e.peace
2021-05-12T20:15:24Z
Tooo djomlaš,samo ljubav 😂
Bronson0
2021-05-12T20:39:13Z
Originally Posted by: DjomlaKS 

Originally Posted by: Bronson0 

Originally Posted by: e.peace 

I opet pitam kad vojska uđe u selo i zatekne tvoju ženu i dvoje djece ,ti bi volio da to budu
1 partizani (ovdje proberi)
2 ustaše (Ti si naravno srbin)
3 četnici (Ovdje si hrvat)
I nemoj mi šuplje matere ti

E ovo je osnova svega i razlog zasto partizani nisu isti ko ustase i cetnici. Partizan ti zakolje kozu, a ova dva zakolju tebe. I sam priznas(djomla) da su partizani do 45. bili ok, a kad su ustase i cetnici bili ok?

Jbg, to je taj problem. Čim se spomenu antife, odmah ide usporedba s ustašama i četnicima. Da kažem kako je Tito imao viška kila i lošu boju kose, odmah bi bilo kako je Ante bio previše gay a Draža prljav i neuredan.

Ne spominjem ustaša ni četnike, niti ih uspoređujem niti ih branim. Svi znaju da su za vrijeme rata bili gori od partizana. Govorim o partizanima za vrijeme "oslobađanja" i režima poslije rata., zbog čega tvrdim da se to ne može nazivati pobjedom niti oslobađanjem(to ne vrijedi baš za sve), jer ako jedan režim zamijeni drugi, gdje je tu sloboda?? Nije baš slučajno da antife ne uživaju bas popularnost na prostorima bivse juge.
Smrt fašizmu su ispunili, al onaj drugi dio o slobodi naroda bgmi nisu.
Također tvrdim da se zbog svega toga ne može povuci paralela s domovinskom ratom.

Pa dosta branitelja danas govori da su se borili za nista i da su znali da ce biti ovako da se nebi ni borili. Neki europsku uniju smatraju ugrozavanjem slobode

To sto ljudi ne vole antifasiste i je razlog zasto ih ja tu branim. Jer isti ti ljudi velicaju ustase koji su bili 10 puta gori. I isti ti ljudi su koji seru po partizanima su bili dio tog sistema, ne jer su morali nego jer su htjeli. Primjera radi na pretproslim izborima se ovcama prodavala prica kako je kolinda prava hrvatska, a ovi drugi komunisti. Dok je ustvari jedini kolindin otac u tom sistemu bio privatnik i s tom lovom slao nju da se skoluje i birokratira. Ok, ne kazem da je tu ona kriva ali ne treba se prodavati za nesto sto nisi.

Znaci istina je da su partizani ispunili smrt fasizmu, a nisu sloboda narodu ali kad gledas stvari u okviru vremena kad je to bilo dobro smo i prosli.

https://www.24sata.hr/ne...u-u-titovoj-gardi-761717 
Kao milanovic partija, a realno vise od pola hdzovaca je stvorila partija
DjomlaKS
2021-05-12T20:57:57Z

I opet pitam kad vojska uđe u selo i zatekne tvoju ženu i dvoje djece ,ti bi volio da to budu

Pitanje nema veze s ovim što pišem pa nema ni smisla da ti odgovorim, jer očito ne odgovaraš ni ti meni na pitanja.
Nego nešto mi drugo upada u oči. Kažeš da su djelovao u borbi, borio se jel? Kako to sad odjednom kad si prije pisao da ti je stari bio u ABIH a po tvom pisanju o godinama, ti si bio klinac.?
Nesto smrdi tu 🤨
DjomlaKS
2021-05-12T21:10:22Z
@Bronson, pusti te današnje političke igrice i priče "prije je bolje bilo". Stoji da je HDZ napravio sranje, branitelji su nezadovoljni onime za što su se borili, narod iseljava itd...ali moraš razumijeti da to nije isto kao poslije onog rata. Ove danas nitko ne ubija niti nasilno progoni kao poslije onog rata, a to je ipak velika razlika.
Lakše je zbog nezadovoljstva otići u Njemačku tuć kamen za +2500€, nego džaba tuć kamen na golom otoku.

Istina je i da oni koji ne vole antifasista uglavnom pričaju bajke u ustašama. Ja vidiš nisam takav. Mene pak smeta što današnjim antifama ne mogu postaviti pitanje zašto je Tito ubio sirotog medu u Bugojnu, a da i za to ne okrive Pavelića ili četnike., ako me razumiješ.
Tako je i sa svim komunističkim zločinima od 45-e do 90-e.
e.peace
2021-05-13T05:39:34Z

Pitanje nema veze s ovim što pišem pa nema ni smisla da ti odgovorim, jer očito ne odgovaraš ni ti meni na pitanja.
Nego nešto mi drugo upada u oči. Kažeš da su djelovao u borbi, borio se jel? Kako to sad odjednom kad si prije pisao da ti je stari bio u ABIH a po tvom pisanju o godinama, ti si bio klinac.?
Nesto smrdi tu 🤨

Mene je kačilo samo od polovine 1995 kao punoljetnog a kao maloljetnik sam bio još od 94...
e.peace
2021-05-13T05:40:35Z
I još nakon rata 10 mjeseci na liniji prema srbima.
e.peace
2021-05-13T05:51:52Z
Onda dovršio elektrotehničku i eo me tu gdje sam.
Počeo studirati informatiku, završio 2 god.stari se razbolio ja prestao, tamo vamo i na kraju morao izać sa tog kurchevog balkana.
Da sam bogdo izašao 91 kad mi tetka predlagala.
e.peace
2021-05-13T06:04:00Z
Djomlaš nađi curu nemoj tamburat po forumu bezze 😂
DjomlaKS
2021-05-13T07:56:51Z
Ne vjerujem bas, al ok 👍🏼
e.peace
2021-05-13T08:32:48Z

Ne vjerujem bas, al ok 👍🏼

Ne znam da sam ikad slagao na ovom forumu jedino ako je zajebancija.
Jer fakat nema potrebe,nit vas znam nit poznam a svi koji naiđu bujrum i možemo se upoznati .

Za kratko vrijeme bi se vidjelo ko je gdje i kako priznat,uticajan u svom nekom okruženju.

Mate 2
2021-05-13T08:37:43Z
Najbolje biti sam i ne imati posla s nikim, svi smo mi na kraju krajeva prepušteni samima sebi, a ova laprdavanja po forumima samo služe kao ispušni ventili i zafrkancija. A to da društvo priznaje nekog mi se samo dokaz kako je taj prodana duša, kameleon i ljigavac, jer društvo koje radije ulaže u alkoholizam, pušenje i nemoral nego u znanje iz povijesti, politike, financija, tehnologije itd je osuđeno na propast, što će mi priznanje od takvih (ovdje nema nikakvih osobnih napada prema nikome na forumu).
DjomlaKS
2021-05-13T09:29:57Z
Originally Posted by: Mate 2 

Najbolje biti sam i ne imati posla s nikim, svi smo mi na kraju krajeva prepušteni samima sebi, a ova laprdavanja po forumima samo služe kao ispušni ventili i zafrkancija. A to da društvo priznaje nekog mi se samo dokaz kako je taj prodana duša, kameleon i ljigavac, jer društvo koje radije ulaže u alkoholizam, pušenje i nemoral nego u znanje iz povijesti, politike, financija, tehnologije itd je osuđeno na propast, što će mi priznanje od takvih (ovdje nema nikakvih osobnih napada prema nikome na forumu).

Ne seruckaj Mate 😅
Forum je dobar, tj. bio je dobar prije, za ubiti malo vrijeme.
Evo recimo kod mene praznik danas, maloprije se probudio, trenutno pijem kavu, listam po internetu, i onda mi odlično sjedne srati malo po forumu dok čekam da mi se ljepša polovica probudi.

Evo bas gledam zanimljivosti kako se opet rokaju Izraelci i Palestinci. Da je stara ekipa ostala sad bi imali o čemu pisat, a ovako nema smisla.
Šteta. Meni osobno ostaje jos jedno vrijeme srati o ustašama i partizanima, malo pogledati rasplet u UFC-u, a onda mirovina. Bilo je zanimljivo na forumu, al početkom ove godine je krenuo u provaliju, i nikako se iscupati.
Mate 2
2021-05-13T17:18:10Z
Kako se nema o čemu govoriti? U procesu je stvaranje Velikog Izraela i genocid nad Palestincima, koji su sa druge strane isto izmišljeni od strane USSR-a da služe kao lažna opozicija. Šef MOSSAD-a je par dana prije napada opskrbio Hamas projektilima za gađanje Izraela, kako bi to poslužilo kao izgovor za izraelsku agresiju (šteta, na francuskom je)

http://www.contre-info.c...rser-de-largent-au-hamas 

U procesu je raspad Amerike i Zapada, koji će zamijeniti Euroazijska Unija na čelu sa Velikim Izraelom kao novom svjetskom supersilom, znači obnovljeni, ali sada Veliki, SSSR. Novi put svile, Belt and Road Initiative, je priprema za to, na putu prvo ekonomske, kasnije političke, pa vojne suradnje, pa potpune asimilacije:

https://en.wikipedia.org...Belt_and_Road_Initiative 

https://en.wikipedia.org.../Eurasian_Economic_Union 
Bronson0
2021-05-13T17:24:27Z
Ima li vatikan tu svoje prste
hamush
2021-05-13T19:26:19Z

Vatikan i talMUDISTI... nikad nesmijes izostavit talMUDISTE...
Mate 2
2021-05-13T19:52:00Z

BRICS - zaglavni kamen multipolarnog svijeta
https://en.wikipedia.org...%20at%20formal%20summits .

Još jedna euroazijska organizacija - CIS (Commonwealth of Independent States)
https://en.wikipedia.org...th_of_Independent_States 
DjomlaKS
2021-05-13T20:03:49Z
https://www.index.hr/mob...y=vijesti&id=2275808 

Ovo je jedan od jačih KW poteza. Ovog se nebi postidjela ni naša KW ekipa u svom najboljem izdanju 😂

A sad zbogom raja. Forum je postao užasno dosadno mjesto s forsiranjem izlizanog cipelarenja jednog forumaša. Većina ekipe je ionako otišla.
Ćao do daljnjega. Navratim nekad u MMA teme kad se Stena i ekipa budu borili 🙋🏻‍♂️🙋🏻‍♂️🙋🏻‍♂️
Mate 2
2021-05-13T20:11:54Z

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2275808

Ovo je jedan od jačih KW poteza. Ovog se nebi postidjela ni naša KW ekipa u svom najboljem izdanju 😂

A sad zbogom raja. Forum je postao užasno dosadno mjesto s forsiranjem izlizanog cipelarenja jednog forumaša. Većina ekipe je ionako otišla.
Ćao do daljnjega. Navratim nekad u MMA teme kad se Stena i ekipa budu borili 🙋🏻‍♂️🙋🏻‍♂️🙋🏻‍♂️

Pozdrav i sve najbolje. Hvala na analizi, evo i sam Djomila je rekao da me cipelirate, znači i on govori da sam žrtva, tako da sada možemo stati sa tim optužbama da sam ja jedino žrtva u svojim očima, da glumim žrtvu i da sam si ja sam kriv itd itd. A to da je većina ljudi otišla nikakvo čudo, s obzirom da sam ja ovdje tek od rujna prošle godine i imam vrlo loša iskustva, prije svega nema nikakvog razumijevanja za drugačija stajališta, slobodu mišljenja, normalan, pristojan i argumentiran razgovor, nema se ni ikakvih argumenata, nego samo vrijeđanja, pljuvanja i ismijavanja. Uz to, koliko sam puta bio blokiran jer sam iznosio drugačije mišljenje za koje sam mislio da je ispravno (u međuvremenu sam promijenio mišljenje zbog snage argumenata, ali nije isključeno da ako netko da neke nove i jače argumente za prijašnju stranu, da se vratim i na stara razmišljanja), gdje su bili moderatori kada se napadalo ne samo mene, nego i Reaktivca samo zato jer je iznosio svoje znanje iz povijesti i Nofrxa, gdje ga je trol izluđivao i vadio mu mast jer mu je na krajnje bezobrazan, bezobziran i bolestan način vrijeđao suprugu, eto, ako je to razina komunikacije ovog foruma, onda mi je drago da me takvi cipelare.
Bronson0
2021-05-13T22:49:55Z
Originally Posted by: hamush 

Vatikan i talMUDISTI... nikad nesmijes izostavit talMUDISTE...

Talmudare talmudare vi ocete samo pare, svi ste vi talmudisti pravljeni na kalup isti
Mate 2
2021-05-14T05:58:07Z
https://en.wikipedia.org...text=Greater%20Israel%20 (Hebrew%3A%20%D7%90%D7%A8%D7%A5%20%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C,or%20desired%20borders%20of%20Israel.
Similar Topics
Users browsing this topic