nodachi
2011-02-10T18:05:00Z
dr jupidu wrote:

kolika je cijena praćenja eventa na ufc.tv? 44 $ izgleda....

no pametno bi bilo od ufc.a da smanji to na manje pa bi internet mogao zaživjeti..

ne razumim se u tehniku al da gledatelji van usa mogu gledat za recimo 5 $ mislim da bi mnogi žrtvovali lovu i gledali ufc.tv i platili umjesto da mućka đubrad forumaši gledaju ilegalno

Koliko sam vidio, ljudi se žale na kvalitetu legalnog streama - da puca, da je zrnat itd.
Black Arrow
2011-02-10T18:21:43Z
CROMMA wrote:

White i braca imaju pravo da se zale ali mi se cini da ne shvacaju da sirenje ilegalnih donosi i privlaci legalne prijenose.
Isto tako oni sve cine da nemaju konkurencije, njima je zao sto se sport zove MMA a ne UFC.
Svaka im cast na svemu i dugo se Ufc gradio i probijao ali kad ga pretjeruju ga zaista pretjeruju.

Samo moras znati da njima iskljucivo smeta sto ljudi u Americi gledaju ilegalne live streamove i zbog toga prodaju malo PPV-a karti.

Za Inostranstvo ne boli njih previse sto ljudi gledaju, cak su i sami omogucili da fanovi iz nekoliko drzava mogu gledati live evente na ufc.com/live.

Mislim da je to razumljivo sto se oni ljute i zahtjevaju. A za one koji se boje da ce jednog dana ostati bez live streamova mogu utjesiti da se to nikad nece dogoditi
jer je to jednostavno nemoguce, za to sto World Wide Web pripada sirotinji a ne kapitalistima...:)2

Puno vece organizacije od UFC-a su to pokusavale pa im nije poslo za rukom a nece ni njima.
dr jupidu
2011-02-10T18:30:58Z
Black Arrow wrote:

CROMMA wrote:

White i braca imaju pravo da se zale ali mi se cini da ne shvacaju da sirenje ilegalnih donosi i privlaci legalne prijenose.
Isto tako oni sve cine da nemaju konkurencije, njima je zao sto se sport zove MMA a ne UFC.
Svaka im cast na svemu i dugo se Ufc gradio i probijao ali kad ga pretjeruju ga zaista pretjeruju.

Samo moras znati da njima iskljucivo smeta sto ljudi u Americi gledaju ilegalne live streamove i zbog toga prodaju malo PPV-a karti.

Za Inostranstvo ne boli njih previse sto ljudi gledaju, cak su i sami omogucili da fanovi iz nekoliko drzava mogu gledati live evente na ufc.com/live.

Mislim da je to razumljivo sto se oni ljute i zahtjevaju. A za one koji se boje da ce jednog dana ostati bez live streamova mogu utjesiti da se to nikad nece dogoditi
jer je to jednostavno nemoguce, za to sto World Wide Web pripada sirotinji a ne kapitalistima...:)2

Puno vece organizacije od UFC-a su to pokusavale pa im nije poslo za rukom a nece ni njima.

e to me tahnički zanima dali je moguće namistit tako da iz odrađenih zemalja prilagode cijene gledanja preko ufc/live

tako npr mi iz siromašne hrvatske 2 $

iz indije 0.5 $

iz slovenije 40 $

iz srbije 5 $

a iz usa 44....
neprimam kućne posjete.
rampage308
2011-02-10T18:46:34Z
sto ste se pripali to je za ove amere nas sirotinju niko ne dira mi cemo i dalje moci gledati bez problema
Black Arrow
2011-02-10T19:24:15Z
dr jupidu wrote:

Black Arrow wrote:

CROMMA wrote:

e to me tahnički zanima dali je moguće namistit tako da iz odrađenih zemalja prilagode cijene gledanja preko ufc/live

tako npr mi iz siromašne hrvatske 2 $

iz indije 0.5 $

iz slovenije 40 $

iz srbije 5 $

a iz usa 44....

Vjerovatno ce moci...:)22 Jos kada celnici UFC-a budu saznali da u Hrvatskoj takodje postoji jedan Woody Allen... bice pesplatno.:)20
Cain
  • Cain
  • Advanced Member
2011-02-10T19:30:21Z
...ma da nas nađu na karti onda bi nam i naplaćivali ...
...ako neznaju di je Egipat a 20 puta veći od hr...

hihihi
inače kassemG mi je prejak 🙂
My PFS Bets:
9 Wins, 0 Losses, 0 Draws, and 1 no contests.
http://i232.photobucket....ms/ee199/mazon21/UFC.png