kicker
  • kicker
  • Advanced Member Topic Starter
2011-05-08T15:13:00Z
Sinoć u Milanu Trušček pobijedio prekidom u prvoj rundi nakon poznatog terorističkog Gnp-a..
Sponsor
Joeseph Jones
2011-05-08T15:16:41Z
Svaka mu cast, gotovo svaki tjedan se bori. Respect
bero
  • bero
  • Advanced Member
2011-05-08T15:35:34Z
bravo ivice!
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
dr jupidu
2011-05-08T15:58:45Z
od novosti.danijel dzebic i gluhak su izgubili..vs france neki event... A truscek.i taj brazilac je neka srednja klasa i evidentno je truscek na razini visoke srednje klase..sad vec rjesava protivnike iskusno.tesko da ce mo ga gledat u top ufc al njegova karijera bi se mogla razvit do razine ufc a kao pokrajac recimo.za nesto vise fali jedan atletski dio koji teror nadomjesta radom i zeljom.on zeli mma... I to se vraca..
neprimam kućne posjete.
bbbmarc
2011-05-08T16:00:32Z
dobro je krenulo unazad mjesec dana, rad s pokrajcem u core gymu očito daje rezultat
atilla hun
2011-05-08T18:20:07Z
dr jupidu wrote:

od novosti.danijel dzebic i gluhak su izgubili..vs france neki event... A truscek.i taj brazilac je neka srednja klasa i evidentno je truscek na razini visoke srednje klase..sad vec rjesava protivnike iskusno.tesko da ce mo ga gledat u top ufc al njegova karijera bi se mogla razvit do razine ufc a kao pokrajac recimo.za nesto vise fali jedan atletski dio koji teror nadomjesta radom i zeljom.on zeli mma... I to se vraca..

mislim da na nakon ovog upisa nemaš više pravo prigovarat tigru na pisanju.. ovo je čudo :)20 :)20 :)20 :)20
Reaktivac
2011-05-08T18:53:14Z
dr jupidu wrote:

Konačno da si jedan moj sms podjelio s forumašima. :)36

Slažem se za ocjenu Truščeka, kome je najveća boljka parter.

Sumnjam da je u Core Gym-u u nepunih mjesec-dva "naučio" parter (uz dužno poštovanje Core Gym-u), no dobro je da ide tamo gdje mu više odgovara i gdje misli da će proći bolje.

U svakom slučaju; bravo za Truščeka i puno sreće u idućim mečevima. :)36
kicker
  • kicker
2011-05-08T19:40:35Z
Reaktivac wrote:

dr jupidu wrote:

Sumnjam da je u Core Gym-u u nepunih mjesec-dva "naučio" parter (uz dužno poštovanje Core Gym-u), no dobro je da ide tamo gdje mu više odgovara i gdje misli da će proći bolje.

Mislim da si pomiješao lončiće. Core gym je dvorana, a koliko je meni poznato još nije zabilježen slučaj da je dvorana nekoga naučila parter. Trušček je nakon nekoliko poraza u nizu odlučio prijeći u Croatian top team koji pod vodstvom Igora Pokrajca ima termine u Core gymu. U Core gymu termine imaju i drugi klubovi ( Kolakušić, Matijević..) također treninge rade i više boksačkih trenera sa svojim borcima i rekreativcima, Goran Reljić vodi Bjj itd...
Trušček je član Croatian top teama, treneri su mu Igor Pokrajac i Goran Babić Hamby, a Bjj radi u Black Dragonu..

Cain
  • Cain
  • Advanced Member
2011-05-08T19:46:10Z
Joeseph Jones wrote:

+1
Svaka čast Terroru , cijelom njegovom timu i mami što ga je rodila:)1
Majstore.
My PFS Bets:
9 Wins, 0 Losses, 0 Draws, and 1 no contests.
http://i232.photobucket....ms/ee199/mazon21/UFC.png 
Joeseph Jones
2011-05-08T19:48:37Z
Cain wrote:

Joeseph Jones wrote:

+1
Svaka čast Terroru , cijelom njegovom timu i mami što ga je rodila:)1
Majstore.

:)36
Stipe
2011-05-08T20:03:23Z
Trušćek - svaki tjedan - meč jedan! :)20

Velike čestitke!

-Stipe
Reaktivac
2011-05-08T20:09:37Z
kicker wrote:

Mislim da si pomiješao lončiće. Core gym je dvorana, a koliko je meni poznato još nije zabilježen slučaj da je dvorana nekoga naučila parter. Trušček je nakon nekoliko poraza u nizu odlučio prijeći u Croatian top team koji pod vodstvom Igora Pokrajca ima termine u Core gymu. U Core gymu termine imaju i drugi klubovi ( Kolakušić, Matijević..) također treninge rade i više boksačkih trenera sa svojim borcima i rekreativcima, Goran Reljić vodi Bjj itd...
Trušček je član Croatian top teama, treneri su mu Igor Pokrajac i Goran Babić Hamby, a Bjj radi u Black Dragonu..

Zanimljiva igra riječi. :)37

Hvala na infu, poznato mi je gdje trenirate i odsrca obojici puno uspjeha u daljnim mečevima. :)36
kicker
  • kicker
2011-05-08T20:18:11Z
Reaktivac wrote:

kicker wrote:

Zanimljiva igra riječi. :)37

Hvala na infu, poznato mi je gdje trenirate i odsrca obojici puno uspjeha u daljnim mečevima. :)36

Znam da ti znaš, moj post je usmjeren onima koji su manje upućeni..
Cain
  • Cain
  • Advanced Member
2011-05-08T20:24:04Z
Ivica "Terror" Trušček na fight matrixu trenutno 348 ali nisu još apdejtali (čeka se sherdog) zadnju borbu
baš me zanima koliko će se dići jer je njima bitno kad i koliko je borac aktivan godišnje
a Terror je bome aktivan
http://www.fightmatrix.c...ks/welterweight/7/#Ivica  Truscek

My PFS Bets:
9 Wins, 0 Losses, 0 Draws, and 1 no contests.
http://i232.photobucket....ms/ee199/mazon21/UFC.png 
Terror
2011-05-08T21:04:44Z
dr jupidu
2011-05-08T21:22:34Z
Reaktivac wrote:

dr jupidu wrote:

kakav sms?javio mi je moj skaut iz pariza .. . truscek nema problem partera nit problem stand upa. Ne cini on greske i pokrete kao neko ko nezna itd.jednostavno on nit je gore nit dole briljantan al sve zna dobro.e sad sigurno se kod pokija uci vjezbat po ufc standardima i on napreduje sveokupno i u borbama pokazuje da zna sve.a poraze je mogao izbjeci da je atleticniji i okretniji.no on nije tip taj vec je kao pokrajac,radnik i radnik.jer moze on pola treninga radit u podrumu al on putuje jako puno da bi trenirao.e to je strast.. The terror ce napravit solidnu karijeru,za nesto vise fali faktor zx5:)
neprimam kućne posjete.
dr jupidu
2011-05-08T21:29:26Z
Terror wrote:

Fala dečki!

mi o vuku...
neprimam kućne posjete.
Losh
  • Losh
  • Advanced Member
2011-05-08T21:32:05Z
Svaka cast ! Samo gazi .
Diablo
2011-05-08T21:56:34Z
svaka cast Ivice, samo nastavi tako i vjerujem da mozes napravit dobru karijeru..
da Mirko ima srce poput tebe cijelom ufc-u bi se tresle gace
Reaktivac
2011-05-08T22:03:50Z
dr jupidu wrote:

kakav sms?javio mi je moj skaut iz pariza .. . truscek nema problem partera nit problem stand upa. Ne cini on greske i pokrete kao neko ko nezna itd.jednostavno on nit je gore nit dole briljantan al sve zna dobro.e sad sigurno se kod pokija uci vjezbat po ufc standardima i on napreduje sveokupno i u borbama pokazuje da zna sve.a poraze je mogao izbjeci da je atleticniji i okretniji.no on nije tip taj vec je kao pokrajac,radnik i radnik.jer moze on pola treninga radit u podrumu al on putuje jako puno da bi trenirao.e to je strast.. The terror ce napravit solidnu karijeru,za nesto vise fali faktor zx5:)

Da, ti si ovako mjerodavan da to procjeniš na temelju skautiranja po forumima. :)1

No, znaju bivši i sadašnji treneri Truščeka, koji su svjesni njegovih potencijala, ali i nedostataka.

Baš naprotiv; Trušček je izuzetno atletičan i eksplozivan borac, samo ga treba "izbrusiti".

Trušček je doista veliki radnik i treba cjeniti njegovo zalaganje, okolnosti i sl., i naravno da ga treba respectirati. Još će on mnoge bitke dobiti...