Zatoichi
2021-01-07T19:43:41Z
Ja se nesjecam kad sam zadnji put platio za ufc,neisplati se,nisu to vise eventi ko nekad....nego jeli iko vidio slike od gsp,izgleda ko mali nabildani djecak
https://www.thesun.co.uk/who/georges-st-pierre/ 
It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
dr jupidu
2021-01-07T21:18:51Z
Originally Posted by: Zatoichi 

Ja se nesjecam kad sam zadnji put platio za ufc,neisplati se,nisu to vise eventi ko nekad....nego jeli iko vidio slike od gsp,izgleda ko mali nabildani djecak
https://www.thesun.co.uk/who/georges-st-pierre/ 

1 on je prilikom prežderavanja dbio blaži oblik mislim kolitsa i držanje manje kilaže s prirodnom prehranom full mu je vratilo zdravje...

mislim da je izbacio i dosta suplemenata i 5 shakeova na dan kad je dizao kilažu

sad se vratio full zdravlju..jedenju manjih obroka i ozdravio je

i to je razlog dječačkog izgleda

njemu su crijeva se rašilira i pucala od preveć shakeova i hrane koje je doslovce trpao u sebe + udarci u područje stomaka stres....

srećom zatoich je odlučio ipak žvjet duže od nekih par godina koliko mu je ostalo s 130 kg i pozdravljam tvoju dijetu :)1

bolje bit živ manje opasan nego mrtav opasan

dr jupdu-nutricinzam potencija zdravlje exspert:)1

neprimam kućne posjete.
doog_kool
2021-01-07T23:13:23Z
Krenulo je prepucavanje između Soldića i klempavog Slovenca. Nadam se da će ga Robo polomiti ako do tog meča ikada dođe.
dr jupidu
2021-01-07T23:21:23Z
Originally Posted by: doog_kool 

Krenulo je prepucavanje između Soldića i klempavog Slovenca. Nadam se da će ga Robo polomiti ako do tog meča ikada dođe.

samo 1 ili 2 pobjede djele nas od tog meča

neprimam kućne posjete.
doog_kool
2021-01-07T23:24:41Z
Originally Posted by: dr jupidu 

samo 1 ili 2 pobjede djele nas od tog meča

Vjerovatno ciljaju to za ksw priredbu u Hrvatskoj.
JDS
  • JDS
  • Advanced Member
2021-01-08T17:00:05Z

Ja bi bas volio da Jurisic pobjedi, Soldic je prvi njega poceo provocirati, samo zato sto je Uros bio rekao da bi se borio sa njim, ovaj ga zbog toga poceo ismijavati, i sad još stavlja ovu sliku sa govnima. Bolji bi mu Jurisic bio izazov nego svi ovi do sada, a on se postavlja kao da je Uros neka kanta nedostojna da se bori sa njim.
thelovacluka
2021-01-08T19:07:32Z

njemu su crijeva se rašilira i pucala od preveć shakeova i hrane koje je doslovce trpao u sebe + udarci u područje stomaka stres....

doktoree, molim hrvacke riječi.

Za popust na IHERB.COM upišite code: WZK091
DjomlaKS
2021-01-08T21:01:30Z
Originally Posted by: thelovacluka 

doktoree, molim hrvacke riječi.

Ja ga razumim :)1
Ivan CRO Cop
2021-01-08T21:56:10Z
Originally Posted by: JDS 

Ja bi bas volio da Jurisic pobjedi, Soldic je prvi njega poceo provocirati, samo zato sto je Uros bio rekao da bi se borio sa njim, ovaj ga zbog toga poceo ismijavati, i sad još stavlja ovu sliku sa govnima. Bolji bi mu Jurisic bio izazov nego svi ovi do sada, a on se postavlja kao da je Uros neka kanta nedostojna da se bori sa njim.

Možda oće da ga iznervira i stekne psihološku prednost
A možda mu se i obije o glavu
Vrijeme će pokazati
"Pravda bez snage je prazna, a snaga bez pravde je samo nasilje ."
dr jupidu
2021-01-09T20:19:26Z
naravno da navijam za duška todorovića u ufc-u

no manjak prirodnih fizikalija teško da će mu omogućit velike ciljeve

po meni bi bio zadovoljan da kao naš igor pokrajac potraje što duže

ali za nešto više sumnjam

dr jupidu-ovlašteni mma procjenjitelj
neprimam kućne posjete.
balkanbomber
2021-01-10T21:13:27Z

a gle, prije UFCa je pobijedio Michaela Perreiru koji je kao mali upcoming star u UFCu, i mislim da moze jos naredat par dobrih fajtova.

sad, ovo sto pises je istina, on je welteras koji ne skida i bori se u srednjoj, sam je to rekao i vjeruje da se moze nositi sa velikim deckima ali bih rekao da ce nakon prvog poraza ili prvi par poraza promijenit misljenje, onda ce ici ono "ne mozes protiv tih zivotinja kad su po 10ak kg tezi itd" i onda ce ili nabit kile pa skidati ili otic u welter

On je čovjek jako dobar momak!
doog_kool
2021-01-10T21:34:35Z
Oće ćelavi na silu ugovori khabib-conor2. Baš bi volio da ih khabib odjebe. Daj nam rađe khabib-do bronx i Conor-Gaethje
JDS
  • JDS
  • Advanced Member
2021-01-10T21:54:20Z
Skida Todorović kile, ali ne puno, nije veliki srednjas kao ni Whitaker, pa je pobjedio sve najbolje srednjase osim Israela, a lik je i u velteru bio medju manjima, tako da vidit ćemo
balkanbomber
2021-01-10T22:17:58Z
kod Petraka je rekao da mu je walkaround oko 90kg i onda za borbu ide na dijetu, dakle kalorijski defizit, i skine kilazu na 84 i na dan borbe ima mozda 85 i to je to, a naprotiv su svi barem na +90 a neki i na +94. nadam se da moze ponovit to sto je Whitaker uradio, bilo bi super.
balkanbomber
2021-01-13T15:56:45Z
Rotenstruik VS Gane 13.3 - odlicno, ovo ce biti bomba
DjomlaKS
2021-01-14T12:06:08Z
Originally Posted by: balkanbomber 

Odlična borba za Ganea.

P. S.
Teska se konačno zakuhava kako treba, a vrh svege je Jones, koji je vec sad na impresivnih 113kg, i sprema se za svoj debi.
Svensson
2021-01-14T12:22:23Z
Originally Posted by: DjomlaKS 

Odlična borba za Ganea.

P. S.
Teska se konačno zakuhava kako treba, a vrh svege je Jones, koji je vec sad na impresivnih 113kg, i sprema se za svoj debi.

bojim se da Jones ne bude trom i spor, puno je to kg
DjomlaKS
2021-01-14T14:05:08Z
Originally Posted by: Svensson 

Originally Posted by: DjomlaKS 

Odlična borba za Ganea.

P. S.

bojim se da Jones ne bude trom i spor, puno je to kg

Ja se bas tome veselim pa da ga prebiju ko pic.. :)1

Osobno sam mišljenja da ce ciljati na meč sa Stipom, a onda bježanija u mirovinu. Stipu je lako pročitati i vjerujem da ga Jones moze iznenaditi, ALI samo jednom. Tesko da bi ga 2 puta dominirao, pa zato revans nije pametna ideja.
Na kraju krajeva, upravo je to Cormier imao u planu. Zaskočiti i iznenaditi Stipu, unovčit borbu s Lesnarom, i onda mirovina kao jedan od najvećih ikad.
Him
  • Him
  • Advanced Member
2021-01-14T20:44:23Z
Ja bih prvo stavio Francis vs Jones. Stipe neka odmara do ljeta. Čisto da vidimo da li može primiti teže udarce.
dr jupidu
2021-01-16T20:26:23Z

po meni bi bio zadovoljan da kao naš igor pokrajac potraje što duže

ali za nešto više sumnjam

dr jupidu-ovlašteni mma procjenjitelj

nažalost doktor je u pravu

neprimam kućne posjete.
Users browsing this topic