akvic
2009-03-21T17:36:37Z
Benjo wrote:

Gigi2 wrote:

akvic wrote:

ja sam mislio da se bori do 75 :)23 :)10

Ima on dosta vise od 75...

on se bori inace +76,al kazem,nebi mu bio problem dignut kilazu malo.Sa spongom je imao 79

ako se dobro sjećam borbe i komentara nakon, mislim da mu ta težina nije baš najbolje odgovarala
Slash
2009-03-21T19:04:17Z
akvic wrote:

ako se dobro sjećam borbe i komentara nakon, mislim da mu ta težina nije baš najbolje odgovarala

Protiv Sponga je radio, a ne protiv nekog šalabajzera.
Gladiator DU
2009-03-23T15:20:14Z
To je očito turnir za borce tipa Jose Baradas i slične, iako mi se čini da je i on prejak za navedenu konkurenciju. Emil Zoraj je za tri klase bolji borac od nabrojanih, a minimalno dvije od Baradasa. Pokazao je to prošle godine na Zagrebačkom trgu, kad je demolirao upravo Baradasa, dok se prije te borbe uspješno i odlično borio čak i protiv Tyronea Sponga.
M.U. Event manager & Matchmaker, "FREE FIGHT Grand Prix 2009 - Dubrovnik"
bbbmarc
  • bbbmarc
  • Advanced Member Topic Starter
2009-03-23T22:17:36Z
Gladiator DU wrote:

To je očito turnir za borce tipa Jose Baradas i slične, iako mi se čini da je i on prejak za navedenu konkurenciju. Emil Zoraj je za tri klase bolji borac od nabrojanih, a minimalno dvije od Baradasa. Pokazao je to prošle godine na Zagrebačkom trgu, kad je demolirao upravo Baradasa, dok se prije te borbe uspješno i odlično borio čak i protiv Tyronea Sponga.

mali ispravak, nije dubu barradasa - nego tuncaya, al to ne mijenja činjenicu da je emil - topklasse

UserPostedImage
Gladiator DU
2009-03-25T17:36:20Z
Sorry bbbmarc, imaš pravo. Kako sam neki dan u Splitu gledao Baradasa on mi je bio na pameti. Tuncaya, naravno!
M.U. Event manager & Matchmaker, "FREE FIGHT Grand Prix 2009 - Dubrovnik"