bero
  • bero
  • Advanced Member Topic Starter
2010-09-13T17:13:48Z
http://www.profightstore...odisnji-k1-wgp/6028.aspx 
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
Sponsor
TheGoldenboy
2010-09-13T17:38:15Z
badr je badr,ili ga volite ili ne ! ali mora da se pojavi ovu god u japanu,radi novca za njega i za mike ...
pride_rules
2010-09-13T20:23:53Z
TheGoldenboy wrote:

badr je badr,ili ga volite ili ne ! ali mora da se pojavi ovu god u japanu,radi novca za njega i za mike ...

dobar je badr...ali je bahat. zašto ne ide u mma...kad toliko voli udarat ljude na podu? ne ide u mma jer bi popušio...
balooba
2010-09-13T21:13:02Z
pa mozda zato jer to nije njegova disciplina... mozda zato jer radi K1,i to jako dobro radi.....zasto Tiger Woods ne dodje u mma??
mislim,kako glupa pitanja...covjek trenira jednu disciplinu,i dobar je u njoj..ali to nije dovoljno,trebao bi se dokazat i u mma i u ko zna jos cemu da bi ga ti priznao kao dobrog borca?
ovo sto je Tooney pokazao su muda! ogromna! doci u neciju disciplinu,i borit se protiv vrhunskog borca po njegovim pravilima..too treba postovat.
kladim se da Randy ne bi dosao u boks.
TheGoldenboy
2010-09-13T21:18:24Z
imao jedna borba po mma pravila,izgubio sa armbar . ovo je isto glupo pitanje,i kao zasto mirko ne ide do 93kg?! bezveze ...
Gigi2
2010-09-13T22:59:19Z
balooba wrote:

pa mozda zato jer to nije njegova disciplina... mozda zato jer radi K1,i to jako dobro radi.....zasto Tiger Woods ne dodje u mma??
mislim,kako glupa pitanja...covjek trenira jednu disciplinu,i dobar je u njoj..

:)36
KrvavaPesnica
2010-09-13T23:09:15Z
balooba wrote:

mislim,kako glupa pitanja...covjek trenira jednu disciplinu,i dobar je u njoj..ali to nije dovoljno,trebao bi se dokazat i u mma i u ko zna jos cemu da bi ga ti priznao kao dobrog borca?
ovo sto je Tooney pokazao su muda! ogromna! doci u neciju disciplinu,i borit se protiv vrhunskog borca po njegovim pravilima..too treba postovat.

odlican odgovor:)36 randy je rekao da mu nije ni palo na pamet ic u standup razmjene cak ni u mma mecu,a kamoli da odradi boks s toneyem-svak treba radit ono u cem je najbolji

a sto se harija tice...neznam izgleda da covjek nezna kontrolirat svoje emocije i onda radi onakve glupave ispade
to ga nazalost kosta i novaca i titula i respekta kod fanova-a po meni ima mogucnosti biti jedan od najboljih k1 boraca ikad sto je najzalosnije:)26

TRT Belfort > New Old Vitor > Old Vitor > New Vitor
Đolo
2010-09-14T01:00:09Z
balooba wrote:

dobro al tiger woods nejde okolo i ground i pounda ljude golf palicom...
ako je dobar u k1 onda neka se drzi k1 i ne udara na podu,a ako zaista tako voli udarat ljude na podu onda nek dode u mma i opet spusi u 22sekunde,u svakom slucaju dobar borac ali mi je jadan sto se tako ponasa...kad nemoze nekog zavrsit onda se pocne glupirat,to nemogu postovat nikako
DoKoske
2010-09-14T09:10:36Z
KrvavaPesnica wrote:

balooba wrote:

odlican odgovor:)36 randy je rekao da mu nije ni palo na pamet ic u standup razmjene cak ni u mma mecu,a kamoli da odradi boks s toneyem-svak treba radit ono u cem je najbolji

a sto se harija tice...neznam izgleda da covjek nezna kontrolirat svoje emocije i onda radi onakve glupave ispade
to ga nazalost kosta i novaca i titula i respekta kod fanova-a po meni ima mogucnosti biti jedan od najboljih k1 boraca ikad sto je najzalosnije:)26

ako trenira jednu disciplinu i dobar je u njoj onda se nek drži pravila te discipline. ak hoće cipelarit nek ide u vale tudo
wash your feminine side clean off
NAJLIJEPSI
2010-09-22T00:43:47Z
MISLIN DA JE PROBLEM SA HARIJEM STA SE NEZNA KONTROLIRAT NIJE PROBLEM U DISCIPLINI
loreia
2010-09-22T08:46:52Z
NAJLIJEPSI wrote:

MISLIN DA JE PROBLEM SA HARIJEM STA SE NEZNA KONTROLIRAT NIJE PROBLEM U DISCIPLINI

Simpa mi je kako ti ne jebes zivu silu sa tim velikim slovima.
Ajd da vidimo koliko su cvrsti zivci moderatorima.
dr. Jupidu wrote: diskusting
NAJLIJEPSI
2010-09-23T13:53:38Z
MA NE IDEM JA NJIH PROVOCIRAT NITI SE DERAT NA IKOGA NISAM DEBIL NEGO OTKAKO GOD SAM NA KOMP PISEM VELIKIM SLOVIMA
loreia
2010-09-23T14:08:07Z
Tvoj izbor, ali ako nastavis ovako nece ti biti dozvoljeno pisanje na ovom forumu.
Mislim da ti je pametnije iskljuciti caps lock.
fist
  • fist
  • Advanced Member
2010-09-23T14:41:23Z
NAJLIJEPSI wrote:

MA NE IDEM JA NJIH PROVOCIRAT NITI SE DERAT NA IKOGA NISAM DEBIL NEGO OTKAKO GOD SAM NA KOMP PISEM VELIKIM SLOVIMA

:)18 :)18

Ne daj se, izdrži u borbi za ljudska prava!!

:)36 :)36
hamush
2010-09-23T15:09:33Z
interpunkcija, gramatika i caps off... nepoznanica... ajd nemoze nitko reci da nije najmanje 4 puta upozoren.. 😃
loreia
2010-09-23T15:56:36Z
Sto bi se reklo u terminologiji novih forumasa: Dobio raspravu, al popusio clanstvo.
hamush
2010-09-23T20:46:37Z
loreia wrote:

Sto bi se reklo u terminologiji novih forumasa: Dobio raspravu, al popusio clanstvo.

mislim da komentar iz citulje ovdje moze jako dobro leci:

Ko ga **** trebo je da bude uskoli...
Joeseph Jones
2010-09-23T20:53:13Z
hamush wrote:

loreia wrote:

hahahahhahahah
loreia
2010-09-23T21:02:25Z
hamush wrote:

loreia wrote:

dobra, dobra
dr jupidu
2010-09-23T21:06:05Z
a možda mu se caps look samo zaglavio

no sreća prati hrabre
neprimam kućne posjete.
Similar Topics
Users browsing this topic