvalitetniji način života i sada mogu semite nazivati antisemitima i tretirat ih kao pse. Uspjeli su uz pomoć tuđeg novca izgraditi Izrael. Kako bude krščanstvo propadalo na zapadu tako će Izrael početi gubiti moć. U jednu ruku mi je drgao što postoji zemlja na Blitskom istoku koja je rastuća a u drugu ruku mi je krivo što su napravili od Arapa . Ne možeš očekivati mir ako drugu stranu radikaliziraš.
Doc
  • Doc
  • Advanced Member
2021-05-16T09:20:19Z
Ekipa pozdrav, evo odlučio se malo vratit na forum... Iskreno mi je nedostajao ... Malo se posložile neke stvari u privatnom životu, pa ostalo malo više vremena za dokolicu , ne previše ali može se iskoristit dati trenutak ...

Nema KW teme, pa ću kao i obično o povijesti, jbg, na fakultetu sam imao 3 povijesti dva puna semestra pa mi nije za zemjeriti...

Vraćam se kao i obično s činjenicama , konkretnim brojkama koje se matematički mogu izračunati, povijesnim činjenicama , nepobitnim dokazima itd itd sve kako bi se razbile razne lažne mitomanije i da nikad ne postanemo kao Srbi u tome gdje intelektualci i normalni ljudi podržavaju mitomaniju ...

Sad je aktualan Blajburg , pa idemo s tom pričom koja se polako pretvara u mitomaniju o stotinama tisuća ubijenih većinom nevinih Hrvata....

https://www.telegram.hr/...2BDe9WTv2DLyNd2B2g61V_mg 

Mate 2
2021-05-16T09:59:54Z
Originally Posted by: Him 

Vatikan će se raspasti. Krščanstvo je vrlo krhka vjera. Za mene vjera koja te uči da opraštaš drugima neovisno o tome koliko je ta osoba otrovna. Sada ih prati pedofilski skandal i nalaze se u fokusu. Židovi su se od svih najbolje snašli, vjera ih održava na okupu kopirali su od Europljana tehnologiju, kvalitetniji način života i sada mogu semite nazivati antisemitima i tretirat ih kao pse. Uspjeli su uz pomoć tuđeg novca izgraditi Izrael. Kako bude krščanstvo propadalo na zapadu tako će Izrael početi gubiti moć. U jednu ruku mi je drgao što postoji zemlja na Blitskom istoku koja je rastuća a u drugu ruku mi je krivo što su napravili od Arapa . Ne možeš očekivati mir ako drugu stranu radikaliziraš.

Vatikan je krvav do ramena i njegov raspad je u stvari odlična stvar. Kršćanstvo, isto kao i islam i judaizam, su abrahamske religije, a kršćani su noahidi kao i muslimani, samo puno lošiji od muslimana. Inače, sve te religije su teške praonice mozga i promidžba genocida, pljačke, porobljavanja i okupacije, ali propašću kršćanstva Izrael neće izgubiti ništa od moći, naprotiv, ako se zapad islamizira ili komunizira, to će biti provedba mira Izraelskog ili Pax Judaica, pa zlatno doba židova je bilo kada su živjeli pod muslimanima, a pogledajte malo tko su bili svi lideri Boljševičke Revolucije: Yakob Sverdlov, Vladaimir Ilijič Lenjin - Ulyanov, Lav Trotsky - Lev Bronstin, Lev Kamenev, Grigory Zinoviev, Josif Visarionivić Džugašvili Staljin, Felix Dzerzhinsky, Mosei Uritsky, Karl Radek, nitko od njih nije Rus, sve su bili židovi.

Mate 2
2021-05-16T10:00:58Z
https://www.index.hr/vij...ola-mladica/2276349.aspx  - Sad je prema feministicama sigurno momak sam kriv za ovo.
DjomlaKS
2021-05-16T11:12:42Z
Originally Posted by: Doc 

Ekipa pozdrav, evo odlučio se malo vratit na forum... Iskreno mi je nedostajao ... Malo se posložile neke stvari u privatnom životu, pa ostalo malo više vremena za dokolicu , ne previše ali može se iskoristit dati trenutak ...

Nema KW teme, pa ću kao i obično o povijesti, jbg, na fakultetu sam imao 3 povijesti dva puna semestra pa mi nije za zemjeriti...

Vraćam se kao i obično s činjenicama , konkretnim brojkama koje se matematički mogu izračunati, povijesnim činjenicama , nepobitnim dokazima itd itd sve kako bi se razbile razne lažne mitomanije i da nikad ne postanemo kao Srbi u tome gdje intelektualci i normalni ljudi podržavaju mitomaniju ...

Sad je aktualan Blajburg , pa idemo s tom pričom koja se polako pretvara u mitomaniju o stotinama tisuća ubijenih većinom nevinih Hrvata....

https://www.telegram.hr/...2BDe9WTv2DLyNd2B2g61V_mg 

Welcome back!

1. Zakasnio si. Forum je u teškom raspadu otkad si zadnji put bio, kao sto možeš i primijetiti. 90% starih forumasa je otišlo prije par mjeseci u onom puču protiv tadašnjeg glavnog admina.

2. Za ovo boldano, ne rise 😂

3. Članak je poprilično glup. Gdje si ti to pročitao da netko tvrdi kako su tamo svi ubijani samo zato jer su Hrvati?? Tako nešto prvi put čujem. A priča od 300 000 ubijenih je davno završena priča, i zna se da to nije istina.

4. Zašti vam je Bleiburg toliki trn u oku? Zbog toga jer mu se u Hrvatskoj više pažnje posvećuje nego "antifašističkim" bitkama i stradanjima, ili zbog nečega drugog?
DjomlaKS
2021-05-16T16:28:45Z
https://www.liberal.hr/i...rosvjedi-covid-mjere-958 

Samo jedan od primjera podmuklosti leftarda. Kad nešto nije njihovo, ili im ne paše, oni to napadaju na najpodmuklije načine.
Kad su u pitanju njihovi politički neistomišljenici, tj. desničari, onda u prve redove stavljaju one krezube ili vec izlizane fore o fašizmu. A ove prosvjednike, koji im također ne pašu, pokušavaju prikazati kao zaostale "Pernarovce" koji vjeruju u ljude guštere, čipiranje cijepivom itd.
Jednostavno ne biraju sredstva kad se radi o napadnju njihovih neistomišljenika.

Btw, dobar primjer i danas za vrijeme glasanja. Oni pišu jedno, a slike na kamerama govore drugo.
Zatoichi
2021-05-16T20:30:22Z

https://www.liberal.hr/index-telegram-maske-bill-gates-ljudi-gusteri-prosvjedi-covid-mjere-958

Samo jedan od primjera podmuklosti leftarda. Kad nešto nije njihovo, ili im ne paše, oni to napadaju na najpodmuklije načine.
Kad su u pitanju njihovi politički neistomišljenici, tj. desničari, onda u prve redove stavljaju one krezube ili vec izlizane fore o fašizmu. A ove prosvjednike, koji im također ne pašu, pokušavaju prikazati kao zaostale "Pernarovce" koji vjeruju u ljude guštere, čipiranje cijepivom itd.
Jednostavno ne biraju sredstva kad se radi o napadnju njihovih neistomišljenika.

Btw, dobar primjer i danas za vrijeme glasanja. Oni pišu jedno, a slike na kamerama govore drugo.

To je tako svugdje ,tipicno ljevicarska politika,lazi,demantuj,uradi sve moguce da od ljudi koji im smetaju naprave ludake,fasite,naciste i ako dugo lazes,laz postane istina,barem u glavama ljudih koji su ljeni ili nezele da se trude naci prave informacije nego jednostavno misle da je sve istina sto je na tv ili napisano na nekom portalu......naprimjer,njemackog pjevaca Xavier Naidoo su njemacka lib.medija prozivala neo nacistom zbog nekih komentara protiv njemackih imigrantskih zakona,nista bad...najveca komedija mi je u tome sto je Xavier crn ko ugurak.....but hey,to je lib mind,ja se vise i netrudim da ih razumijem ,samo ih ignoriram 😳
It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
DjomlaKS
2021-05-16T21:16:30Z
Originally Posted by: Zatoichi 

To je tako svugdje ,tipicno ljevicarska politika,lazi,demantuj,uradi sve moguce da od ljudi koji im smetaju naprave ludake,fasite,naciste i ako dugo lazes,laz postane istina,barem u glavama ljudih koji su ljeni ili nezele da se trude naci prave informacije nego jednostavno misle da je sve istina sto je na tv ili napisano na nekom portalu......naprimjer,njemackog pjevaca Xavier Naidoo su njemacka lib.medija prozivala neo nacistom zbog nekih komentara protiv njemackih imigrantskih zakona,nista bad...najveca komedija mi je u tome sto je Xavier crn ko ugurak.....but hey,to je lib mind,ja se vise i netrudim da ih razumijem ,samo ih ignoriram 😳

To i jest najveća greška, ignoriranje. Većina normalnih ih ignoriraju, dok se neki polupismeni hvataju s njima u koštac i onda ispada da su oni u pravu.
Najjače mi je kad im proturječiš pa onda dobiješ odgovor "sto ih čitaš i pratiš kad ti ne pašu?". Bgti pa jedan Babić otprdio u Vietnam, priča da ga Hrvatska i hrvati ne zanimaju više, a non stop ih komentira 😄
Nije to samo u HR. Ovaj Bild u Njemačkoj je 5 puta gori. Nekad kad gledam švabe, dođe mi da ih zagrlim i dopustim da mi se isplaču na ramenu. Za njih vrijedi samo ona da nasilniku okrenu drugi obraz, jer ako se obrane onda su nacisti.
DjomlaKS
2021-05-17T19:10:54Z
Mislim da HR politika ovako nešto ne pamti. Da mainstream mediji do nogu potuku ostale kandidate, i omoguće tako dominantnu pobjedu svome miljeniku!
Tomašavić, sa svojom glupastom grupicom koja pravi trkaćae staze za LGBT zajednicu(!?), dovodi "stručnjaka" koji objašnjava kako će sa malo žbuke u mrežicom osigurati Zagreb od potresa i za kojeg btw nitko nigdje nije čuo, kleči u centru Zagrebu radi potpore BLM i prosvjeda protiv brutalnosti HR policije protiv silnih crnaca u državi...u neko prošlo vrijeme bi bio ismijana i potučen do koljena. A sada? Postat će gradonačelnik glavnog grada brutalno porazivši konkurenciju, i to jedino zahvaljujući mainstream medijima.
Jbt pa nikad nisam vidio da ovako guraju jednog kandidata dok po ostalima masovno seru i izmišljaju. Tako su jučer odlično iskoristili bajram ili koji već praznik, da prikažu kako stiže tisuće i tisuće BiH građana na izbore, a većina ih bila samo u prolazu za inozemstvo. Danas evo masovno sheraju postove krezubih desničara(ili ih pak sami pišu) koji napadaju Tomašavića da je četnik, UDBA itd., nebi li još više glasača privukli.

Bome ja sam impresioniran, jer ovo je KW iznad KW-a 👏🏼👏🏼👏🏼
doog_kool
2021-05-17T19:34:43Z

Mislim da HR politika ovako nešto ne pamti. Da mainstream mediji do nogu potuku ostale kandidate, i omoguće tako dominantnu pobjedu svome miljeniku!
Tomašavić, sa svojom glupastom grupicom koja pravi trkaćae staze za LGBT zajednicu(!?), dovodi "stručnjaka" koji objašnjava kako će sa malo žbuke u mrežicom osigurati Zagreb od potresa i za kojeg btw nitko nigdje nije čuo, kleči u centru Zagrebu radi potpore BLM i prosvjeda protiv brutalnosti HR policije protiv silnih crnaca u državi...u neko prošlo vrijeme bi bio ismijana i potučen do koljena. A sada? Postat će gradonačelnik glavnog grada brutalno porazivši konkurenciju, i to jedino zahvaljujući mainstream medijima.
Jbt pa nikad nisam vidio da ovako guraju jednog kandidata dok po ostalima masovno seru i izmišljaju. Tako su jučer odlično iskoristili bajram ili koji već praznik, da prikažu kako stiže tisuće i tisuće BiH građana na izbore, a većina ih bila samo u prolazu za inozemstvo. Danas evo masovno sheraju postove krezubih desničara(ili ih pak sami pišu) koji napadaju Tomašavića da je četnik, UDBA itd., nebi li još više glasača privukli.

Bome ja sam impresioniran, jer ovo je KW iznad KW-a 👏🏼👏🏼👏🏼

Puno su mu pomogli mediji,ali jos vise mu je pomogla činjenica da se "lijevo" krilo partije (SDP) raspalo pa je pokupio dosta glasova na račun toga. Ja se samo nadam da će se i "desno" krilo partije (HDZ) uskoro raspasti pa da će se ljudi s tog političkog spektra okrenuti Mostu,Generaciji obnove ili nekoj drugoj političkoj opciji pa ćemo na političkoj sceni doživjeti tektonske promjene,ma kakve god one bile. To je temelj za napredak. Pun mi je K više Šeksa,Jandrokovića,Komadine i sličnih parazita.
Mate 2
2021-05-17T20:18:54Z
Da se izborima može išta promijeniti, bili bi zabranjeni. Sva ta demokracija, izbori, glasovanja itd. su teška namještačina, sve je u potpunosti kontrolirano.
DjomlaKS
2021-05-17T20:31:34Z
Originally Posted by: doog_kool 

Puno su mu pomogli mediji,ali jos vise mu je pomogla činjenica da se "lijevo" krilo partije (SDP) raspalo pa je pokupio dosta glasova na račun toga. Ja se samo nadam da će se i "desno" krilo partije (HDZ) uskoro raspasti pa da će se ljudi s tog političkog spektra okrenuti Mostu,Generaciji obnove ili nekoj drugoj političkoj opciji pa ćemo na političkoj sceni doživjeti tektonske promjene,ma kakve god one bile. To je temelj za napredak. Pun mi je K više Šeksa,Jandrokovića,Komadine i sličnih parazita.

Slažem se. Mislim da bez Milanovića, zadnjim debaklom s Berom te pojavom novih lijevih stranki, SDP pada na koljena i teško da će vise ikad ustati. Primijetilo se i sada kako Peđa već snima kome se uvući u dupe.

Moje mišljenje da je i HDZ bio blizu ovoj situaciji. Nakon Sanadera i svih onih afera, pa nesposobnog Karamarka., uspjeli su nekako kupiti vrijeme sa sisatom plavušom, dok nije stigao jedan od najboljih hrvatskih političara ikad, Plenković. On ga je itekako vratio, ali primijetilo se na ovim izborima da ostatak stranke nema sta ponuditi. Ako kojim slučajem Plenković zajebe stvar, HDZ bi mogao završiti kao i SDP.

Jedino se za ovo boldano ne slažem. Nakon ove gole slike u Spužva Bob kupaćem i vrhunske šprdancije na internetu, teško da se netko moze zasititi Jadrankovića 😄
doog_kool
2021-05-17T20:42:42Z
Da,slažem se. HDZ je bio u sličnoj situaciji. Moram tu donekle stati u obranu Bere i ostalih SDP teletabisa,puno je teže razjebati HDZ nego što je SDP jer taj HDZ će još bar 20-ak godina imati sigurnu armiju glasača(naravno svake godine sve manje,ta populacija odumire,ali ima ih još i neka ih ima Bogu hvala,neka ljudi žive,imam ih u svojoj obitelji preko nekoliko) bez obzira kakve afere bile iza njih,jer kao što je moja baba rekla "sinko ja vjeru i stranku ne mijenjam nikada".

Kad je Jandroković u pitanju meni osobno su najdraži okršaji Njonjo vs Bulj 🤣
Similar Topics
Users browsing this topic