mr.drvo
  • mr.drvo
  • Advanced Member Topic Starter
2010-06-16T22:54:15Z
Jako me zanima što vi mislite o ovome....ja se jako brinem,čak nemogu nekada ni zaspati(proučavam inidjanska plemena Maye i Ince) i to je vrlo zabrinjavajuća stvar,većina ljudi mi se smije.....

http://www.google.hr/url...oK4bFOEPdhwK81t_KkNQBSYw 

http://www.google.hr/url...1rkGACquDEnd9CvR4-Xnt_5g 
Lažeš ... kad si bio mali i kad je mama napravila pohanog piceka za ručak, ti si uvijek prvi oglodao bocku do kraja i onda je tata malom Mateju dao novi nadimak

@Neurro
Sponsor
Cain
  • Cain
  • Advanced Member
2010-06-16T22:57:11Z
hahahahaqhahhahahahahahahahahhahahahah

My PFS Bets:
9 Wins, 0 Losses, 0 Draws, and 1 no contests.
http://i232.photobucket....ms/ee199/mazon21/UFC.png 
Seded
2010-06-16T22:59:22Z
Normalno da je smiješno jer Maye nisu "predvidjeli" smak svijeta, nego promjenu koja će utjecati na daljnji ljudski život.

Ako te prpa 2012, šta tek veliš za Planet Nibiru koji ima obrnutu rotaciju od zemlje?

Quote:

Radi se o planetu čija putanja ovako  izgleda i obiđe ju svakih cca. 3600 godina. Navodno su još Sumerani imali zapise o postojanju ovog planeta i njegovom prolasku (što će reći da su preživjeli :)). Postoji puno špekulacija hoće li Nibiru uistinu "proći" ili ne, hoće li zbog svoje putanje zaustaviti zemlju itd. Ja moram priznati da me prilično interesiraju ovakve stvari, ali sam i veliki skeptik što se tiče toga.

Koliko je otkriveno, njegova putanja kojom prolazi je iza Zemlje i Marsa iako bi prilikom eventualnog prolaska imao utjecaja na Zemlju (5 puta je veći).

Zanimljivo je što se Nibiru spominje u raznim stranim kulturama, počevši od već spomenutih Sumerana do Maya.

"It's not checkmate. The king has one more move."
mr.drvo
  • mr.drvo
2010-06-16T23:05:13Z
Nije smiješno.....znam za Nibiru,i to je jako neugodna stvar....nešto će nas dotući....

''Pričat će o nama ko mi o Atlantidi''

Što vi drugi mislite o tome?
Lažeš ... kad si bio mali i kad je mama napravila pohanog piceka za ručak, ti si uvijek prvi oglodao bocku do kraja i onda je tata malom Mateju dao novi nadimak

@Neurro
pitbull123
2010-06-16T23:12:23Z
Pošto još uvijek ne znam stavit sliku evo link koji pokazuje istinu Maya kalendara :)20

http://www.anthroblogs.org/noma...rchives/maya_cartoon.JPG 
fanatic
2010-06-16T23:14:21Z
iskreno, zaboli me kurac za ovakva predviđanja. kako su te prepametne Maye prije toliko godina mogle predvidjet da je smak svijeta baš 2012?

uostalom, zar vi stvarno mislite, da kad bi postojala ta opasnost od sudara planeta, da Ameri, Rusi, Indijci, ovi oni nebi udružili snage i pokušali razorit taj planet?

pitbull123 wrote:

Pošto još uvijek ne znam stavit sliku evo link koji pokazuje istinu Maya kalendara :)20

hahahahahaha, točno to
"I was in Las Vegas when the Nogueira brothers first touched down in America. There was a bus, this is a true story. There was a bus that pulled up to a red light, and Little Nog tried to feed it a carrot, while Big Nog was petting it. He thought it was a horse"
bero
  • bero
  • Advanced Member
2010-06-16T23:20:30Z
fanatic wrote:

uostalom, zar vi stvarno mislite, da kad bi postojala ta opasnost od sudara planeta, da Ameri, Rusi, Indijci, ovi oni nebi udružili snage i pokušali razorit taj planet?

već bi bruce willis paradirao po svemiru s bušilicom i nuklearkom :)18
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
fanatic
2010-06-16T23:22:08Z
bero wrote:

fanatic wrote:

već bi bruce willis paradirao po svemiru s bušilicom i nuklearkom :)18

hahahaha, i iako nije izvukao najkraću šibicu, žrtvovao se i poginuo umjesto zeta :)20

http://www.24sata.hr/met...ibiru-ne-postoji/141586/ 

evo, sad ste se smirili? bit će UFC-a i u 2013. :)1
"I was in Las Vegas when the Nogueira brothers first touched down in America. There was a bus, this is a true story. There was a bus that pulled up to a red light, and Little Nog tried to feed it a carrot, while Big Nog was petting it. He thought it was a horse"
Cain
  • Cain
  • Advanced Member
2010-06-16T23:22:30Z
UserPostedImage 

My PFS Bets:
9 Wins, 0 Losses, 0 Draws, and 1 no contests.
http://i232.photobucket....ms/ee199/mazon21/UFC.png 
FaceDesigner
2010-06-16T23:28:05Z
Šta nije smak bia 2000. godine?:)10
PFS Bets : 2 wins.3 losses.1 NC
1000 posts 13.5.2012.

pušim kurčinu svojom odlukom a ti je pušiš jer ti je netko rekao kako to treba pušit da bi vidio nebo
-karl anal
Range
2010-06-16T23:31:36Z
fanatic wrote:

iskreno, zaboli me kurac za ovakva predviđanja. kako su te prepametne Maye prije toliko godina mogle predvidjet da je smak svijeta baš 2012?

pitbull123 wrote:

hahahahahaha, točno to

Nisam pobornik ideja o smaku svijeta, al moram reagirati na ovo o razaranju planeta... Nedavno se spominjao neki asteroid koji je letio navodno blizu zemlje i rekli su da bismo bili u banani da se obruši na nas i da su one priče o razaranju nuklearkama fantazija, tj. da bi bilo teško, ako ne i nemoguće tako nešto izvesti, a i da se uspije, nastale bi milijarde komada krhotina, prašina bi zacrnila nebo i sl...

Kako onda tek raznijeti planet (znači ne komad stijene veličine max. kilometar-dva, nego planet, s velikom gravitacijom, vjerojatno i nekom aktivnom jezgrom i još 100 čuda) za koji se pretpostavlja da je oko pet puta veći od Zemlje? Mislim da ni Bruce Willis ne bi mogao bušiti 20-30 tisuća km u zemlju :)20

http://www.imdb.com/title/tt1320253/  ne bi mogla ništa :)20
"Imam dobru vijest za sve koji su uplatili osiguranje u slučaju avionske nesreće..."
pitbull123
2010-06-16T23:31:53Z
FaceDesigner wrote:

Je da,isto kao što će biti ovaj 2012 i 2020 i 2048 itd.Ljudima je dosadno pa izmišljaju svašta.
Matek
2010-06-16T23:33:26Z
FaceDesigner wrote:

pa je, ovi koji su preživili taj, ovaj 2012 sigurno neće 🙂
Seded
2010-06-16T23:54:26Z
Pa ja ne znam tko vjeruje uopće u smak svijeta 2012? Nisam primijetio da je itko ovdje ozbiljno elaborirao svoje stajalište.

kako god, taman 21.12.2012. frend ima rođendan tako da ću smak svijeta dočekati pijan. :)11
"It's not checkmate. The king has one more move."
djoni
2010-06-17T06:10:03Z
:)18
Arguing on internet is like paralympics, even if you win you are still retarded
overdose!
2010-06-17T09:42:18Z
čitam ovaj topic i u vremenu odem da uzmem nešto pojesti, kad u hladnjaku argeta, pogledam joj rok trajanja kad piše do 20.5.2013 tako da smaka svijeta neće biti. Svojim zaključkom sam umirio milijune ljudi i molim Nobelovu nagradu za mir
pitbull123
2010-06-17T09:45:56Z
overdose! wrote:

čitam ovaj topic i u vremenu odem da uzmem nešto pojesti, kad u hladnjaku argeta, pogledam joj rok trajanja kad piše do 20.5.2013 tako da smaka svijeta neće biti. Svojim zaključkom sam umirio milijune ljudi i molim Nobelovu nagradu za mir

Svaka čast to je čista zdrava logika :)20 ,a ako bude smak svijeta 2012 moći ćeš ih tužit da su te prevarili i bit ćeš bogat:)2
ive
  • ive
  • Advanced Member
2010-06-17T10:11:37Z
Smak svijeta 2012 je holivudska izmišljotina i pumpanje javnosti, do nekih promjena bi moglo doći ali ne o ovima u filmovima.
Možda se misli na ovo :
"Tisućama godina Schumannova rezonancija ili puls ( kucanje srca ) planete Zemlje je bila 7,83 titraja po sekundi, vojska je to uzimala kao vrlo pouzdanu referencu. Međutim, od 1980.g. ta rezonancija polako raste. Sada je preko 12 titraja po sekundi.
Što to znači? Da je to ekvivalentno s vremenom od manje od 16 sati po danu umjesto "starih" 24 sata.""
pride_rules
2010-06-17T10:14:58Z
ive wrote:

Smak svijeta 2012 je holivudska izmišljotina i pumpanje javnosti, do nekih promjena bi moglo doći ali ne o ovima u filmovima.
Možda se misli na ovo :
"Tisućama godina Schumannova rezonancija ili puls ( kucanje srca ) planete Zemlje je bila 7,83 titraja po sekundi, vojska je to uzimala kao vrlo pouzdanu referencu. Međutim, od 1980.g. ta rezonancija polako raste. Sada je preko 12 titraja po sekundi.
Što to znači? Da je to ekvivalentno s vremenom od manje od 16 sati po danu umjesto "starih" 24 sata.""

maye nisu ni spomenule smak svijeta. spominju kraj nekog ciklusa od 500 godina. počinje novi ciklus.
mr.drvo
  • mr.drvo
2010-06-17T10:24:46Z
Mislim da je primitivno rugati se na tu stvar,kao što je primitivno misliti da nema života u na planetima oko nas i šire...od toliko galaksija i ostalih stvari baš smo mi počašćeni živjeti....

Ja ne vjerujem u gledanje u budučnost i ostale gluposti....al pomoću vidovnjaka moj susjed je našao mrtvog brata u nekoj pripizdini za koju nikad nitko nije čuo,i to u šumi....nevjerojatno.....
A Maye su bili narod koju su se gotovu bavili samo tim,pa vjerujem da nečega ima....

@Neurro