Seven
2021-04-12T13:44:06Z
Originally Posted by: Mate 2 

Protestantizam i Biblija nisu ništa drugo nego kontrolni mehanizmi, po djelima ih se prepoznali kakvi su. Oni su dobri za agresore, koji se toga usput uopće nisu držali, samo im je trebalo nešto da se oslobode potpune vatikanske prevlasti, a katastrofa za napadnute. Protestantizam je još veća paulijanština-saulijanština (isto sve teška izmišljotina) nego katoličanstvo, a najveći apsurd te doktrine je vjera bez djela, znači inertnost i nerad, čitavo kršćanstvo je ustvari proto-komunizam. Protestanti kao koriste svoje Biblije tako da su izbacili ono što im ne paše, a gotovo sve što im je ostalo su naslijedili iz Vatikana, a njihov sukob je podjela plijena, ništa više, ništa manje. Pogledaj kakav je protestantizam i koliko ima sekti i denominacija, svatko tumači Bibliju na svoj način i svatko vuče na svoju stranu, bez ikakvog reda, autoriteta i odgovornosti, i prevladava sektaštvo i podjele. Pa SAD nacija nastala na ropstvu se diči svojim protestantizmom, koje je to izvuklo iz novog zavjeta kroz naslijeđe starog zavjeta, kao i davanje poreza caru, bespogovorno slušanje vlasti, plaćanje i tovljenje svojih pastira, koji brane ovce od vukova samo zato da ih oni mogu pojesti, eto o čemu se radi, kakva briga o ovcama, one su samo plijen, a hoće li biti vuka ili pastira, posve je svejedno za njih na kraju. Kad se svi diče pravom držanja oružja u Americi, neka pogledaju Pakistan, Pakistanci sami proizvode svoje oružje i municiju i sami su naoružani, a u Americi je državni monopol i sve veće razoružavanje naroda. Kolika je samo razlika između bogatih i siromašnih u Americi i kolika je tamo ekspolatacija, a sve u interesu kao države, države su tvorevine u kojima uvijek na vrh i na površinu izbijaju psihopati željni moći i slave, egomanijaci, megalomani, uhljebi, paraziti i neradnici i koji sišu narod poput pijavica i koji bi sve dali za moć i poziciju.

Protestantizam i djela vs katolicizam i djela , plodovi kažeš . Jesi ti imao iskustva sa zapadnjacima starog kova , pa tu su jedina gospoda na Zemlji , svi drugi narodi su prgavi , iskvareni , ovakvi i onakvi .. Protestanti su bili gospoda dok su bili fundamentalni i čvrsti kršćani , ovo danas kod njih je poplava ateizma , joge i istočnjačkih priča , scijentizma , krutog kapitalizma , socijalizma , religijskog fanatizma takodjer .. tamo karizmatski pokret , pričanje u jezicima itd . Katolicizam je baš spašavanje djelima at it's best , 7 sakramenata imaju samo djelić milosti , Marija daje djelić milosti , Isus gleda strogo i Marija je ta koja posreduje , što je nonsense teški i uvreda Milosrdnom Ocu i požrtvovnom Sinu koji je dao život za nas . Luther je rekao da kad gleda sebe da nezna kako će se spasiti , ne zato što je ubojica i sl. , nego zato što je bio samokritičan i skroman , a ne umišljeni farizej . Rekao je da kad gleda Isusa da nezna kako se neće spasiti , valjda po mom shvaćanju da je tako dobar Isus da ako održi fokus na njemu da će sigurno dakle biti spašen . Protestantski narodi su moralni i principijelni , manje je korupcije dan danas , a postoje zapisi iz protestantskih gradova da se mir nastanio u gradu , da netreba ni policija više kako je malo zlih djela .. Ti sada uzimaš jezuitski vladanu imperiju Britaniju i otpalu Ameriku današnjice da dokažeš nešto nasilu . Ja ovdje govorim o biblijskim i vječnim principima , a ne da su protestantske nacije dobre ni savršene . Ali kako objasniti da Vikinzi i Germani nakon prihvaćanja Biblije i kršćanstva postaju mirni , radišni i karakterni ljudi ?! Reformacija je dala i moderno doba , a prema Kantu i svim renomiranim filozofima preko reformacije je došao i nacionalizam . To mi vidiš nikad nismo prošli kao narod , mi smo dobili državu i uništili je skoro , mi ne poštujemo Parlamentarni sistem , mi želimo kao narod velikog vodju i centralizaciju . I to je sav uzrok naših problema , resursa ima sve je ovdje solidno , ali loš je mentalitet .

Gates je bio mali digitalni kameleon koji je postao komodski varan epidemiologije .
Mate 2
2021-04-13T07:20:46Z
Ma kršćanstvo je najlicemjernija i najgenocidnija religija svih vremena, i to su činjenice, koliko je ljudi poginulo u križarskim ratovima, ratovima protiv heretika, kolonijalizmu, imperijalizmu, inkvizicijama itd itd, a što je još gore, puno kršćana se kao distancira od "Starog Zavjeta", a u Novom Zavjetu izmišljeni lik Yeshuwa traži da svima bude gospodar, a onaj tko ga ne prizna za gospodara, taj ide u vječnu muku (kreacija Novog, ne Starog zavjeta, toliko o ljubavi i miru, teška psihopatologija), obećava rat, apokalipsu, uništenje i osvajanje svima koji ga ne priznaju za mesiju, proklinje farizeje i pomast zadržao za sebe umjesto da je da siromasima pod izlikom da kao sirotinju uvijek ima, ali ta sirotinja nije ista, nego druga, znači i oni su tu privremeno, a što je najgore, sam daje suicidalne savjete tipa okreni drugi obraz, podjeli svoju imovinu, idi i nosi rimskom vojniku njegovu opremu (to je ustvari pozadina onog ponesi nekome teret, samo to ljudi ne znaju jer ne znaju povijest), ne brini za sutra, a sam titula Jesus Christos je bila titula rimskih careva, znači radi se o štovanju rimskih careva, papa i njihovog vatikana (namjerno malim slovom), zato i stoji sluganski citat daj porez caru, i o čemu mi govorimo, teška obmana i porobljavanje.
Him
  • Him
  • Advanced Member
2021-04-15T13:12:54Z
Originally Posted by: hamush 

Originally Posted by: Him 

Jedna stvar mi neće biti nikada jasna. Zašto odjednom se ljudi prave da je rat nešto jako loše. Ja barem smatram da je rat dio našeg života, pa čak i ubijanje i sve što se strašno događa. To postoji od pamti vijeka. genocid i sve to što danas stavljaju na teret današnje generacije je potpuno suludo. Dok god čovjek mora sebe prehraniti, nepostoji niti jedan gestapo ili udba koja će zaustaviti jedno silovanje koja je svakodnevnica u svijetu i više u nekom drugom, trećem svijetu. Najveća krivnja bijelaca općenito je što su bili tehnički, kulturno i raznim drugim aspektima napredniji i time ubojiti. Jasenovca nebi sigurno bilo da Hitler nije posjetio prvu Jugoslaviju. Filmovi se danas rade ne u svrhu edukacije i zabave, nego eto da o tome razmišljamo kako smo krvoločni i da smo monstrumi i slično. Sada nas podjebavaju dodatno s ovim virusom.

Ja smatram da je Hrvatska kao država kao nekakav identitet izgubljen slučaj. Nisam striktno nekakav nacionalista ali jesam da se Hrvati i susjedne zemlje uključujući Srbe da se skupa ujedinimo protiv novo normalno. Sve nam se nameće a mi o jebenom genocidu koji je splet okolnosti centralne i zapadne sile.

Mislim da u zivotu nisam procitao post di sam jedno 5 puta rekao WTF....

Od Rata do Hitlera do genocida i silovanja pa do filmova i virusa... pa do genocida koji je eto splet okolnosti...

Sta reci...

Kako stvoriti pomirdbu između Srba i Hrvata ako sotonizoraš jedan narod? Hrvati su bili sotonizirani u Jugoslaviji, Srbi su to pokušali iskoristiti u ratu devedesetih da smo Ustaše i da nas treba ubijati i izbrisati iz karte. Gadovi sa zapada su rat dopuštali na samom početku. Poslije glume kako su brižni. Ja sam za pomirdbu i da se odmaknemo od ovih suludih ideja, tko je kriv a tko nije. Isto sam pomirbu Albanaca i Srba. Svađa između ovih država je utjecaj velikih sila.

Da mi smo silovani sa svih strana i sada nam siluju žene i koriste ih kao svoju robu.

Bila mi je uvreda kada je Milanović rekao da smo slučajna zemlja prije x godina, sada neka nas gaze udbini sinovi, "domoljubi" neka nam se divlje plaže pretvore u beton i apratmani da se izgrade do vrha Svetog Brda . Neka nas etnobiznismen Pupovac svaki dan podjebava i neka stvara netrpljivost izmežđu Srba i Hrvata jer nismo drugo ništa zaslužili. Zato ja smatram da su neke stvari nastale spletom okolnosti, jer nismo nikada bili gazde u ničemu.
Bronson0
2021-04-15T14:52:32Z
Rat je splet okolnosti ali nije zapad naredio srbima i hrvatima da kolju babe i djecu nego je isplivao njihov psihopatski karakter. Moras napraviti razliku izmedu napada na vojni logor i napada na bolnicu

A to sto je milanovic rekao da je hrvatska slucajna drzava je ziva istina ko sto je i bilo koja druga drzava slucajna.

I cudni su mi ti tvoju zakljucci tipa dok je covjek gladan gestapo ga ne moze sprijeciti da siluje. Sto to kad si glada moras silovati, a ne jesti?
Him
  • Him
  • Advanced Member
2021-04-15T18:03:10Z
Ali ne treba narod okrivljavati i lincovati zbog necije odluke. Hrvati nisu o nicemu odlucivali.

Zatoichi
2021-04-17T13:51:24Z
80 godina americke vlasti govore kako nepostoje vanzemaljci i UFOs no eto sad treba da uskoro bude neki video pusten od americke vojske ,navodno zadnjih par mjeseci su se UFOs bas nesto uzjebali,rekose da imaju cak video od UFO koji je letio 200 metara iznad NAVY broda......pitanje je,da li su to stvarno vanzemaljci ili mozda su stanovnici Atlantisa odlucili da je vrijeme da se vrate na povrsinu?
It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
Seven
2021-04-17T14:24:47Z

Ma kršćanstvo je najlicemjernija i najgenocidnija religija svih vremena, i to su činjenice, koliko je ljudi poginulo u križarskim ratovima, ratovima protiv heretika, kolonijalizmu, imperijalizmu, inkvizicijama itd itd, a što je još gore, puno kršćana se kao distancira od "Starog Zavjeta", a u Novom Zavjetu izmišljeni lik Yeshuwa traži da svima bude gospodar, a onaj tko ga ne prizna za gospodara, taj ide u vječnu muku (kreacija Novog, ne Starog zavjeta, toliko o ljubavi i miru, teška psihopatologija), obećava rat, apokalipsu, uništenje i osvajanje svima koji ga ne priznaju za mesiju, proklinje farizeje i pomast zadržao za sebe umjesto da je da siromasima pod izlikom da kao sirotinju uvijek ima, ali ta sirotinja nije ista, nego druga, znači i oni su tu privremeno, a što je najgore, sam daje suicidalne savjete tipa okreni drugi obraz, podjeli svoju imovinu, idi i nosi rimskom vojniku njegovu opremu (to je ustvari pozadina onog ponesi nekome teret, samo to ljudi ne znaju jer ne znaju povijest), ne brini za sutra, a sam titula Jesus Christos je bila titula rimskih careva, znači radi se o štovanju rimskih careva, papa i njihovog vatikana (namjerno malim slovom), zato i stoji sluganski citat daj porez caru, i o čemu mi govorimo, teška obmana i porobljavanje.

Kršćanstvo je blagoslov svijetu , što je sve donijelo dobra svijetu to je nemoguće na forumu napisati , trebalo bi da Google proširi hardware da to stane ako krenem pisati 🙂 . A prekooceanski kabel što internet spaja bi trebalo 7 puta deblji napraviti da izdrži silu informacija i valova Gospodnjih ! Izmišljeni lik Yeshua ? Isus Krist je stvarna osoba bio i čudno da ti je to promaklo , čitaj malo temeljitije prijatelju moj . Isusova nauka JEST jaka , tvrda , čista snaga i vatra Božja je u Isusovoj nauci i ništa čudno da si se opekao i pobjegao , jer si grešnik i pobjegao si na sigurno . Umjesto da si bio mudar i ušao u pakt sa Isusom , sa nepobjedivim i najvećim autoritetom kojeg moraš priznati , jer ti nema druge . Sve drugo je loš potez , jer Isus je sve učinio da ti pomogne i čak te spasio na križu platio za tvoje grijehe . I ti baš religiju milosti Božje nazivaš najgorom i komunističkom , čak si rekao tako bio . Isus ti daje besplatni dar spasenja , nećeš da prihvatiš , nazivaš ga ubojicom i njegovu nauku lažnom naukom . Jesi li ti stoga tragaoc za istinom ? Isus je dokazana istina , put kojim trebamo ići i život vječni .. Po Mojsiju je dan Zakon , a po Isusu je došla sama milost i istina .

Zašto se ljudi boje otvoriti Evanđelje , zašto se boje pomoliti Bogu , kleknuti i ispovjediti grijehe i postati prijatelji sa Bogom ? Zato jer rade zla djela i jer su kukavice , nema tu skepticizma i znanja nekog protiv Pisma , jednostavno su ljudi postali neprijatelji Božji i zato bježe od svjetlosti . Ljudi bez problema otvaraju pakete sa drogom i uzimaju drogu , jedu toksičnu hranu , puše , piju , iskušavaju zazivanje mrtvih kao vid religije i duhovnosti , zazivaju duhove umrlih predaka , preskaču preko vatre i piju svoj urin .. Vjeruju u horoskop , ljudi čitaju knjige od Blawatsky i Bailey , spremni su opravdati i čitati sve moguće gadosti i ispunjavaju dušu ispraznostima .Ljudi siluju i ubijaju i jedu pse , konje .. svašta nešto .. Tisuće žena dnevno rade pobačaje i stotinu drugih čudnih praksi im nije teže nego popiti čašu vode . Ali otvoriti Bibliju , pogotovo cvijet Biblije - Evanđelja , im je nešto kao loše . Ma daj .. amo malo iskrenosti i poštenja . To je patetično i nije da se ja pravim bolji od drugih , ne , ja sam čovjek od krvi i mesa .. Ali brate ne padam na jeftine fore . Jesi ti umjesto da čitaš opće informacije o religijama sa nekih sajtova , ikad imao iskustvo sa Bogom , jesi hodio sa Bogom i zaista upoznao Boga i jesi li vidio sjaj svijeta koji nije zemaljski ? Jesi imao superprirodno iskustvo i jesi tragao tako daleko i odlučno da ti je sam Bog dao znak da postoji i da te čuva i voli ? Evo samo jedna stvar za generalnu populaciju kao neki test da Biblija nije knjiga dosadna i sumorna , teška i depresivna , zla i čemerna .. Ja se sjećam već od osnovne škole čim bi otvorio Bibliju kao da neka superprirodna sila bi mi skinula stres sa čitavog bića i vodila me kroz te priče . To je sila Božja i netreba daleko ići da je osjetiš i povjeruješ , osim ako si totalni neprijatelj istine i skeptik prema baš svemu u životu .
Gates je bio mali digitalni kameleon koji je postao komodski varan epidemiologije .
Mate 2
2021-04-18T09:32:27Z
Da, veliki blagoslov u obliku inkvizicija, križarskih ratova, imperijalizama, kolonijalizama i ratova protiv heretika, kao i propagiranje kmetstva u srednjem vijeku i onda ropstva u Novom Vijeku i u SAD-u. Kako se zove religija u kojoj se poništavaju SVE razlike i želi se sve svesti na prisilnu i nemoguću jednakost, kao i podjela imovine svima jednako, meni je to proto-komunizam. To što ste rekli o nemoralu i okultnim praksama se slažem, ali ako je abortus ubojstvo, onda je masturbacija genocid, i to još prema učenjima Augustina. Ako ljudi stvarno jesu doživjeli neku vrstu ukazanja pri punoj i zdravoj svijesti i pameti, to je njihova stvar i to poštujem, ali dosta toga je izmišljeno ili ostvareno pod utjecajem alkohola i droga, i sad bih ja takvim "ukazanjima" u takvoj odsutnosti razuma i svijesti trebao pridavati pažnju? Uostalom, za te vjere nema konkretnih dokaza, nego se sve temelji na vjeri i komunikaciji sa nevidljivim prijateljem ili klanjanje kipovima i moljenje kamenu, te naravno ubijanjem, mučenjem i progonom onih koji drukčije misle, to se zove psihopatsko ludilo, treba znati, a ne vjerovati, a skepticizam je zdravorazumsko promišljanje, bolje i to nego kao naivac progutati svaku lažnjačku udicu. Pročitaj knjigu Caesar's Messiah: Roman Conspiracy to Invent Jesus, te vide Maura Biglina, pa vidi onda koja strana barata argumentima i istinom, a koja uvjerenjima i mitovima.
Seven
2021-04-19T17:21:16Z

Da, veliki blagoslov u obliku inkvizicija, križarskih ratova, imperijalizama, kolonijalizama i ratova protiv heretika, kao i propagiranje kmetstva u srednjem vijeku i onda ropstva u Novom Vijeku i u SAD-u. Kako se zove religija u kojoj se poništavaju SVE razlike i želi se sve svesti na prisilnu i nemoguću jednakost, kao i podjela imovine svima jednako, meni je to proto-komunizam. To što ste rekli o nemoralu i okultnim praksama se slažem, ali ako je abortus ubojstvo, onda je masturbacija genocid, i to još prema učenjima Augustina. Ako ljudi stvarno jesu doživjeli neku vrstu ukazanja pri punoj i zdravoj svijesti i pameti, to je njihova stvar i to poštujem, ali dosta toga je izmišljeno ili ostvareno pod utjecajem alkohola i droga, i sad bih ja takvim "ukazanjima" u takvoj odsutnosti razuma i svijesti trebao pridavati pažnju? Uostalom, za te vjere nema konkretnih dokaza, nego se sve temelji na vjeri i komunikaciji sa nevidljivim prijateljem ili klanjanje kipovima i moljenje kamenu, te naravno ubijanjem, mučenjem i progonom onih koji drukčije misle, to se zove psihopatsko ludilo, treba znati, a ne vjerovati, a skepticizam je zdravorazumsko promišljanje, bolje i to nego kao naivac progutati svaku lažnjačku udicu. Pročitaj knjigu Caesar's Messiah: Roman Conspiracy to Invent Jesus, te vide Maura Biglina, pa vidi onda koja strana barata argumentima i istinom, a koja uvjerenjima i mitovima.

Mješaš babe i žabe prijatelju , a i ja se nisam dobro izjasnio i precizirao , pa ću reći da se ograđujem od svih katoličkih ( i ostalih ) ratova , progona heretika i sl. , takodjer i od protestantskih progona heretika i ratova . O čemu se radi i zašto je ta religijska mašina proizvela toliko žrtava , ja mislim da se radi s o pogrešnoj predstavi Boga , kad religija postaje SUPROTNOST od onoga što je Bog - a to je Ljubav i Milosrđe , uz Pravdu i Istinu . Još od Babilona Sotoni je trebao religijski sistem kojim će uništavati čovječanstvo . Religija ima dobru ideju i vjerovanje u Boga ako se spoji sa pobožnošću i traganjem za istinom je glavni stup mudrosti i istine . Nebitno jel to religija azije , afrike ili južne amerike ( i ostalih kontinenata ) , sve je to mješavina istine i laži . Kelti su npr. imali neke dobre elemente u religiji , ali su imali i tešku inkviziciju i godišnje obrede gdje bi ubijali heretike . Sve one što bi se usudili biti slobodni i reći ne autoritetu centralizirane i tiranske religijske koju su druidi nametali . Taj sistem danas vidimo u raznih religijama od istoka do zapada , ali najčistiji je u katolicizmu . Čak je obred krštenja identičan bio u starom Babilonu i u katolicizmu do 70tih , kada je malo modificiran . Nekažem da su druge glavne religije ( a ni sekte ) dobre i da je katolicizam jedina laž . Ali sličnost sa Babilonskom religijom je impresivno .Svećenstvo se ne ženi , čak je postojala oblatna u koju bi babilonski svećenik pretvorio 'boga' Tammuza , a križ je prvi bio u čast Tammuzu u obliku slova T . Da ne idemo u detalje sada . To je sve dokumentirano i činjenica i to su osnove religijske povijesti . Semiramis i Tammuz , to je od Babilona krenulo i vjerujem da je to sotonska kopija za ono što je Bog dao kao plan spasenja , a to je Isus rodjen od majke . Ali to su sada napredni detalji religijske nauke , ono što je osnovno je da pravi filozof i teolog neće odbaciti Boga , jer je Sotona umješao prste u religiju i ima mainstream religiju kao svoju religiju . Što si ti dobio ako nasjedneš na tu zamku i odbaciš Boga i pljuješ na Isusa i plan spasenja , što si bolji od ovih u mainstream religiji , druga si krajnost samo . Pravi tragaoc će ostati još jače odan Bogu poslije spoznaje da mainstream religija je laž i prevara . Argumenti tipa da Bog postoji ne bi udarale munje u crkve , su patetični . Crkva je obična građevina s kojom Bog nema veze , pa sama arhitektura je poganska , toranj je simbol falusa i neke crkve i katedrale su totalno okultno sagrađene , a masoni su bili glavni graditelji u Europi stoljećima . Crkva po teologiji su Božji ljudi , hramovi Duha Božjega , a Bog ne stanuje u hramovima zidanim ljudskom rukom , katedrale i sl. su predivne građevine , ali Bog više gleda nekog tamo siromaha koji živi u kutiji kartonskoj , nego što ga zanima barokna katedrala . To što kažeš proto-komunizam , Bog bi htio da bogati dijele sa siromasima , DA . Nazovi to kako hoćeš , ali kršćanstvo je altruistično u svojoj biti i pomaganje je kao neki dokaz da si obraćen . U kršćanstvu najveći kršćanin ide pješke , javnim prijevozom , dakle skromnost , dokaz da si uspješan je da ti netreba automobil skupi i da ćeš radi smanjenja buke i zagađenja preći na nešto naprednije .. Dakle kršćanin je pozvan da bude nosioc promjena na bolje , nije kršćanstvo samo vjerovanje u Boga , nego i djelovanje na stvaranju boljeg društva . I kršćanin je tu prvak , nisu svi kršćani samo na papiru kršćani .. Neki to i žive ! Bilo je fanatika koji su ubijali heretike i išli u ratove osvajačke .. A bilo je heroja koji su pomagali da svijet postane bolje mjesto .
Mate 2
2021-04-20T08:27:47Z
Nisam ja ateist, dapače, ali sve te religije su sredstva za genocid, pljačku i pokoravanje. Uobičajno, religije pomažu samo onda kada mogu stvarati nove sljedbenike, primjerice u velikim prirodnim katastrofama djeca koja su sve izgubila se otimaju i ispire im se mozak, a katastrofe se čak veličaju i govore da su Božje djelo i na ruševinama ispod kojih su mrtvaci se govori da je ovdje Bog govorio, to je ludilo, a kakav je to onda Bog koji pogađa nesrećama sirotinju i nevine, a ne bogate, vladare i vladajući režim, to bi onda prema tome značilo da taj Bog uopće nije toliko svemoguć, sveznajuć ni pravedan kada mu čovjek zna predvidjeti svaki korak i kad se tako radi, a oni koji su drukčiji se inkviziraju. Sve što ste rekli je divno i krasno, ali bogatstvo, znanja, tehnologija, zdravstvo i kultura kolonijalnih nacija se temelji na kolonijalizmu i pljački porobljenih zemalja koja je opravdavana kako u Starom, tako i u Novom zavjetu. Kada se ide uspoređivati zlo i dobro koje su religije donijele, zlo je daleko, daleko veće. Bilo je heroja, ali za veliku većinu, ako ne i za sve, se ne zna, a eksponirani su Marija Terezija (potpuna suprotnost onome kakvom ju se prikazuje), kojekakvi svetci i blaženici koji, kad ih se ide provjeravati u povijest, bili teški genocidaši, mučitelji, pljačkaši, porobljivači i silovatelji. Ljudi misle da je komunizam ateizam, netočno, to je čisti religijski talmudski koncept, a fašizam i nacizam su uvijek imali podršku vatikana i isto imali okultnu pozadinu, a danas ti isti "sveti" tekstovi služe za stvaranje Velikog Izraela i njegovu dominaciju nad cijelim svijetom. Naravno, u Hrvatskoj imamo Stepinca, koji je bio velikosrpski dobrovoljac na Solunskom bojištu, bio srpski potporučnik, kasnije poručnik i odlikovan Karđorđevom zvezdom, bio postavljen od pape i potvrđen od stran jugoslavenskog kralja za kardinala, bio član Jugoslavenske masonske lože, imao simboliku Skull and Bonesa, bio u Društvu Hrvatskog Zmaja Zmaj od Bakačeve kule, dočekao Tita na ulasku u Zagreb, imao svoju poslugu i luksuz u Staroj Gradiški, dok su istinski hrvatski domoljubi umirali u mukama i smradu, a umro je prirodnom smrću u Krašiću. Uz to, sve te religijske zajednice su bile za ulaz Hrvatske u EU i u NATO, nitko nije podigao ni glasić protiv, sva opozicija koja je upozoravala da će Hrvatska postati još veća kolonija i provincija nego što je bila i da će djeca iseljavati u inozemstvo je bila izrugivana, ismijavana i marginalizirana, kao što se to i prije i danas činilo, a danas ti isti plaču i deru se da im djeca bježe u inozemstvo, a sve religijske zajednice su čvrsto vezane uz režim. A te priče kao nisu svi takvi i slično, sve te tekstove i knjige su pisale te elite prema kojima se te njihove ovce vode, one ih slijede i one ih financiraju, ratuju za njih i podržavaju, prema tome to je gotova priča. Sitna manjina koja ne slijedi svoje duhovne vođe je proganjala i ubijana, a danas je isto marginalizirana i diskriminirana i to je činjenica, a kao Crkva nije građevina nego ljudi, dobro sve pet, onda ta ista Crkva kroz NATO okolo ubija, pljačka, porobljuje i okupira za kolonijalne sile, Vatikan, London, Washington, Moskvu, Peking, Jeruzalem itd itd, a kao što sam već rekao, sitna manjina koja se ne slaže je ubijana i progonjena, a sam vatikan odlučuje koga će proglasiti svetcem i blaženicima i njihovima herojima, a to sve sami krvnici, pljačkaši, silovatelji, mučitelji, inkvizitori i okupatori, pravi i istinski heroji umiru u tišini i tami, zaboravljeni i prezreni od svih, a vrlo vjerojatno i od ruku vatikansko-talmudskih inkvizitora.
RealDeal
2021-04-20T11:11:15Z
Stepinac je znao da jedino tim načinom ima nade da Hrvatska bude samostalna, jednog dana. Kada mu je Tito predložio stvaranje Hrvatske nacionalne crkve, čiji bi on poglavar bio, odlučno mu je rekao NE. Iako si riječit, očito si i pročitao puno toga, melješ gluposti fino upakirane. Odi odradi neki trening, možda i koji sparing.
DjomlaKS
2021-04-22T18:52:54Z
https://www.jutarnji.hr/...gu-to-opravdati-15067425 

Hahahahha. To su ti današnji antifašisti. Ovako su i našem Docu svirale ustaske na svadbi, da bi se krizom srednjih godina naglo prebacio na antifasizam 😂😂
Ok, ne mozes praviti dramu na kumovoj svadbi pa ne pjevati., al vise me impresionira kako dotični itekako zna stihove, sto samo govori da mu to nije prvi put 😂
Bronson0
2021-04-22T19:01:42Z
Ustaske su vise onako tradicionalno kad si pijan ko guzica, a antifasizam je realan i logican kad se opametis.
pasbrata
2021-04-23T01:56:30Z
Originally Posted by: DjomlaKS 

https://www.jutarnji.hr/video/news/imamo-snimku-na-kojoj-mladi-ivica-puljak-pjeva-ustaske-pjesme-zao-mi-je-ne-mogu-to-opravdati-15067425

Hahahahha. To su ti današnji antifašisti. Ovako su i našem Docu svirale ustaske na svadbi, da bi se krizom srednjih godina naglo prebacio na antifasizam 😂😂
Ok, ne mozes praviti dramu na kumovoj svadbi pa ne pjevati., al vise me impresionira kako dotični itekako zna stihove, sto samo govori da mu to nije prvi put 😂

može ga sramota bit...

nego djolma...

ja ću započet...
sa široka...

DjomlaKS
2021-04-23T05:58:26Z
Originally Posted by: Bronson0 

Ustaske su vise onako tradicionalno kad si pijan ko guzica, a antifasizam je realan i logican kad se opametis.

Za ustaske se slažem, obično to ide uz momačke, nakon utakmice, ili kad se vraćaš iz diska pa otvoriš lokalnu birtiju u 5 ujutro.
Za antifašizam ne. To je obična izmišljotina kojom se današnja lijevica obračunava s desnicom, te priča za tipove koje je dohvatila kriza srednjih godina pa moraju ubiti nekako vrijeme na fejsu. Kakav mrtvi fašizam i antifašizam u 21. vijeku!? Pogotovo je tragikomično vidjeti tko je danas zaštitno lice "antifa"., isti oni koji su s guštom pjevali ustaške 90-ih, i pričali o Jasenovcu kao radnom logoru. A gle čuda, i tada su bili jako stari i zreli.
Evo i Pervan je to dobro objasnio:

@pasbrata
...Bruno Bušić viče viče 😁
Bronson0
2021-04-23T12:56:47Z
Napravi razliku izmedu i ideogije i sljedbenika te ista ideologije. Zasto su svastika i slovo u zabranjeni, a petkoraka nije. Zato sto ideja iza petokrake nije zlocinacka. Pod njom se jesu radili zlocini ali realno radili su se i pod sahovnicom, a i pod krizem.
Sto se antife tice kod nad Imas par djedova sto idu titu na grob, a ova americka antifa o kojoj ti citas kod nas ne postoji
pasbrata
2021-04-23T13:48:21Z

Sto se antife tice kod nad Imas par djedova sto idu titu na grob, a ova americka antifa o kojoj ti citas kod nas ne postoji

al zato kod nas itekako ima ove koja ne da siše nego usisava po proračunu...

DjomlaKS
2021-04-23T17:26:13Z

Napravi razliku izmedu i ideogije i sljedbenika te ista ideologije. Zasto su svastika i slovo u zabranjeni, a petkoraka nije. Zato sto ideja iza petokrake nije zlocinacka. Pod njom se jesu radili zlocini ali realno radili su se i pod sahovnicom, a i pod krizem.

Jer su ovi izgubili rat 😃.
U Njemačkoj je čak jedno vrijeme bio zabranjen srp i čekić, pa su to kasnije vracali, a sad ne znam kako stvari stoje.

Nisam mislio na američke antife, nego ove hrvatske koje su pet puta gore. Zato i jesam stavio Puljka koji se lupa o prsa antifašizmom a 90-ih pjeva ovo. I vecina ih je takvih! Pušu kako vjetar puše, 90-ih ustaše, sad najglasnij antifašisti. I smatram da su to trenutno jedne od najvećih štetočina koje dijele društvo.
Usporedbe radi, Mesić je prije par dana opet bulaznio o tome kako HOS nije vodio nigdje bitke(!?), i da je ludost pričati kako je Jasenovac radio u nakon rata. Isti taj Mesić je pričao za isti taj Jasenovac kako je radio jos 2 godine nakon rata, i da su tu ubijani uglavnom hrvati, a ostali su povremeno umirali od rada. Da ne govorim kako bi taj lik u svakoj normalnoj državi bio u zatvoru jer je dilao državne dokumente kao predsjednik! I kako je pokrao hrvate iz Australije, držao ustaške govore, te išao na državni trošak diktatoru i zločincu Fidelu Castru u posjet.
I onda se te antife svežu HOS-ovog pozdrava, dok im takvi izmeti od ljudi stoje na čelu.

Također, uporno uspoređuju taj pozdrav sa njemačkim Seig Heil., pa ako se vec pozivaju na Švabe, nek onda pogledaju kako se švabe odnose prema nekim svojim ratnicima, kao sto je Rommel bio. Malo koji grad nema njegovu ulicu, a pogotovo su cijenjeni vojnici iz Luftwaffe redova, čija imena se također nalaze diljem Njemačke!
Jbt ako su Švabe mogli napraviti razliku među svojim vojnicima nakon jednog Hiće i tako zločinačke ideologije, zašto se onda hrvatske antife pjene na HOS-ov pozdrav pod kojim su ginuli 90-ih?? Tu se kao ne može razlika napraviti?
Bronson0
2021-04-23T17:49:03Z
Lako za to ko je izgubio rat. Ja ti govorim s logicke strane. Ako zabranis petokraku moras zabraniti i sahovnicu i kriz i americku zastavu i prakticki bilo koju drugu zastavu jer pod svakom su se zastavom radili zlocini.

Sto se tice hosovog pozdrava se slazem. Govori za dom spremni i ne vidim tu nista lose niti se moze usporedivati s seig heil.
Similar Topics
Users browsing this topic