loreia
2010-01-07T13:45:34Z
fist wrote:

bero wrote:

Matek wrote:

a zanime me npr. kaj bi bilo da neko pusti stream od dnevnika u kafiću i da to sazna ufc, koje bi bile sankcije, jer ustvari dnevnik prikazuje besplatno ppv

zaboli njih za nas :)18

I nas za njiih!:)2

I Mirka za nas :)2
dr. Jupidu wrote: diskusting
Matek
2010-01-07T14:03:43Z
loreia wrote:

Matek wrote:

a zanime me npr. kaj bi bilo da neko pusti stream od dnevnika u kafiću i da to sazna ufc, koje bi bile sankcije, jer ustvari dnevnik prikazuje besplatno ppv

Mislis na dnevnik.hr?
Tko kaze da je besplatno?

ja kažem da je besplatno :)2 , dnevnik.hr sigurno plača ppv ali mi gledamo besplatno
fist
  • fist
  • Advanced Member
2010-01-07T14:05:25Z
loreia wrote:

fist wrote:

bero wrote:

Matek wrote:

zaboli njih za nas :)18

I nas za njiih!:)2

I Mirka za nas :)2

I njegove protivnike za njegove hrabre i nabrijane izjave prije meča! :)20 :)2
Cain
  • Cain
  • Advanced Member
2011-01-22T11:21:40Z
UserPostedImage

UFC owners file suit against Justin.tv for copyright and trademark infringement
http://mmajunkie.com/new...ademark-infringement.mma 
My PFS Bets:
9 Wins, 0 Losses, 0 Draws, and 1 no contests.
http://i232.photobucket....ms/ee199/mazon21/UFC.png 
Cain
  • Cain
  • Advanced Member
CROMMA
2011-02-03T11:03:08Z
Seded wrote:

bero wrote:

Seded wrote:

Pa kad ste papci :)18 Uživo je uživo, bez obzira što je rezolucija mali kvadratić 10×10.

u čemu je razlika kad kasnije gledaš ako ne znaš rezultate?

šta je ljepše, grčit se ispred monitora uz trzajući stream u 4 ujutro, ili drugi dan zavaljen u fotelju uz klopu i cugu gledaš ko čovjek na ogromnom lcd-u?

A ne znam, neka nevidljiva napetost kad znaš da je to baš sad. I ne kenjaj da stream trza, ja sam 3 godine preko Sopcasta gledao bez problema, možda u 2-3 eventa je bilo štekanja.

Naravno, gledat ću dok budem imao volje dizati se u 4 ujutro, kasnije ću vjerojatno isto tako kao i ti downloadati i sutradan ko čovjek pogledati.

:)36 :)36 :)36 :)36
Train hard, fight easy!
dr jupidu
2011-02-03T11:32:31Z
neznam......imam osjećaj da ćemo uskoro mi forumši tj dosta nas završiti u američkom zatvoru:))))

bit će ispitivanje poligrafsko o tome koliko je tko gledao ufc-a i po tome određuju visinu zatvora

meni negine doživotna

neprimam kućne posjete.
CROMMA
2011-02-03T11:47:54Z
dr jupidu wrote:

neznam......imam osjećaj da ćemo uskoro mi forumši tj dosta nas završiti u američkom zatvoru:))))

bit će ispitivanje poligrafsko o tome koliko je tko gledao ufc-a i po tome određuju visinu zatvora

meni negine doživotna

Biti ce zatvori puni :)1
Train hard, fight easy!
djoli8
2011-02-03T11:49:21Z
dr jupidu wrote:

meni negine doživotna

Of onda meni i dvije. Čak i imam sve na DVD-ima od UFC 38, uključujući i UFC Fight Night i neke Countdowne.
KrvavaPesnica
2011-02-03T12:26:04Z
mogu samo gospodi iz ufc poslati pozrav iz Croatie

UserPostedImage
TRT Belfort > New Old Vitor > Old Vitor > New Vitor
Slash
2011-02-03T12:32:23Z
Lako se sad tu sprdat, ali UFC ulaže novce u produkciju, reklame, borce, svo osoblje oko eventa... Nisu to mali troškovi i normalno je da žele spriječiti piratizaciju (koliko je to moguće), a samim time i smanjenje povrata na uloženo.

Također, ima Sports Barova koji prenose UFC-e ako se ne varam, i tamo je cijena nešto veća za PPV mislim. Možda Hamush zna?
dr jupidu
2011-02-03T13:38:34Z
CROMMA wrote:

dr jupidu wrote:

meni negine doživotna

Biti ce zatvori puni :)1

aha i ti ćeš u zatvor...... google ima sve pohranjeno

već vidim reaktivca s prugastom košuljom i kuglom oju vuče za sobom:)
neprimam kućne posjete.
dr jupidu
2011-02-03T13:39:31Z
djoli8 wrote:

dr jupidu wrote:

meni negine doživotna

Of onda meni i dvije. Čak i imam sve na DVD-ima od UFC 38, uključujući i UFC Fight Night i neke Countdowne.

e to ti je oko 3 godine......
neprimam kućne posjete.
dr jupidu
2011-02-03T13:41:28Z
KrvavaPesnica wrote:

UserPostedImage

čuj...sad smo u nato......krvava pesnice.... ti nisi puno gledao ufc-e pa dobiješ samo 6 mjeseci dobrovoljnog rada u gay realityju
neprimam kućne posjete.
dr jupidu
2011-02-03T13:42:11Z
KrvavaPesnica wrote:

UserPostedImage

čuj...sad smo u nato......krvava pesnice.... ti nisi puno gledao ufc-e pa dobiješ samo 6 mjeseci dobrovoljnog rada u gay realityju
neprimam kućne posjete.
belikeme
2011-02-03T13:45:38Z
ljudi koji su spremni platit 50 dolara za event plaćat će i dalje, oni koji nisu to htjeli kupit a gledali su preko interneta zasigurno neće dat 50 dolara zato jer je UFC uspija zabranit par stream stranica..

To šta se zatvorija atdhe.net i slične stranice, neće spriječit ljude da nađu alternativne kanale prijenosa i da nastave tradiciju nedavanja 50 dolara debeljuci iz bostona
mark
  • mark
  • Advanced Member
2011-02-03T14:26:51Z
Ta borba protiv piratstva ima smisla u zemljema gdje je moguće legalno gledati UFC ali u ostatku svijeta internet je jedini medij preko kojeg se uopće može nešto doznati o UFC-u.
Seded
2011-02-03T15:19:03Z
Ma uvijek će postojati neki streaming preko sopcasta/TVU Playera itd., čak ako i to ukinu, onda ćemo se strpiti do sutradan kad ćemo masovno skidati s trackera.
"It's not checkmate. The king has one more move."
loreia
2011-02-03T15:20:24Z
dr jupidu wrote:

KrvavaPesnica wrote:

UserPostedImage

:)20 :)20 :)20 :)20
dr. Jupidu wrote: diskusting
bero
  • bero
  • Advanced Member
2011-02-03T15:22:22Z
Seded wrote:

Ma uvijek će postojati neki streaming preko sopcasta/TVU Playera itd., čak ako i to ukinu, onda ćemo se strpiti do sutradan kad ćemo masovno skidati s trackera.

Upravo tako. Oni su ionako orijentirani na glavno im tržište (američko), fućka se njima za ostale, pogotovo patuljke poput nas. Uostalom da nema ilegalnih prijenosa ni downloada, izvan Amerike nitko niti ne bi znao za UFC.
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu