Seded
2010-01-05T23:32:41Z
Benjo wrote:

Seded wrote:

bero wrote:

Seded wrote:

Pa kad ste papci :)18 Uživo je uživo, bez obzira što je rezolucija mali kvadratić 10×10.

u čemu je razlika kad kasnije gledaš ako ne znaš rezultate?

šta je ljepše, grčit se ispred monitora uz trzajući stream u 4 ujutro, ili drugi dan zavaljen u fotelju uz klopu i cugu gledaš ko čovjek na ogromnom lcd-u?

A ne znam, neka nevidljiva napetost kad znaš da je to baš sad. I ne kenjaj da stream trza, ja sam 3 godine preko Sopcasta gledao bez problema, možda u 2-3 eventa je bilo štekanja.

Naravno, gledat ću dok budem imao volje dizati se u 4 ujutro, kasnije ću vjerojatno isto tako kao i ti downloadati i sutradan ko čovjek pogledati.

Nema nist bolje neg kad uzivo gledas,nije to to kad se kasnije gleda ;)

Ma ne možeš to dokazati ovim starkeljama od 40 godina. :)1
"It's not checkmate. The king has one more move."
Core
  • Core
  • Advanced Member
2010-01-05T23:43:18Z
MRSKA BURŽOAZIJA I RUŠITELJI RADNIČKOG SAMOUPRAVLJANJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ANARCHY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
KrvavaPesnica
2010-01-06T02:12:17Z
Amerika i engleska bice zemlja proleterska...:)20
TRT Belfort > New Old Vitor > Old Vitor > New Vitor
PAJCEK
2010-01-06T11:13:06Z
i meni je draže gledat u 4 ujutro na malom kvadratiću bolje mi je nekako znam da je uživo ne znam zašto.:)1

"Osveta je ipak najsigurniji način da se postigne pravda."-Henry François Becque
Losh
  • Losh
  • Advanced Member
2010-01-06T13:12:47Z
I meni neki cudan osecaj kad gledam live, valjda sto iscekujes taj event duze vreme a i sto rece seded skinem sutra svakako sa neta hd snimak. A i nije mi problem, sto se ufc-a tice u najvise slucajeva subotom se vretim kasnije iz grada i taman stizem na live prenos.

I da , oni pare uzimaju na ppv a ne na dvd...Al mislim da od toga nema nista.
Losh
  • Losh
  • Advanced Member
2010-01-06T20:14:01Z
The UFC have wasted no time making good on their promise of targeting illegal downloader’s and piracy by filing a lawsuit against Allston, Massachusetts bar, The Draft.

According to a report by the Boston Herald, the promotion is seeking damages totalling $640,000 plus legal costs for an illegal screening of the UFC 104 event on October 24th.

According to eyewitnesses the bar hooked up a laptop to its television set and played the event in its entirety. The bars owner, Derek Brady claims he didn’t realise the customer providing the stream was doing so illegally.

http://www.mmabay.co.uk/Story%20A%2000154.html 
bero
  • bero
  • Advanced Member
2010-01-07T09:22:45Z
da, očito će se sva ta akcija uglavnom odnosit na ilegalne live streamove, ne na downloade.
npr. ovog vlasnika kafića i slične i treba tužit, puni si birc ilegalnim streamom, ko da si ne može priuštit 50 dolara (200 kn) za PPV.
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
MrJinks
2010-01-07T09:34:02Z
bero wrote:

da, očito će se sva ta akcija uglavnom odnosit na ilegalne live streamove, ne na downloade.
npr. ovog vlasnika kafića i slične i treba tužit, puni si birc ilegalnim streamom, ko da si ne može priuštit 50 dolara (200 kn) za PPV.

Sumnjam i da PPV od $50 smiješ javno prikazivati.
loreia
2010-01-07T09:48:41Z
MrJinks wrote:

bero wrote:

Sumnjam i da PPV od $50 smiješ javno prikazivati.

Pa i ne mozes, ali da je barem to platio, pustili bi ga na miru.
dr. Jupidu wrote: diskusting
djoni
  • djoni
  • Advanced Member Topic Starter
2010-01-07T09:49:02Z
Losh wrote:

The UFC have wasted no time making good on their promise of targeting illegal downloader’s and piracy by filing a lawsuit against Allston, Massachusetts bar, The Draft.

According to a report by the Boston Herald, the promotion is seeking damages totalling $640,000 plus legal costs for an illegal screening of the UFC 104 event on October 24th.

According to eyewitnesses the bar hooked up a laptop to its television set and played the event in its entirety. The bars owner, Derek Brady claims he didn’t realise the customer providing the stream was doing so illegally.

jbte kakvi ludaci... :)19
Arguing on internet is like paralympics, even if you win you are still retarded
Reptile
2010-01-07T10:51:50Z
djoni wrote:

Losh wrote:

Ovo je čak i ok.

Ipak on zarađuje na prikazivanju tog streama i trebao bi platiti penale, doduše ne tolke pare, al ako mu se dokaže neku opomensku svotu definitivno.
T-Sranje = stoka monopolistička bez morala
bero
  • bero
  • Advanced Member
2010-01-07T10:55:12Z
Reptile wrote:

djoni wrote:

Losh wrote:

Ovo je čak i ok.

Ipak on zarađuje na prikazivanju tog streama i trebao bi platiti penale, doduše ne tolke pare, al ako mu se dokaže neku opomensku svotu definitivno.

upravo tako.
- dr jupidu
Losh
  • Losh
  • Advanced Member
2010-01-07T11:58:15Z
Verovatno je covek i platio ppv.I onda pusti u kafani gde mu dodje dosta ljudi i gledaju za dz.Kao mi fudbal po kaficima.Verovatno je zabranjeno javno emitovanje, prikazivanje...
bero
  • bero
  • Advanced Member
2010-01-07T12:03:59Z
Losh wrote:

Verovatno je covek i platio ppv.I onda pusti u kafani gde mu dodje dosta ljudi i gledaju za dz.Kao mi fudbal po kaficima.Verovatno je zabranjeno javno emitovanje, prikazivanje...

nije, piše da je spojio laptop s TV-om i pustio stream.
- dr jupidu
djoni
  • djoni
  • Advanced Member Topic Starter
2010-01-07T12:53:44Z
i stream se može platiti legalno (po cijeni istoj kao ppv)
Arguing on internet is like paralympics, even if you win you are still retarded
Matek
2010-01-07T13:00:12Z
djoni wrote:

i stream se može platiti legalno (po cijeni istoj kao ppv)

nema legalnog streama, postoji samo ppv, a kad platiš stream te neko prekantao, jer je on kupio ppv i naplačuje stream što opet nije legalno
Matek
2010-01-07T13:10:45Z
a zanime me npr. kaj bi bilo da neko pusti stream od dnevnika u kafiću i da to sazna ufc, koje bi bile sankcije, jer ustvari dnevnik prikazuje besplatno ppv
bero
  • bero
  • Advanced Member
2010-01-07T13:17:17Z
Matek wrote:

a zanime me npr. kaj bi bilo da neko pusti stream od dnevnika u kafiću i da to sazna ufc, koje bi bile sankcije, jer ustvari dnevnik prikazuje besplatno ppv

zaboli njih za nas :)18

- dr jupidu
fist
  • fist
  • Advanced Member
2010-01-07T13:41:58Z
bero wrote:

Matek wrote:

zaboli njih za nas :)18

I nas za njiih!:)2
loreia
2010-01-07T13:45:02Z
Matek wrote:

Mislis na dnevnik.hr?
Tko kaze da je besplatno?
dr. Jupidu wrote: diskusting