balkanbomber
2020-11-03T12:51:32Z
Originally Posted by: DjomlaKS 

2. licemjerje naših bošnjaka!
Kad se dogodio napad na Novom Zelandu danima se kukalo, kad treba o migrantima onda i tu masovno pametuju(isti im kozojeb iz Pakistana i neki izbjeglica kršćanin iz Sirije), čak i kad je bleiburška misa u Sarajevu danima su kmečali.! A sad, u ovoj seriji terorističkih napada ili šute ili im iza svakog obraćanja stoji ono ALI! Dakle, opet niti osuđuju niti se ograđuju od takvih idiota, nego po ko zna koji put traze nekakvo opravdanje za ovakvo nesto, kao npr. opravdanje "sta su Francuzi radili po Africi", za ovo ubojstvo profesora. Jadno da ne moze jadnije!

ovo boldanu bih htjeo komentirati, zapravo, to sam vec uradio nekoliko puta i podsjetilo me na jedan davni moj post iz 2015te, a i sad vec znas njemacki koliko sam skuzio(10.01.2015 na Avetima):

Danas sam procitao jako dobar clanak o situaciji poslje Parisa.

Napisao ga njemacki-turcin, musliman, i pise o situaciji sa Pegidom,
ali i o muslimanima koji licemjerno "zale" ubijene...

http://www.n-tv.de/14296111 

Prevod bi bio kao "puno laznih prijatelja"

Prvo je dobro ispljuvao Pegidu da kao nebi slucajno koristile poginute
za svoju propagandu posto je Charlie ionako bio protiv svih pokreta tipa
Pegide i da zbog toga nemaju pravo da ih spominju - realna istina!

A onda prelazi na muslimane, pise kako je uzasno sto veliki broj muslimana
dvolicno prvo kao zali ubijene ali u istoj rjecrenici spominje to ALI gdje onda
objasnjavaju zasto su to napravili, i covjek fino pise da nesmije biti ALI,
da je svako ali direktno jedna vrsta opravdanje tako uzasnog cina.
Isto tako spominje da su muslimani po cijelom svijetu jedini koji su permanentno
nesto uvrijedeni sto ih svi trpaju u istu vrecu sa ekstremistima, ali da je upravo
99% tih napada bas ucinjeno od muslimana i da im je zato bolje da se jasno
distanciraju od tih par budala nego da se ljute na ostali svijet i jos pravdaju napade.

Svidio mi se clanak, cini se da je taj Deniz pametan i realan covjek koji je bas napisao
i opisao veliki problem, posto ja isto tako gledam, tek jucer mi frend is bosne isto tako
argumentirao, kao jebiga kad ovi bombardiraju siriju itd onda se to desava.. Sve dok
Muslimani budi tak argumentirali mi necemo vidjet kraj terrora... Nazalost

BTW taj Deniz Yücel je 2017 uhapsen u Turskoj/Istanbulu i bez optuznice je proveo jednu godinu u zatvoru... pustili su ga nakon godinu dana i intervencije njemacke i vratio se u Deutschland, a turska je imala sudenje bez njega i osudili su ga na 3 godine i jedini smisao te osude je da bi osigurali da se vise nece vratiti na teritoriju turske... eto sto je Turska pod Erdoganom, javni cirkus zaostalih fanatika i nacionalista
On je čovjek jako dobar momak!
balkanbomber
2020-11-03T13:45:22Z
nastavlja se u Austriji, nepoznati mladic juznog izgleda nozem napao covjeka na ulici i tesko ga ozlijedio:

https://www.noen.at/st-p...messerattacke-231726382# 
Mate
  • Mate
  • Advanced Member
2020-11-03T13:45:24Z

Dvije stvari mi upadaju u oči na drustvenim mrežama.
1. sve se vise šire poruke kozojeba koji pričaju o "svetom ratu". Osobno bih sve takve priveo na ispitivanje.

2. licemjerje naših bošnjaka!
Kad se dogodio napad na Novom Zelandu danima se kukalo, kad treba o migrantima onda i tu masovno pametuju(isti im kozojeb iz Pakistana i neki izbjeglica kršćanin iz Sirije), čak i kad je bleiburška misa u Sarajevu danima su kmečali.! A sad, u ovoj seriji terorističkih napada ili šute ili im iza svakog obraćanja stoji ono ALI! Dakle, opet niti osuđuju niti se ograđuju od takvih idiota, nego po ko zna koji put traze nekakvo opravdanje za ovakvo nesto, kao npr. opravdanje "sta su Francuzi radili po Africi", za ovo ubojstvo profesora. Jadno da ne moze jadnije!

Bas me zanima koliko je ovakvih "spavača" ostalo po Bosni, spremni da svaki tren uzmu oružje u ruku i krenu ubijati zbog jednog pedofila!

Poštovani gospodine DjomilaKS, nemojte mi samo reći da ste za herceg-bosnu.

Mir Vama.

balkanbomber
2020-11-03T15:13:28Z
jucer su prvo pisali o 10 napadaca, pa 8, onda jutros o 4, a sad na kraju govore da je bio jedan... Albanac iz Makedonije, predpostavljam iz Kumanova ili Tetova...

govore da je u roku 9min ubijen, a sa druge strane imamo videe od preko 6 lokacija u becu, sve su blizu ali ne tako da bi mogao to sve za 9min proci, nesto ovdje smrdi....

Zatoichi
2020-11-03T15:15:05Z
Na vjestima kazu da je bilo par chechena, jedan makedonac
It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
DjomlaKS
2020-11-03T15:21:19Z
Najbolja ideja koja mi se čini u ovom trenutku da pokupimo malo američkog sistema tj. da se konačno legalizira nošenje oružja. Ovako su nam i jos uvijek dovoze tisuće kozojeba da nas maltretiraju na našem pragu, a nemamo se čime obraniti.
balkanbomber
2020-11-03T15:25:23Z

Najbolja ideja koja mi se čini u ovom trenutku da pokupimo malo američkog sistema tj. da se konačno legalizira nošenje oružja. Ovako su nam i jos uvijek dovoze tisuće kozojeba da nas maltretiraju na našem pragu, a nemamo se čime obraniti.

ma i to nije rjesenje, koliko puta su u americi neki civilisti zaustavili napdad? od svih napada nije ukupno par puta netko nesto ucinio, teorija je jedno a onda u takvoj situaciji trcat kontra svih i pucat u ovog sto puca prema tebi skroz drugacije i prije se bojim da ce onda potencialni lone wolf teroristi koji ne mogu tako lako doci do orzuija moc uzet pistolj umjesto noza...

Seded
2020-11-03T18:06:31Z
Originally Posted by: balkanbomber 

ma i to nije rjesenje, koliko puta su u americi neki civilisti zaustavili napdad? od svih napada nije ukupno par puta netko nesto ucinio, teorija je jedno a onda u takvoj situaciji trcat kontra svih i pucat u ovog sto puca prema tebi skroz drugacije i prije se bojim da ce onda potencialni lone wolf teroristi koji ne mogu tako lako doci do orzuija moc uzet pistolj umjesto noza...

Evo jedan dobar članak na tu temu.

https://www.washingtonpo...ver-stop-mass-shootings/ 

"It's not checkmate. The king has one more move."
DjomlaKS
2020-11-03T18:12:17Z
balkanbomber
2020-11-03T18:46:41Z
Originally Posted by: Seded 

prestao sam citat na 9 ili 10 ali koliko sam vidio to su pretezno sukobi izmedu par ljudi ili pljackanja ali ne i mass shootings/terroristicki napadi.

nisam ljubitelj oruzija i vjerujem u to da sto ga vise ima to ce i vise sranja biti, vidimo po americi. da, znam, svicarska je drzava sa najvise oruzija per head, ali oni svi moraju u vojsku i poslje vosjke im se pokloni puska, dakle, nije ta weapon addiction kao u usa
Black Arrow
2020-11-03T19:03:54Z
Originally Posted by: Mate 

Mir Vama.

HAHA:)20

Djomlaks se prvo obracunao sa Khabibom... sad je krenuo na Bosnjake...

Ko je slijedeci...:)20

DjomlaKS
2020-11-03T19:48:21Z
Originally Posted by: Black Arrow 

Mir Vama.

Khabib je kozojeb koji je konačno izasao iz ormara, a ispod onog posta se vidjelo da je za njim izaslo cijelo stado koza koje mekeće okolo.
Za njega se samo nadam da ce se vratit u UFC i tesko stradat!

A Bosnjacima zamjeram to licemjerstvo!
Jedno je kad CH strada pa nije potrebno ni pisati ono ALI, nego je prvom meni to bilo fer. A nešto sasvim drugo kad imas ovakav napad u Beču ili ova nedavno u Francuskoj, gdje nema mjesta za nikakvo ALI!!
Usporedbe radi, zamisli da mi pokušamo pravdat onog manijaka sa Novog Zelana, umjesto da kazemo kako je on prije svega jadnik i kukavica, pa tek onda psihopata i terorist. Zamisli kako bi to licemjerno zvučalo!?
Svima takvim terorističkim psihopatama koji tek tako pucaju po nedužnim ljudima, zelim ono sto je Mate Karlu pozelio, da ga crnci siluju i bičuju(i jos nesto gore al sam zaboravio)!
cayman
2020-11-03T19:50:44Z
Ovima iz Bosne je vidim Babić novi ''omiljeni'' lik :)1
JDS
  • JDS
  • Advanced Member
2020-11-03T20:03:11Z

Mir Vama.

Khabib je kozojeb koji je konačno izasao iz ormara, a ispod onog posta se vidjelo da je za njim izaslo cijelo stado koza koje mekeće okolo.

Jedno je kad CH strada pa nije potrebno ni pisati ono ALI, nego je prvom meni to bilo fer. A nešto sasvim drugo kad imas ovakav napad u Beču ili ova nedavno u Francuskoj, gdje nema mjesta za nikakvo ALI!!
Usporedbe radi, zamisli da mi pokušamo pravdat onog manijaka sa Novog Zelana, umjesto da kazemo kako je on prije svega jadnik i kukavica, pa tek onda psihopata i terorist. Zamisli kako bi to licemjerno zvučalo!?
Svima takvim terorističkim psihopatama koji tek tako pucaju po nedužnim ljudima, zelim ono sto je Mate Karlu pozelio, da ga crnci siluju i bičuju(i jos nesto gore al sam zaboravio)!

Nazalost kad je bilo ono u Novom Zelendu itekako je kod nas bilo komentara ALI, ja sam gledao na fejsu komentare ispod clanaka nasih medija, bilo je cak i brdo komentara podrške razno raznih budala, nisam mogao vjerovati kakve komentare citam
Seded
2020-11-03T20:51:26Z
Originally Posted by: balkanbomber 

Originally Posted by: Seded 

prestao sam citat na 9 ili 10 ali koliko sam vidio to su pretezno sukobi izmedu par ljudi ili pljackanja ali ne i mass shootings/terroristicki napadi.

nisam ljubitelj oruzija i vjerujem u to da sto ga vise ima to ce i vise sranja biti, vidimo po americi. da, znam, svicarska je drzava sa najvise oruzija per head, ali oni svi moraju u vojsku i poslje vosjke im se pokloni puska, dakle, nije ta weapon addiction kao u usa

Složio bih se s tim da kod nas to ne bi bilo produktivno. Mislim da bi zapravo bilo totalno kontraproduktivno i da bi nasumičnih pucnjava bilo više nego sad... iako i danas neki imaju bataljone po tavanima, no svejedno...
"It's not checkmate. The king has one more move."
The Last Emperor
2020-11-03T21:03:41Z
Dati oruzje sirokim masama je najgluplja moguca ideja.
DugoVecCitam
2020-11-03T21:07:43Z
Originally Posted by: JDS 

Mir Vama.

Nazalost kad je bilo ono u Novom Zelendu itekako je kod nas bilo komentara ALI, ja sam gledao na fejsu komentare ispod clanaka nasih medija, bilo je cak i brdo komentara podrške razno raznih budala, nisam mogao vjerovati kakve komentare citam

Potpis. Najcesce je bilo "Zao mi je nevinih ALI oni su prvi poceli ter.napade po svijetu"

DRAGI PRIJATELJI...
DugoVecCitam
2020-11-03T21:09:37Z
Originally Posted by: cayman 

Cuo sam da lik kad je u ZG, svako par dana mijenja mjesto gdje spava, a kad je bilo gdje u EX YU, da se oznaci na nekom mjestu tek dan-dva nakon sto ga napusti.
DRAGI PRIJATELJI...
Black Arrow
2020-11-03T21:39:52Z

Mir Vama.

Khabib je meni od samog pocetka bio jasan jer poznajem takav profil , pa mi je bilo i pomalo smijesno sto ste vi svi ovde toliko svrsavali na njega,
ali jasno da vi to niste znali i da ste se vise zbog njegovog umeca u oktagonu divili.

Djomlaks tvoj problem i mnogih drugih je sto vi dajete vecu pozornost onima koji pravdaju takva zlodjela i simpatiziraju sa njima ,
nego vecini muslimana koji osudjuju takva djela i ogradjuju se od toga.Kad bi samo takvima dali prostor i samo njih uvazavali dokle bi mi onda stigli.Imas isto i u svom narodu takvih koji simpatiziraju sa onima koji ubijaju muslimane nista posebno. Ali moras ih podnijeti tako i mi moramo ovakve isto prihvatit jer ih neces moci nikad promijeniti.Sto se tice bosnjaka najbolje sto su se mogli ograditi od svega ovog
je cinjenica da jos ni jedan bosnjak zadnjih 20 godina nista slicno nije pocinio nikad nije ucestvovao u neki teroristicki napad.

thelovacluka
2020-11-03T21:56:47Z
Originally Posted by: DugoVecCitam 

Originally Posted by: cayman 

Cuo sam da lik kad je u ZG, svako par dana mijenja mjesto gdje spava, a kad je bilo gdje u EX YU, da se oznaci na nekom mjestu tek dan-dva nakon sto ga napusti.

Alen Babić? What?
Za popust na IHERB.COM upišite code: WZK091
Similar Topics
Users browsing this topic