Soraya
  • Soraya
  • Advanced Member Topic Starter
2010-10-12T11:54:04Z
B-net ne spaja više od 2 telke na sebe osim ako ne uzmem novu pretplatu, što se stvarno ne isplati, jer ja telku gledam možda 2 puta mjesečno....Ženska je rekla da ako nađem nekog tko će mi provesti signal od njih da je to ok, ali njihovi tehničari to ne rade......
Jel mogu oslabiti signal na druga 2 TV-a ako dospojim još svoj i jel znate koga tko se kuži u to spajanje, jer mislim da nema smisla da ja krenem prčkati po kablovima :)20
Baby, Baby somebody’s gonna cry tonight, but it won’t be my tears tonight!..... So whatcha think about that?! :))))))
Sponsor
loreia
2010-10-12T11:57:38Z
Ja mislim da bi Acid to najbolje mogao rijesiti, on je jak u tehnickim stvarima. :)20
dr. Jupidu wrote: diskusting
bero
  • bero
  • Advanced Member
2010-10-12T12:03:55Z
da, javi se Acidu.
ak niš drugo, može ti otipkat problem na forum, da se ti ne mučiš :)18
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
Range
2010-10-12T12:36:04Z
Ja nisam ništa skužio, tko ima te dvije telke, o kakvoj se usluzi radi točno, gdje se tvoja telka nalazi i sl...

EDIT Kad sam vidio naslov, mislio sam 100% da Acid opet nešto preštekava i kombinira... :)20
"Imam dobru vijest za sve koji su uplatili osiguranje u slučaju avionske nesreće..."
stomp
2010-10-12T12:50:59Z
On si je valjda sam u ordinaciji instalirao bušilice :)18
Stipe
2010-10-12T13:34:19Z
Range wrote:

Ja nisam ništa skužio, tko ima te dvije telke, o kakvoj se usluzi radi točno, gdje se tvoja telka nalazi i sl...

Kako ne kužiš, Aci je kupio novu telku pa mu ga Kiddo sad narihtava.

-Stipe
Soraya
  • Soraya
2010-10-12T14:33:51Z
Hvala, ali prije ću sama ići to rješavat :)20

Uglavnom. Ja imam od B-neta telku, jedna je digitalna, a druga kablovska(mislim još uvijek) .... Njihovi tehničari ne prištekavaju više od 2 tv-a u jednoj kući, tj. trebam uzeti još jednu pretplatu, što mi se nikako ne isplati....Žena u službi za korisnike mi je rekla da mogu sama provesti kablove do telke ako hoću, problem je šta ja to ne znam i ne znam nikoga tko to radi.....Ne znam niti jel mogu kaj zaribat na ove druge 2 telke ako priključim treću :)10
Baby, Baby somebody’s gonna cry tonight, but it won’t be my tears tonight!..... So whatcha think about that?! :))))))
Acidofil
2010-10-12T14:44:41Z
Range wrote:

EDIT Kad sam vidio naslov, mislio sam 100% da Acid opet nešto preštekava i kombinira... :)20

Vidim ja nešto mi se štuca cijelo prijepodne, sad mi je jasno zašto :)20
Zajedljivci :)20
Reaktivac wrote:

Jupi ima pileća prsa... i noge kao neuhranjeni noj... :)
Kad ga oborim, staviću nogu na njega kao kakav engleski lovac koji je ustrijelio lava ili grizzlya i od toga napraviti gif za signature... :)

dr jupidu wrote:

u neku ruku mi je žao reakta ....koda se maže umjesto klosionom za tijelom onim retardantom za pruge

karl anal wrote:

jupi ti si nesposoban, da odeš na takmičenje iz nesposobnosti, bio bi drugi, jer si nesposoban bit prvi...

bero
  • bero
  • Advanced Member
2010-10-12T14:48:52Z
nemaš brige, Aci to rješava u sekundi:

pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
Acidofil
2010-10-12T14:52:29Z
bero wrote:

nemaš brige, Aci to rješava u sekundi:

Sav ovaj vaš trash talk proizlazi iz činjenice da ni sami neznate pomoći ženi pa ste mene našli zajebavati da to zakamuflirate :)20
Reaktivac wrote:

Jupi ima pileća prsa... i noge kao neuhranjeni noj... :)
Kad ga oborim, staviću nogu na njega kao kakav engleski lovac koji je ustrijelio lava ili grizzlya i od toga napraviti gif za signature... :)

dr jupidu wrote:

u neku ruku mi je žao reakta ....koda se maže umjesto klosionom za tijelom onim retardantom za pruge

karl anal wrote:

jupi ti si nesposoban, da odeš na takmičenje iz nesposobnosti, bio bi drugi, jer si nesposoban bit prvi...

Soraya
  • Soraya
2010-10-12T15:00:34Z
Vidiš ti to Aci, umjesto da se ponude da će to doć sredit, još bi i palačinke dobili :)20 (nema straha, to znam super napraviti :)18 )
karl anal
2010-10-12T15:26:58Z
Soraya wrote:

Hvala, ali prije ću sama ići to rješavat :)20

Uglavnom. Ja imam od B-neta telku, jedna je digitalna, a druga kablovska(mislim još uvijek) .... Njihovi tehničari ne prištekavaju više od 2 tv-a u jednoj kući, tj. trebam uzeti još jednu pretplatu, što mi se nikako ne isplati....Žena u službi za korisnike mi je rekla da mogu sama provesti kablove do telke ako hoću, problem je šta ja to ne znam i ne znam nikoga tko to radi.....Ne znam niti jel mogu kaj zaribat na ove druge 2 telke ako priključim treću :)10

ma uzmi normalni spliter uštekaj dolazni kabel u njega i sa izlaza idi na televizije i to ti je to, nema puno filozofije
When you walk around pretending to be crazy, eventually you are going to walk into someone who is pretending to be sane.
Saleee
2010-10-12T15:29:24Z
Kad ti vec nitko ne zeli pomoci nego svi samo Acija zajebavaju evo ti jedan konstruktivni odgovor.

Analognih telki na B-Netu prikljucis kolko zelis.
Pravac chipoteka ili neki drugi elektronicki ducan, trazis tv splitter , koaksijalni kabel  duljine kolko ti treba i muski RF konektor  komada kolko ti treba. Malo se poigras sa spajanjem i to je to u nacelu. :)18
Hamush o dopingu Cristiane "Cyborg" Santos - Kakav doping test. samo da je gace skinula, svima bi bilo jasno da ima pajsera ko djecju podlakticu.
karl anal
2010-10-12T15:33:21Z
salee moga si jednostavno napisat vidi post poviše moga, hehehehe
When you walk around pretending to be crazy, eventually you are going to walk into someone who is pretending to be sane.
Saleee
2010-10-12T17:41:20Z
karl anal wrote:

salee moga si jednostavno napisat vidi post poviše moga, hehehehe

Izgleda da sam pisao post u isto vrijeme kad i ti pa nisam vidio! :)37
Hamush o dopingu Cristiane "Cyborg" Santos - Kakav doping test. samo da je gace skinula, svima bi bilo jasno da ima pajsera ko djecju podlakticu.
Soraya
  • Soraya
2010-10-13T14:30:12Z
karl i saleee hvala puno :)15

sale hvala na fotkicama, čovjek zna da sam ja vizualno djevojče :)20
Users browsing this topic