travarica
2010-03-06T13:38:46Z
:)10

Quote:

According to a source close to Tyson, former Promoter Don King has a tentative deal for Tyson to return to the ring in late 2010.

http://www.ringsidereport.com/?p=1435 

Sponsor
Black Arrow
2010-03-06T15:45:25Z
Kad god pomislim na ovog lika ja se rastuzim...:)28 Kako je sam sebi upropastio zivot i karijeru, a one hijene sto su bile oko njega su isto znacajno dodale i svoj doprinos u tome.
Reptile
2010-03-06T17:19:30Z
Black Arrow wrote:

Kad god pomislim na ovog lika ja se rastuzim...:)28 Kako je sam sebi upropastio zivot i karijeru, a one hijene sto su bile oko njega su isto znacajno dodale i svoj doprinos u tome.

Bio je mlad i neiskusan. Takve je lako zavesti i iskoristiti.
T-Sranje = stoka monopolistička bez morala
bero
  • bero
  • Advanced Member
2010-03-06T17:30:06Z
Reptile wrote:

Black Arrow wrote:

pogotovo od podmuklog starog lisca ala King.
taj bi Arapima uspio prodat pijesak.
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
Cain
  • Cain
  • Advanced Member
2010-03-06T19:58:59Z
bero wrote:

Reptile wrote:

Black Arrow wrote:

:)20 hihihihi:)20

My PFS Bets:
9 Wins, 0 Losses, 0 Draws, and 1 no contests.
http://i232.photobucket....ms/ee199/mazon21/UFC.png 
Reptile
2010-03-07T00:40:23Z
bero wrote:

Reptile wrote:

Black Arrow wrote:

Fakat, šteta da nisu bili u Japanu kad se onaj sukob dogodio, Tysonu bi oprostili stomp kick.
T-Sranje = stoka monopolistička bez morala
Ultimate Fucker
2010-04-03T01:06:31Z
Black Arrow wrote:

Njegovu karijeru su upropastili drugi, prvenstveno sa namještenim silovanjem i zatvorom, nakon kojega više nikad nije bio Iron Mike! Preopasan je bio za sve u to vrijeme, a mnogima to nije odgovaralo. Šteta, to mi je najdraži boksač svih vremena! Povratak, hm, vidim da datum obavijesti nije 1.april !?
The Miner
2010-04-03T01:59:53Z
Fakat,lik radi kojeg su se zene tukle da nekoga siluje...:)10 Pa prije par godine u Saint Tropezu su stale u redu da bi mogle poci sa njim na jahtu mu...A kamoli tek tada...
Znam da je glupo samo tako ici na fazon "sto bi bilo kad bi bilo" ali kladim se da nije bilo zatvora da bi Douglas ostao jedini koji ga je porazio...
neurro
2010-04-03T02:32:49Z
Cain wrote:

bero wrote:

Reptile wrote:

Black Arrow wrote:

:)20 hihihihi:)20

Za tvoju informaciju,Saud. Arabija je najveći uvoznik pijeska na svijetu ... :)37
bbbmarc
2010-04-03T08:48:28Z
tyson - jedan od najboljih primjera o važnosti obrazovanja i odgoja kod mladih ljudi

povratak u ring? besmislica, bolje za sve i njega i njegove fanove da više nikad ne uđe u ring, jer ovaj tyson koji bi sad boksao bio bi 10x gori od onog koji je boksao u zadnjoj fazi karijere, a taj je 100x gori od najboljeg tysona
nofrx
2010-04-03T15:31:18Z
The Miner wrote:

Fakat,lik radi kojeg su se zene tukle da nekoga siluje...:)10 Pa prije par godine u Saint Tropezu su stale u redu da bi mogle poci sa njim na jahtu mu...A kamoli tek tada...
Znam da je glupo samo tako ici na fazon "sto bi bilo kad bi bilo" ali kladim se da nije bilo zatvora da bi Douglas ostao jedini koji ga je porazio...

+1
KW CHAMPION