Mosquito
2021-04-10T21:34:55Z
Forgy ošo u mek, zaključao dvoranu,sve ih nabio na .... i reko idem nazad na vrata raditi,meni ovo ne treba u životu....
doog_kool
2021-04-10T21:35:28Z
Originally Posted by: Svensson 

Originally Posted by: doog_kool 

FNC armagedon sutra. Mogle bi biti odlične i zanimljive borbe. Jedva čekam.

Forgy djeluje izdeprimiran nakon što je rumunjka pomela Adrianu

ovaj Houdini je odličan borac, djelovao je ko smanjeni Bisping. super boks

Potop ATT-a danas. Ovaj Marko Ostanek je umjetnik partera,baš gušt za gledat,a mali Bojković je zbilja impresivan sa svojih 19god.
Vult
2021-04-10T21:37:48Z
Svaka čast Forgyu kao organizatoru, i svemu što
Radi za MMA u Hrvatskoj, ali nešto ne štima s ATT-om
imaju najbolje uvjete, a rezultatati su tanki,
Ne mogu prežalit Caputa i Milidragovića od najvećih
potencijala, potonuli su zasad u regionalni prosjek.

Svak ima svoj izbor, ali meni više paše furanje
Gladijatora, Soldića na Thompsona i na domaće
sheme 🙂, nego isforsirano oponašanje zapada, od
glazbe, fajterskog mentaliteta, uopće ponašanja.
Rezultati su mjerilo, zasad ih samo Erslan iz ATT-a ima.
Reaktivac
2021-04-10T21:47:45Z
Originally Posted by: Reaktivac 

Ban Team je najbolji klub na FNC amaterskom prvenstvu s tri zlatne, dvije srebrne i dvije brončane medalje, u sedam težinskih kategorija.
7/19 u konkurenciji dodjele medalja, pošto u +93 nije bilo protivnika pa je zlato osvojio Juraj Soldo.
Bravo ekipa !

Ban još jednom izašao kao pobjednik protiv ATT.
Nedavno je izdominirao i na amaterskom.

Inače, sjajna borba.
Kosić je eksplozivan, ali fali iskustva. Bio je blizu, ima prostora za poboljšanja i napredak. Odličan i simpatičan momak. Sjajan entrance.
Bojković isto velik potencijal, s obzirom na 19 god.
Ostanek sjajan parter, okretan i nezgodan.
doog_kool
2021-04-10T22:03:50Z
Originally Posted by: Vult 

Svaka čast Forgyu kao organizatoru, i svemu što
Radi za MMA u Hrvatskoj, ali nešto ne štima s ATT-om
imaju najbolje uvjete, a rezultatati su tanki,
Ne mogu prežalit Caputa i Milidragovića od najvećih
potencijala, potonuli su zasad u regionalni prosjek.

Svak ima svoj izbor, ali meni više paše furanje
Gladijatora, Soldića na Thompsona i na domaće
sheme 🙂, nego isforsirano oponašanje zapada, od
glazbe, fajterskog mentaliteta, uopće ponašanja.
Rezultati su mjerilo, zasad ih samo Erslan iz ATT-a ima.

Pa mislim da nije sve do uvjeta. Bojković je jednostavno kvalitetniji i talentiraniji borac od Čelića i džabe ti uvjeti onda. Od 10 borbi,Bojković dobiva svih 10. Kosić s druge strane ne sluša svoj kut,oni govore jedno on radi drugo.

Milidragović je po meni extra potencijal,dečko je na početku karijere ima nekih 19-20god i prema tome nema potrebe pričati o bilo kakvom potonuću u regionalni prosjek.

Što se tiče profi boraca iz ATT-a po meni veće rezultate ima Pejić od Erslana,al sve je to još tanko. Očekujem više od obojice u budućnosti. Barbir bi mogao iznenaditi Jokera. Vidjet ćemo.

Armagedon turnir vrhunska priča,odlične borbe i mislim da će svakom godinom biti sve bolje i bolje. Ostanek me definitivno kupio svojom skromnošću,ponašanjem prije borbe i svojom kvalitetom na kraju krajeva. Želim mu da ode u KSW i počne zarađivati neki opipljiviji novac od sporta. Za Bojkovića ima vremena,al definitivno momak ima mjesta u KSW-u.
Seven
2021-04-11T07:54:00Z

neznam gdje ovo postaviti u koju temu , ali zanimljive vijesti , Don Wilson sa 65+ godina vs Frank Dux

Don Wilson to je onaj što je Cikatića nokautirao i bio dugo godina prvak svijeta u kickboxingu , što je snimio preko 20 vrhunskih filmova i što sada sa 65+ godina traži gdje da se bori , kaže u Americi mu nedaju da se bori jer je star 😃 . Što reći o takvom liku , dodje u Tajland po njihovim pravilima , spušta kilažu naglo u jednom danu izgubi 5 kg , dehidrira totalno i dobije prvaka Tajlanda tamo .

A Frank Dux je priča za sebe , za njega nema baš dokaza da je bio prvak u Kumite-u 😃 .
Gates je bio mali digitalni kameleon koji je postao komodski varan epidemiologije .
OldSchoolFan
2021-04-11T20:10:14Z
Pozdrav svima, nov sam na forumu. Koga zanima, predstavio sam se na Filmovima 😊 odgledao danas sve borbe. Ostanek me oduševio šta je čovek sve izdržao i okrenuo meč, svaka mu čast. Naš Bojković vrhunski potenciial, pre svega fizički. Ipak, ja ne bih žurio na njegovom mestu u KSW, mislim da je bolje da mu polako grade karijeru i da stekne jos iskustva. Svaka čast Forgaču i ekipi koja je organizovala Armagedon, puno odličnih borbi smo videli. Malo mi je ova Dijakovićeva izjava licemerna sobzirom da je čove menadzer i borcima poput Save Lazića, Ilića koji nisu tako uspešni u KSW-u. ATT Zagreb posle Armagedona ispao kao Fight Company, borci non stop u medijima, treniramo najviše, najbolji smo, bijemo UFC borce na sparinzima i onda na mečevima ni blizu toga. Mada jos nisu dosadili kao Vaso i ekipa, jos ih nema na Balkan infu i u politickim emisijama kao ovih 😁
Anyone can win two fights in one night, but it is the third fight that tells you if you have steel balls or not- Don Frye
dr jupidu
2021-04-12T18:18:23Z
https://fightsite.hr/fig...pravo-situacija-15064672 

eto pročtajte šta kaže dijaković

u prevodu ono šta sam ja rekao da je na ksw u poslata svakakva roba s balkana koja je dobro došla protvnicma napunit score a da će ubuduće biti teže izborit mjesto

barbrir je dragulj kojeg nebi nikad slao da nije prošao pune pripreme za meč i dobro je da neide na meč s ilićem ako nije prošao 45 dana priprema

bojković je fizički talent ali još treba učiti kako se boriti jednostavnije i učinkovitije
neprimam kućne posjete.
doog_kool
2021-04-13T14:12:37Z
Uvijek sam tvrdio da nema većih čobana od Hrvata koji cijeli život žive u Njemačkoj,a još gore je ako su tamo rođeni. Čist primjer toga je Ivan Dijaković i Roberto Soldić. Za Roberta sam uvijek navijao,ali polako mi ta ekipa oko njega,a i on sam počinju ići na K. Dijaković šupak prvoklasni,ako je istina da je stopirao Barbira na ovaj ili onaj način. Ilke mi je bio drag uvijek,al sad baš navijam da popuši u KSW-u.
cayman
2021-04-13T15:12:21Z
Rade odličan posao gore, al su i šabani teški. Soldić konstatno sprda mlade dečke na našoj sceni. Đani bi unakazio Ilketa i to je jedini razlog zašto su ga stopirali. Meni je baš teško povjerovati da Forgi laže kak su ga optužili
Svensson
2021-04-13T15:56:48Z

Uvijek sam tvrdio da nema većih čobana od Hrvata koji cijeli život žive u Njemačkoj,a još gore je ako su tamo rođeni.

istina, skandinavski hrvati su za ove teška gospoda

OldSchoolFan
2021-04-13T19:54:47Z
Ilić ima već 31 godinu, nije više mlad, a on još uvek izgleda misli da može da napravi ozbiljnu karijeru pripremajući se sa drugarima Savom i Vasom koji su manji od njega 2 kategorije. Bolje da projateljstvo sa Dijakovićem iskoristi da odradi neki kamp u UFD-u. Mene baš nervira u poslednje vreme kao i cela ta ekipa. Non stop daju intervjue gde kada ih slušaš, kao da su šampioni UFC-a a svi drugi su debili.
Anyone can win two fights in one night, but it is the third fight that tells you if you have steel balls or not- Don Frye
Svensson
2021-04-13T20:19:15Z
Originally Posted by: OldSchoolFan 

Ilić ima već 31 godinu, nije više mlad, a on još uvek izgleda misli da može da napravi ozbiljnu karijeru pripremajući se sa drugarima Savom i Vasom koji su manji od njega 2 kategorije. Bolje da projateljstvo sa Dijakovićem iskoristi da odradi neki kamp u UFD-u. Mene baš nervira u poslednje vreme kao i cela ta ekipa. Non stop daju intervjue gde kada ih slušaš, kao da su šampioni UFC-a a svi drugi su debili.

meni je komično kako PFS piše "Sve u svemu, borac Ilićevog kalibra trebao bi svojeg poljskog kolegu pobijediti bez nekih većih problema."

Kakvog kalibra? 🤣 Poljak ima score 5-1 sa 4 nokauta, konkurencija koju je tukao je loša no Ilićeva nije bolja(osim s(p)retnog nokauta nad janikowskim). Jedino je imao više mečeva.
doog_kool
2021-04-14T09:26:21Z
Joker prigovara Forgaču i ATT-u na porazima Adriane i ostalih dok istovremeno on dolazi iz Fight Companya koji od svog osnutka nema niti jednu profi pobjedu.
OldSchoolFan
2021-04-14T14:53:26Z

Joker prigovara Forgaču i ATT-u na porazima Adriane i ostalih dok istovremeno on dolazi iz Fight Companya koji od svog osnutka nema niti jednu profi pobjedu.

Ima Vaso u borbi golim šakama 😁 ako Ilić dobije ovo mislim da će da gore društvene mreže posle prve MMA pobede 😁 A u onom countdownu u Poljskoj koji je radio Triangle, Krstić i Lazić prozivaju Janikovakog (naravno ne u lice) koji bi ih verovatno ubio u ringu. Postali su baš iritantna ekipa.

doog_kool
2021-04-14T15:27:00Z

Ima Vaso u borbi golim šakama 😁 ako Ilić dobije ovo mislim da će da gore društvene mreže posle prve MMA pobede 😁 A u onom countdownu u Poljskoj koji je radio Triangle, Krstić i Lazić prozivaju Janikovakog (naravno ne u lice) koji bi ih verovatno ubio u ringu. Postali su baš iritantna ekipa.

Čudna ekipa skroz. Ilić mi je uvijek bio najsimpatičniji od njih,al i on me sada začudio. Pazi ti on se uvrijedio što se Barbir želi boriti protiv njega. Čovjek koji ima 3 borbe u KSW-u, (1-2) sebe smatra nekom ogromnom facom. Pljuje po ATT-u? Ne znam oće Rakić iduće pripreme doći raditi u Fight Company ili u ATT?
Vaso Bakočević sa svojom glupom pričom "nema đe se nisam bio". Čovjek nema pobjedu u sherdogu protiv ozbiljnog borca i ima bar 15 pobjeda protiv boraca sa 0 pobjeda u svom scoreu. Savo "pričam dva sata,a da ništa ne kažem" Lazić isto ispod prosječan borac za europsku razinu. Mislim da nigdje ne postoji grupa od tako tri smiješna borca,a da dobivaju toliko medijskog prostora,kao ova trojica u Srbiji.
OldSchoolFan
2021-04-14T16:50:29Z

Čudna ekipa skroz. Ilić mi je uvijek bio najsimpatičniji od njih,al i on me sada začudio. Pazi ti on se uvrijedio što se Barbir želi boriti protiv njega. Čovjek koji ima 3 borbe u KSW-u, (1-2) sebe smatra nekom ogromnom facom. Pljuje po ATT-u? Ne znam oće Rakić iduće pripreme doći raditi u Fight Company ili u ATT?
Vaso Bakočević sa svojom glupom pričom "nema đe se nisam bio". Čovjek nema pobjedu u sherdogu protiv ozbiljnog borca i ima bar 15 pobjeda protiv boraca sa 0 pobjeda u svom scoreu. Savo "pričam dva sata,a da ništa ne kažem" Lazić isto ispod prosječan borac za europsku razinu. Mislim da nigdje ne postoji grupa od tako tri smiješna borca,a da dobivaju toliko medijskog prostora,kao ova trojica u Srbiji.

Ilić je i meni bio simpatičan, govorio je često o nekim stvarima u društvu o kojima su mnogi poznati izbegavali da se izjašnjavaju, učestvovao u humanitarnim akcijama i sl. Pričalo se kako je veliki profesionalac, da vodi računa o oporavku, ishrani, suplementaciji, ulaže puno u sebe još pre KSW-a. I onda kada je nokautirao Janikovskog kao da je nokautirao Adesanju, neki ego trip proradio. Vasi svaka čast, na tu svoju priču uzeo je ozbiljniju lovu od većine regionalnih boraca. Što je najgore, još uvek njegova gostovanja imaju najveću gledanost od svih boraca u regiji.

Ivan CRO Cop
2021-04-14T21:02:42Z
Ilić ih je isprozivao zbog tvrdnji da je izbjego meč sa Đanijem
Nemojmo klevetati
I kakvi god dasu svo troje imena su za tog dečka

"Pravda bez snage je prazna, a snaga bez pravde je samo nasilje ."
JDS
  • JDS
  • Advanced Member
2021-04-14T21:36:46Z
Originally Posted by: Ivan CRO Cop 

Nemojmo klevetati

Nije bas tako bilo, prvo je ih nazvao stakorima samo zato sto su objavili da ce Barbir uskociti umjesto Poljaka, cuj covjek se uvrijedio sto bi Barbir uskocio. A i ovo imena je smjesno, kakva crna imena, sva trojica zajedno u KSW-u imaju score 1 : 8, sto reci nego katostrofa, smjesno je koliko se oni predstavljaju kao neke zvijezde, a prosjecni su lokalni borci, Ilicu je ispod casti da se bori sa nekim ko ima score 4 : 0, a u slucaju eventualne pobjede protiv Barbira to bi mu bila pobjeda protiv lika sa najboljim scoreom kojeg je pobjedio u karijeri, tako da ono o cemu pricamo.
doog_kool
2021-04-14T23:49:37Z
Originally Posted by: JDS 

Originally Posted by: Ivan CRO Cop 

Nemojmo klevetati

Nije bas tako bilo, prvo je ih nazvao stakorima samo zato sto su objavili da ce Barbir uskociti umjesto Poljaka, cuj covjek se uvrijedio sto bi Barbir uskocio. A i ovo imena je smjesno, kakva crna imena, sva trojica zajedno u KSW-u imaju score 1 : 8, sto reci nego katostrofa, smjesno je koliko se oni predstavljaju kao neke zvijezde, a prosjecni su lokalni borci, Ilicu je ispod casti da se bori sa nekim ko ima score 4 : 0, a u slucaju eventualne pobjede protiv Barbira to bi mu bila pobjeda protiv lika sa najboljim scoreom kojeg je pobjedio u karijeri, tako da ono o cemu pricamo.

Smiješni likovi. Slična stvar ko kad Vaso krene sa pričom "ko je Saša Drobac" "ko je Gluhak" ko je "Stefan Zvijer" "ko je Miloš Jančić"šta ja imam od borbe s njima i slično,a onda se bori sa Sorokom,Sultanom ili s onom dvojicom u Leskovcu,momci dođu na borbu u hlačicama sa džepovima?! Mislim sve u redu,uzimaj pare,klinci se lože,al nemoj srat previše jer si obična kanta od borca. Problem je njima taj što znaju koliko su ograničeni i onda im se nikako ne isplati gubiti od Barbira u Ilketovom slučaju ili od Janičića u Vasinom slučaju jer bi im onda naglo opala regionalna popularnost. Ovako odes u KSW izgubis od Kesika ili Dudeka i mozes stalno ponavljati iste price tipa: upao sam na short notice,Poljak udara jako, bla bla...i klinci te i dalje puše jer eto šatro se boriš u top organizaciji i gubiš od ozbiljnih protivnika,a ne od nekih regionalnih "štakora". Još je Savo Lazić najrealniji po pitanju shvaćanja sebe kao borca.
Users browsing this topic