Jarac
2019-09-21T16:31:07Z
Originally Posted by: DjomlaKS 

Originally Posted by: bero 

https://www.index.hr/vijesti/clanak/anketa-hrta-sdp-gotovo-dostigao-hdz-zivi-zid-potpuno-propao/2117954.aspx

Eu vs. Živi Zid:
EU by armbar 1R

Kako to da HSS propada?
Za Beljaka se pisalo da i nije toliko los, al ono stranka nikako korak naprijed

Pa imali su 1, 1 kad ih je preuzeo, ovo je valjda neki maksimum koji im ide.
fanatic
2019-09-21T18:02:07Z
Originally Posted by: Jarac 

https://www.index.hr/vijesti/clanak/anketa-hrta-sdp-gotovo-dostigao-hdz-zivi-zid-potpuno-propao/2117954.aspx

Eu vs. Živi Zid:
EU by armbar 1R

Kako to da HSS propada?

ma ova anketa nije mjerodavna jer se čitava Hrvatska gleda kao 1 izborna jedinica i onda ispada da npr IDS, HNS i HSS ne prelaze izborni prag, što definitivno nije točno

IDS će uhvatit 3 mandata u Istri
HNS na sjeveru Hrvatske
a HSS će vjerojatno preko koalicije sa SDP-om uhvatit par mandata, a ako ne onda Beljak sigurno osvaja preko Samobora a ostatak stranke preko Slavonije i Baranje
"I was in Las Vegas when the Nogueira brothers first touched down in America. There was a bus, this is a true story. There was a bus that pulled up to a red light, and Little Nog tried to feed it a carrot, while Big Nog was petting it. He thought it was a horse"
Chiodo
2019-09-21T18:45:12Z
Originally Posted by: fanatic 

Originally Posted by: Jarac 

Eu vs. Živi Zid:
EU by armbar 1R

Kako to da HSS propada?

ma ova anketa nije mjerodavna jer se čitava Hrvatska gleda kao 1 izborna jedinica i onda ispada da npr IDS, HNS i HSS ne prelaze izborni prag, što definitivno nije točno

IDS će uhvatit 3 mandata u Istri
HNS na sjeveru Hrvatske
a HSS će vjerojatno preko koalicije sa SDP-om uhvatit par mandata, a ako ne onda Beljak sigurno osvaja preko Samobora a ostatak stranke preko Slavonije i Baranje

To je istina.
Stipe
2019-09-21T22:38:10Z

Eu vs. Živi Zid:
EU by armbar 1R

Kako to da HSS propada?

Kako misliš propada? Imaju kontinuirano oko 3%.

HSS ima stabilno članstvo, lidera, i ima par lokalnih jedinica gdje je jak.

Prije Beljaka su bili pali na 1 mandat u Saboru (sa 17 početkom 2000., kroz doba koalicija s HDZ-om) i potpuno se izgubili, prijetila im je sudbina HSLS-a.
Sad su znatno jači, i to usprkos nekim odlascima članova pod HDZ-ove skute.

Jedino ih je Kožićev odlazak koštao, u smislu da im je on bio jedan od lokalnih aduta.

-Stipe
DjomlaKS
2019-09-30T08:37:06Z
Di su forumasi iz Srbije? Kakva je ovo Marina Abramovic kojoj ste masno platili da sat vremena bulji u magarca :D
I vidim da se neki tamo zgorzavaju jer je sotonistica ili sta vec?
hamush
2019-09-30T17:36:18Z

Di su forumasi iz Srbije? Kakva je ovo Marina Abramovic kojoj ste masno platili da sat vremena bulji u magarca :D
I vidim da se neki tamo zgorzavaju jer je sotonistica ili sta vec?

aj progluglaj ko je ona prije nego sto pitas jel sotonistica :)1 :)1 :)1 :)1
DjomlaKS
2019-09-30T23:29:03Z
Originally Posted by: hamush 

aj progluglaj ko je ona prije nego sto pitas jel sotonistica :)1 :)1 :)1 :)1

Pa vidim da je u Srbiji mnogi tako dozivljavaju i pisu, pa zato i pitam kakvo je tamo stanje

Guglao sam nesto al nije me previse zanimljivo djelovalo pa sam odustao., al baca mi malo na dramu oko instambulske u HR :)1

FeEm
  • FeEm
  • Advanced Member
2019-10-03T17:03:41Z
Jel se iko pitao gde sam nestao?nije niko znam :)

Vise sam i zaboravio od kad sam iznenada blokiran, bez obrazloženja i to na nekoliko godina.
To je za mene bio veliki šok,pao sam u depresiju,pomišljao na samoubistvo...
I evo sad sasvim slučajno da probam prijavu,da bih video jupijevu sliku i ono prošlo,a mnogo puta pre nije.
Hvala tom nekom ko se smilovao i dao još jednu šansu, ovom teškog zločincu, da se proba ubuduće složit sa svim što mr.bero kaže i misli.Inace takvo slično ponašanje ima glavni baja u Srbiji,hoće da se svi slažu sa njim i da ga svi vole.Lav u svojoj državi(forumu),mačić kod stranih svetskih lidera(u realnom životu).

Živela sloboda govora :)1
bero
  • bero
  • Advanced Member Topic Starter
2019-10-03T20:53:20Z
Originally Posted by: FeEm 

Vise sam i zaboravio od kad sam iznenada blokiran, bez obrazloženja i to na nekoliko godina.
I evo sad sasvim slučajno da probam prijavu,da bih video jupijevu sliku i ono prošlo,a mnogo puta pre nije.
Hvala tom nekom ko se smilovao i dao još jednu šansu, ovom teškog zločincu, da se proba ubuduće složit sa svim što mr.bero kaže i misli.Inace takvo slično ponašanje ima glavni baja u Srbiji,hoće da se svi slažu sa njim i da ga svi vole.Lav u svojoj državi(forumu),mačić kod stranih svetskih lidera(u realnom životu).

Sorry što moram da te razočaram, ali nemam blage veze o čemu pričaš. :)18
Niti sam te ja blokirao, niti sada odblokirao, ustvari jedva da te se i sjećam (kroz maglu mi poznat tvoj nick i originalni postovi tipa "srebrenica je mit" itd, ništa više). Ja kada nekom moram stavit suspenziju radi kršenja pravila to i obrazložim (finim lepim crvenim slovima) i stavim javno vremenski rok. Isto rade i svi modovi.

No vidim da imaš tipična "vasionski narod" razmišljanja, ceo svet je protiv vas, a realnost je da svet nikad čuo za vas :)20

Ako nisi mogao pristupiti forumu mogao si meni ili nekom drugom modu poslati poruku i vidjeli bi o čemu je riječ. No ako ti je egu lakše da je riječ o masonskoj uroti protiv tebe (a ne da je neka greška i da si nebitan), onda nek ti bude. U svakom slučaju, welcome back Lave Vučićev 😉
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
DjomlaKS
2019-10-06T14:12:50Z
https://www.index.hr/mob...y=magazin&id=2121835 

Vjerujete li vi da vam ga netko na silu moze popusit 🤔
hamush
2019-10-06T15:25:43Z

Originally Posted by: FeEm 

Sorry što moram da te razočaram, ali nemam blage veze o čemu pričaš. :)18
Niti sam te ja blokirao, niti sada odblokirao, ustvari jedva da te se i sjećam (kroz maglu mi poznat tvoj nick i originalni postovi tipa "srebrenica je mit" itd, ništa više). Ja kada nekom moram stavit suspenziju radi kršenja pravila to i obrazložim (finim lepim crvenim slovima) i stavim javno vremenski rok. Isto rade i svi modovi.

No vidim da imaš tipična "vasionski narod" razmišljanja, ceo svet je protiv vas, a realnost je da svet nikad čuo za vas :)20

Ako nisi mogao pristupiti forumu mogao si meni ili nekom drugom modu poslati poruku i vidjeli bi o čemu je riječ. No ako ti je egu lakše da je riječ o masonskoj uroti protiv tebe (a ne da je neka greška i da si nebitan), onda nek ti bude. U svakom slučaju, welcome back Lave Vučićev ;)

hristosa mu...
bero
  • bero
2019-10-07T10:55:09Z
https://www.jutarnji.hr/...-u-tom-podrucju/9452678/ 

Jadni kurdi su fakat uklet narod 😞
- dr jupidu
dr jupidu
2019-10-07T15:41:52Z

nema zajebancije u kiniii

samo je pitanje treba li svijetu nova libija

Mario Manga
Ako netko zna kako upravljati sa milijardu i 400 milijuna ljudi uz slobode jedne Danske, Norveške ili Nizozemske neka se javi. Dakle pričanje a bez imalo iskustva u vođenju bar omanje kompanije je besmiseno. Nema demokracije sa tako mnogobrojnom populacijom niti im dekadencija zapada treba, ne treba nikome istini za volju. Uvijek su postojale i postojaće koleteralne žrtve zradi nekog višeg cilja. Pa to i sami radimo svakodnevno, naravno na jednom nižem i manje primjetnom nivou. No teško kažnjavanje dilera i pedofila kao i ekstremista u tako mnogoljudnoj zemlji je stvar potrebe a ne izbora. Sad da netko ''hekla'' doma a pokuca mu policija na vrata čisto sumnjam. Neke južne pokrajune Kina smarta svojima a Indija svojima, postoje mnogobrojna neriješena pitanja kao i drugdje u svijetu. Neki problemi postoje stotinama godina i čekaju. Naravno neki neredi su umjetno inicirani i vođeni, primjeri su mnogi, to su uglavnom radile i rade Velika Britanija i USA. Kina ide u dobrom smijeru i polako, s tako velikom populacijom nagle promjene nisu dobrodošle. Kada bi svaka zemlja gledala sebe i svoje probleme, probleme svojih ljudi rješavala, planeta bi bila bolje mjesto za življenje.
Sviđa mi se · Odgovor · 6 · 4 h · Uređeno
neprimam kućne posjete.
dr jupidu
hamush
2019-10-08T14:12:24Z

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/amerikanci-ostavili-kurde-na-cjedilu-turci-planiraju-veliku-ofenzivu-u-sjevernoj-siriji-trump-pere-ruke-mi-vise-necemo-biti-u-tom-podrucju/9452678/

Jadni kurdi su fakat uklet narod :(

"Kurds have no friends but the mountains"

To je stara izreka koja jos dan danas stoji.
bero
  • bero
2019-10-08T14:54:00Z
https://www.vecernji.hr/...e-ona-tko-sam-ja-1350548 

Puncher, kako komentiraš činjenicu da NIJEDAN medij u Srbiji nije objavio ovu vijest?
jel to demokracija u zemlji Vučićevog blagostanja, kako sam kažeš da je tamo sve super.
- dr jupidu
brzi
  • brzi
  • Advanced Member
2019-10-08T16:49:27Z
Originally Posted by: dr jupidu 

https://www.youtube.com/watch?v=gGYoeJ5U7cQ

Mario Manga
Ako netko zna kako upravljati sa milijardu i 400 milijuna ljudi uz slobode jedne Danske, Norveške ili Nizozemske neka se javi. Dakle pričanje a bez imalo iskustva u vođenju bar omanje kompanije je besmiseno. Nema demokracije sa tako mnogobrojnom populacijom niti im dekadencija zapada treba, ne treba nikome istini za volju. Uvijek su postojale i postojaće koleteralne žrtve zradi nekog višeg cilja. Pa to i sami radimo svakodnevno, naravno na jednom nižem i manje primjetnom nivou. No teško kažnjavanje dilera i pedofila kao i ekstremista u tako mnogoljudnoj zemlji je stvar potrebe a ne izbora. Sad da netko ''hekla'' doma a pokuca mu policija na vrata čisto sumnjam. Neke južne pokrajune Kina smarta svojima a Indija svojima, postoje mnogobrojna neriješena pitanja kao i drugdje u svijetu. Neki problemi postoje stotinama godina i čekaju. Naravno neki neredi su umjetno inicirani i vođeni, primjeri su mnogi, to su uglavnom radile i rade Velika Britanija i USA. Kina ide u dobrom smijeru i polako, s tako velikom populacijom nagle promjene nisu dobrodošle. Kada bi svaka zemlja gledala sebe i svoje probleme, probleme svojih ljudi rješavala, planeta bi bila bolje mjesto za življenje.

doktore, nemoj zamjerit, al ovo je najlucidniji tekst koji si ikad natipkao ...i onda skužim da je c/p sa drugog foruma :)18
Quod non audit Vuco, penis non elevare.
Jarac
2019-10-08T17:03:28Z
Originally Posted by: brzi 

Mario Manga

doktore, nemoj zamjerit, al ovo je najlucidniji tekst koji si ikad natipkao ...i onda skužim da je c/p sa drugog foruma :)18

Standardno laprdanje o drugima i drugim sustavima, pametovanje a na kraju isto bezglavo opravdanje gluposti , kao i ovi drugi što im traže zamjerke, samo su ovi ljigaviji jer ne žive tako a hvale na sva usta sustav.
Tipičan internet bez mozga u biti.
dr jupidu
2019-10-08T19:49:38Z
Originally Posted by: brzi 

Mario Manga

pa djelomično se slažem s tekstom..al ako si vidio ja sam napisao da treba li svijetu nova libija...

preraikalne kaze za prekršaje me odvraća posjetit ovu zemlju ikada..

da ne govorim ako neko nekom želi naudit stavit će toj osobi vrećicu kokaina pred put u kinu,potapšat ga po ramenu i rješio ga se za sva vremena

na suptilan način

ja posjećujem samo moderne civilizirane zemlje a ostae ne hvala bez obzira na povijest tradiciju i kulturu...koja je zanimjiva ljubiteljima povijesti

ja volim lijepu vilu..s toplim tušem i svim ugodnostima a oko vile okruženje visokoobrazovanih i ok ljudi u više moralnom smislu

uopće nem ni zemlju posjećivat zemlje đeparoša tipa brazi rio de janeiro gdje bi ako me neko opljačkao ili krenuo pljačkat zamalo ubio jer sve gledam kao napad na život

itd itd

nek mi neko plati 10 000 eu i plaćen smještaj u najboljem pakistanskom hotelu mjesec dana glatko bi ga odbio...

isto vrijedi i za indiju i ostale još nerazvijene zemlje u svim segmentima
neprimam kućne posjete.
Similar Topics
Users browsing this topic