cayman
2020-10-31T17:56:07Z
Nije mi normalno da se u ime vrijeme i u ime nekog imaginarnog proroka odrubljuju glave. Boli me kurac, nek objavljuju pijanog Isusa na posljednoj večeri, Muhameda kak broji koze, Budu u kurveraju. Isprani mozgovi i potpuni debili i ni trunke ikakvog opravdanja nema za to. Ni promil. Čak mi je ova njihova spika o tolikoj ljubavi prema Alahu dosta pederska. Voli imaginarnog lika više od svoje djece, majke i žene. Bolesnoća
nofrx
2020-10-31T17:59:18Z
Originally Posted by: Black Arrow 

https://www.noviplamen.net/prevodi/africke-drzave-i-placanje-kolonijalne-takse-francuskoj/

To je politika.

Mi idealiziramo te zapadne sile.
Mislimo da su samo naši političari zli.

Isto je i danas sa ovim ljudskim pravima i Charlir Hebdo.
Briga njih za prava, imaju neki bolji razlog zasto to rade.

KW CHAMPION
Seven
2020-11-01T07:35:52Z
Karikatura Isusa mi nesmeta jer znam da to nije Isus , nego obična slika , idolatrija u religiji i šta mi to može smetati . Ali karikatura Isusa mi smeta jer je slika izražaj koji je izražaj kao i riječ pisana , samo na drugi način , poruka postoji , a poruka je nešto kao Isus se napio , Isus nemoralan , Isus vidite kršćani , Isusa vam vrijeđam , ja tvorac slike karikature - vas provociram . Ne nekog religijskog autoriteta u kršćanstvu , jer znam da kršćani su manje osjetljivi na to .

Nije lijepo čuti o terorizmu i problemima , ali više mi smeta suptilan ali još opasniji utjecaj karikature od crkve u nas i u svijetu . Smeta mi karikatura od katoličkih naroda , pogotovo Hrvatskog i Njemačkog zadrtog dijela naroda koji se grozi ovoga u Francuskoj , a riječi neće da kažu protiv terora crkve i katoličkih političkih režima , mnogi otvoreno NDH dan danas slave . Smeta mi karikatura u vidu prisilnog uvođenja nedjelje , kao većina smo katolici pa možemo kršiti Ustav . Eto ta mi 'karikatura' smeta ..Ta karikatura od karaktera !

Smeta mi karikatura od naroda u kojem se ne čuje glas ni ikakva alternativa u religiji , ni nikakva reforma da krene od svećenika koji kritiziraju Crkvu i mijenjaju stvari nabolje . U bivšem režimu totalitarizma socio-komunizma ljudi su bili disidenti koji su bili protiv slabosti režima . Poslije raspada Jugoslavije , disidenti su oni koji neće postati dio novog trenda - ići u crkvu , podržavati jaku crkvu-državu , tu religijsku zvijer i mašinu koja drobi moj narod kao mašina za meso , a narod svjesno i iz inata skače u drobilicu . Netreba nama francuski problem da imamo problem , mi smo zadojeni još jačim fecesom od onoga što uče po bliskom istoku .

Katolici si bili isti kao muslimani da nisu imali doticaj sa Reformacijom svih ovih stoljeća u Europi , neki narodi su od divljaka i diktatura došli na nivo najveće kulture ikada u povijesti čovječanstva . Koji god narod nije imao reformaciju , nije imao ni jaku državu kasnije , jer od reformacije , prema Kantu dolazi do nacionalizacije i oslobađanja od carstva . Čim su europske zemlje krenule putem odbacivanja Biblije , reformacije i tih tekovina , sve se počelo urušavati . Ali opet i raspadnuta zapadna država je bolja nego utopijska prevara Sj. Koreje i arapsko-afričkog svijeta .
Gates je bio mali digitalni kameleon koji je postao komodski varan epidemiologije .
Seven
2020-11-01T07:45:14Z
Originally Posted by: nofrx 

Originally Posted by: Black Arrow 

https://www.noviplamen.net/prevodi/africke-drzave-i-placanje-kolonijalne-takse-francuskoj/

To je politika.

Mi idealiziramo te zapadne sile.
Mislimo da su samo naši političari zli.

Isto je i danas sa ovim ljudskim pravima i Charlir Hebdo.
Briga njih za prava, imaju neki bolji razlog zasto to rade.

kolonijalna taksa je mila majka što bi ti iz radničke napravili da im je dati vlast . ali ne afrikancima , nego hrvatima , nama . pusti jeftinu demagogiju ..

Gates je bio mali digitalni kameleon koji je postao komodski varan epidemiologije .
Mate
  • Mate
  • Advanced Member
2020-11-01T08:44:08Z
Originally Posted by: Seven 

Karikatura Isusa mi nesmeta jer znam da to nije Isus , nego obična slika , idolatrija u religiji i šta mi to može smetati . Ali karikatura Isusa mi smeta jer je slika izražaj koji je izražaj kao i riječ pisana , samo na drugi način , poruka postoji , a poruka je nešto kao Isus se napio , Isus nemoralan , Isus vidite kršćani , Isusa vam vrijeđam , ja tvorac slike karikature - vas provociram . Ne nekog religijskog autoriteta u kršćanstvu , jer znam da kršćani su manje osjetljivi na to .

Nije lijepo čuti o terorizmu i problemima , ali više mi smeta suptilan ali još opasniji utjecaj karikature od crkve u nas i u svijetu . Smeta mi karikatura od katoličkih naroda , pogotovo Hrvatskog i Njemačkog zadrtog dijela naroda koji se grozi ovoga u Francuskoj , a riječi neće da kažu protiv terora crkve i katoličkih političkih režima , mnogi otvoreno NDH dan danas slave . Smeta mi karikatura u vidu prisilnog uvođenja nedjelje , kao većina smo katolici pa možemo kršiti Ustav . Eto ta mi 'karikatura' smeta ..Ta karikatura od karaktera !

Smeta mi karikatura od naroda u kojem se ne čuje glas ni ikakva alternativa u religiji , ni nikakva reforma da krene od svećenika koji kritiziraju Crkvu i mijenjaju stvari nabolje . U bivšem režimu totalitarizma socio-komunizma ljudi su bili disidenti koji su bili protiv slabosti režima . Poslije raspada Jugoslavije , disidenti su oni koji neće postati dio novog trenda - ići u crkvu , podržavati jaku crkvu-državu , tu religijsku zvijer i mašinu koja drobi moj narod kao mašina za meso , a narod svjesno i iz inata skače u drobilicu . Netreba nama francuski problem da imamo problem , mi smo zadojeni još jačim fecesom od onoga što uče po bliskom istoku .

Katolici si bili isti kao muslimani da nisu imali doticaj sa Reformacijom svih ovih stoljeća u Europi , neki narodi su od divljaka i diktatura došli na nivo najveće kulture ikada u povijesti čovječanstva . Koji god narod nije imao reformaciju , nije imao ni jaku državu kasnije , jer od reformacije , prema Kantu dolazi do nacionalizacije i oslobađanja od carstva . Čim su europske zemlje krenule putem odbacivanja Biblije , reformacije i tih tekovina , sve se počelo urušavati . Ali opet i raspadnuta zapadna država je bolja nego utopijska prevara Sj. Koreje i arapsko-afričkog svijeta .

Vatikan je poznat po križarskim ratovima, ratovima protiv "heretika", inkviziciji, kolonijalizmu, imperijalizmu, grabeži, idolatriji, pedofiliji, homoseksualizmu, licemjerstvu, farizejštini i nekromaniji-nekrofiliji. Evo, ima jedna popina koja je svakom govorila kao ne prije braka ništa ništa, u užas, ajme, a našli ga iza groblja sa momkom, i što je to sad, a tek čaščenja i ljubljenja grobova, kostoljublja itd, a zar u Bibliji ne piše da je bog bog živih, a ne mrtvih, znači kontradiktorni su i licmjerni. I kao odrecite se svega materijalnog, ništa, ajmo svi biti sirotinja, komunalni način življetnja, sve je zajedničko (reklarmiraju proto-komunizam, zapravo komunizam), a onda oni nose zlatne križine na zlatnim lanicima, zlatne štapove, zlatne tijare, silveno-baršunastvu odjeću protkanu zlatom, koriste se zlatne žlice i krune kod pravoslavaca, a sve optočeno draguljima i biserjem, puni novaca, zlatnika i onda kao donirajte za siromašne, a on ništa, pa koliko možeš biti bezobrazan, ejjjj pun novaca i zlata i umjetnina, a od sirotinje i one njihove zadnje opanke uzmeš, i onda se one njihove ovčiine zgražaju ajme heretike, oslobodi me bože, ojime, ojime, šta radi, ajme pokrsti se pokrsti se, e i zamisli ovo: otkinuti ću ti glavu ako ne budeš kršćanin i po čemu si sad ti drugačiji od muhamedijanaca koje licemjerno pljuješ.

Mir Vama.

nofrx
2020-11-01T09:11:53Z
@Mate

Imaš neka jako dobra razmišljanja.
Mislim da više trebaš gledati svoja razmišljanja, nego vjerovati razmišljanjima sumnjivih autoriteta.
KW CHAMPION
Mate
  • Mate
  • Advanced Member
2020-11-01T09:35:31Z
Ima jedan forum na internetu, Timothy Fitzpatrick, koji jako dobro obrađuje teme komunizma, cionizma, kabalizma, talmudizma, judaizma, frankizma, zevijizma itd itd te novi svjetski Euroazijski poredak i propast amerike, ali je daleko previše navezan za Washington i London, a još i daleko više na... pogađate: vatikan. Čim mu se uputi kritika vatikana, on odmah briše komentar, mene je 1 potpuno banirao i evo sad 2. put djelomično. 1 put mi je onemogućio komentiranje i postavio firewall da ne mogu niti gledati što objavljuje, a drugi put mi je onemogućio komentiranje. Pustio me nakon 1. puta jer sam mu na fin način rekao da mu pusti nazad da ima nekih dobrih materijala, ali se sa svime što govorim ne slažem i da imamo razlika. 2 puta sam mu postavio pitanje je li vatikanski agent, on je nešto muljao kao može se argumentirano raspravljati, da moš mislit, čim mu napisao nešto protiv vatikana, odmah ide ban, i zato sam u 2. putu moramo maskirati da mislim na vatikan tako da sam spominjao babilonsku bludnicu, jer inače bi opet sve blokirao, ali stvarno je neprincijelan. Ovaj profightstore forum je milijardu puta istinoljubljiviji od kojekakvih vatikanskih portala i njegovih obmana, i baš mu mislim napisati preko maila da je vatikanski agent opet, pa neka mi ugradi firewall, baš me briga, očito je da je kontrolirana opozcijia, kao svi su kontrolirana opozcijia, a on se bori za Zapad (kolonijalizam i pljačku) i vatikan, ma ti si sinko moj, bolje da ne govorim ništa, i kao sve zlo je na Istoku. Činjenica je da će nova Euroazijska krvoločna unija, novo Mongolsko-Kazarsko-SSSR carstvo vladati svijetom nakon pada SAD-ea, za kojeg se iskreno i nadam da će biti uništen, ali nije rješenje jednog okupatora zamijeniti sa drugim, nego biti suverena država. Kao proziva mormone da dobivaju donacije od Kine, a neka obradi vatikanske račune, e onda se brišu komentari i blokira, ma ......

Mir Vama.
bero
  • bero
  • Advanced Member Topic Starter
2020-11-01T10:42:03Z
Originally Posted by: Mate 

Ima jedan forum na internetu, Timothy Fitzpatrick, koji jako dobro obrađuje teme komunizma, cionizma, kabalizma, talmudizma, judaizma, frankizma, zevijizma itd itd te novi svjetski Euroazijski poredak i propast amerike, ali je daleko previše navezan za Washington i London, a još i daleko više na... pogađate: vatikan.

Po obicaju sve osim nacizma i fasizma, jer to su good guys :D
Klasika za vas conspiracy ekipu.

Mate, trazi cure, ovo je jako nezdravo kako provodis slobodno vrijeme.
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
Mate
  • Mate
  • Advanced Member
2020-11-01T11:20:11Z
Originally Posted by: bero 

Ima jedan forum na internetu, Timothy Fitzpatrick, koji jako dobro obrađuje teme komunizma, cionizma, kabalizma, talmudizma, judaizma, frankizma, zevijizma itd itd te novi svjetski Euroazijski poredak i propast amerike, ali je daleko previše navezan za Washington i London, a još i daleko više na... pogađate: vatikan.

Po obicaju sve osim nacizma i fasizma, jer to su good guys :D
Klasika za vas conspiracy ekipu.

Mate, trazi cure, ovo je jako nezdravo kako provodis slobodno vrijeme.

Ja apsolutno osuđujem i nacizam i fašizam kao masonsko-vatikansko-talmudski produkt: genocidni su, okupatorski, pljačkaški, oskvrniteljski itd itd, ali je komunizam odnio daleko više života i od nacizma i TALIJANSKOG fažizma zajedno (nije samo Italija fašistička, i Francuska ima rimske fasciiee, a i SAD isto tako fašistički). Hitler je bio i boljševik i cionisti

Velika većina današnjih cura je pokvarena i kako da kažem a da ne ispadnem grub: priležnička i potr#####.
Mir Vama.
Bronson0
2020-11-01T11:25:37Z
Nades curu i dok spava uzmes joj uzorak sline, posaljes na myheritage. Onda ti oni jave ima li zidovske krvi.Ako nema logicno da je dobra
Mate
  • Mate
  • Advanced Member
2020-11-01T11:34:07Z
Originally Posted by: Bronson0 

Nades curu i dok spava uzmes joj uzorak sline, posaljes na myheritage. Onda ti oni jave ima li zidovske krvi.Ako nema logicno da je dobra

Dobra fora. Ali ja ne znam zašto Vi mene proglašavate da sam ja antisemit, jesam li ja rekao da sam antisemit? Je li kritiziram vatikan i nacizam? Pa prema tome...

Mir Vama.

forpfs
2020-11-01T13:12:52Z
Mate... okani se malo interneta... pođi ujutro na ribe, baci gradele, iscipaj drva, zajaši neku malu, smotaj cigaru... od foruma samo pfs, max pola sata dnevno..

bit ce ti bolje

kakvi vatikanoidi, ljudi gusteri, hazari picke materine...

jes ti kad vidio te ljude? Ne? Onda ti nisu problem

guštaj čovječe, proće ti život u pizdarijama
hamush
2020-11-01T16:01:16Z

Velika većina današnjih cura je pokvarena i kako da kažem a da ne ispadnem grub: priležnička i potr#####.
Mir Vama.

I fucking knew it.

Elliot Rodgers 2.0
Mate
  • Mate
  • Advanced Member
2020-11-01T16:02:06Z
Originally Posted by: forpfs 

Mate... okani se malo interneta... pođi ujutro na ribe, baci gradele, iscipaj drva, zajaši neku malu, smotaj cigaru... od foruma samo pfs, max pola sata dnevno..

bit ce ti bolje

Cjepam drva, ponekad otiđem u polje sa djedom, kad sam slobodan puno češće nego kada mi je fakultet, srećom ne pušim, ne pijem, ne drogiram se (ne, ozbiljno, stvarno), ovo sa curama ništa, nikad je nisam imao, niti je želim imati, e a za ribe je bitnije znati nego imati, naravno bez imati ništa, ali znati. Jedino što sam ikad izvadio su bili volaci,

Mir Vama.

nofrx
2020-11-01T16:14:51Z
Mate

Nije ključno je li ti priznaješ i jesi li svjestan.
Presudne su činjenice a činjenice upućuju na to da su tvoji stavovi istovjetni nacističkim.

Zato moraš ili prihvatit činjenicu da imaš nazi stavove ili ispravit stavove.
Ako to ne napraviš udaljavat ćeš se od stvarnosti.

Ratko Mladić ne misli da je zločinac.
Vepar ne misli da je dezerter.
Ava Karabatić ne misli da je drolja.

Ali nebitno je šta oni misle ili ne misle.
Bitno je šta je istina.

Istinu moraš prihvatiti, ili ćeš živjeti u lažima.
KW CHAMPION
Mate
  • Mate
  • Advanced Member
2020-11-01T16:22:14Z
Originally Posted by: hamush 

Mir Vama.

I fucking knew it.

Elliot Rodgers 2.0

Ja nisam nikog ubio niti to namjeravam.

Mir Vama.

hamush
2020-11-01T16:23:57Z

bit ce ti bolje

Cjepam drva, ponekad otiđem u polje sa djedom, kad sam slobodan puno češće nego kada mi je fakultet, srećom ne pušim, ne pijem, ne drogiram se (ne, ozbiljno, stvarno), ovo sa curama ništa, nikad je nisam imao, niti je želim imati, e a za ribe je bitnije znati nego imati, naravno bez imati ništa, ali znati. Jedino što sam ikad izvadio su bili volaci,

Mir Vama.

kako moes i ocekivati imati iakvog uspjeha sa zenama ako joj mislis uletavati sa vatikanoidima i korona cipovima? pa bilo koja normalna treba ce te zaobici u sirokom luku. Il joj mislis mozda poslati video onog debelog prasca kojeg postas sa YT? Vidim da razvijas jednu zdravu mizoginiju. Nisi skontao da ti pola foruma govori da odes pojebat nesto, ne zato da te prcaju u mozak nego zato sto je OCIGLEDNO da ti je to prijeko potrebno? ne zajebavam se.

forum ti nije alternativa za normalan zivot. i samo ljudi koji imaju goli kurac od stvarnog drustvenog zivota obitavaju na forumu po cijele dane.. ti si jos mlad, a neki to rade preko 10 godina...
Nastavis li u ovakvoj putanji vrlo je jednostavno predvidjeti da ces samo vise i dublje zaglibiti u pizdarije i debilne zavjere. u konacnici to vodi do duboke disonance sa realnoscu i samo ces sam sebe vise izolirati od vanjskog svijeta, a time i sebi onemoguciti nekakvu suvislu drustvenu interakciju sa drugima.

napisao sam ti gore Elliot Rodgers 2.0. Izvini, grub sam bio, ali procitaj malo o njegovom zivotu i gdje ga je mizoginija i frustracija oko iste dovela i sta je napravio...

mlad si, nisi glup, imas energije, usmjeri je na nesto konstruktivno. Teorije zavjera su definitivno zadnja stvar na koje bi trebao trosit energiju.

Zene nisu prileznice ni drolje i sl... imas ih svakakvih, ali velika vecina su normalne i OK osobe.. Naravno da ima zena koje su smece i djubrad i kurvestine i karakterna govna, ali kao i sa muskim spolom, takve osobe su vecinom i same nesretne i u kurcu jer nitko to ne zeli pored sebe.

i kategorizirati sve zene kao kurve je suludo. uostalom zena te je i porodila. takve izjave su vrlo indikativne da si nezadovoljan i to je OK, samo onda se pozabavi sa sobom da sebe unaprijedis do te tocke da ti takvi stavovi ne trebaju.

Jos jednom - isprika na podjebavanju. Cijenim tvoju iskrenost i bilo bi mi drago da poslusas sta su ti drugi jos ovdje napisali.

nofrx
2020-11-01T16:37:26Z
Mate

Mlad si i nisi glup.
Ne mislim da si psihicki bolestan.
Trolao sam te i podjebavao.

Ali mislim da si povodljiv i nezadovoljan životom.

Odgovore i rješenja tražiš na krivom mjestu.

Ušao si u vlak koji ide u krivom smjeru .
Izađi iz njega i pogledaj oko sebe gdje trebaš ići.
KW CHAMPION
Mate
  • Mate
  • Advanced Member
2020-11-01T16:42:14Z
Originally Posted by: hamush 

bit ce ti bolje

Mir Vama.

kako moes i ocekivati imati iakvog uspjeha sa zenama ako joj mislis uletavati sa vatikanoidima i korona cipovima? pa bilo koja normalna treba ce te zaobici u sirokom luku. Il joj mislis mozda poslati video onog debelog prasca kojeg postas sa YT? Vidim da razvijas jednu zdravu mizoginiju. Nisi skontao da ti pola foruma govori da odes pojebat nesto, ne zato da te prcaju u mozak nego zato sto je OCIGLEDNO da ti je to prijeko potrebno? ne zajebavam se.

forum ti nije alternativa za normalan zivot. i samo ljudi koji imaju goli kurac od stvarnog drustvenog zivota obitavaju na forumu po cijele dane.. ti si jos mlad, a neki to rade preko 10 godina...
Nastavis li u ovakvoj putanji vrlo je jednostavno predvidjeti da ces samo vise i dublje zaglibiti u pizdarije i debilne zavjere. u konacnici to vodi do duboke disonance sa realnoscu i samo ces sam sebe vise izolirati od vanjskog svijeta, a time i sebi onemoguciti nekakvu suvislu drustvenu interakciju sa drugima.

napisao sam ti gore Elliot Rodgers 2.0. Izvini, grub sam bio, ali procitaj malo o njegovom zivotu i gdje ga je mizoginija i frustracija oko iste dovela i sta je napravio...

mlad si, nisi glup, imas energije, usmjeri je na nesto konstruktivno. Teorije zavjera su definitivno zadnja stvar na koje bi trebao trosit energiju.

Zene nisu prileznice ni drolje i sl... imas ih svakakvih, ali velika vecina su normalne i OK osobe.. Naravno da ima zena koje su smece i djubrad i kurvestine i karakterna govna, ali kao i sa muskim spolom, takve osobe su vecinom i same nesretne i u kurcu jer nitko to ne zeli pored sebe.

i kategorizirati sve zene kao kurve je suludo. uostalom zena te je i porodila. takve izjave su vrlo indikativne da si nezadovoljan i to je OK, samo onda se pozabavi sa sobom da sebe unaprijedis do te tocke da ti takvi stavovi ne trebaju.

Jos jednom - isprika na podjebavanju. Cijenim tvoju iskrenost i bilo bi mi drago da poslusas sta su ti drugi jos ovdje napisali.

Poštovani gospodine Hamush, mnogo Vam hvala. Želim samo reći da su muški još daleko gori, žene su odlične kakvi su oni. Ja daleko više cijenim žene nego muškarce. Nisam ja kategorizirao sve žene kao takve, nego VELIKU VEĆINU DANAŠNJIH mladih djevojaka. Isto tako, ima proporcionalno daleko više muškaraca koji su puno gori nego žene. Nisam ja nikako mislio ispasti kao ženomrzac, naprotiv, žene daleko više cijenim nego muške.

Mir Vama.

Mir Vama.

Similar Topics
Users browsing this topic