skyliner
2010-03-29T23:20:02Z
e bas si me sitia kako su moji dragi sugradjani izvizdali stupala, mogu samo rec da me sram ovog splita i da nigdi nema veće nelojalne gube nego prosjecnih splicana, bitno da bi oni '' zivot za hajduka dali'' a kad treba dat podrsku momku koji je sa 19 god usa u k1 kvalifikacijski turnir sa priznatim profi borcem onda ga DOMACA publika izvizda, sramota nevidjena ...
blazer44
2010-03-29T23:36:12Z
raugu kllub wrote:

E sad uvatija sam se stupala eto iz sljedećih razloga želim prezentirat drukčije gledište od vašeg eto čisto da sagledate i drugu stranu medalje.prvo ću naglasit da je u mom drustvu bio nazočan bivši državni prvak koji apsolutno djeli moje mišljenje koje ide ovako : dali stupalo zasluzuje zvizdanje ako je recimo sudac brojio protivniku ?dali stupalo zaslužuje zvizduke ako je sudac dodjelio oduzimanje boda zbog nepropisnog udarca?dali stupalo zaslužuje zvizduke ako su čak i bodovni sudci njemu dali pobjedu?dali stupalo zaslužuje zvizduke sto je praktički dječarac imao srca ući u ring sa čovjekom koji mu otac može biti?dali stupalo zaslužuje zvizduke sto u nijednom trenutku nije niti pomislio odustati?
Razmislite.dalje ću vam navest nešto sto vjerovatno znate a to je da kad je dobio udarac u genitalije dali znate da je slobodno mogao ostat ležati i nakon par minuta reci sudcu da ipak ne može nastavit meč i znate li tko bi bio pobjednik?opet stupalo!ali ne on to nije htio nego se hrabro ustao riskirajuci poraz jer je već bio svjestan da je postao podredjen.zar to zaslužuje zvizduk?jako nepravedno od "sveznajuce" i "poštene " splitske publike.ja sam se bas koncentrirao na zvizdanje publike jer bas to sam napisao u svom prvom postu.
ali ajmo i dalje...
Dali itko shvaća bit oduzimanja boda mislim javne opomene?pa da nastavim.apsolutno se slažem da je rumunj dominirao i u drugoj i u trećoj rundi.nema zbora.i u obe runde 10-9 pobjedjuje nema o tom sumnje.medjutim runda u kojoj je bilo odbrojavanje rumunj gubi 10-8 i SAD tu glavnu ulogu igra javna to famozno oduzimanje boda koje laici jednostavno ne mogu ubacit u pricu.i čija je onda pobjeda.ljudi moji pa samo nedavno nas borac Radnić mislim u Budimpešti ulazi u ring rumunju i u prvoj rundi sudac broji radnicu u drugoj i trećoj Radnić ga "pribije" vas izraz i sto se desi?pobjedi rumunj! A nas Radnić čak niti javnu nije imao ali sudcima nije bilo dovoljno.eto nadam se da ste pročitali i drugu stranu a ne samo jednu

po meni koliko se sican prva runda je bila dosta izjednacena do knockdowna i da bi je 10-9 stupalu a ne 10-8.zadnje 2 je dobija rumunj cak bi zadnju da 10-8 rumunju.po meni bi rumunj ima 2 boda prednosti minus kazneni znaci dobiva s bodon prednosti.i da je zadnja runda 10-9 bija bi izjednacen mec.al necu tvrdit 100% jer se vise bas nesican meca volija bi ga opet pogledat.
za zvizduke stoji i ako je sudacka odluka losa sramota je zvizdat stupalu njemu svaka cast na hrabrosti.jos pogotovo sta se diga nakon onakvog udarca u jaja.u drugoj borbi se vidilo stupalovo neiskustvo nakon prvog knockdowna.nije parija nesto uzdrman (opet mozda grijesin) al kad je slovenac krenija triba ga je odma grlit a ne se povlacit.neznan jesu mu govorili to iz kuta.i opet ponavljan svaka cast momku i nikako ne zasluzuje zvizduke.mene je cak iznendilo kako nisu tomicu dali pobjedu.
borbe su bile dobre,bar vecina borbi.jebiga vecina je navikla na k1 max gp-ove di se bore hari schilt i ekipa i onda in je ovo dosadno.te su borbe odlicne i spektakli al to je zato sta se bore najbolji borci na svitu a ove su dobre.vecina manjih turnira nema nista bolje borbe od ovih u subotu.
DON'T BE SCARED HOMIE
balooba
2010-03-29T23:56:01Z

borbe su bile katastrofa!!
samo 3 borbe vrijedne spomena, (zadnje tri ) ostalo katastrofa!
najbolje sto sam tamo vidio su bile Rumunjke...
ne znam da li je neko bio na PH u boksu u Omislju,ali to su bili mecevi vrijedni divljenja!
najgori mec na PH je bio bolji od najboljeg u Splitu..
kad ce ljudi napokon shvatit da amaterizam nije nimalo gori od profesionalizma?
PiccoloSNM
2010-03-29T23:57:44Z
raugu kllub wrote:

E sad uvatija sam se stupala eto iz sljedećih razloga želim prezentirat drukčije gledište od vašeg eto čisto da sagledate i drugu stranu medalje.prvo ću naglasit da je u mom drustvu bio nazočan bivši državni prvak koji apsolutno djeli moje mišljenje koje ide ovako : dali stupalo zasluzuje zvizdanje ako je recimo sudac brojio protivniku ?dali stupalo zaslužuje zvizduke ako je sudac dodjelio oduzimanje boda zbog nepropisnog udarca?dali stupalo zaslužuje zvizduke ako su čak i bodovni sudci njemu dali pobjedu?dali stupalo zaslužuje zvizduke sto je praktički dječarac imao srca ući u ring sa čovjekom koji mu otac može biti?dali stupalo zaslužuje zvizduke sto u nijednom trenutku nije niti pomislio odustati?
Razmislite.dalje ću vam navest nešto sto vjerovatno znate a to je da kad je dobio udarac u genitalije dali znate da je slobodno mogao ostat ležati i nakon par minuta reci sudcu da ipak ne može nastavit meč i znate li tko bi bio pobjednik?opet stupalo!ali ne on to nije htio nego se hrabro ustao riskirajuci poraz jer je već bio svjestan da je postao podredjen.zar to zaslužuje zvizduk?jako nepravedno od "sveznajuce" i "poštene " splitske publike.ja sam se bas koncentrirao na zvizdanje publike jer bas to sam napisao u svom prvom postu.
ali ajmo i dalje...
Dali itko shvaća bit oduzimanja boda mislim javne opomene?pa da nastavim.apsolutno se slažem da je rumunj dominirao i u drugoj i u trećoj rundi.nema zbora.i u obe runde 10-9 pobjedjuje nema o tom sumnje.medjutim runda u kojoj je bilo odbrojavanje rumunj gubi 10-8 i SAD tu glavnu ulogu igra javna to famozno oduzimanje boda koje laici jednostavno ne mogu ubacit u pricu.i čija je onda pobjeda.ljudi moji pa samo nedavno nas borac Radnić mislim u Budimpešti ulazi u ring rumunju i u prvoj rundi sudac broji radnicu u drugoj i trećoj Radnić ga "pribije" vas izraz i sto se desi?pobjedi rumunj! A nas Radnić čak niti javnu nije imao ali sudcima nije bilo dovoljno.eto nadam se da ste pročitali i drugu stranu a ne samo jednu

Sviđa mi se kako razmišljaš i uglavnom se slažem s tobom, ali sam se strgao dok sam sve ovo pročitao :)20 stisni dva puta enter nakon svakih 3 do 5 redaka pa će biti ljudima lakše za čitat ovoliko teksta :)20

dr jupidu wrote:

ok,this is my message for mr dana white,i am mma fan and "doctor" 14 yrs........ give to me a chance....-93 kg....i started training 10 days and i will be ready after 6 months. we can do a tv theme- the fan preparing for 1 st match....

Đolo wrote:

:)18 :)18 :)18 recenice su vrhunski sastavljene :)20

fist wrote:

Svaka ti čast na inicijativi Jupi ali barem si mogao dati Lorei da ti ovo smisleno složi na engleski

AceOfSpades wrote:

HAHAHAHAHAHA.Engleski me nasmijao do suza 😃 ahh,eto,razvedrio mi dan čovjek ako ništa :D

dr jupidu wrote:

čujte dečki vidim da ste u formi poisat gluposti......:N:) no ja sam spremasn zsa meč protiv bilo koga do 93.......

fist wrote:

Ode i hrvatski u klinac

sea
2010-03-30T00:06:47Z
razocarala me splitska publika koja je navijala protiv bosanca u mma a navijala za rumuna koji je izasao u hajdukovom dresu,zao mi je sto bosanac nije izasao u dresu ibricica pa za koga bi tad navijali?rumun pored svih mogucih udaraca u mma udara u potiljak a doktor zabranjuje nastavak meca i rumun dobija,ma nemam komentara!!!
PiccoloSNM
2010-03-30T00:07:37Z
blazer44 wrote:

raugu kllub wrote:

ali ajmo i dalje...

po meni koliko se sican prva runda je bila dosta izjednacena do knockdowna i da bi je 10-9 stupalu a ne 10-8.zadnje 2 je dobija rumunj cak bi zadnju da 10-8 rumunju.po meni bi rumunj ima 2 boda prednosti minus kazneni znaci dobiva s bodon prednosti.i da je zadnja runda 10-9 bija bi izjednacen mec.al necu tvrdit 100% jer se vise bas nesican meca volija bi ga opet pogledat.
za zvizduke stoji i ako je sudacka odluka losa sramota je zvizdat stupalu njemu svaka cast na hrabrosti.jos pogotovo sta se diga nakon onakvog udarca u jaja.u drugoj borbi se vidilo stupalovo neiskustvo nakon prvog knockdowna.nije parija nesto uzdrman (opet mozda grijesin) al kad je slovenac krenija triba ga je odma grlit a ne se povlacit.neznan jesu mu govorili to iz kuta.i opet ponavljan svaka cast momku i nikako ne zasluzuje zvizduke.mene je cak iznendilo kako nisu tomicu dali pobjedu.
borbe su bile dobre,bar vecina borbi.jebiga vecina je navikla na k1 max gp-ove di se bore hari schilt i ekipa i onda in je ovo dosadno.te su borbe odlicne i spektakli al to je zato sta se bore najbolji borci na svitu a ove su dobre.vecina manjih turnira nema nista bolje borbe od ovih u subotu.

Nisam gledao meč, ali je Raugu dobro napisao kako bodovanje funkcionira. Za svaku rundu bolji borac dobiva 10, a lošiji 9. U slučaju brojanja ili javne se gubi bod. Onaj tko napravi brojanje protivniku u rundi automatski dobiva tu rundu 10:8, makar bio i lošiji ostatak runde. Za javnu to nije slučaj, tako da ako bolji borac u rundi dobije javnu runda završava 9:9. Bez obzira koliko jedan borac bio bolji u rundi ne bi se smjelo dati lošijem manje od 9 ako nije srušen ili dobio javnu. Tako da ova borba treba biti bodovana 10:8, 9:9, 9:10 u korist Stupala.

dr jupidu wrote:

ok,this is my message for mr dana white,i am mma fan and "doctor" 14 yrs........ give to me a chance....-93 kg....i started training 10 days and i will be ready after 6 months. we can do a tv theme- the fan preparing for 1 st match....

Đolo wrote:

fist wrote:

Svaka ti čast na inicijativi Jupi ali barem si mogao dati Lorei da ti ovo smisleno složi na engleski

AceOfSpades wrote:

HAHAHAHAHAHA.Engleski me nasmijao do suza 😃 ahh,eto,razvedrio mi dan čovjek ako ništa :D

dr jupidu wrote:

čujte dečki vidim da ste u formi poisat gluposti......:N:) no ja sam spremasn zsa meč protiv bilo koga do 93.......

fist wrote:

Ode i hrvatski u klinac

raugu kllub
2010-03-30T00:14:17Z
skyliner wrote:

e bas si me sitia kako su moji dragi sugradjani izvizdali stupala, mogu samo rec da me sram ovog splita i da nigdi nema veće nelojalne gube nego prosjecnih splicana, bitno da bi oni '' zivot za hajduka dali'' a kad treba dat podrsku momku koji je sa 19 god usa u k1 kvalifikacijski turnir sa priznatim profi borcem onda ga DOMACA publika izvizda, sramota nevidjena ...

napisao sam svoje mišljenje o tome čisto da nitko ne mora bit pravocrtan i gledat samo naprijed ne razmisljajuci da postoje i lijeva i desna strana od svega sto vidiš ispred sebe.sto se tiče onog izvješća na kojeg se saulo buni eto ja ću rec da meni to izvješće se čini malo ulizivacko.ne ulazim u razloge ali opet napominjem malo mi tako odiše jer ja se neću složiti da su bili savršeni mecevi ili da je besprijekorna organizacija ali svejedno mi se pisac toga izvještaja čini kao veći znalac od svih ovdje ili BiH rekao da je on najbliži mom mišljenju .organizacija nije bila besprijekorna ali je bila odlična .sto je falilo?tko je to na ovim prostorima bolje organizirao?

ovaj momak ima pravo mi Hrvati smo obična guba i dvolicnjaci.sapp ulazi u meč svi se ustaju pljescu slikaju itd..nakon minute meča bob sapp pokazuje upravo ono sto je uvijek i pokazivao do sada .ZABAVU .kad ono svi počeli zvizdati?????? Pa sto si ti očekivao da će bob sapp okrenut zadnji kruzni u bradu? Ono sto sam došao vidjet kod sappa to sam i dobio.zabavio me i svaka mu čast ja san pljeskao ispred face svima koji su mu iti pokušali zvizdati.

Mecevi piše super itd.
Ok nisu vrhunski ali nisu ni loši .ja nisam došao gledat petera artes ernesta hoosta. Badr haria pa meni su mecevi bili ok.bilo je svega .nokauta ,smijeha ,zabave dobrih udaraca, srcanih boraca pa čak i iznenadjenja kao sto je agron. Meni samo potvrdjujes Saulo koliko ne znaš kad si očekivao ne znam sto ??? Najboljih 8 iz Japana?pa tko je to osim Splita doveo bob sappa?to ti smatras lošom priredbom,lošom organizacijom? Misliš da taj potez nije pametan i vrijedan hvale a ne kritika?misliš da zahvaljujući tome Split neće biti na fight clubu?zar ti neće biti čast sto će ti grad biti na eurosportu?zar to nije lijepo i zar to ne zaslužuje pohvale ?pa sto je vama ljudi?

Jer sada vidite zašto sam napisao u svom prvom postu da smatram da ovaj forum niti ne zaslužuje da ista komentiram?evo radi ovoga.pa zašto smo tako mali?
fanatic
2010-03-30T00:18:52Z
raugu kllub wrote:

Vidite Split je takav grad da svi znaju apsolutno sve o svemu.Sad ajde kad dodjem na Poljud pa svi objasnjavaju kako i sto je tko trebao odigrati nekako je razumljivije jer ipak danas mislim da ne postoji osoba koja ne prakticira taj sport ne znam tko ga sve nije trenirao ili imao utakmicu.uglavnom veliki postotak.medjutim u spaladium areni je statistički negdje oko 1 ili 2% gledatelja(na tribinama) imalo iskustva u mečevima.A ja sam čuo otprilike njih 98% da su objasnjavali tko ima, tko nema pojma,koga bi oni odma pribili samo da udju u ring itd. Recimo ja ovdje odma mogu samo procitajuci 2 posta rec sa stopostotnom sigurnošću da fanatic nikad nije imao ni jedan meč u kickboxu ili boksu ili ultimatum fightu .da možda čak nije nikad niti ušao u sparing .vjerovatno je trenirao jedan od borilačkih sportova i to je najveći domet .sad ja to ne pišem negativno da se ne uvrijedis fanatic tebe sam uzeo za primjer i ništa loše ne mislim u tome.smatram da uzivas u borilackim sportovima i zato imaš pravo komentirat sto želiš medjutim evo recimo ti si jedan od onih koji je zvizdio stupalu ili u najmanju ruku nisi zvizdio ali to odobravas.vidiš to ne može nitko tko je ikad imao meč .ne znam tko je pisao isto tako da je stupala prebilo i taj mislim da je expitbull.bez obziran na njegov nick on sigurno nikad nije imao meč ili je jednostavno ljubomoran na njega jer ga poznaje pa mu je kao drago da ga je pribilo iako mislim da je ipak razlog ovo prvo.
Za ultimat fuckera neću ni govorit.njegove rijeci su" ocekivao sam spektakularan izlazak Boba Sappa pa boze moj radi toga sam i došao".došao je vidjet izlazak Boba sapa?izlazak?i usput koja mu je bila razlika od dosadašnjih izlazaka?

nisam zviždao Stupalu niti to odobravam. Momku svaka čast, pokazao je srčanost (pogotovo nakon udarca u jaja) i pokazao je hrabrost. al opet, od onih ondje ljudi, mislim da nitko nije zviždao Stupalu, nego sudačkoj odluci, koja je ipak (moraš priznat) bila pristrana. njemu kao borcu, pogotovo uzimajući u obzir njegove godine, ide jedan veliki plus, tako da nema govora o tome da je netko njemu zviždao

sea wrote:

razocarala me splitska publika koja je navijala protiv bosanca u mma a navijala za rumuna koji je izasao u hajdukovom dresu,zao mi je sto bosanac nije izasao u dresu ibricica pa za koga bi tad navijali?rumun pored svih mogucih udaraca u mma udara u potiljak a doktor zabranjuje nastavak meca i rumun dobija,ma nemam komentara!!!

da, to je i meni bilo razočaravajuće i gadljivo
"I was in Las Vegas when the Nogueira brothers first touched down in America. There was a bus, this is a true story. There was a bus that pulled up to a red light, and Little Nog tried to feed it a carrot, while Big Nog was petting it. He thought it was a horse"
sea
2010-03-30T00:25:13Z
uvlacenja u guzicu publici oblacenjem dresa hajduka mi je za fuj,vole rumuni hajduk bas ga vole.
raugu kllub
2010-03-30T00:37:10Z
Eto fanatic blazer je napisao vjerovatno bodovanje recimo najbliže tvom mišljenju .odnosno pobjeda Rumunja .medjutim postoje bodovna pravila
Quote:

U slučaju brojanja ili javne se gubi bod. Onaj tko napravi brojanje protivniku u rundi automatski dobiva tu rundu 10:8, makar bio i lošiji ostatak runde. Za javnu to nije slučaj, tako da ako bolji borac u rundi dobije javnu runda završava 9:9. Bez obzira koliko jedan borac bio bolji u rundi ne bi se smjelo dati lošijem manje od 9 ako nije srušen ili dobio javnu. Tako da ova borba treba biti bodovana 10:8, 9:9, 9:10 u korist Stupala

evo garantiram ti da je ovo pisalo na svim sudskim listicima.bravo piccolo
E sad dali su oni u pravu to ne znam ali djelim njihovo mišljenje pogotovo sto je stupalo domaći borac.gledajte kad bilo tko od nas ode u Italiju ili bilo koju sličnu zemlju i bori se protiv domaćeg borca ja vas uvjeravam iz osobnog iskustva da je kriterij sasvim jednak kriteriju koji ste vidjeli u Splitu ali nikad nisam čuo zvizduke domaće publike osim ove "najpostenije" u Splitu.ne možeš biti za nijansu bolji od domaćeg borca i očekivati pobjedu.ni ja se ne slažem u potpunosti npr.smatram da je Slovenac pobjedio 2-1 tovarovica ali definitivno nijanse nedovoljne da ti se da pobjeda i isti sekund sam rekao biti će dodatna runda.ne možeš biti bolji za praktički 1 udarac i očekivati pobjedu protiv domaceg borca.

upravo tako mnogi gledaju borbu prvaka u boksu protiv izazivaca i izazivaca stvarno bude bolji ali izgubi meč i svi odma ukradeno i slično ali ljudi moji zar je izazivaca zaslužio titulu ako je malo bolji.nijedan sudac mu je nikad neće dati.NIKAD.i to pričam ne samo o ovim sudcima nego i o najboljima na svijetu.

raugu kllub
2010-03-30T00:44:45Z
sea wrote:

uvlacenja u guzicu publici oblacenjem dresa hajduka mi je za fuj,vole rumuni hajduk bas ga vole.

eto vidiš pišem bezveze.sea dali si proverio/la to o čemu pišeš mislim dali sigurno znaš da se rumunj isključivo došao ulizivati?.ajmo ispočetka:

-.odakle je borac koji je nosio Hajdukov dres?Rumunjska !
-koji je broj nosio na dresu?50!
-tko nosi broj 50 u Hajduka?florin cernat!
-odakle je florin cernat? Rumunjska!
-i na kraju sto misliš tko je najbolji prijatelj od rumunjskog borca i kod koga je on došao u goste?da da pogadjas
odgovor FLORIN ČERNAT

radim ujutro.puno pozdrava.ugodna noć svima nadam se da nitko ne zamjera

PiccoloSNM
2010-03-30T00:56:23Z
balooba wrote:

borbe su bile katastrofa!!
samo 3 borbe vrijedne spomena, (zadnje tri ) ostalo katastrofa!
najbolje sto sam tamo vidio su bile Rumunjke...
ne znam da li je neko bio na PH u boksu u Omislju,ali to su bili mecevi vrijedni divljenja!
najgori mec na PH je bio bolji od najboljeg u Splitu..
kad ce ljudi napokon shvatit da amaterizam nije nimalo gori od profesionalizma?

Nisam bio u Splitu, pa nemam pravo ništa ni komentirat. Ali bio sam na polufinalnom danu u Omišlju i mečevi su mi bili fantastični. Ugodno sam se iznenadio i prijateljskom atmosferom i organizacijom i prikazanim u ringu. Žao mi je jedino što nije bilo borbe između Sanjina i Borne, to me je najviše zanimalo. Za vrijeme dok je Sandro boksao protiv Brekala kraj mene se sjeo Tomasović i tako mi cijelu borbu razgovaramo i komentiramo kako je Sandro dobar... i i cijelo se ja vrijeme mislim odakle mi je taj poznat dok nije ušao u ring :)20 Nisam ga do tad vidio bez kacige. :)20 Žao mi je što nisam mogao doći na eliminacije, četvrfinale i finale.

raugu kllub wrote:

Eto fanatic blazer je napisao vjerovatno bodovanje recimo najbliže tvom mišljenju .odnosno pobjeda Rumunja .medjutim postoje bodovna pravila

PiccoloSNM wrote:

Za svaku rundu bolji borac dobiva 10, a lošiji 9. U slučaju brojanja ili javne se gubi bod. Onaj tko napravi brojanje protivniku u rundi automatski dobiva tu rundu 10:8, makar bio i lošiji ostatak runde. Za javnu to nije slučaj, tako da ako bolji borac u rundi dobije javnu runda završava 9:9. Bez obzira koliko jedan borac bio bolji u rundi ne bi se smjelo dati lošijem manje od 9 ako nije srušen ili dobio javnu. Tako da ova borba treba biti bodovana 10:8, 9:9, 9:10 u korist Stupala.

evo garantiram ti da je ovo pisalo na svim sudskim listicima.bravo.
E sad dali su oni u pravu to ne znam ali djelim njihovo mišljenje pogotovo sto je stupalo domaći borac.gledajte kad bilo tko od nas ode u Italiju ili bilo koju sličnu zemlju i bori se protiv domaćeg borca ja vas uvjeravam iz osobnog iskustva da je kriterij sasvim jednak ali nikad nisam čuo zvizduke domaće publike osim ove "najpostenije" u Splitu.ne možeš biti za nijansu bolji od domaćeg borca i očekivati pobjedu.ni ja se ne slažem u potpunosti npr.smatram da je Slovenac pobjedio 2-1 tovarovica ali definitivno nijanse nedovoljne da ti se da pobjeda i isti sekund sam rekao biti će dodatna runda.ne možeš biti bolji za praktički 1 udarac i očekivati pobjedu protiv domaceg borca.

upravo tako mnogi gledaju borbu prvaka u boksu protiv izazivaca i izazivaca stvarno bude bolji ali izgubi meč i svi odma ukradeno i slično ali ljudi moji zar je izazivaca zaslužio titulu ako je malo bolji.nijedan sudac mu je nikad neće dati.NIKAD.i to pričam ne samo o ovim sudcima nego i o najboljima na svijetu.

Hvala što si poslušao savjet za razdvajanje teksta u više djelova. Puno se lakše snaći u tekstu. Istina je ovo za izazivače, tako da meni nije bilo toliko čudno kad su Machidu proglasili pobjednikom protiv Shoguna. Drago mi je ipak što su odmah dali Shogunu priliku za revanš i nadam se da će revanš biti još bolji.

dr jupidu wrote:

Đolo wrote:

fist wrote:

AceOfSpades wrote:

dr jupidu wrote:

fist wrote:

Ode i hrvatski u klinac

raugu kllub
2010-03-30T01:23:44Z
sea wrote:

e SAD ovo bi bilo ekstra zanimljivo šteta sto nije došao u dresu ibricica.ja bi definitivno bio za njega.ti si vjerovatno bosanske krvi.

morat ću te razocarat ali ovaj bosanac je jedini borac koji je mene razočarao u cijeloj večeri .dva udarca u potiljak koja sigurno nisu bila takve snage da mu ista bude jednostavno rumunj nije ni mogao upotrebit veću snagu u udarcu .nakon toga bosanac dobrano odmorio pa se ustane pa opet padne kao pokošen .osjetivsi snagu Rumunja mislim da je zaključio bolje glumit nego zažalit poslije a to mi je dokazao i metalni kofer jer borac u knockdown ne bi se hvatao za glavu kao kakvo djete nakon pogodka kuferom znaci da je proracunato apsolutno bio svjestan svega i mislim da je dobro odlučio ali to nije ono za sto bi zaslužio iti pljesak.to je moje mišljenje .

čak i drugi bosanac dobija udarac u lijevu nogu i to lagan a zasepa na desnu i odustane iako mislim da tu može bit i nešto drugo jer taj borac nije takav ako ga se dobro sjecam.

Ali zar cijela dvorana nije bila za Denisa stojnica.borac vas ne može prevariti.svaki koji pokaže srce pa makar ga prebilo dobit će pljesak jedino možda se još u Splitu može desit da ne dobije ali eto sto se Denisa tiče mislim da su svi bili za njega i to bez da je obukao dres hajduka nego je nosio bosansku zastavu.e SAD stvarno laku noć
raugu kllub
2010-03-30T08:16:27Z
fanatic wrote:

nisam zviždao Stupalu niti to odobravam. Momku svaka čast, pokazao je srčanost (pogotovo nakon udarca u jaja) i pokazao je hrabrost. al opet, od onih ondje ljudi, mislim da nitko nije zviždao Stupalu, nego sudačkoj odluci, koja je ipak (moraš priznat) bila pristrana. njemu kao borcu, pogotovo uzimajući u obzir njegove godine, ide jedan veliki plus, tako da nema govora o tome da je netko njemu zviždao

na drugoj stranici sam napisao da mi nije jasno kako itko može zvizdati stupalu a tvoj odgovor "pa daj čovječe ono je sramotna .... mi je nekako logički dao naslutiti da si i ti bio jedan od njih.Ali eto drago mi je da sam krivo shvatio ili svejedno da si ti promjenio mišljenje .

raugu kllub
2010-03-30T08:53:35Z
Uostalom ako eto ti kažeš da su zvizduci bili namjenjeni sudcima prvo to znaci da se zvizdi stupalovoj pobjedi a kako misliš da je on to shvatio.pa momak se nije ništa razlicitije osjećao od običnog govna.pa ajde ti udji u ring i njemu objasni kome se zvizdalo

A drugo ako ćemo se uhvatit sudaca (iako kažem ništa ne može opravdat zvizduke i nigdi ih nećeš čuti u svijetu za domaćeg borca u onakvim okolnostima )e onda ću reci da se bodovnim sucima nije ništa moglo prigovoriti.ali eto djelim tvoje mišljenje da je sudac u ringu bio los.inače mi je samo jedan sudac u ringu bio dobar.da je meč bio negdje na neutralnom terenu sa drugim sudcem u ringu stupalo bi izgubio meč.taj sudac nebi odma dao oduzimanje boda a samim tim bi bila dodatna runda koju stupalo sigurno nebi dobio.ali opet u drugu ruku možda bi ga kut tada savjetovao da kaže sudcu da nije u stanju nastavit jer ga bole genitalije 🙂 sto bi mu osiguralo pobjedu.

Jedan bonjacki je to napravio i od tada da on osvoji još 100turnira on nije isti u mojim očima .ali kažem ni njemu nitko nije zvizdao a borac takvog kalibra je sigurno zasluzio zvizduke vise od stupala ako se o zvizdanju uopće može pricat u ovom sportu.ovo nije momčadski sport.sam si .nema tko trcat za tebe ni dobijat batine za tebe .

Praktički svaki izlazak u ring može ti biti i zadnje životno iskustvo općenito pa da itko u onoj dvorani ima iti malo razumnosti i postenja i realnosti u sebi. E nebi se zvizdalo vjeruj te mi.lako je iz sjedalice rec ja da sad udjem u ring razbija bi ga,nemaju pojma itd...

Eto ja pozivam svakoga koji misli da borci koji su nastupali za pit bull nemaju pojma i da bi ih oni prebili evo ja ću se iskreno potrudit da im organiziran jedan sportski ulazak u ring.neka to bude sparing u kojem se ne trebaju bojati nozeva pištolj i sl.eto tko god ima želju ja ću se potruditi.neke od njih znam dvoranu imam rjesenu i eto od vas na forumu tko hoće neka mi se javi na pp. Pa da vidimo dali su bezvezni.

lako je pricat .mi Splićani smo najjači na jeziku uvijek bili.ajmo ultimat fucker, Expit bull i slični da vidimo dali vi imate hrabrosti a ako i odlučite ,e pa da vidite nakon svega dali će bit pošteno da vam netko zviždi
raugu kllub
2010-03-30T10:02:23Z
raugu kllub wrote:

sea wrote:

e SAD ovo bi bilo ekstra zanimljivo šteta sto nije došao u dresu ibricica.ja bi definitivno bio za njega.ti si vjerovatno bosanske krvi.

morat ću te razocarat ali ovaj bosanac je jedini borac koji je mene razočarao u cijeloj večeri .dva udarca u potiljak koja sigurno nisu bila takve snage da mu ista bude jednostavno rumunj nije ni mogao upotrebit veću snagu u udarcu .nakon toga bosanac dobrano odmorio pa se ustane pa opet padne kao pokošen .osjetivsi snagu Rumunja mislim da je zaključio bolje glumit nego zažalit poslije a to mi je dokazao i metalni kofer jer borac u knockdown ne bi se hvatao za glavu kao kakvo djete nakon pogodka kuferom znaci da je proracunato apsolutno bio svjestan svega i mislim da je dobro odlučio ali to nije ono za sto bi zaslužio iti pljesak.to je moje mišljenje

Evo recimo da ste se svi uhvatili ovog meča meni bi bilo jasno jer upravo ovaj meč je meni enigma i to u svakom smislu , od reakcije bosanca pa do sudacke odluke.sve mi je enigma
loreia
2010-03-30T11:01:19Z

Ne znam zasto Miran nije stavio potpis ispod izvjestaja, ali autor sam ja.

saulo wrote:

odlični fajtovi, bezprijekorna organizacija????????????????????????????????????????????'
kakao vas nije sram, potpisnika ovog izještaja mora bit sram. novinarska dužnost je da realno opiše događaj. razumija bi da se radi o nekoj žutoj tiskovini, al ovo je specijaliziran portal, koji koriste ljudi koji se kuže nekog vraga u borilačke sportove.
borbe su bile katastrofalne, konstatni zvižduci su najbolji dokaz, a suđenje je bilo pristrano kao i uvijek.

Znas, ti si posebna zvijerka. Svake godine ista pjesma, mozes slobodno napraviti copy/paste iste kritike da se ne trudis tipkati iznova.
Highlight-i su: Nista ne valja, "novinar" je neznalica/ulizica, specijalizirani portal se spušta na razinu amaterske novine.
Ne da' mi se sad traziti raspravu koju sam s tobom imao nakon proslog OuR-a, ali sam 100% siguran da si napisao do zadnjeg slova iste kvalifikacije.

Jedino me JAKO zanima.
Zasto se uopce trudis dolaziti na OuR turnire? Tebi su mecevi i organizacija uvijek "katastrofalne". Zasto placas 50-100kn da bi gledao "katastrofu". Cak i malo dijete bi shvatilo da OuR turniri imaju konstantu u pogledu kvalitete organizacije, kvalitete borbi (puno boraca se ponavlja iz godine u godinu) i kvalitete sudjenja.
Dakle, zasto uopce dolazis?
Ako se nadas nekim promjenama, ja ti vec sada mogu reci da ih nece biti. OuR 11 ce biti brat blizanac OuR 10, koji je brat blizanac OuR9.

Ako se dobro sjecam, ti si malo stariji poster, i vec si godinama u boksu. I zbog toga me narocito zbunuju tvoji komentari. Kao da citam komentare klinca od 13 godina koji je gledao nekoliko DVDova K1 WGP turnira pa usporedjuje ove lokane priredbe sa svjetskom kremom.
Ako ces TAKO gledati na OuR, onda se cak mogu i sloziti sa tvojom ocjenom.
Alo ako ces realno sagledati situaciju u gradu koji nema love za financirati niti bikijadu sa prigodnim "kamena sa ramena" turnirom, onda je OuR (najveci KB turnir u Hrvatskoj) jako dobra priredba.

Sto se sudjenja tice, ljudi moji ako ste ikada vidjeli vise od dva europska KB turnira znat cete da je profi boks sa svojim mafijaskim muljazama i namjestaljkama, mila majka za kickboks. U takvim uvjetima, sudjenje je bilo OK.
Sto ne znaci da je bilo (ili da ce ikada biti) savrseno.

Tko tezi savrsenom je ili nepopravljivi idealist ili uopce ne razumije kako svijet KB funkcionira.

dr. Jupidu wrote: diskusting
loreia
2010-03-30T11:03:41Z
raugu kllub wrote:

raugu kllub wrote:

sea wrote:

morat ću te razocarat ali ovaj bosanac je jedini borac koji je mene razočarao u cijeloj večeri .dva udarca u potiljak koja sigurno nisu bila takve snage da mu ista bude jednostavno rumunj nije ni mogao upotrebit veću snagu u udarcu .nakon toga bosanac dobrano odmorio pa se ustane pa opet padne kao pokošen .osjetivsi snagu Rumunja mislim da je zaključio bolje glumit nego zažalit poslije a to mi je dokazao i metalni kofer jer borac u knockdown ne bi se hvatao za glavu kao kakvo djete nakon pogodka kuferom znaci da je proracunato apsolutno bio svjestan svega i mislim da je dobro odlučio ali to nije ono za sto bi zaslužio iti pljesak.to je moje mišljenje

Evo recimo da ste se svi uhvatili ovog meča meni bi bilo jasno jer upravo ovaj meč je meni enigma i to u svakom smislu , od reakcije bosanca pa do sudacke odluke.sve mi je enigma

Mene iskreno nije ni briga za ovaj mec jer je bio los. Ali mozda (SAMO MOZDA) je Bosanac bio osamucen zbog slam-a pa je iskoristio priliku odglumiti neku vecu ozljedu zbog onih udaraca (dva naizgleda lagana udarca u zadnji dio glave).
loreia
2010-03-30T11:05:39Z
sea wrote:

Nije puno bolji bio ni Austrijanac sa mahanjem HR zastavom.
Ozbiljan navijac lako ignorira jeftina uvlacenja, onaj manje ozbiljan se pali na takve stvari pa navija za "nasega".
loreia
2010-03-30T11:08:02Z
skyliner wrote:

To je OK, ali idi za tim da vecina publike ne poznaje pravila bodovanja. Oni naprosto ne kontaju kako se boduju runde. Ako imas brojanje u prvoj i oduzet bod u drugoj, jedino mozes dobiti sa nokautom u trecoj.

Ali 90% publike to ne zna.