bero
  • bero
  • Advanced Member Topic Starter
2010-07-16T10:25:50Z
http://profightstore.com...otpisao-za-ufc/5804.aspx 
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
Sponsor
Cain
  • Cain
  • Advanced Member
2010-07-16T10:56:00Z
Uuuuuuuu , odlično.
Baš me zanima koga će mu Dana dati.
My PFS Bets:
9 Wins, 0 Losses, 0 Draws, and 1 no contests.
http://i232.photobucket....ms/ee199/mazon21/UFC.png 
KrvavaPesnica
2010-07-16T11:17:42Z
bice zanimljvo sta ce napraviti
covjek nema neku stojku al je dole ko pijavica-nemres ga otresti...gsp vs shields bi bilo interesantno
TRT Belfort > New Old Vitor > Old Vitor > New Vitor
PiccoloSNM
2010-07-16T11:50:40Z
Pretpostavljam da će mu prvi protivnik biti pobjednik meča Fitch i Alves.
dr jupidu wrote:

ok,this is my message for mr dana white,i am mma fan and "doctor" 14 yrs........ give to me a chance....-93 kg....i started training 10 days and i will be ready after 6 months. we can do a tv theme- the fan preparing for 1 st match....

Đolo wrote:

:)18 :)18 :)18 recenice su vrhunski sastavljene :)20

fist wrote:

Svaka ti čast na inicijativi Jupi ali barem si mogao dati Lorei da ti ovo smisleno složi na engleski

AceOfSpades wrote:

HAHAHAHAHAHA.Engleski me nasmijao do suza 😃 ahh,eto,razvedrio mi dan čovjek ako ništa :D

dr jupidu wrote:

čujte dečki vidim da ste u formi poisat gluposti......:N:) no ja sam spremasn zsa meč protiv bilo koga do 93.......

fist wrote:

Ode i hrvatski u klinac

travarica
2010-07-16T12:09:40Z
Shileds je trojanski konj od Strikeforca. :)22

Jake Shields, lay'n pray majstor, ubijao je rejting Strikeforcu kad god se borio. GSP je u usporedbi s njim uzbudljiv ko Wanderlei Silva. :)18

Ne vjerujem, da može pobijedit GSP-ja no nije nemoguće no kakav rejting bi imao kao šampion koji jaše svoje protivnike do pobjede.

Smijao bi se Dani, da se to dogodi. :)18
shogun33
2010-07-16T12:17:44Z
KrvavaPesnica wrote:

bice zanimljvo sta ce napraviti
covjek nema neku stojku al je dole ko pijavica-nemres ga otresti...gsp vs shields bi bilo interesantno

Ma ja mislim da bi ga pojeo gsp u velteru..
bero
  • bero
2010-07-16T12:17:52Z
travarica wrote:

Jake Shields, lay'n pray majstor, ubijao je rejting Strikeforcu kad god se borio. GSP je u usporedbi s njim uzbudljiv ko Wanderlei Silva. :)18

Ne vjerujem, da može pobijedit GSP-ja no nije nemoguće no kakav rejting bi imao kao šampion koji jaše svoje protivnike do pobjede.

Strikeforce je išao u običnom TV prijenosu na CBS-u i Showtimeu, i u tom slučaju ak ti je dosadno možeš prebacit kanal.
UFC-evi uglavnom idu na PPV-u koji unaprijed kupiš.
Prema tome, gledali ljudi ili ne, već su prijenos platili i dođe im na isto.

Strikeforce eventi su ovisili o imenima i borbama, a UFC je ionako takav ogroman brend koji sam sebe prodaje, fanovi će ga gledat neovisno o tome ko nastupa. Nekad manje, nekad više, al nikad neće past ispod prosjeka.
- dr jupidu
Roky
  • Roky
  • Advanced Member
2010-07-16T13:10:11Z
bila bi dobra borba s GSP-om.U zadnjoj borbi je izdominirao Hendersona a covjek se borio u LHW
i ima ogromno iskustvo
Losh
  • Losh
  • Advanced Member
2010-07-16T13:22:57Z
Neće on ništa posebno uraditi u UFC.
huligan187
2010-07-16T13:47:24Z
bero wrote:

travarica wrote:

Strikeforce je išao u običnom TV prijenosu na CBS-u i Showtimeu, i u tom slučaju ak ti je dosadno možeš prebacit kanal.

Strikeforce eventi su ovisili o imenima i borbama, a UFC je ionako takav ogroman brend koji sam sebe prodaje, fanovi će ga gledat neovisno o tome ko nastupa. Nekad manje, nekad više, al nikad neće past ispod prosjeka.

Pa budući da je prosjek nekakva aritmetička sredina, onda očito ponekad moraju past ispod prosjeka jel :)2
bero
  • bero
2010-07-16T13:48:25Z
huligan187 wrote:

bero wrote:

travarica wrote:

Pa budući da je prosjek nekakva aritmetička sredina, onda očito ponekad moraju past ispod prosjeka jel :)2

hebalo te cjepidlačenje po ovoj vrućini. :)18
- dr jupidu
Kimura
2010-07-16T14:08:13Z
Losh wrote:

I ja mislim... i kog boga prelazi u kategoriju niže?? :)10
huligan187
2010-07-16T14:10:20Z
Kimura wrote:

Losh wrote:

To je njegova prirodna kategorija, borio se u 185 jer Strikeforce ima možda 5 boraca u toj kategoriji
irish
2010-07-16T18:02:23Z
nadam se da bude uspel u UFC-u,ok je lik,nek se valja po GSP-u više neg ovaj po svojim protivnicima pa da i ovaj vidi kak je to:)40 :)40 :)40
bero
  • bero
2010-07-16T18:04:49Z
huligan187 wrote:

Kimura wrote:

Losh wrote:

To je njegova prirodna kategorija, borio se u 185 jer Strikeforce ima možda 5 boraca u toj kategoriji

Tako je, on je velteraš cijelu karijeru, u MW je prešao u Strikeforceu.
- dr jupidu
dr jupidu
2010-07-16T18:16:59Z
bero wrote:

huligan187 wrote:

Kimura wrote:

Losh wrote:

Tako je, on je velteraš cijelu karijeru, u MW je prešao u Strikeforceu.

pa šta onda..ako mu je sad krenulo....ja bi da ostane...

al da je "dosada" jest:)
neprimam kućne posjete.
PiccoloSNM
2010-07-16T18:25:53Z
Meni je žao što je takva "dosada" pobjedila Hendersona. Vjerujem da bi za MMA bilo puno bolje da je pobjedio Henderson. I za Strikeforce isto. UFC mi je draži od Strikeforcea, ali mislim da im dobro dođe malo zdrave konkurencije.
dr jupidu wrote:

ok,this is my message for mr dana white,i am mma fan and "doctor" 14 yrs........ give to me a chance....-93 kg....i started training 10 days and i will be ready after 6 months. we can do a tv theme- the fan preparing for 1 st match....

Đolo wrote:

:)18 :)18 :)18 recenice su vrhunski sastavljene :)20

fist wrote:

Svaka ti čast na inicijativi Jupi ali barem si mogao dati Lorei da ti ovo smisleno složi na engleski

AceOfSpades wrote:

HAHAHAHAHAHA.Engleski me nasmijao do suza 😃 ahh,eto,razvedrio mi dan čovjek ako ništa :D

dr jupidu wrote:

čujte dečki vidim da ste u formi poisat gluposti......:N:) no ja sam spremasn zsa meč protiv bilo koga do 93.......

fist wrote:

Ode i hrvatski u klinac

Kimura
2010-07-16T22:36:31Z
PiccoloSNM wrote:

Meni je žao što je takva "dosada" pobjedila Hendersona. Vjerujem da bi za MMA bilo puno bolje da je pobjedio Henderson. I za Strikeforce isto. UFC mi je draži od Strikeforcea, ali mislim da im dobro dođe malo zdrave konkurencije.

Meni je borba Hende i Shieldsa bila odlična. Shields je netipičan borac, izgleda ko da se dosadno bori ali zapravo je totalno različit od svih drugih. Ima neke svoje vlastite sheme koje koristi...
Chairman
2010-07-16T22:42:24Z
Kimura wrote:

PiccoloSNM wrote:

Meni je borba Hende i Shieldsa bila odlična. Shields je netipičan borac, izgleda ko da se dosadno bori ali zapravo je totalno različit od svih drugih. Ima neke svoje vlastite sheme koje koristi...

to što je totalno različit ne umanjuje činjenicu da je DOSADAN 🙂!
FaceDesigner
2010-07-17T00:06:01Z
Lay n pray stil borbe.Čista dosada.Dobar potez za Danu.GSP će ga rastakat ako do njega uopće i dođe jer su tu Fitch,Alves,Hardy,Koscheck...
I onda slijedi likovanje Dane kako je Strikeforce prvak kanta u Ufc-u i kako je Strikeforce druga liga.Ako Shields i postigne nešto veće Ufc je dobio još jednog vrhunskog borca u velteru,tako da je to win win situacija za njih.
PFS Bets : 2 wins.3 losses.1 NC
1000 posts 13.5.2012.

pušim kurčinu svojom odlukom a ti je pušiš jer ti je netko rekao kako to treba pušit da bi vidio nebo
-karl anal