FaceDesigner
2010-07-24T17:43:03Z
Ufc je sve fino isplanirao.Prvo Velasquez pa JDS.A čovjek koji je premlatio njihovog prvaka ko vola u kupusu je na čekanju sa svojih 35 godina.Mislim da bi trebalo napravit brzi Lesnar-Carwin 2 pa tek onda ove mlađe.Jer mislim da je Carwn to zaslužio,a i Lesnaru bi dobro došlo,da makne ljagu o svom stand-upu.
Jer po ovome on je ispao iz većeine UFC-ovih planova o prvaku,barem u skorije vrijeme.Što nije niti malo fer.
PFS Bets : 2 wins.3 losses.1 NC
1000 posts 13.5.2012.

pušim kurčinu svojom odlukom a ti je pušiš jer ti je netko rekao kako to treba pušit da bi vidio nebo
-karl anal
Sponsor
Chairman
2010-07-24T17:55:41Z
kako nije fer? imao je svoju priliku, nije ju iskoristio, sljedeca 2 su u redu za titulu a carein nek pobjedi sljedece 2-3 borbi il mozda 4 ovisi do protivnika i evo ga nazad u igri
KrvavaPesnica
2010-07-24T18:06:01Z
ovo je vrlo zahebano pitanje...da li je carwin zasluzio odma rematch???
po meni je
al da je npr carwin odradio mec protiv lesnara ko sto ga je brock odradio i uzeo titulu sigurno bi lesnar dobio odma rematch
al to je zato jel je brock prvak....
cain je zasluzio borbu za titulu,al da li prije carwin vs brock 2 nisam bas 100 po 100 siguran
TRT Belfort > New Old Vitor > Old Vitor > New Vitor
Slash
2010-07-24T18:15:48Z
Velasquez od veljače čeka pobjednika borbe Lesnar - Carwin.

Dos Santos i Nelson su već prije njihove borbe znali da su na redu poslije Velasqueza.

Carwin je imao priliku, propustio ju je... Neka je zaradi opet.
The Miner
2010-07-24T18:39:38Z
Da je Randy dobio bi sansu vec u iducem mecu...
maro-du
2010-07-24T18:57:01Z
sad ce je carwin i mirko za izazivaca :)18 :)18 :)18
Axe Kick
2010-07-24T19:07:42Z
Ima raznih varijanti.
Prvo Carwin ima 35 godina sto znaci da je vec pomalo star.Znaci kao nas Mirko a ima vec problema s foromom ki sto se vidilo u borbi protiv Lesnara.
Drugo po meni Carwin nije zasluzio titulu sa onakom kondicijom.
Velasquez i Jds cekaju dugo red na borbu za titulu.I zasluzili su je sto jest jest.
S druge strane ja mislim da ce biti nakon title shota ovako nesto.Jds vs Debeli Nelson koji izgubi ide na borbu protiv Carwina.
Pa pobjednik od njih na Borca koji pobjedi tj.Cain vs Lesnar pa pobjednik od njih na Jds vs Debeli Nelson.Pa pobjednik apsolutnog meca.
Protiv carwina Ili gubitnika Jds vs Debeli Nelson.

E pa sad vi ovo desifrirajte:)20

Ajte zivili
Sheky
2010-07-24T20:54:05Z
takvi rematchevi se rade kada pobjednik baš ne završi odlučujuće meč, tipa shogun-machida, penn-edgar...
u prošlosti su se takve stvari radile (arlovski-sylvia 3 meča za redom, liddell-randy/ortiz) zbog nedostatka kvalitete... carwin se treba fino stati u red i dobit meč, dva da bi se opet mogo borit za titulu, pogledajte kolko su velasquez i dos santos ljudi nanizali, zaista bi bilo nepravedno da moraju još malo pričekat. faktor godina je u ovom slučaju nebitan jer carwin nije "potrošen" borac i ne vidim razloga zašto bi zaslužio takve usluge. zamislite da je liddell dobio franklina i odma title shot zato jer ima 39, o randyu da ne pričam ili ako toney dobi meč; bi trebo dobit priliku za naslov odma? 😃
blazer44
2010-07-24T21:07:37Z
ka prvo u trenutku borbe po pobjedama jds i cain su tribali dobit sansu a ne carwin, al jebiga carwinu je sansa obecana vec prije. carwin je dobija svoju sansu i popusija je. prevelika je konkurencija da se opet rade rematchevi. sta bi onda tribali jds i cain radit u meduvremenu?
DON'T BE SCARED HOMIE
zarajan
2010-07-24T21:23:50Z
Mislim da ce prije dobit Mir sansu (ako dobije Mina) nego Carwin.
Axe Kick
2010-07-24T21:49:31Z
zarajan wrote:

Mislim da ce prije dobit Mir sansu (ako dobije Mina) nego Carwin.

Da mir dobije opet sansu to bi bilo po 5. put.I opet bi spusio i onda nakon 2 borbe opet.
A jbg kad je ufc hw slaba s top borcima.
Brockton Blockbuster
2010-07-24T21:52:30Z
Ako je UFC HW divizija slaba onda sigurno postoji neka druga jaca na kojoj se temelji usporedba... A za drugu jacu od UFC-a neznam. ^^
KrvavaPesnica
2010-07-24T23:08:20Z
lesnar je bio vrlo neuvjerljiv,cak bi rekao da se izvukao jedva protiv carwina i zato mislim da shane zasluzuje rematch
ja bi prvo dao cainu jer ipak covijek zasluzuje title shot(sto je vec naravno rjeseno),onda carwinu pobjednika tog meca

mir,jds i slicni moraju u red iza carwina(bez obzira na to koliko mi je jds drag i impresivan borac)...eventualno staviti pobjednika jds vs nelson protiv carwina pa pobjednik na prvaka
Black Arrow
2010-07-24T23:20:54Z
Sheky wrote:

takvi rematchevi se rade kada pobjednik baš ne završi odlučujuće meč, tipa shogun-machida, penn-edgar...
u prošlosti su se takve stvari radile (arlovski-sylvia 3 meča za redom, liddell-randy/ortiz) zbog nedostatka kvalitete... carwin se treba fino stati u red i dobit meč, dva da bi se opet mogo borit za titulu, pogledajte kolko su velasquez i dos santos ljudi nanizali, zaista bi bilo nepravedno da moraju još malo pričekat. faktor godina je u ovom slučaju nebitan jer carwin nije "potrošen" borac i ne vidim razloga zašto bi zaslužio takve usluge. zamislite da je liddell dobio franklina i odma title shot zato jer ima 39, o randyu da ne pričam ili ako toney dobi meč; bi trebo dobit priliku za naslov odma? :D

:)36 U pravu si! Stvar potpuno jasna.
19_Pitbull_86
2010-07-24T23:22:39Z
KrvavaPesnica wrote:

lesnar je bio vrlo neuvjerljiv,cak bi rekao da se izvukao jedva protiv carwina i zato mislim da shane zasluzuje rematch
ja bi prvo dao cainu jer ipak covijek zasluzuje title shot(sto je vec naravno rjeseno),onda carwinu pobjednika tog meca

mir,jds i slicni moraju u red iza carwina(bez obzira na to koliko mi je jds drag i impresivan borac)...eventualno staviti pobjednika jds vs nelson protiv carwina pa pobjednik na prvaka

ajme majko...
JDS bi po tebi od te cetvorke trebao posljedni dobit sansu?
Pa covjek ima 5 borbi u UFC-u i 5 pobjeda, i svi redom velika imena....
Struve,Yvel,Cro Cop,Gonzaga,Werdum.....

da je imalo pravde na ovom svijetu JDS je prvi trebao dobit priliku zatim Velasqez pa tek onda Carwin....
KrvavaPesnica
2010-07-24T23:45:21Z
19_Pitbull_86 wrote:

KrvavaPesnica wrote:

ajme majko...

da je imalo pravde na ovom svijetu JDS je prvi trebao dobit priliku zatim Velasqez pa tek onda Carwin....

moze bit,ja bi sigurno dao jdsu sansu prije dvojca cain carwin jer mi je najdrazi borac od njih:)20al bi bio pomalo subjektivan
...zaboravljas da u trenutku dogovaranja borbe carwin vs brock(prije brockove bolesti) cain je od zvucnijih imena dobio samo konga(ne bas impresivno) i rotvela,jds struvea(koji je jos niko i nista u hw),werduma (koji je izbacen iz ufc nakon tog poraza i nije bio nigdje u igri za titulu) i mirka(koji tad nije bio medju top10 boraca u hw-porazi od gonza+konga+pobjeda nad al turkom)
...dok je carwin imao impresivan niz od 11 0 sa svim pobjedama u 1 rundi i pobjedu nad gonzom koji se ne tako davno borio za titulu...pa cak ni onda nije dobio direktno borbu za titulu nego je morao pobijedit bivseg prvaka i contendera frank mira...i to je ucinio prilicno impresivno

ja osobno mislim da je carwin prvi trebao dobit sansu i na kraju krajeva vodstvo ufc se samnom slozilo:)18
Axe Kick
2010-07-24T23:54:26Z
Brockton Blockbuster wrote:

Ako je UFC HW divizija slaba onda sigurno postoji neka druga jaca na kojoj se temelji usporedba... A za drugu jacu od UFC-a neznam. ^^

Pa strikeforce:)20 :)20

Samo se salim.Nisam ja nju usporedjiva sa drugim organizacijama nego drugim ufc kategorijama.
19_Pitbull_86
2010-07-25T12:26:28Z
KrvavaPesnica wrote:

19_Pitbull_86 wrote:

KrvavaPesnica wrote:

ajme majko...

moze bit,ja bi sigurno dao jdsu sansu prije dvojca cain carwin jer mi je najdrazi borac od njih:)20al bi bio pomalo subjektivan
...zaboravljas da u trenutku dogovaranja borbe carwin vs brock(prije brockove bolesti) cain je od zvucnijih imena dobio samo konga(ne bas impresivno) i rotvela,jds struvea(koji je jos niko i nista u hw),werduma (koji je izbacen iz ufc nakon tog poraza i nije bio nigdje u igri za titulu) i mirka(koji tad nije bio medju top10 boraca u hw-porazi od gonza+konga+pobjeda nad al turkom)
...dok je carwin imao impresivan niz od 11 0 sa svim pobjedama u 1 rundi i pobjedu nad gonzom koji se ne tako davno borio za titulu...pa cak ni onda nije dobio direktno borbu za titulu nego je morao pobijedit bivseg prvaka i contendera frank mira...i to je ucinio prilicno impresivno

ja osobno mislim da je carwin prvi trebao dobit sansu i na kraju krajeva vodstvo ufc se samnom slozilo:)18

A dobro ovo za carwina si u pravu ali ja ipak mislim da JDS ne bi smio zadnji dobit priliku za naslov....
Inace on rematchu carwin lesnar...NI SLUCAJNO.....nemam zeludac za ponovno gledat takvu borbu...
Kimura
2010-07-25T13:31:19Z
Carwin je zadnjom borbom dokazao da nešto mora pod hitno mijenjati u svom načinu treniranja, jer je početkom 2. runde potpuno ostao bez kondicije i zraka. Svojim je ljudima tijekom breaka rekao kako ne osjeća noge -> nedostatak kisika. Dakle, bez obzira na ono što je najavljivao, ipak nije bio spreman kondicijski za 5 rundi, čak ni za dvije (!). Jednom sam gledao neki dokumentarac na youtubeu s Carwinom, tipa "a day in life with Shane Carwin", i ono što mi je upalo u oči je to da Carwin pije gomilu tableta dnevno, i raznih praškova. Sigurno da to svi borci rade, ali imao sam osjećaj kao da ovaj to baš forsira.

UFC-ov redoslijed je ovoga puta čist i pošten: Velasquez kao potpuno legitiman contender na pojas, nakon dugo čekanja i uvjerljivih pobjeda, a nakon toga JDS (ili Nelson) - također zasluženo.
Svi ostali trebaju stati u red iza ovih, jer su imali svoje prilike: Gonzaga, Mir, Kongo, Minotaur, Schaub, itd...

Mislim da bi Carwin nakon jedno 2 uvjerljive pobjede mogao ponovno zaslužiti title shot. To bi bilo isto pošteno, uz uvjet da sredi kondiciju - inače nema smisla. Da je imao kondicije ovaj put, sredio bi Lesnara i u drugoj rundi. Ovaj ga je srušio i na kraju onako lako submittao samo zato što je Carwin bio ostao bez zraka.
Slash
2010-07-25T13:34:52Z
Po meni je ova priča s Carwinovom kondicijom pretjerana, čovjek se ispucao u prvoj rundi... Bio je spreman za 5 rundi normalnog tempa, a on je odmah u prvoj rundi napravio sprint od 1 km. Nema šanse da se oporavi brzo za sljedeću rundu.

To je greška koja se radi dok si previše dominantan, naučen je da kad krene lupati ko lud nokautira ljude, mislio je da bude i ovaj put tako i zato je forsirao ko luđak. Ispucao je previše udaraca, većina njih je promašila metu i dogodilo se što se dogodilo.