e.peace
2021-03-05T16:15:50Z
Originally Posted by: Seven 

Originally Posted by: e.peace 

Meni ne smetaju piramide u visokom jer se ne financiraju iz državnog budžeta.
Al mi zato smetaju džamije i crkve koje se financiraju i te kako iz budžeta.
Tolko od mene .
Piramide nema kao ni gospe ali kao što rekoh iznad .......

Sportski Pozdrav iz Aachena.

Semir je dio te priče , samo na malko nižem levelu . Ma ima ukazanja u Međugorju , ali su od tamne strane , tipična demonska čuda kojih ima stotine godišnje po svijetu . Tko god proučava te superprirodne pojave zna da takvih stvari ima napretek i da je scenario uvijek isti . Postoje i prava čuda koja Božji ljudi dožive po svijetu svake godine , ali nema ih puno , prođu bez propagande i slave , dok Međugorje i sl. su magnet za mase . Mase vole laž i manipulaciju , to je dokazano u nauci , ima na Harvardu predmet koji se bavi time da je većina uvijek u krivu , ide u krivom smjeru i sl. Crkva je stoljećima uzimala manipulacijom ljudima polja , kuće , bacala ljude pod inkviziciju i ubijala , da bi sada dobivala lovu od države u Rvackoj . U Bosni i Srbiji je isto stanje , samo na drugi način . Kod starih kelta postojali su druidi koji su imali identičan sistem religijske manipulacije i bili država u državi . Amerika i Zapadna Europa je bar doživjela kakvu takvu slobodu jedno vrijeme , mi smo bili i ostali stoka sitnog zuba koju tlači viša kasta . Bio to alternativac Semir , bio to doktor medicine , svećenik ili političar , ime te igre je $ , a ne istina i pomaganje ljudima .

Druže,bog ne postoji!
Kao ni "Čuda" bilo koje vrste.
Kao i Djed mraz, zubić vila itd.
Žao mi je ako si to od mene morao prvi put čuti.
JDS
  • JDS
  • Advanced Member
2021-03-05T16:17:10Z
Originally Posted by: Mate 2 

Bravo, konačno da je netko spomenuo i ovog Obmanagića i njegovo prodavanje "ljekovite" vode i zraka, mislim da , taj je još gori od Lažuna i njegovih ovaca za šišanje, njima slični su i onaj Goran Šarić, Duspara, Marko Francišković, Natko Kovačević, Gordan Stojić, Miroljub Petrović i njima slični, samo kupujte knjige, uplaćuje na Patreon, deranje u kameru, gostovanja po pustim podcastima i alternativnim medijima (tipa Balkan Info, Podcast Inkubator, Fakat Podcast, SBTV za vrijeme Ratka Martinovića itd itd), tu se ne zna tko je gora budala i luđak.

Onaj Goran Sarić je izgubljeni sin Jovana Deretica 🙂
balkanbomber
2021-03-05T16:26:50Z

Tolko od mene .

da, gledam u Brckom, tam se Srbi i Bosnjaci takmice tko ce izgraditi vise "boziji" kuca... crkve i dzamije se naveliko stampaju i svi gledaju da nabace sto jace zvucnike za hodu ili zvona btjb a narodu je ok i samo sanjaju da se uvale u neku drzavnu firmu/administraciju. koji ku*ac jbt. umjesto da se ti novci uloze u neke projekte i firme itd oni idu unazad.

tu mi je bolje kad imas etnicko "cisto" mjesto gdje se ne natjecaju, eno kao sanski most, pretezno samo muslimani, ima jedna gradska dzamija i neka sela imaju svoju i to je to.

On je čovjek jako dobar momak!
dr jupidu
2021-03-05T16:34:30Z
Originally Posted by: Bronson0 

Doktor jupidu=doktor za zivot
Sve potpisujem sto si napisa

moja veika podrška i vidjelicama i ovom piramidaričaru................. budalama treba uzeti novac pogotovo ako stvarno vjeruju u to...a poznato je da ako u nešto zaista vjeruješ i čini te sretnim da povoljno djeluje na organizam

a zdravlje je najvažnije

no kad takve stvari se zakače na državnu sisu i uzimaju novac od potrebitih e tu kreće zlo

ne zaboravimo da kod nas sportaši milioneri bez provjere imovine dobijaju na mjesečnoj bazi 1000 eu mirovinu ako su osvojili medalju

i toni kukoč...i rađa....i šuker...itd itd..................................................

a ljudi nam kopaju po kontejnerima

neprimam kućne posjete.
Mate 2
2021-03-05T17:22:01Z
Međugroje i Šurkovac su tipični primjeri šizofreničara kojima treba doći hitna i sve ih skupiti, a ovo što je Jupi rekao, apsolutno, narod je stoka, a stoku treba šišati, a pobuni li se, razbij i satari, za ništa drugo stoka ni nije, voli stoka da ju se šiša i slatke laži i obmane i klevete, napada se svakog tko govori istinu, a ovi što lažu, kradu i ubijaju samo idu naprijed, pa kada hoćete onda evo izvolite, crknite, ko vas je#. Religije služe samo za porobljavanje naroda (stoke), pljačku, ratove, genocide, okupacije i odličan je posao sa ogromnim profitom, zamisli, klanjanje i služenje kamenu i/ili drvetu i komuniciranje sa zamišljenim prijateljem (to su ustvari molitve), a tko neće žive ih se spali, jer Bog (abrahamski, vjerojatno su i ostali takvi, ako postoje) te toliko "voli" da te ubije i onda vječno muči u ognju i sumporu, to je čisti sadizam i ja da u takvog monstruma vjerujem i da mu služim (?!?!?!?), a stoka ništa drugo ni ne zaslužuju nego da ih se šiša. Ovo sa demonskim ukazanjima koje zastupa Seven i ateizmom koji zastupa e-peace sam zasad 60:40 na strani Sevena, ali sa time da kako vrijeme ide, sve se više približavam e.peaceu.
hamush
2021-03-06T22:30:41Z
Originally Posted by: Seven 

Tolko od mene .

Semir je dio te priče , samo na malko nižem levelu . Ma ima ukazanja u Međugorju , ali su od tamne strane , tipična demonska čuda kojih ima stotine godišnje po svijetu . Tko god proučava te superprirodne pojave zna da takvih stvari ima napretek i da je scenario uvijek isti . Postoje i prava čuda koja Božji ljudi dožive po svijetu svake godine , ali nema ih puno , prođu bez propagande i slave , dok Međugorje i sl. su magnet za mase . Mase vole laž i manipulaciju , to je dokazano u nauci , ima na Harvardu predmet koji se bavi time da je većina uvijek u krivu , ide u krivom smjeru i sl. Crkva je stoljećima uzimala manipulacijom ljudima polja , kuće , bacala ljude pod inkviziciju i ubijala , da bi sada dobivala lovu od države u Rvackoj . U Bosni i Srbiji je isto stanje , samo na drugi način . Kod starih kelta postojali su druidi koji su imali identičan sistem religijske manipulacije i bili država u državi . Amerika i Zapadna Europa je bar doživjela kakvu takvu slobodu jedno vrijeme , mi smo bili i ostali stoka sitnog zuba koju tlači viša kasta . Bio to alternativac Semir , bio to doktor medicine , svećenik ili političar , ime te igre je $ , a ne istina i pomaganje ljudima .

oduvijek sam obozavao krscansko embargo na "cuda". ako je njihovo, od boga je... ako nije njihovo, onda je demonsko sotonisticko itd... ko da krscanstvo ima copyright na supernatural pojave :D
Zato i postoji egzorcizam u katolickoj crkvi di se istjeruju duhovi joge, kiropraktike, astrologije, reikija i gatanja i tarota :D

Bronson0
2021-03-06T22:58:46Z
Demoni su medu nama kvare nasu idealnu vezu al neka ih nekse paze i budu na oprezu je mi smo na potezu

hamush
2021-03-07T18:37:09Z

Demoni su medu nama kvare nasu idealnu vezu al neka ih nekse paze i budu na oprezu je mi smo na potezu

Ti ces im jebat mater jel? :D

balkanbomber
2021-03-07T22:53:43Z

kobili se nadao da je Mitar upleten u te demonske igre

On je čovjek jako dobar momak!
Becks
2021-03-07T23:42:48Z
Zadnji put kad sam jeo gljive, susreo sam cudoviste u stilu mind flyera iz stranger things. Jel to demonsko ili krcansko ukazanje?

I jesam li demon?
pozdrav velikom švedskom somelieru i keyboard ratniku Senadu koji nas sada prati kao gost (denis hanofer)
DjomlaKS
2021-03-08T12:30:54Z
https://www.google.com/a...e-jedan-gradanin-1474677 

Dobro da je u pitanju samo "građanin", jer tko bi ostao od medija da je u pitanju sta ja znam, Hrbat, branitelj, ili neki HDZ-ovav.
Ovako, ova vijest je lagano kao vijest o dolasku proljeća.
Mate 2
2021-03-10T08:18:49Z
Hrvatska nestaje i izumire:
https://www.index.hr/vij...otpuni-slom/2260006.aspx 

I bolje da je tako, Hrvati su se nažalost u zadnjih 900 godina pokazali kao potpuni slugani i beskičmenjaci bilo kojem stranom gazdi koji nas koriste kao topovsko meso, a oni koji tvrde da je život sam po sebi lijep i divan, te treba poslati da volontiraju i njeguju ljude koje umiru od sepse i koji se raspadaju živi, koji umiru dementni, napušteni od svakog, vrlo lošeg zdravlja, djeca su ih ostavila, zaboravila na njih, a oni jadni stari, dementni, obavljaju nuždu ispod sebe i povraćaju i pljucaju po sebi, mladi ginu u ratovima i prometnim nesrećama i u stravičnim ozljedama za interese bogatih i moćnih, koliko ima nepokretnih, hromih, slijepih, gluhih, kljastih, koliko silovanih žena i djece, mladić skoči ispred vlaka i spasi staricu, dobije 3 crtice u crnoj kronici, gore nego da je pas uginuo, a kad Severina nađe novog, e to je na naslovnicama, a uostalom kada se ovo govori rvatinama, onda kreću laganja, klevete, ismijavanja (u stilu hahahahahahaha ubio se branitelj, pa šta, koga briga, hahahahahha silovana žena, četnik se smije, pa šta, koga briga, onda silovanja djece od strane svećenika, ti si heretik, pa onda da je dijete samo krivo (!?!?!?!?!?!), kakva ubojstva, kakvo porobljavanje, bitno je da je MENI i da sam JA i SEBI i MOJE dobro, ostali neka potonu i krepanu), ruganja, optužbe, prijetnje, vrijeđanja, a i mogući fizički sukob, u stilu tebe je trebalo tući, ti si trebao dobiti, šta sereš, ovako onako, znači bezumlje i ludilo i kretenizam, a kasnije će krenuti kukanje i plakanje kad se njima samima dogode tragedije, e onda idu kmečanja, pa evo ti tvoje hi hi ha ha, sve ste zaslužili, a i još mnogo, mnogo gore, nemam suosjećanja za takve smradove, uostalom, Hrvati će se konačno osloboditi ove doline muka i tame zvanog život, a život nije ništa drugo nego jako dugačka i bolna smrtna kazna. Živjeti je vrlo teško, a umrijeti isto tako vrlo teško jer smo stvorili ovisnost za ovu svjetsku mučionicu. Što se mene tiče, neka se ovaj trend i nastavi i ne samo da se nastavi, nego da se toliko intenzivira da ne samo Hrvati, nego i svi ljudi i sav život što prije izumre.
doog_kool
2021-03-10T08:50:21Z

I bolje da je tako, Hrvati su se nažalost u zadnjih 900 godina pokazali kao potpuni slugani i beskičmenjaci bilo kojem stranom gazdi koji nas koriste kao topovsko meso, a oni koji tvrde da je život sam po sebi lijep i divan, te treba poslati da volontiraju i njeguju ljude koje umiru od sepse i koji se raspadaju živi, koji umiru dementni, napušteni od svakog, vrlo lošeg zdravlja, djeca su ih ostavila, zaboravila na njih, a oni jadni stari, dementni, obavljaju nuždu ispod sebe i povraćaju i pljucaju po sebi, mladi ginu u ratovima i prometnim nesrećama i u stravičnim ozljedama za interese bogatih i moćnih, koliko ima nepokretnih, hromih, slijepih, gluhih, kljastih, koliko silovanih žena i djece, mladić skoči ispred vlaka i spasi staricu, dobije 3 crtice u crnoj kronici, gore nego da je pas uginuo, a kad Severina nađe novog, e to je na naslovnicama, a uostalom kada se ovo govori rvatinama, onda kreću laganja, klevete, ismijavanja (u stilu hahahahahahaha ubio se branitelj, hahahahahha silovana žena, četnik se smije, kakva silovanja djece od strane svećenika, ti si heretik, kakva ubojstva, kakvo porobljavanje, bitno je da je MENI i da sam JA i SEBI i MOJE dobro, ostali neka potonu i krepanu), ruganja, optužbe, prijetnje, vrijeđanja, a i mogući fizički sukob, u stilu tebe je trebalo tući, ti si trebao dobiti, šta sereš, ovako onako, znači bezumlje i ludilo i kretenizam, a kasnije će krenuti kukanje i plakanje kad se njima samima dogode tragedije, e onda idu kmečanja, pa evo ti tvoje hi hi ha ha, sve ste zaslužili, a i još mnogo, mnogo gore, nemam suosjećanja za takve smradove, uostalom, Hrvati će se konačno osloboditi ove doline muka i tame zvanog život, a život nije ništa drugo nego jako dugačka i bolna smrtna kazna. Živjeti je vrlo teško, a umrijeti isto tako vrlo teško jer smo stvorili ovisnost za ovu svjetsku mučionicu. Što se mene tiče, neka se ovaj trend i nastavi i ne samo da se nastavi, nego da se toliko intenzivira da ne samo Hrvati, nego i svi ljudi i sav život što prije izumre.

Život je prekrasan. Pogotovo u Hrvatskoj. Još kad znam da legenda CRO COP živi blizu mene odmah mi je još ljepše.
hamush
2021-03-10T15:12:03Z

I bolje da je tako, Hrvati su se nažalost u zadnjih 900 godina pokazali kao potpuni slugani i beskičmenjaci bilo kojem stranom gazdi koji nas koriste kao topovsko meso, a oni koji tvrde da je život sam po sebi lijep i divan, te treba poslati da volontiraju i njeguju ljude koje umiru od sepse i koji se raspadaju živi, koji umiru dementni, napušteni od svakog, vrlo lošeg zdravlja, djeca su ih ostavila, zaboravila na njih, a oni jadni stari, dementni, obavljaju nuždu ispod sebe i povraćaju i pljucaju po sebi, mladi ginu u ratovima i prometnim nesrećama i u stravičnim ozljedama za interese bogatih i moćnih, koliko ima nepokretnih, hromih, slijepih, gluhih, kljastih, koliko silovanih žena i djece, mladić skoči ispred vlaka i spasi staricu, dobije 3 crtice u crnoj kronici, gore nego da je pas uginuo, a kad Severina nađe novog, e to je na naslovnicama, a uostalom kada se ovo govori rvatinama, onda kreću laganja, klevete, ismijavanja (u stilu hahahahahahaha ubio se branitelj, pa šta, koga briga, hahahahahha silovana žena, četnik se smije, pa šta, koga briga, onda silovanja djece od strane svećenika, ti si heretik, pa onda da je dijete samo krivo (!?!?!?!?!?!), kakva ubojstva, kakvo porobljavanje, bitno je da je MENI i da sam JA i SEBI i MOJE dobro, ostali neka potonu i krepanu), ruganja, optužbe, prijetnje, vrijeđanja, a i mogući fizički sukob, u stilu tebe je trebalo tući, ti si trebao dobiti, šta sereš, ovako onako, znači bezumlje i ludilo i kretenizam, a kasnije će krenuti kukanje i plakanje kad se njima samima dogode tragedije, e onda idu kmečanja, pa evo ti tvoje hi hi ha ha, sve ste zaslužili, a i još mnogo, mnogo gore, nemam suosjećanja za takve smradove, uostalom, Hrvati će se konačno osloboditi ove doline muka i tame zvanog život, a život nije ništa drugo nego jako dugačka i bolna smrtna kazna. Živjeti je vrlo teško, a umrijeti isto tako vrlo teško jer smo stvorili ovisnost za ovu svjetsku mučionicu. Što se mene tiče, neka se ovaj trend i nastavi i ne samo da se nastavi, nego da se toliko intenzivira da ne samo Hrvati, nego i svi ljudi i sav život što prije izumre.

Stari moj, ti trebas strucnu pomoc i to pod hitno. Bez zajebancije.. Ovo je "cry for help"...
Ozbiljno ti govorim, odi popricaj sa nekim psihologom, nije normalno niti zdravo da ovakve stavove imas.

pecho
2021-03-10T15:24:57Z

Jesi probao izjebat nešto?

There isnt a hard time invented that i cannot handle.
Mate 2
2021-03-10T15:38:00Z
Jeste li Vi ikad čuli za doktrinu antinatalizma, koju bi uostalom u praksi TREBALI provoditi i katolički svećenici, znači uskačete sami sebi u usta ako ste kršćanin, jer samo kršćanstvo uči da je ovaj svijet zao i pod kontrolom Zloga. Ponavljam, apsolutno sam protiv SVIH religija.
Mate 2
2021-03-10T15:51:09Z
Puno jako inteligentnih ljudi nije imalo djecu, znali su oni jako dobro što je život, ja NISAM rekao da išta treba ubijati, NE, od toga se najsnažnije OGRAĐUJEM, nego da treba spriječiti STVARANJE NOVOG ŽIVOTA, a nešto ubiti i spriječiti stvaranje novog života je ogromna razlika, a evo i nekih videa, pogledajte pa recite svoje mišljenje:

Bronson0
2021-03-10T16:39:01Z
Vidim da imas dosta slobodnog vremena kad gledas ta sranja po yt. Bolje iskoristi to vrijeme, na yt imas svega od osnova fizioterapije i treninga do automehanicara. Nadi nesto sto te zanima i uci o tome, a da nije o demonima, crkvi, kazarima, zidovima, vanzemaljcima itd.

A sto se tice antinatalizma najbolje se boriti kondomima. Stavis kondom i nema natalizma
pecho
2021-03-10T16:41:28Z
Život je igra i ne treba ju shvaćati toliko ozbiljno kao što ti to radiš. Da li je život nekad totalno loš i sjeban? Naravno, ali zna stvarno i biti prekrasan.

Vrlo vjerojatno puno ljudi ne zaslužuje život ali reći da sve treba izumrijeti je budalaština.

Malo se pozabavi sa sobom jer si tvrdio da je zemlja ravna, da covid ne postoji, mir s vama da bi promijenio mišljenje o dosta toga, barem na forumu.

Vidi se na tebi da si iskompleksiran i nesretan. Svi smo na neki način iskompleksirani ali tebe je totalno preuzelo jer si na svakom postu izuzetno negativan hoćeš ovdje, cro cop, hrgović itd itd.

There isnt a hard time invented that i cannot handle.
DjomlaKS
2021-03-10T17:48:19Z
https://www.index.hr/mob...y=vijesti&id=2259932 

Zamišljam ovakav događaj u Hrvatskoj, naravno s obrnutim ulogama, i reakciju Pupovca. Vjerojatno bi se danima držalo predavanja o NDH, Jasenovcu itd.
Similar Topics
Users browsing this topic