Saleee
  • Saleee
  • Advanced Member Topic Starter
2010-04-19T11:41:36Z
Osvojio prvu hrvatsku medalju i dvaput pobijedio Chucka Norrisa!

Poznati karate borac Enver Idrizi 90-ih je godina žeo medalje za Hrvatsku…

Danas Enver Idrizi živi u Njemačkoj, a od Hrvatske nije dobio previše razloga za ostanak. Sportaš je to koji je osvojio prvu medalju za neovisnu Hrvatsku. Bilo je to na dan priznanja 15. siječnja 1992. godine.

'Bilo je to Milanu na Svjetskom kupu. Osvojio sam zlato, na kaseti sam ponio hrvatsku himnu, a ispod kimona izvadio zastavu. Kasnije su neki, kao Antun Vrdoljak, htjeli prikazati kako je Goran Ivanišević osvojio prvu medalju za Hrvatsku', kaže nakon skoro dva desetljeća za Sportske novoasti nekadašnji svjetski i europski prvak.

Idrizi je poznat po svojim izjavama kako je za Hrvatsku osvojio 15 kila medalja. Kaže kako mu je tako lakše izračunati koliko je medalja osvojio. Zbog njega se, kaže, svijetom svako malo vijorila hrvatska zastava, a danas vodi disko klub s bratom u Njemačkoj.

Iz Zagreba ga više ne zove, doveli su Japance kako bi učili mlade karateu, no Idrizi smatra kako je to mogao raditi on. 'U Hrvatskoj nisam ni stan dobio. Kad me pitaju u inozemstvu što sam dobio, lažem da mi je Hrvatska dala vile, stanove…, branim ju uvijek pred strancima. Da se zovem Mate bio bih ministar'.

Simpatični Idrizi otkrio je još jednu zanimljivost iz svoje karijere – pobijedio je i, vjerovali ili ne, Chucka Norrisa! 'On je glumac koji je slavu stekao jer je bio bijelac u tom sportu. Ma kakav Chuck Norris, jedan je Bruce Lee. Chucka Norrisa sam dva puta pobijedio na turnirima. Iza Bruce Leeja je Van Damme', poručuke karate stručnjak, porijeklom Albanac.

http://sport.dnevnik.hr/clanak/rubrika/ostali_sportovi/osvojio-prvu-hrvatsku-medalju-i-dvaput-pobijedio-chucka-norrisa.html 

Chuck Norris je osjetio Idrizijeve pesnice!!! Dvaput!!! :)1
Hamush o dopingu Cristiane "Cyborg" Santos - Kakav doping test. samo da je gace skinula, svima bi bilo jasno da ima pajsera ko djecju podlakticu.
Sponsor
loreia
2010-04-19T11:52:53Z
Jel sad Idrizi i sluzbeno najjaci covjek na svijetu?
dr. Jupidu wrote: diskusting
DoKoske
2010-04-19T13:19:49Z
chuck norris je nepobjediv
wash your feminine side clean off
Sudac Pravde
2010-04-19T13:30:56Z
loreia wrote:

:)20
Mir u sudnici!!!

Jupidu.
2010-04-19T14:21:12Z
loreia wrote:

što nije nastupio u pride?

idrizi je odličan karataš ........... ali budimo realni...svaka mu čast...no zaista nemam osjećaj da je hrvat osvojio medalju...... on jednostavno nije imao svoju državu kosovo...tada..

to je kao da ja nastupim za zimbabwe i vijorim zimbabvejsku zastavu,......ok je...al to nije to.......poštujem zimbabwe......

tako štujem i idrizija no to nije to..za mene...

REPUBLIKA HRVATSKA: MMA DIPLOMA: DR JUPIDU
OVOM DIPLOMOM SE POTVRĐUJE DA DR JUPIDU OVLAŠTENI MMA PROCJENITELJ I TRENER
OVA DIPLOMA ODNOSI SE ISKLJUČIVO ZA MMA I SPECIFIČNE MMA FIZIČKE PRIPREME

SPLIT: 21.7.2007 GOD

hamush-prvak wc mma organizacije
Spider
2010-04-19T15:36:12Z
svaka cast covjeku
see am a fighter this is what i bread, so you make boxing a sport but understand this is no game to me.
Jupidu.
2010-04-19T15:45:44Z
kicker wrote:

Idrizi je njuška.

simpa je....

baš šteta šta nije pokušao nastupiti u pride....svojedobno

nofrx
2010-04-19T19:10:05Z
Svaka mu čast. Veliki sportaš.
KW CHAMPION
KrvavaPesnica
2010-04-20T01:03:16Z
Idrizi je car,albanski Jontra Volta i vjerojatno jedan od najboljih nasih karatasa ikad....ispravka najbolji...i razbio dvaput njusku chucku:)9 :)9 :)9

serem se vrdoljaku u ćarapu
TRT Belfort > New Old Vitor > Old Vitor > New Vitor
Jupidu.
2010-04-20T17:11:01Z
nije ni bore lee loš