Zatoichi
2022-04-02T18:25:51Z
Originally Posted by: e.peace 

U njemačkoj sam druže,doveo sam ženu i dijete tj.uradio sam spajanje porodice.To ide malo komplikovano za nas koji nismo eu..
Ne mislim se vraćat ni po koju cijenu.

😁

It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
e.peace
2022-04-03T07:11:48Z
Haha da, upravo tako bgm.Bio sam malo u ratu,radio 20+ godina i konačno shvatio da je to kaljuža.
Zatoichi
2022-04-03T19:05:00Z
Ovaj zelensky je majstor sto se tice socijalne medije,bato na instagramu stavlja “hard core” slike ubijenoh civila,masovne grobnice gdej tijela vire iz zemlje,ubijene civile na cestama zavezanih ruku....ameri i britanci odmah poslali 100 tona oruzja
It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
thelovacluka
2022-04-03T19:50:39Z
ma znaju oni i bez njega kaj se događa, to je više za ostatak ekipe u medijima :)

ali ja sam totalno razočaran Putinom. pao mi je u očima 90 %. zašto im Litva , estonija i Latvija nisu problem, a one su već u NATOU i na istoj udaljenosti od Moskve? koja jeftina propaganda jbt.
To što su Rusi radili čečenima, tatarima i sad ukrajini itd. je isto, ako ne i gore od ovog američog sranja na bliskom istoku.

Tj. moj stav je da su tu negdje, a glupo mi je slušati ove Putinofile kako govore da je NATO zlo itd.

Ovo što je Rusija napravila, nahuškala vlastite ljude da se opravda rat protiv susjedne, bratske države. To se nebu izbrisalo. mislim da bude to ostalo. to je gotovo.

ja da sam Ukrajinac, rekao bi da rat neće biti gotov tako dugo dok se Ukrajinane vrati u granice 2013. godine. pa sad ti vidi.
Za popust na IHERB.COM upišite code: WZK091
Bronson0
2022-04-03T20:46:36Z
Ja da sam ukrajinac sad bi bio njemac ili svedanin
thelovacluka
2022-04-03T20:49:05Z
možda za godinu dana da si Nijemac ili šveđanin bi radije bio španjolac 😁
Za popust na IHERB.COM upišite code: WZK091
Zatoichi
2022-04-06T17:13:17Z
😁

e.peace
2022-04-08T13:21:22Z
Šta rusi rade s civila,jebali majku četničku.
Zatoichi
2022-04-11T14:51:42Z
Clusterfuck

Zatoichi
2022-05-02T02:21:30Z
Eto i andjelina djoli se usetala u kafic u sred ukrajine....koliko su ti holivudaki glumci opiceni to vise nije normalno,ak nisu na rehab ili psiho terapijama onda idu u zajebane zone da uhvate malo “atenchen”.....niko ih neferma 5% ovdje u usa pa sad lete gdje god mogu ne bili ih ko uhvatio na kameru,fuj...👎
Similar Topics
Users browsing this topic