DjomlaKS
2021-02-07T18:44:35Z
Na današnji dan, velika oslobodilacka akcija hrabrih antifasista:
UserPostedImage 
DjomlaKS
2021-02-09T11:16:10Z
Redatelj Dare iz Jasenovca ce tuzit strane kritičare koji nisu zadovoljni filmom 😂😂
Sljedeće ide tuzba tko kaze da je Milos Obilic izmisljeni lik
Him
  • Him
  • Advanced Member
2021-02-09T20:40:01Z
Mislim koga briga za glumice, pogotovo za Američke. Nas siluje ovaj uhljebski sustav svaki dan.
DjomlaKS
2021-02-11T07:09:46Z
karl anal
2021-02-13T16:29:58Z
Quote:

DjomlaKS
Originally Posted by:

Quote:

Mate
A ove nove teme koje su se pokrenule oko podjele Bosne, ja sam za unitarnu BiH, kakva Hercegovina, to je još jedan projekt da se pocijepa Hrvatski narod i stvori nova umjetna nacija Hercegovci, pa pogledajte što se događa, Hercegovci su privilegirani, dobivaju radna mjesta preko veze, evo i Bandić gradonačelnik jedan od primjera, otvaraju kafiće u kojima trešti i u kojima svršavaju na srpske cajke, i onda se oni postavljaju za mjere Hrvatstva, a to ide i do toga da se promiče rasizam i diskriminacija Hrvata od Hercegovaca, jer su ovi kao veći, bolji, uspješniji, pametniji, viši itd, a doći će i do toga i da se Hercegovci ubijati i progoniti svakog Hrvata koji se ne uklapa u njihovu mjeru Hrvatstva.

Za Boga miloga Mate 😁

jebotebog ka da je u rodu sa trumpom. I takvo nešto završava fakultet.
To je baš za zamislit se.

Djomla savršen odgovor, baš za boga miloga
When you walk around pretending to be crazy, eventually you are going to walk into someone who is pretending to be sane.
Mate
  • Mate
  • Advanced Member
2021-02-13T21:52:22Z
Ova uvreda se odnosi samo na karla anala, a NE odnosi se na DjomiluKS-a.
Reaktivac
2021-02-13T22:30:25Z
@Mate

Unitarna BiH je neodrživa. Ta ideja je propala u 90-ima. Bošnjaci žele unitarnu BiH i nitko više. Srbi na to nikada neće pristati, a Hrvati su ionako majorizirani te institucionalno diskriminirani u federaciji BiH. Treći kanton zapravo je jedino rješenje održivosti, opstojnosti, KONSTUTUTIVNOG hrvatskog puka pa i garancija mira u BiH. Što se tiče Hercegovaca, ne vidim nešto da su privilegirani po Zagrebu ?
Prouči malo odakle su glavni savjetnici.
Znaš li tko je glavni u Zagrebu ? Misliš da je Bandić ?
Ovo dalje nema smisla komentirati.
Malo prouči materiju, prije nego se uhvatiš paušalnih tvrdnji.

pecho
2021-02-13T23:02:16Z
Mate molim te lakše sa tim teorijama.
There isnt a hard time invented that i cannot handle.
karl anal
2021-02-14T01:19:40Z
Originally Posted by: Mate 

Nisam na telefonu birao nulu, niti zvao osobu sa posebnim potrebama da dobijem odgovor...

hoćeš reć da inače, kad u glavi imaš pitanja na koje nemaš odgovor,
zoveš osobe sa posebnim potrebama

zanimljivo i definitivno ta izjava objašnjava neke stvari

baš si panj
10 ljudi ti govori da staneš na balun i ne izbacuješ nečuvene nebuloze, ali ne, ti si pametan
da ti ekipa sa faxa pročita ove tvoje postove, budi siguran ds ne bi više doša na fax bez izrugivanja sa tobom
znaš koliko je sati kad ti mario kaže da se prestaneš prosipat
bolje ti je stani sa pizdarijama
bannirat ću te

When you walk around pretending to be crazy, eventually you are going to walk into someone who is pretending to be sane.
Mate
  • Mate
  • Advanced Member
2021-02-14T07:58:08Z
Ta ideja raspada BiH može samo dovesti do novih ratova i krvoprolića na ovim prostorima, a uostalom, naša najveća prijetnja nije ni Bosna ni Srbija, nego Mađarska i Italija, imaju i veći teritorij i više stanovnika, a time i jaču ekonomiju, vojsku i utjecaj, ali veliki vjernici misle da će Vatikan diplomatskim putem biti na strani Hrvatske, je je, kao i za vrijeme Venecije, 1919, 1920, 1924 i 1941 (Mir u St.Germainu, Rapallski ugovor, Rimski ugovor, Rimski ugovori), gdje je tu Vatikan bio uz nas, to nisu teorije zavjere, to su činjenice. Uostalom, kako bi Vama bilo da netko planira podjelu i raspad Hrvatske, kako mi ne smijemo raditi drugima, tako ni drugi neće nama, a ovo ovako vodi u propast, Hrvatskoj treba cijela BiH, jer ako bude samo Herceg-Bosna, ostatak Bosne ide Srbiji i to otvara put novim velikosrpskim osvajanjima, a onda se oni mogu lako dogovoriti sa Mađarskom i Italijom da nas razbiju, ali o tome vidim da nitko ne razmišlja. A da i pokažete ovima na fakultetu što pišem, to me iskreno i nije mnogo briga, ja sam na fakultetu često istupao vrlo otvoreno i mislim da se zna tamo tko sam i što sam, tamo ima krasnih ljudi, ali brate ima i onih koje ne bih niti spominjao, tako da me mišljenje nekih uopće ne zanima, na razini ovog naroda inače su samo panem et circenses - kruh i igre, i to je njihov vrh vrhova, dok mi umiremo i nestajemo sa ovih prostora, mislim i ovi veliki domoljubi su sami sa sobom proturiječni, kao žele pro-natalitetnu politiku, a onda u istom dahu podupiru abortus i kontrolu rađanja, a sami njihov kler bi u PRAKSI TREBAO biti antinatalističan, znači ili si antinatalist ili pronatalist.
Mate
  • Mate
  • Advanced Member
2021-02-14T08:01:44Z
Znači ja sam taj koji bi trebao proučiti materiju, a znate li Vi što znači riječ MAJORizirani, ako već govorite o položaju Hrvata u BiH?
Mate
  • Mate
  • Advanced Member
2021-02-14T08:02:44Z
Originally Posted by: Reaktivac 

@Mate

Unitarna BiH je neodrživa. Ta ideja je propala u 90-ima. Bošnjaci žele unitarnu BiH i nitko više. Srbi na to nikada neće pristati, a Hrvati su ionako majorizirani te institucionalno diskriminirani u federaciji BiH. Treći kanton zapravo je jedino rješenje održivosti, opstojnosti, KONSTUTUTIVNOG hrvatskog puka pa i garancija mira u BiH. Što se tiče Hercegovaca, ne vidim nešto da su privilegirani po Zagrebu ?
Prouči malo odakle su glavni savjetnici.
Znaš li tko je glavni u Zagrebu ? Misliš da je Bandić ?
Ovo dalje nema smisla komentirati.
Malo prouči materiju, prije nego se uhvatiš paušalnih tvrdnji.

Znači ja sam taj koji bi trebao proučiti materiju, a znate li Vi što znači riječ MAJORizirani, ako već govorite o položaju Hrvata u BiH?

DjomlaKS
2021-02-14T10:08:17Z

Poštovani gospodine Šiška (duboko se ispričavam ako je Šiško, često miješam, ako je dozvoljeno, reći ću ime i prezime ili prezime, ako nije neću), ispričavam se ako sam Vas uvrijedio, ali Nino Raspudić, Lučić i Knezović su apologete ovog režima, ovog sustava koji je doveo do izdaje, gubitka državnosti, financijskog porobljavanja, nažalost naivni Hrvati u Hercegovini misle da Raspudić i Knezović rade za njihove interese, ali oni rade samo za sebe i za svoje međunarodne gazde. Vidite li da podjela BiH nas gura u novi rat i novo krvoproliće, koji neće donijeti dobra ni Hrvatima ni Bošnjacima ni Srbima, eventualno Srbima će donijeti najviše dobra ali kako, recimo čak i da plan podjele Bosne upali, Vi sad imate malu veliku Srbiju na pragu Hrvatske i tko garantira da se nas opet neće napasti? Zar se i Orban i Tajani u zadnje vrijeme nisu otimali oko Hrvatskih teritorija, a sada nam samo još treba rat sa Srbijom u kojoj ćemo htjeli, ne htjeli, na kraju Hrvatsku podijeliti, jer ovakva kakva je sada ne može opstati, malena potkova i još k tome imamo susjede žedne i željne hrvatske krvi i teritorija, umjesto toga mi bi se trebali ujediniti sa BiH, a ako Hrvati možda jednom dođu pameti, možda će jednom svi hrvatski teritoriji biti vraćeni (Crna Gora, Slovenija, BiH, Srbija, Kosovo, Češka, Slovačka, Poljska, ostali slavenski narodi jer su Hrvati etnogeneza svih slavenskih naroda), Bijela Hrvatska, Velika Hrvatska, Crvena Hrvatska, iransko-podrijetlo itd.

Opet: za Boga miloga Mate 😅
Mate
  • Mate
  • Advanced Member
2021-02-14T10:24:40Z
Originally Posted by: DjomlaKS 

Poštovani gospodine Šiška (duboko se ispričavam ako je Šiško, često miješam, ako je dozvoljeno, reći ću ime i prezime ili prezime, ako nije neću), ispričavam se ako sam Vas uvrijedio, ali Nino Raspudić, Lučić i Knezović su apologete ovog režima, ovog sustava koji je doveo do izdaje, gubitka državnosti, financijskog porobljavanja, nažalost naivni Hrvati u Hercegovini misle da Raspudić i Knezović rade za njihove interese, ali oni rade samo za sebe i za svoje međunarodne gazde. Vidite li da podjela BiH nas gura u novi rat i novo krvoproliće, koji neće donijeti dobra ni Hrvatima ni Bošnjacima ni Srbima, eventualno Srbima će donijeti najviše dobra ali kako, recimo čak i da plan podjele Bosne upali, Vi sad imate malu veliku Srbiju na pragu Hrvatske i tko garantira da se nas opet neće napasti? Zar se i Orban i Tajani u zadnje vrijeme nisu otimali oko Hrvatskih teritorija, a sada nam samo još treba rat sa Srbijom u kojoj ćemo htjeli, ne htjeli, na kraju Hrvatsku podijeliti, jer ovakva kakva je sada ne može opstati, malena potkova i još k tome imamo susjede žedne i željne hrvatske krvi i teritorija, umjesto toga mi bi se trebali ujediniti sa BiH, a ako Hrvati možda jednom dođu pameti, možda će jednom svi hrvatski teritoriji biti vraćeni (Crna Gora, Slovenija, BiH, Srbija, Kosovo, Češka, Slovačka, Poljska, ostali slavenski narodi jer su Hrvati etnogeneza svih slavenskih naroda), Bijela Hrvatska, Velika Hrvatska, Crvena Hrvatska, iransko-podrijetlo itd.

Pročitajte knjigu vodećeg ruskog slavista Aleksandra Majorova, pa vidite onda jesu li to mitomanije ili istina. Možete slobodno pročitati i De Administratio Imperio od Konstantina VII. Porfirogeneta, pa da vidite tek oliko su Hrvati imali zemlje, koje se često dovodi i u vezu sa Sarmatima i Skitima.

2021-02-14T11:13:07Z
Ja sam protiv podjele BiH-a i za uniju Hrvatske i BiH.
hamush
2021-02-14T17:07:50Z
Originally Posted by: Ngannou razarač 

Mate- nema potrebe za kloniranjem, niti za brisanjem postova.
Drzi se svog starog accounta.
Reaktivac
2021-02-14T19:29:44Z

Zgodno ovo s pokušajem izrugivanja radi prezimena.
Ako se ne varam, od gdin. Kakeljića ? :)

Rado bih opširnije odgovorio, ali nema smisla.
Poanta je kako treba tražiti provediva, ostvariva rješenja u nacionalnom interesu, a ne iluzorna i utopijska.
Kada Mati bude jasno da zapravo Bošnjaci ruše ustavno-pravni legitimitet BiH, nastojeći uzurpirati vlast u federaciji, onda ćemo nastaviti.
BTW; vidim da se ništa nije promijenilo, a budući da se briše uljuđena replika bez obrazloženja, najbolje da ništa ne pišem.
Očito je ova garnitura apsurdnija od prethodne.

DjomlaKS
2021-02-14T20:25:24Z
Originally Posted by: hamush 

Ja mislio pisat u kritikama, modovi čemu opet cenzura? Kad ono Mate izbrisao postove 😃
Zatoichi
2021-02-14T20:29:58Z

Originally Posted by: hamush 

Ja mislio pisat u kritikama, modovi čemu opet cenzura? Kad ono Mate izbrisao postove :D

I cini mi se da je delete konto......tako da Mato is no more...nije nikome javio tako da mu se klon banovo.....
It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
Mate 2
2021-02-14T20:38:16Z
Ljudi, najdublje se ispričavam:
1. nisam znao da trebam nekome javiti da brišem račun
2. Žao mi je što sam brisao račun
3. Nikako ne mogu ući na prijašnji račun, nikako pa nikako
4. Nije mi bila nikakva namjera provocirati ni uvrijediti poštovanog Reaktivca, često brkam imena i prezimena, to govorim NAJOZBILJNIJE MOGUĆE
5. Mogu li ikako nastaviti koristiti ovaj račun, jer u prijašnji ne mogu NIKAKO ući?
Similar Topics
Users browsing this topic