Gigi2
2009-02-10T05:48:48Z
Strasan fajtkard...Petrosyan je po meni buducnost max kategorije,bilo u K1 bilo u muay thaiu....takvi borci se pojavljuju vrlooo rijetko,Holtzken takodjer...
bero
  • bero
  • Advanced Member Topic Starter
2009-02-10T10:46:27Z
brzi wrote:

dobivaju schilt, manhoef, saki (boli me kita za spong hype) i souwer. ostale se ne usudjujem prognozirat. ocekujem da ce prije ili kasnije hari naletit na koljeno ili direkt. schilt je ucinkovit fajter, koliko god da je dosadan

gokhan vs. spong će biti odlična borba.
pravi test za sponga kao teškaša.
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
DoKoske
2009-02-10T15:49:53Z
Gigi2 wrote:

Strasan fajtkard...Petrosyan je po meni buducnost max kategorije,bilo u K1 bilo u muay thaiu....takvi borci se pojavljuju vrlooo rijetko,Holtzken takodjer...

slažem se, lik je ubojica
wash your feminine side clean off
2009-02-14T13:04:23Z
Ovo bi moglo biti bolje od bilo kojeg k1 ove godine:)1 Hari nema neke sanse, ustvari sansa je to da zbog visine i extremiteta moze lako pogoditi semmy-ja u glavu- drugima je i to bio problem-ali semmy radi napadacki a to hari ne odgovara. Semmy prekidom. Spong - Saki WOW!Ne znam za kog da navijam-obojica su mi dragi:)10
Benjo
2009-02-14T13:42:14Z
bero wrote:

brzi wrote:

dobivaju schilt, manhoef, saki (boli me kita za spong hype) i souwer. ostale se ne usudjujem prognozirat. ocekujem da ce prije ili kasnije hari naletit na koljeno ili direkt. schilt je ucinkovit fajter, koliko god da je dosadan

gokhan vs. spong će biti odlična borba.
pravi test za sponga kao teškaša.

Spong ce dobit,bolji je tehnicki od Sakia,taj mec najvise cekam,a sto je najbolje imam mogucnost ici tamo :)20