shogun33
  • shogun33
  • Advanced Member Topic Starter
2009-02-11T00:02:06Z

morate viditi ako vec niste :)1
Sponsor
bero
  • bero
  • Advanced Member
2009-02-11T00:10:18Z
meni osobno najbolja cage rage borba, čista brutala.
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
huligan187
2009-02-11T00:37:08Z
Tu se vidi kolko je cage rage daleko od američkih i japanskih organizacija kad im najbolji borci usred 2. runde hodaju usred kaveza bez zraka sa spuštenim gardom i mašu rukama bezveze...to je sve dobro izgledalo dok su imali gasa ali nakon toga se pretvorilo u Rua-Coleman 2
Slash
2009-02-11T00:43:50Z
huligan187 wrote:

Tu se vidi kolko je cage rage daleko od američkih i japanskih organizacija kad im najbolji borci usred 2. runde hodaju usred kaveza bez zraka sa spuštenim gardom i mašu rukama bezveze...to je sve dobro izgledalo dok su imali gasa ali nakon toga se pretvorilo u Rua-Coleman 2

Nakon onakvog šibanja teško da bi bilo tko imao puno više kondicije.
Inaće, borba odlična, ali najbolja borba u MMA?

Daleko od toga... Jedan od najboljih slugfestova? To definitivno.
shogun33
  • shogun33
  • Advanced Member Topic Starter
2009-02-11T00:49:43Z
Slash wrote:

huligan187 wrote:

Nakon onakvog šibanja teško da bi bilo tko imao puno više kondicije.
Inaće, borba odlična, ali najbolja borba u MMA?

Daleko od toga... Jedan od najboljih slugfestova? To definitivno.

Bas tako. Tko bi imao konde nakon sto su se onako mlatili. ma meni je odlicna. sto su rekli komentatori ono se samo moze vidit u rocky filmovima
DoKoske
2009-02-11T01:02:30Z
legendarna borba. odmah se imam volju potuč s nekim do zadnje kapi krvi kad ju pogledam
wash your feminine side clean off
stina
2009-02-11T08:54:45Z
Možda mi je najbolji završetak kad Manhoef KO Cyborga, sudac miče Melvina da zaštiti Cyborga i ruši ga onako iscrpljenog na pod, a Cyborg se sav izvan sebe na koljenima dogura do Melvina i kreće GNP kakav još do sad nismo nikad vidli, takozvani Belly-tap-pound...:)20 :)20 :)20
Um je kao padobran, funkcionira samo kad je otvoren.

Similar Topics
Users browsing this topic