tiger04
  • tiger04
  • Advanced Member Topic Starter
2011-05-16T13:27:13Z
Zanima me vase misljenje ,meni nepoznate organizacije al cije evente gledam skoro svaki vikend i izgledaju mkii dobri,
neki i bolji od UFCovih, mislim o konkurenciji je smijesno pricat,a ono sto me zanima i to bi volio Jupida pitat,kolko
god mrzio njegovu bahatost cijenim njegovo znanje ,mozda vremenom i on skonta da i ja znamn sto -sta,
nego DA LI JE SAD TO JEDINA RECIMO OZBILJNA ORGANIZACIJA kolko tolko uz UFC SF ne racunam mislim kao UFC ih racunam,
da li bi neko mogao ,ocekuje li se da japanci probude ,il englezi il ce UFC bit buduci Pride,dok ne dodje neki novi Pride nazovimo.
Pozdrav
Sponsor
bero
  • bero
  • Advanced Member
2011-05-16T13:47:57Z
tiger04 wrote:

Zanima me vase misljenje ,meni nepoznate organizacije al cije evente gledam skoro svaki vikend i izgledaju mkii dobri,

:)20
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
govedo
2011-05-16T14:19:11Z
Tiger04 bez ljutnje ali koje droge ti koristis?:)22 :)22
Đolo
2011-05-16T14:22:01Z
bero wrote:

tiger04 wrote:

ahahahhahaha
Satrap
2011-05-16T14:29:24Z
bero wrote:

tiger04 wrote:

Hahahahahahahahahaha...
arti
  • arti
  • Advanced Member
2011-05-16T15:14:08Z
govedo wrote:

Tiger04 bez ljutnje ali koje droge ti koristis?:)22 :)22

:)26 :)27 :)27 :)27
tiger04
  • tiger04
2011-05-16T18:08:06Z
Stvarno ne kontam,mislio sam ko stoji iza njioh,jesu li neovisni,jel nersto ko WEC,za SF i Cokera sam znao,ovo ne znam ,o tome se radi,ne znam sad koje ovde izgorio ,kad sam rekao nepoznate to sam i mislio,ne vidim im stranicu,ne znam bazu ,nista o njima .
Satrap
2011-05-16T18:33:18Z
tiger04 wrote:

Stvarno ne kontam,mislio sam ko stoji iza njioh,jesu li neovisni,jel nersto ko WEC,za SF i Cokera sam znao,ovo ne znam ,o tome se radi,ne znam sad koje ovde izgorio ,kad sam rekao nepoznate to sam i mislio,ne vidim im stranicu,ne znam bazu ,nista o njima .

http://en.wikipedia.org/...r_Fighting_Championships 

http://www.bellator.com/ 

Jel ovo bilo tako komplicirano za pronać i pročitat? Stvarno si lik, samo da ti je baljezgat pizdarije po forumu...
govedo
2011-05-16T18:37:23Z
Dijagnoza je dileja naturalis.:)22 :)18 :)18
tiger04
  • tiger04
2011-05-16T18:38:10Z
a kad sam ja to napisao neki topic do juce,osim onaj da obavjestim za noc gladijatora:)23
Ne kontam sta ste tako negativni.
tiger04
  • tiger04
2011-05-16T18:39:15Z
slusaj govedo ,tebi nik kaze sve sta si
govedo
2011-05-16T18:39:46Z
Ja nisam negativan, ali vristim od smjeha na tvoje postove.
Ponekada mi se cini da si ti neciji gimmik account.
Sorry na offu ali morao sam.
govedo
2011-05-16T18:40:57Z
tiger04 wrote:

slusaj govedo ,tebi nik kaze sve sta si

Narvno ako se ne varam krave su Bozanstvo u nekim zemljama, zamisli kako tek cijene rasna goveda. :)18 :)18 :)22 :)22 :)22
Diablo
2011-05-16T18:44:05Z
tiger04 wrote:

neki i bolji od UFCovih, mislim o konkurenciji je smijesno pricat,a ono sto me zanima i to bi volio Jupida pitat,kolko
god mrzio njegovu bahatost cijenim njegovo znanje ,mozda vremenom i on skonta da i ja znamn sto -sta,
nego DA LI JE SAD TO JEDINA RECIMO OZBILJNA ORGANIZACIJA kolko tolko uz UFC SF ne racunam mislim kao UFC ih racunam,
da li bi neko mogao ,ocekuje li se da japanci probude ,il englezi il ce UFC bit buduci Pride,dok ne dodje neki novi Pride nazovimo.
Pozdrav

stari moj, ti nisi tigar nego kralj :)20
Black Arrow
2011-05-16T18:54:52Z
Gledao sam proslih 5 evenata i moram reci da mi se Bellator svidja. Ima uvjek dobrih borbi.
Sto se tice ambijenta,male dvorane i okrugli oktagon ima nesto magicno i toliko privlacno... da bi se najradje i sam zelio boriti...
Ili izazvati naseg Budha dr jupidu i slomiti mu nos...:)20 :)20

Ne treba uvijek uporedjivati svaku drugu organizaciju sa UFC-om. UFC jeste i vjerovatno ce dugo ostati vodeca i najbolja organizacija.

Nadam se da ce Bellator i druge organizacije sirom svijeta u buducnosti jos vise napredovati.
Mislim da bi bilo bezveze za nas fanove, a jadno za MMA kao sport da se sve svodi na UFC.
Satrap
2011-05-16T19:04:40Z
tiger04 wrote:

a kad sam ja to napisao neki topic do juce,osim onaj da obavjestim za noc gladijatora:)23
Ne kontam sta ste tako negativni.

Sad sam uvjeren da imaš i retrogradnu amneziju uz disleksiju i shizofreniju. U tebe ima materijala za čitav jedan kongres.
hamush
2011-05-16T19:20:19Z
lakse malo decki. nema potrebe za grube rijeci.
Cain
  • Cain
  • Advanced Member
2011-05-16T22:07:50Z
Black Arrow wrote:

Gledao sam proslih 5 evenata i moram reci da mi se Bellator svidja. Ima uvjek dobrih borbi.
Sto se tice ambijenta,male dvorane i okrugli oktagon ima nesto magicno i toliko privlacno... da bi se najradje i sam zelio boriti...

Ne treba uvijek uporedjivati svaku drugu organizaciju sa UFC-om. UFC jeste i vjerovatno ce dugo ostati vodeca i najbolja organizacija.

Nadam se da ce Bellator i druge organizacije sirom svijeta u buducnosti jos vise napredovati.
Mislim da bi bilo bezveze za nas fanove, a jadno za MMA kao sport da se sve svodi na UFC.

+1
osim lomljenja nosa doktoru:)18
My PFS Bets:
9 Wins, 0 Losses, 0 Draws, and 1 no contests.
http://i232.photobucket....ms/ee199/mazon21/UFC.png 
Black Arrow
2011-05-16T22:24:35Z
Cain wrote:

Black Arrow wrote:

+1

Ma sala :)18 nemam ja takav cardio da bi opstao protiv dr jupido. Morao bi ici na visinske pripreme...:)20
Cain
  • Cain
  • Advanced Member
2011-05-16T22:29:52Z
Black Arrow wrote:

Cain wrote:

Black Arrow wrote:

+1

Ma sala :)18 nemam ja takav cardio da bi opstao protiv dr jupido. Morao bi ici na visinske pripreme...:)20

My PFS Bets:
9 Wins, 0 Losses, 0 Draws, and 1 no contests.
http://i232.photobucket....ms/ee199/mazon21/UFC.png