fist
  • fist
  • Advanced Member
2020-11-03T22:44:48Z
Originally Posted by: balkanbomber 

Originally Posted by: Seded 

Evo jedan dobar članak na tu temu.

https://www.washingtonpo...ver-stop-mass-shootings/ 

prestao sam citat na 9 ili 10 ali koliko sam vidio to su pretezno sukobi izmedu par ljudi ili pljackanja ali ne i mass shootings/terroristicki napadi.

nisam ljubitelj oruzija i vjerujem u to da sto ga vise ima to ce i vise sranja biti, vidimo po americi. da, znam, svicarska je drzava sa najvise oruzija per head, ali oni svi moraju u vojsku i poslje vosjke im se pokloni puska, dakle, nije ta weapon addiction kao u usa

Ovo mi je odličan model!

Vojna obuka, dobar psihoprofil, detaljno češljanje od strane vojno sigurnosne agencije i puška u ormar. Onda ne bi ovakav luđak mirno šetao i pucao okolo, dok jazavci s balkona live streamaju.

Doduše, kod nas još ima oružja od rata ohoho, mislim da bi kod nas ovaj brzo bio izbušen, osobito u manjim gradovima uz prvu crtu iz 91.

DugoVecCitam
2020-11-03T22:47:22Z
Originally Posted by: thelovacluka 

Originally Posted by: DugoVecCitam 

Originally Posted by: cayman 

Ovima iz Bosne je vidim Babić novi ''omiljeni'' lik :)1

Cuo sam da lik kad je u ZG, svako par dana mijenja mjesto gdje spava, a kad je bilo gdje u EX YU, da se oznaci na nekom mjestu tek dan-dva nakon sto ga napusti.

Alen Babić? What?

MATIJA Babic, zaboga. 🙂
DRAGI PRIJATELJI...
DjomlaKS
2020-11-04T04:49:10Z

Cuo sam da lik kad je u ZG, svako par dana mijenja mjesto gdje spava, a kad je bilo gdje u EX YU, da se oznaci na nekom mjestu tek dan-dva nakon sto ga napusti.

A zasto tocno? :)1
Trazi ga netko ili?
Mate
  • Mate
  • Advanced Member
2020-11-04T06:05:53Z
Posjedovanje i nošenje oružja je temeljno ljudsko pravo, i to se odnosi na SVA oružja. Pa još u starom Rimu je glavna razlika između slobodnog čovjeka i roba bila nošenje oružja, a i Boljševička revolucija, genocid nad Armencima, revolucije 1848, Francuska revolucija te bezbroj drugih pokolja u prošlosti su se dogodile zbog toga jer ljudi nisu imali oružje. Pa evo kada samo već kod toga, naš glavni problem u Domovinskom ratu je bio embargo na oružje i nedostatak oružja za obranu.

Mir Vama.
DugoVecCitam
2020-11-04T08:30:07Z
Originally Posted by: DjomlaKS 

Trazi ga netko ili?

Ocito ima takvu informaciju, ili misli da postoji mogućnost, s obzirom koliko ljudi mu redovito prijeti po fb.
DRAGI PRIJATELJI...
bero
  • bero
  • Advanced Member Topic Starter
2020-11-04T10:01:32Z
Originally Posted by: Mate 

Posjedovanje i nošenje oružja je temeljno ljudsko pravo, i to se odnosi na SVA oružja. Pa još u starom Rimu je glavna razlika između slobodnog čovjeka i roba bila nošenje oružja, a i Boljševička revolucija, genocid nad Armencima, revolucije 1848, Francuska revolucija te bezbroj drugih pokolja u prošlosti su se dogodile zbog toga jer ljudi nisu imali oružje. Pa evo kada samo već kod toga, naš glavni problem u Domovinskom ratu je bio embargo na oružje i nedostatak oružja za obranu.

Mir Vama.

nisam za slobodno nošenje oružja, kod nas nema potrebe za tim jer smo sigurna zemlja.

za držanje u kući ok, ali za nošenje nema potrebe i samo bi bilo više sranja nego koristi.

pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
DjomlaKS
2020-11-04T10:58:36Z

Trazi ga netko ili?

Ocito ima takvu informaciju, ili misli da postoji mogućnost, s obzirom koliko ljudi mu redovito prijeti po fb.

Znaci on se krije i živi u strahu kao crkveni miš, a non stop sa indexom drzi predavanja kako se treba svemu odupirati i prkosit?? Hahaha pa to je pravi KW king. Očito da se drzi one "lako je tuđim kurcem gloginje mlatit"!
DugoVecCitam
2020-11-04T11:18:09Z

Trazi ga netko ili?

Znaci on se krije i živi u strahu kao crkveni miš, a non stop sa indexom drzi predavanja kako se treba svemu odupirati i prkosit?? Hahaha pa to je pravi KW king. Očito da se drzi one "lako je tuđim kurcem gloginje mlatit"!

Ruku na srce, u Hrv je jako rijetko, manje od mjesec godišnje.
DRAGI PRIJATELJI...
DjomlaKS
2020-11-04T12:24:04Z
To sam isto mislio pitat. Nedavno je napisao da nema vise neke veze s indexom i Hrvatskom., pa gdje je onda?
Na fejsu me blokirao, a na insta vidim da putuje stalno. Čime se onda bavi osim onim jelima?
Stipe
2020-11-04T12:34:50Z
Meni se čini da se baš zato što se odupire i mora skrivati.
Ne bih rekao da jedno pobija drugo, nego potvrđuje.
Da ide ekipi niz dlaku, ne bi imao nekog razloga za strah.

-Stipe
Reaktivac
2020-11-04T12:55:42Z

To sam isto mislio pitat. Nedavno je napisao da nema vise neke veze s indexom i Hrvatskom., pa gdje je onda?
Na fejsu me blokirao, a na insta vidim da putuje stalno. Čime se onda bavi osim onim jelima?

https://www.maxportal.hr...e-ipak-trebalo-u-cobane/ 

Babić je jedan fini i pristojan gospodin.
Korektor uljuđenog društva. :)1
DjomlaKS
2020-11-04T16:55:14Z
https://fb.watch/1yButQ6YFw/ 

Zasto se u HR vojsci i dalje cuje ovo Za Dom Spremni, iako malo izmijenjeno? :)1 :)42
Seven
2020-11-04T19:52:16Z
Originally Posted by: bero 

Originally Posted by: Seven 

Slijedi veliki sukob civilizacija, po svemu sudći. Ali ako se kršćani i muhamedijanci međusobno pobiju, tko najviiše profitira?

Mir Vama.

Sotona pravi zabavu i pleše kad god zarati .. a religijsko-političke vođe će ubrati profit , jer su glavni odgovorni .

jeli moguće da u 2020. narodi još imaju ovakve ideologije , religije i motive ?

boldano je oksimoron samo takav :)

Vjera u Boga je centralni stup Mudrosti i Filozofije . Ta život nije birokratski izvještaj i malo vjere i elana ne bi škodilo ! Dosta ateista mi je u diskusiji reklo da ako postoji Bog i Sotona kojim slučajem , da je Sotona pozitivac , a ne Bog . Ateizam je samo paravan , jer najveća uvreda Bogu je negirati Ga . Sam Sotona je odlučio da čovječanstvo mora krenuti smjerom ateizma i ateisti su njegova djeca i demonski duh je ono što inspirira ateiste . Poneki vjernik napravi štetu , da , jer su žrtve pranja mozga od strane poremećenih religijskih učitelja . Ali ateist čini stalno štetu i navlači Božji gnjev na naciju , grad i svoju obitelj . Ateizam nije nikakvo rješenje , nego veliki problem .
Gates je bio mali digitalni kameleon koji je postao komodski varan epidemiologije .
balkanbomber
2020-11-04T20:17:17Z

Vjera u Boga je centralni stup Mudrosti i Filozofije . Ta život nije birokratski izvještaj i malo vjere i elana ne bi škodilo ! Dosta ateista mi je u diskusiji reklo da ako postoji Bog i Sotona kojim slučajem , da je Sotona pozitivac , a ne Bog . Ateizam je samo paravan , jer najveća uvreda Bogu je negirati Ga . Sam Sotona je odlučio da čovječanstvo mora krenuti smjerom ateizma i ateisti su njegova djeca i demonski duh je ono što inspirira ateiste . Poneki vjernik napravi štetu , da , jer su žrtve pranja mozga od strane poremećenih religijskih učitelja . Ali ateist čini stalno štetu i navlači Božji gnjev na naciju , grad i svoju obitelj . Ateizam nije nikakvo rješenje , nego veliki problem .

a agnosticizam?

On je čovjek jako dobar momak!
Bronson0
2020-11-04T20:28:06Z

Originally Posted by: bero 

Slijedi veliki sukob civilizacija, po svemu sudći. Ali ako se kršćani i muhamedijanci međusobno pobiju, tko najviiše profitira?

Mir Vama.

Sotona pravi zabavu i pleše kad god zarati .. a religijsko-političke vođe će ubrati profit , jer su glavni odgovorni .

jeli moguće da u 2020. narodi još imaju ovakve ideologije , religije i motive ?

boldano je oksimoron samo takav :)

Vjera u boga nije centralni stup mudrosti i filozofije. Zivot je slican birokratskom izvjestaju i vjera u nesto sto nepostoji moze mu naskoditi. Dosta vjernika mi je u diskusijama reklo da voli jesti punjenu papriku sto znaci da je sam sotona kriv za nastanak vjera. Zato je toliko pedofila u crkvenim redovima. Vjera je dar od sotona stoga privlaci zle ljude. Zato vjernik privlaci zlo na svoju obitelj i naciju. Vjera nije nikakvo rjesenja nego veliki problem
forpfs
2020-11-05T06:27:45Z

https://fb.watch/1yButQ6YFw/

Zasto se u HR vojsci i dalje cuje ovo Za Dom Spremni, iako malo izmijenjeno? :)1 :)42

🤣🤣🤣🤣 pa to je stih iz "ivica i stipane"

DjomlaKS
2020-11-05T11:15:50Z
balkanbomber
2020-11-05T12:07:50Z

https://penal.ba/2020/11/03/khabib-se-oglasio-dan-nakon-napada-u-becu-svi-su-u-soku-sta-je-objavio/

Jel moguce da je kozojeb opet provocirao??

kobili se nado

On je čovjek jako dobar momak!
Similar Topics
Users browsing this topic