tiger04
  • tiger04
  • Advanced Member Topic Starter
2010-06-28T14:16:47Z
Da ,desice se oktagon fighta i dolazi cijeli Golden Glory team i Carwalo team,bice tu,Semy Shillt,Overeem,Godrigei jos elita stranaca plus sve sto vrijedi s ovih prostora pa ko je zainteresovan nek me kontaktira.:)18
Sponsor
bero
  • bero
  • Advanced Member
2010-06-28T14:44:37Z
kolko je puta već mijenjan datum?
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
Joeseph Jones
2010-06-28T15:26:46Z
Koliko je ulaznica i ima li fight card?
dr jupidu
2010-06-28T16:03:54Z
tiger04 wrote:

Da ,desice se oktagon fighta i dolazi cijeli Golden Glory team i Carwalo team,bice tu,Semy Shillt,Overeem,Godrigei jos elita stranaca plus sve sto vrijedi s ovih prostora pa ko je zainteresovan nek me kontaktira.:)18

ako promjenite main event stojnić vs garry goodridge.....onda je ok

garry goodridge nije psihofizički sposoban za borbu
neprimam kućne posjete.
hamush
2010-06-28T19:10:23Z
brutalno istinit jupidu... ali slazem se...
Izbacivač
2010-06-28T22:03:13Z
tiger04 wrote:

Misliš legija stranaca?
Borci poput Jurgen Dolch-a, Sase Milanovica i Gary Goodridge-a ne bi bili najjači ni u legiji stranaca.
Bukvalno, Golden Glory zvijezde će raditi mečeve protiv taksista i utjerivača dugova koji vikendom odgledaju UFC i odu u teretanu.
Izbacivač
2010-06-28T22:04:26Z
bero wrote:

kolko je puta već mijenjan datum?

Svakog mjeseca se pomjeri za naredni.
Izbacivač
2010-06-28T22:06:58Z
Joeseph Jones wrote:

Koliko je ulaznica i ima li fight card?

Ništa zasad, no mislim da će najjeftinije karte biti 10 KM (40-ak kuna), jer Zetra je ipak velika dvorana, a sumnjam da nekog u BiH u ovoj krizi, besparici i nedostatku radnih mjesta zanima kako Alistair i Schilt tuku neke ološe sa negativnim ili nikakvim omjerima.
Izbacivač
2010-06-28T22:10:01Z
tiger04 wrote:

Na Hayatu javlja da je 21.07. al to pada u srijedu tako da je moguće da je 24.07. u pitanju.
Ne bi me čudilo kad bi Denis rekao: ''Et izvinite momci, nema para, pomjeramo za avgust.''
tiger04
  • tiger04
2010-06-29T10:48:47Z
Da to si u pravu,al nije kriv Denis vec nase ministartsvo sprta,koje podrzava fudbal koji je malo rec u k... a jednu ,moju dobru frendicu,Sanju Samardjic koja je evropska prvakinja u kick boxu niko,osim opcine Bihac ,jer naravno nije nicija guzonjina cerka i nije iz Sarajeva,pa Poturak najemintnije ime s ovih prostora koji je dosao do japana ,izgubio je od Overeema,al sama cinjenica da se borio s jednim od najboljih boraca svijeta puno govori,takodje momacki je nokautirao Manhofa,ni njeg niko ne podrzava,ja se iskreno nadam da ce event uspijeti jer momci se trude i bilo bi lijepo vidjeti ,Shiltha,Overeema,Zimermana,Manhofa i ostale u Sarajevu.
p.s.cim bude fight card javim vam.
Cain
  • Cain
  • Advanced Member
2010-06-29T11:03:39Z
tiger04 wrote:

Da to si u pravu,al nije kriv Denis vec nase ministartsvo sprta,koje podrzava fudbal koji je malo rec u k... a jednu ,moju dobru frendicu,Sanju Samardjic koja je evropska prvakinja u kick boxu niko,osim opcine Bihac ,jer naravno nije nicija guzonjina cerka i nije iz Sarajeva,pa Poturak najemintnije ime s ovih prostora koji je dosao do japana ,izgubio je od Overeema,al sama cinjenica da se borio s jednim od najboljih boraca svijeta puno govori,takodje momacki je nokautirao Manhofa,ni njeg niko ne podrzava,ja se iskreno nadam da ce event uspijeti jer momci se trude i bilo bi lijepo vidjeti ,Shiltha,Overeema,Zimermana,Manhofa i ostale u Sarajevu.
p.s.cim bude fight card javim vam.

:)36
My PFS Bets:
9 Wins, 0 Losses, 0 Draws, and 1 no contests.
http://i232.photobucket....ms/ee199/mazon21/UFC.png 
Izbacivač
2010-07-05T16:15:21Z

Zbog ovog i ovakvih interviewa, Denisa bi trebalo poslati u KP Dom Zenica na 6 mjeseci.
Izjaviti da je Goodridge ''na vrhu'', da ga Cain ''nije mogao nokautirati'' i da će ''promjeniti organizaciju'' a nije pod ugovorom ni sa kim, zbilja je strašno.
Moraš biti ljubitelj fudbala koji 1 put godišnje gleda fight da bi povjerovao Denisu.
ive
  • ive
  • Advanced Member
2010-07-05T16:37:33Z
Izbacivač wrote:

http://www.youtube.com/watch?v=3MtT48HPaaw&feature=player_embedded

Zbog ovog i ovakvih interviewa, Denisa bi trebalo poslati u KP Dom Zenica na 6 mjeseci.
Izjaviti da je Goodridge ''na vrhu'', da ga Cain ''nije mogao nokautirati'' i da će ''promjeniti organizaciju'' a nije pod ugovorom ni sa kim, zbilja je strašno.
Moraš biti ljubitelj fudbala koji 1 put godišnje gleda fight da bi povjerovao Denisu.

no sikiriki, nek priča čovjek, svak svoga konja hvali
bero
  • bero
  • Advanced Member
2010-07-05T16:48:18Z
Izbacivač wrote:

http://www.youtube.com/watch?v=3MtT48HPaaw&feature=player_embedded

Dvorane uglavnom pune i ulaznice kupuje obična raja koja inače ne prati ovaj sport. A njima naravno možeš prodavat takve spike, tako da tu nema ničeg čudnog.
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
tiger04
  • tiger04
2010-07-06T05:31:27Z
Denis je oduvijek bio bezveznjak,ono preslab za kick box,prejak za rocknroll.
Al sto se eventa tice tu ne laze i ne radi on sam vec ekipa dobrih momaka.
A lova cuj, guzonja ti obeca pare to ko na aplikaaciji za poso kad imas stelu,
sve o.k. ovo je proforme.
Poslije kad treba da je da bjezi u sirokom luku.
A bice manhof,Zimerman,Saki,uz navedene ,stvarno dobrih boraca.
FaceDesigner
2010-07-06T08:35:59Z
Ali meni su još žešći novinari bosanski koji nisu htjeli niti na wikipediu otić pa pogledat da je tip dobio nogu iz UFC-a.pff.Inače dobro sam se nasmijao.
PFS Bets : 2 wins.3 losses.1 NC
1000 posts 13.5.2012.

pušim kurčinu svojom odlukom a ti je pušiš jer ti je netko rekao kako to treba pušit da bi vidio nebo
-karl anal
tiger04
  • tiger04
2010-07-06T10:51:55Z
Atek komentatori ,ono cujte jednu.
SAD GA ADNANE VIDIS DA JE GROGI.
Sramota ,cak bila neka live emisija prije meca sa Cainom ,ja se javim i pitam denisa ,PNP/FJODOR,GSP,ANDERSON SILVA.
On kaze Fjodor ,ipak Wanderle ima tu agresivnost ,ono ne svidja mi se,lik ne zna ni sta sam ga pito.
Al nastranu Denis njeg je otac dobro potpomogao i mogao je uci u taj svijet,al ima momaka koji mogu nesto napravit al jadni su im uslovi.Zato jedino Redjovic i Poturak u K1 ovako donesu neku vrijednu pobjedu,da mala Sanja cura je uzela skoro sve turnire na kojima se pojavila,prvakinja je evrope,bila bi i svijeta da se nije pred mec razbolila/zenska mjesena bolest,al niko nju ni u emisiju da zovne,takodje bi spomenuo Tuzlu kao jednu od evropskih prijestonica kung fua,imaju sad 8 klubova, od koja su 3 vrhunski ,sam sam bio trenirao da sam jednom se pobio s petoricom ,samoodbrana,skino trojicu ostali pobjegli,trenira se i wing chun i wu shu, imamo i majstora 11 dan a ima 12 ucenickih i 12majstorkih dana,lik je zivio u hramu u kkini 40 godina,vec je i kosok,mozete sve provjereit na youtube samo ukucat tuzla kung fu.Mislim za tako mali grad dobro kako se uzme skoro 200.000 stanovnika velik uspjeh.
Al prvo nek uspije ovaj oktagon fight ko god ga organizovao.
p.s. Mislim da treba bit u Skenderiji a neu Zetri jer je ova puno jeftinija a prima skoro isto.
fanatic
2010-07-06T11:29:43Z
tiger04 wrote:

Sramota ,cak bila neka live emisija prije meca sa Cainom ,ja se javim i pitam denisa ,PNP/FJODOR,GSP,ANDERSON SILVA.
On kaze Fjodor ,ipak Wanderle ima tu agresivnost ,ono ne svidja mi se,lik ne zna ni sta sam ga pito.
Al nastranu Denis njeg je otac dobro potpomogao i mogao je uci u taj svijet,al ima momaka koji mogu nesto napravit al jadni su im uslovi.Zato jedino Redjovic i Poturak u K1 ovako donesu neku vrijednu pobjedu,da mala Sanja cura je uzela skoro sve turnire na kojima se pojavila,prvakinja je evrope,bila bi i svijeta da se nije pred mec razbolila/zenska mjesena bolest,al niko nju ni u emisiju da zovne,takodje bi spomenuo Tuzlu kao jednu od evropskih prijestonica kung fua,imaju sad 8 klubova, od koja su 3 vrhunski ,sam sam bio trenirao da sam jednom se pobio s petoricom ,samoodbrana,skino trojicu ostali pobjegli,trenira se i wing chun i wu shu, imamo i majstora 11 dan a ima 12 ucenickih i 12majstorkih dana,lik je zivio u hramu u kkini 40 godina,vec je i kosok,mozete sve provjereit na youtube samo ukucat tuzla kung fu.Mislim za tako mali grad dobro kako se uzme skoro 200.000 stanovnika velik uspjeh.
p.s. Mislim da treba bit u Skenderiji a neu Zetri jer je ova puno jeftinija a prima skoro isto.

nešto je puno spominješ, sviđa ti se? :)20
"I was in Las Vegas when the Nogueira brothers first touched down in America. There was a bus, this is a true story. There was a bus that pulled up to a red light, and Little Nog tried to feed it a carrot, while Big Nog was petting it. He thought it was a horse"
FaceDesigner
2010-07-06T12:21:15Z
tiger04 wrote:

A tek komentatori ,ono cujte jednu.
Sramota ,cak je bila neka live emisija prije meca sa Cainom.Ja se javim i pitam Denisa : ''Pound 4 pound Fedor,Anderson Silva ili GSP?''.
On kaze Fjodor.Wanderlei ima tu agresivnost ,ono ne svidja mi se.Lik nezna ni što sam ga pitao.
Al nastranu Denis njeg je otac dobro potpomogao i mogao je uci u taj svijet,al ima momaka koji mogu nesto napravit al jadni su im uslovi.
Zato jedino Redjovic i Poturak u K1 ovako donesu neku vrijednu pobjedu.
Tu je i mala Sanja koja je uzela skoro sve turnire na kojima se pojavila.Prvakinja je Europe,a bila bi i svijeta da se nije pred mec razbolila/zenska mjesena bolest.Usto nitko ne nezove niti u emisiju.
,takodje bi spomenuo Tuzlu kao jednu od evropskih prijestonica kung fua,imaju sad 8 klubova, od koja su 3 vrhunski ,sam sam bio trenirao da sam jednom se pobio s petoricom ,samoodbrana,skino trojicu ostali pobjegli,trenira se i wing chun i wu shu, imamo i majstora 11 dan a ima 12 ucenickih i 12majstorkih dana,lik je zivio u hramu u kkini 40 godina,vec je i kosok,mozete sve provjereit na youtube samo ukucat tuzla kung fu.Mislim za tako mali grad dobro kako se uzme skoro 200.000 stanovnika velik uspjeh.

Crno sam proba ispravit da liči na nešto.Podcrtano i dalje nekužim.Sa OFC-a si ti odjedanput otišao na kung fu u Tuzli.Pa pogledaj malo koja sranja pišeš i što je bitnije kako pišeš.Na tipkovnici postoje platali (č,ć,đ,ž),probaj s vremana na vrijeme stisnut enter da tew spusti u drugi red.Koristi malo više točaka i nemoj pisat kako ti šta padne napamet.MOOLIM TE.:)21
PFS Bets : 2 wins.3 losses.1 NC
1000 posts 13.5.2012.

pušim kurčinu svojom odlukom a ti je pušiš jer ti je netko rekao kako to treba pušit da bi vidio nebo
-karl anal
Izbacivač
2010-07-06T17:06:30Z
Master Sadika bi po mojoj procjeni poderao svaki malo jači utjerivač dugova u Tuzli. No offense.
Ja sam iz Tuzle. No to nije tema ovog posta.
Raja u BiH ionako ništa ne vjeruje borcima, jer zna kakvi su levati.
Nakon ovog meča, borilački sportovi su umrli za sva vremena u BiH.

Najnamješteniji meč svih vremena, uživo na BHT, prvom BH kanalu koji pokriva cijelu BiH

Similar Topics
Users browsing this topic